Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24 det 2009,Saku
#1
Jõuluõhtul,olles Sakus isal külas,läksin korraks välja,oli vaja sõbraga kokku saada.Oodates teda maja ees nägin korraga taevas ümarat ja punast värvi valgusallikat,tundus küllaltki kõrgel olevat sest objekti kaugus ja liikumise kiirus tundusid küllaltki mõõdukad mis välistaks õhupalli,ja kuna objekt oli ühtlaselt punane ja helendas,ei olnud see kindalsti lennuk või helikopter või mõni signaalrakett sest raketid teadupärast langevad.....
Objekt liikus ühtlese kiirusega üle taeva laotuse umbes 1,5 min ja seejärel hääbus,nagu taskulamp millel saab patarei tühjaks.Selline tunne oli küll,et MIS KURADI ASI SEE NÜÜD OLI?!
Sõber tuli välja,ütlesin talle ka ,et nägin midagi imelikku aga kuna ta ei näinud siis ei hakanud talle peale suruma seda teemat.Istusime autosse sõitsime umbes 1 km eemale,tal oli vaja garaazist läbi käija.Kui ta garaazis askeldas tegin ma välja suitsu.Ja nagu välk selgest taevast jälle see sama objekt seekord tiba heledam punane ja korraks tundus,et natukene oranzikas isegi,kuid seekord olin hämmingus sest kui objekt oli oma 40 sek liikumises olnud jäi ta seisma,oli ühekohapeal umbes 30 sek ja seejärel hääbus(kustus vaikselt),ise mõtlen,et kas äkki kaugenes?????ja nagu tellimise peale tuli sõber garaazist,midagi nägematta.
Nägin 2x mingit imelikku punast objekti mis mõlemal korral oli nähtav ~1,5 min,kas keegi ütleks mis kuradi asi see oli???????
Lisaks veel,et olin absoluutselt kaine!!!!!!
[Muudetud: 1-30-2010 anomaalnealkash]

[Muudetud: 1-30-2010 anomaalnealkash]
Muutus: Kärpisin alkoholiga seotud lause.

[Muudetud: 2-2-10 Thorondor]
Vasta
#2
Õhtulehe Muuga täppide teemas oli järgnev kommentaar:

"Nägin jõululaupäeval Laagris, pilvise ilmaga täppi taevas. Kuigi kaamera pilt hüpleb on objekti siiski näha.
http://www.youtube.com/watch?v=APGbsYWnrUw
Kaua ta seal oli olnud, ei tea. Minu pildile jäi ta minutiks. Hakkasin kätt auto katusele toetama ja hetkega oli objekt kadunud."
Vasta
#3
vau,ongi see sama asi,video alguses on hästi näha,et siuke punakas.Antud objekt vist seisab paigal ja kuna Laagrist filmitud siis ilmselt kaugemal.Aga ma nägin seda sama asja 2x,5 min vahega erinevates kohtades ja lähemalt,mõlemal korral oli liikumises,teisel korral sis jäi seisma ja kadus.Antud videos kaob päris kähku aga minu nähtu kadus aeglaselt,ilmselt ilmastik või midagi,seda ei tea,aga sama ufo küll,aitäh!


päris huvitav,samas kõhedust tekitav.



[Muudetud: 1-30-2010 anomaalnealkash]

[Muudetud: 1-30-2010 anomaalnealkash]
Vasta
#4
Sama asi saku lähedal kajamaal.Oli põllu peal mingi oranzikas-punakas valgus mis tõmbus kokku ja ema nägi naabrite maja peal ka seda .
Vasta
#5
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=4926



Äkki Jõuluvana siiski on olemas ???
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat