Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud?
Autor Sõnum
Mari007
Tavaliige

08-12-2007 15:16
Postitus: #26

Omal ple kurjade vaimudega kogemusi ja kas Sa siis kulla imothep ei tea,et ega kõik ei saa üdini halb ollaBleh

Kõige kindlamalt usutakse seda,millest teatakse kõige vähem!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
meriibra
Uustulnukas

08-12-2007 15:28
Postitus: #27

;D kõik vaimud pole kohe kindlasti mitte halvad , isiklikult olen kokku puutunud vaimudega , & jõududega kellelt abi paludes on isegi abi saadud. Paljud vaimud on "head" . Arvan ka seda ,et tõsilugu kui mingid piigad pidudel vaime välja kutsuvad muutub see vaimudele häirivaks. Vaimude väljakutsumiseks peab ikka väga hea põhjus olema. Loomulikult on mõned vaimud .. ütleme kurjema loomusega.. , eriti arvan need kes on maailmade vahele pendeldama jäänud .. kellel on jäänud midagi tegematta , kes on pidanud lahkuma enne millegi olulise lõpetamist .
Mari007
Tavaliige

08-12-2007 15:35
Postitus: #28

Nonäed,isegi meriibra jutu põhimõte on sama mis mulLaughBleh

helen009
Tavaliige

08-12-2007 20:26
Postitus: #29

ega kõik vaimud pole kurjad...Poltergeist on kuri ja pahatahtlik vaim...See jant majas mis poltergeit teeb võib mitmeid päevi nädalaid ketsa..
Andromeda
Vana kala

08-12-2007 20:36
Postitus: #30

Tsitaat:Algselt postitas: helen009
ega kõik vaimud pole kurjad...Poltergeist on kuri ja pahatahtlik vaim...See jant majas mis poltergeit teeb võib mitmeid päevi nädalaid ketsa..

Ei, ka poltergeist ei ole olemuselt kuri ja pahatahtlik. Ta on lihtsalt lärmakas. Tal on seda füüsilist poolt natuke rohkem kui tavalises maailmas ja ta suudab ümberolevat paremini mõjutada, ta ei pruugi absoluutselt olla halb.

Tsitaat:Algselt postitas: dreamer
Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
... on ainult legendid ja jutud...

Kust need legendid siis alguse said? Mingi alus pidi ju olemawink

Sedasi ei saa siiski asja võtta. Siis peaks väitma, et jumal pidi end ka ilmutama, kust muidu legendid alguse said.

Tsitaat:Algselt postitas: elis
/.../ Teemasse tagasi minnes, eks tõestge mulle siis vaimude olemasolu.
Me tõestame sulle vaimude olemasolu, kui sa tõestad meile nende mitteolemasolu. Pealegi, see tõestamine ei ole ju tegelikult selle teema teema, vaid siin püütakse leida lahendus küsimusele, miks on vaimud kurjad, õelad ja vastikud, niiet püsigem teemas, kuigi oleks väga intrigeeriv seda Trooja teemat jätkata.

Ka see ei ole päris õige lähenemine. Sa ei saa kästa tal tõestada millegi mitte olemasolu, kui selle olemasolu pole tõestatud. See on umbes sama, kui minna suvalise inimese juurde ja öelda, et ta on mõrvar, tõestagu vastupidist. See ei ole päris õige lähenemine asjale.

Me kõik teame, et me pole siin üksi.
coolymarxy
Vana kala

08-12-2007 22:16
Postitus: #31

Just tahan selle jumala teema kohta mainida, et ega jumal polegi kellegile ennast ilmutanud ega kellegile rääinud et olge nii ja naa. Jumal on iga inimese enda sees nuu minu arusaamine jumalast on et jumal on headus ja armastus enda lähedaste vastu ja sõprade vastu noo täpsemalt võiks õelda et kõigi vastu siis isegi vaenlase. Jumal on armastus. Ja see vana kes selle äri kunagi käima pani oligi Jeesus võibolla, nagu õeldakse et maailma parim äriidee ongi ristiusk! usu ja keegi ei keela ja anneta samuti keegi ei keela ja tänab sind ei keegi muu kui jumal. Olen arvamusel et tegelikult inimesel peab olema usk millegisse ja see aitab mitte ei aita see usk just aga inimene kuidagi aitab ise ennast see kuidagi keeruline minujaoks aga see selleks.Nii et mina arvan et jumala teema on legend ja väljamõeldis. Ja mix mitte ka vaimud ja see veel et nad on kurjad ja pahad NB: see minu arvamus sellest ja sellex see foorum ongi et siin selliseid asju arutada ja ka kuhugi välja jõuda.
Livezza
Uustulnukas

09-12-2007 10:06
Postitus: #32

Vaimud pole alati kurjad ja õelad ju.

Meow,meow, (:
Mari007
Tavaliige

09-12-2007 12:34
Postitus: #33

Selles mu teksti point oligi ju.Kõik ei saa täiesti halb ja õel olla.

Andromeda
Vana kala

09-12-2007 14:25
Postitus: #34

Tsitaat:Algselt postitas: Livezza
Vaimud pole alati kurjad ja õelad ju.

Palun loe enne postitamist eelmised postitused ka läbi, sa juba ei tea mitmes postitaja, kes seda ütleb.

Andromeda
Vana kala

09-12-2007 16:12
Postitus: #35

Tsitaat:Algselt postitas: yar
coolymarxy'le
Miks peaks keegi tõestama, kas vaimud on olemas või ei ole? Milleks?
Kas müüt või tegelikkus, see jäägu igaühe enda otsustada...
Õhku, mida me igapäev hingame, ei ole ju ka näha, kuid ometi ei kahtle õhu olemasolus keegi..., sest seda on meile maast madalast sisendatud, et seda mida hingame ON ÕHK.
Uskujaid ja mitteuskujaid on alati ja see on nende USK ja las see jääbki nii...

Jällegi mitte päris õige näide.
Vaata õhku me küll ei näe, aga õhu olemasolu on teaduslikult tõestatud, erinevalt vaimude olemasolust.

coolymarxy
Vana kala

09-12-2007 16:37
Postitus: #36

yar´le - seppepärast keegi võikski mulle keegi tõestada vaimude olemasolu ja et nad on pahad see on sinu usk vaimudesse, sooviksin ka uskuda neid ja kasvõi näha või kuulda ja just olen ka selle kohapealt nõus et iga inimene usub seda mida ise soovib või tahab aga mind siiski huvitab vaimude olemasolu, tundub et sõna tõestage on paha sõna aga kuidas siis küsida tahaks vaimu näha või kohata.Loomulikult kes ei tahaks vaimu näha oma silmaga aga vaim ja usk on täiesti erinevad. Vaimu ei pea uskuma.
coolymarxy
Vana kala

09-12-2007 16:42
Postitus: #37

yar´le- loomulikult muudaks se midagi kui vaimude olemasolu olex tõestatud ja saaks nendega suhelda nii nagu tahaks arvan et saaksime väga palju teada teistpoolusest jne... usu mind see annaks meile palju palju elus juurde ja kindlust meie ajaloo kohta ja miks mitte ka tuleviku kohta .
coolymarxy
Vana kala

09-12-2007 17:16
Postitus: #38

olen lugenud ja uurinud, puurinud aga ei midagi tõestust et nad olemas on mmm igalpool räägitakse ja kirjutatakse et oli siin ja on selline ja selline see on täpselt sama teema nagu on piiblid. ei tea jahh olgu nii las siis kõik arvavad et on olemas ja veel kurjad kaa weel .ex inimestel ongi meeldinud uskuda selliseid asju mida nad pole näinud ja mida nad on kuskilt raamatust lugenud.
Estkitty
Tavaliige

12-12-2007 21:29
Postitus: #39

Kõik ei olegi kurjad.Mu vanavanaema kummitus kyll mitte. ta lihtsalt võtab minuga unes yhendust vahest ja siis soovitab või teavitab mind millestkit. tavaliselt nii 4-9 korda aastas Smile kuigi ma ei tea kas see on ta vaim või minu uni, mis niimoodi mängib.
Hope
Vana kala

13-12-2007 08:40
Postitus: #40

see, et eestlased olid kunagi metsa inimesed ja kartsid kodunt kaugele metsa minna , et libahunt või teised pahad vaimud tapavad meid .. see on lihtsalt välja mõeldud ja sellest ongi saanud legendid jne.. arutatakse ja uuritakse kas ja kus on toimunud troja sõda? Ma ei usu seda pole olemas olnud see on kahh legend välja mõeldis inimeste poolt mõeldi ammusel ajal asiu välja ja mõeldakse ka täna näitex võin tuua Harry Potter!!!Kas on vaimud olemas ???? tahaks näha vaimu oma silmaga arvan, et vaimu tahab oma silmaga näha enamus inimesi maapeal.

Jah, kõik mis siin maailmas on olnud ja on.. On kõik legend?! Ja üldse kust tuleb siukene idee, et võrrelda mingit muinasjuttu (Harry Potterit) Trooja sõja ja vaimudega? See, et Sina pole vaime näinud ei tähenda seda, et neid olemas poleks. "arvan, et vaimu tahab oma silmaga näha enamus inimesi maapeal." Paljud ongi ju näinud. Mida Sa veel tahad?

Just tahan selle jumala teema kohta mainida, et ega jumal polegi kellegile ennast ilmutanud ega kellegile rääinud et olge nii ja naa.

Mis puutub Jumal siia teemasse? Tahad rääkida Jumalast mine "Usundite" foorumi.

mmm igalpool räägitakse ja kirjutatakse et oli siin ja on selline ja selline see on täpselt sama teema nagu on piiblid. ei tea jahh olgu nii las siis kõik arvavad et on olemas ja veel kurjad kaa weel .ex inimestel ongi meeldinud uskuda selliseid asju mida nad pole näinud ja mida nad on kuskilt raamatust lugenud.

Kuule võta nüüd kokku ennast! Paljud räägivad, sest neil on kogemusi olnud ja see tähendab seda, et nad on näinud ning tunnetanud vaime! Sa räägid nagu kõik ainult kirjutaksid raamatuid lugusi jne kuid ise enda nahal pole midagi tundnud! Ma loodan, et Sa ikka loed mida Teised Sulle vastavad, sest ma vaatan, et Sa paned ikka väga huupi!

Muudetud: 13-12-07 kell 08:48:44 Hope

Cruel & Unusual.

[Pilt: hope_1.jpg]
coolymarxy
Vana kala

14-12-2007 22:58
Postitus: #41

ega ma ikka nii huupi ei pane küll, sina.... Hope.... kui sa oled nendest vaimudest ja jumalatest nii tark ja teadlik siis jätame raamaud ja sellised jutud välja mida keegi on näinud ja kuulnud vaid kutsume siis koos vaimud välja olen käsi ja kui kokkpuutumistest tahad rääkida siis oleks mul päris palju kogemusi rääkida ja olen elanud väga vanas majas ja pikka aega ja juhtus nii mõndagi seal aga kutsuks välja vaimud ja räägix siis tõsiselt nendest kui sa nii spets oled ?
coolymarxy
Vana kala

14-12-2007 23:09
Postitus: #42

või HOPE anna kordinaadid kus olex võimalus vaime näha võtan kõik oma tehnika kaasa ja lähen kohale ja kui sa oled nii sinisilmne et arvad et biibel on jumala sõna mitte lihtsalt legendid siis küll sorry .. tule maapeale tagasi Smile
DooM
Tavaliige

14-12-2007 23:23
Postitus: #43

Piibel ei ole lihtsalt legend, see on koostatud iidsete trakuste ja teadmiste järgi (väidetavalt siis jumala sõnast).
Aga siiamaani ei tea ükski surelik täpselt kuidas see kokku pandi ja mis põhjustel.

coolyrmarxy, vaata ära fiml "Zeitgeist", saad rohkem usust üldiselt teada.

[Pilt: vanaemajf1.png]
The Nazis - A Warning From History
Hope
Vana kala

14-12-2007 23:32
Postitus: #44

ega ma ikka nii huupi ei pane küll, sina.... Hope.... kui sa oled nendest vaimudest ja jumalatest nii tark ja teadlik siis jätame raamaud ja sellised jutud välja mida keegi on näinud ja kuulnud vaid kutsume siis koos vaimud välja olen käsi ja kui kokkpuutumistest tahad rääkida siis oleks mul päris palju kogemusi rääkida ja olen elanud väga vanas majas ja pikka aega ja juhtus nii mõndagi seal aga kutsuks välja vaimud ja räägix siis tõsiselt nendest kui sa nii spets oled ?

Sa loed ka mida inimesed Sulle vastavad või Sa lihtsalt enda arust "loed" ja siis vastad enda arust JÕLE targalt? ESITEKS too mulle välja see lause kus ma mainisin, et MUL on olnud "kokkupuutumisi" vaimudega! TEISEKS: Too mulle välja lause kus ma mainisin ültse midagi PIIBLIST! Mainisin Jumalat ehk siis "Mis puutub Jumal siia teemasse? Tahad rääkida Jumalast mine "Usundite" foorumi." sorry aga ma ikka ei näe kuskil sõna PIIBEL!

Muudetud: 14-12-07 kell 23:35:47 Hope

Cruel & Unusual.

[Pilt: hope_1.jpg]
coolymarxy
Vana kala

15-12-2007 09:08
Postitus: #45

aga Doom miks sa mulle vastu väidad siis et biibel pole legend kust sina tead mis on iidne tarkus ja seda ütlesid küll õigesti et ei saagi kunagi teada ükski surelik kuidas biibel kokku pandi jaei saagi teada sest seda kuskil kirjas pole kas trooja sõda ikka oli olemas ja täpselt samuti ei tea ka keegi kindlalt kas vaimud on olemas või mitte ja HOPE pole mõtet minna liiga isiklikuks see lihtsalt foorum kus selliseid asju arutada ja kui mina väidan vastupidist ja ei ole päris ühel meelel kõigiga ega ma siis loll kohe poleSmile
Andromeda
Vana kala

15-12-2007 18:46
Postitus: #46

aga Doom miks sa mulle vastu väidad siis et biibel pole legend kust sina tead mis on iidne tarkus ja seda ütlesid küll õigesti et ei saagi kunagi teada ükski surelik kuidas biibel kokku pandi jaei saagi teada sest seda kuskil kirjas pole kas trooja sõda ikka oli olemas ja täpselt samuti ei tea ka keegi kindlalt kas vaimud on olemas või mitte ja HOPE pole mõtet minna liiga isiklikuks see lihtsalt foorum kus selliseid asju arutada ja kui mina väidan vastupidist ja ei ole päris ühel meelel kõigiga ega ma siis rumal kohe poleSmile

Sõna on Piibel, mitte Biibel.

Trooja sõja kohta on kohe päris kindlasti olemas teatud dokumendid, ka väljakaevamistel on saadud dokumentidest saadud infoga haakuvat infromaterjali. Kindlasti ei mõeldud trooja sõda lihtsalt nalja pärast välja.

killuke1
Tavaliige

16-12-2007 12:10
Postitus: #47

Kõik vaimud kindlasti kohe halba ei taha ja halba ei tee. Osad vaimud on jäänud kinni siia maailma ja nad ei saa lahkuda. Palju oleneb ka nende surmast. Tean Ameerikas ühte juhtumit, kus perekonda kiusas vaimolend. Mitte otseselt ei kiusanud, aga pidevalt andis neile endast märku. Peres oli ka teismeline poiss ja tema sai siis kontakti vaimuga kõige rohkem tunda. Kuigi ta ise sellesse ei uskunud, aga kui sensitiivid appi tõttasid siis avastasid, et kunagi poodi üles teismeline poiss ja ta ei teadnud senimaani et ta surnud oli, ta teadis et temaga juhtus midagi kohutavat ja valusat, aga ta ei saanud täpselt aru mis temaga juhtus. Ja üritas majaelanike käest aru pärida. Majas elav teismeline poiss, kes elus ikka oli tundis pidevalt enda melest tasakaaluhäireid ja koperdas vastu seinu pidevalt, kuid tegelikult oli see vaim, kes üritas tema tähelepanu saada ja tõukas teda. Aga kuna elus teismeline seda ei uskunud, et vaimud ja kummitused olemas on, siis ta ei teinud sellest väljagi. Hiljem sensitiiv küsis, et kas tundsid kunagi midagi sellist ja poiss vastas et tundis küll. Sensitiivid tegid siis mingisuguse rituaali mille käigus saadeti surnud teismeline õigesse kohta ja enam seal majas ei kummitanud kah.

Tuli pikk tekst, aga ühe negatiivsema näite tooksin siis kah juurde.

Samuti Ameerikas. Majas elas mees ja naine, nad olid abielus ja viis kuidas vaimolend neid piinas oli järgmine: õhtuti kui mees voodisse heitis siis tundis, et toas on alati keegi veel. Öösiti tundsid mõlemad, nii mees kui naine, et nende vahele keegi alati pikali heidab. Rohkem kuisati meest. Osadel öödel tundis mees kuidas voodi alt tulid käed mööda külge siludes kuni kaelani ja siis kui nö käed meest kägistasid, oli mehel raskusi hingata ja on öelnud, et siis sel hetkel ei saanud ta ennast liigutada (tundub pigem luupainaja moodi kui vaimolendi). Kuid kui sensitiivid maja külastasid siis üks sensitiiv ütles paarikese magasmistoa kohta surnukamber olevat, sest iga öö heidab surnud olend ennast siia "magama". Teine sensitiiv teadis öelda, et vaimolend üritab meest ja naist lahku ajada. Kui midagi ette ei võeta, siis see tal ka õnnestub. Sensitiivid tegid vaimolendit vabastava rituaali, aga vaim ütles, et ta ei tahagi sealt lahkuda. Peale rituaali oli paar nädalat kui mees ja naine midagi enam ei tundnud ja arvasid, et vaimolend on neid rahule jätnud, kuid paari nädala pärast hakkasid "käed" jälle meest piinama ja keegi heitis nende vahele pikali. Niiet nad ei saanud ikkagi lahti sellest vaimolendist. Lugu edasi ma ei tea, aga olen 99% kindel, et noorpaar kolis sealt majast välja.

Paljud sellised olukorrad kus vaim piinab inimesi on tavaliselt seotud vaimolendi surmaeelse eluga. Üks selliseid lugusid mida tean veel oli kus pere tundis kahe vaimolendi kohalolekut oma majapidamises. Üks vaimolend oli vaikne ja kurb ja ei olnud kunagi aktiivne, vaid oli tunda tema kurba kohalolekut ja teine piinas elanikke. Üks näide piinamisest oli kui perenaine magas oma voodis ja korraga tundis mehe kohalolekut ja tegi silmad lahti ja tema pea kohal oli mees, kelle käes oli suur kivi ja sihtis sellega perenaise pead, perenaine ajas ennast kiiresti püsti ja mees oligi kadunud. Lugu nende kahe vaimolendiga on järgmine: Kunagi, nii 50 aastat tagasi oli seesama maalapp mille peal perekond elas, jagatud kaheks ja maalapi peal elas kaks erinevat perekonda. Ühes majas elas too mees ja teises majas elas noor naine, keda too mees oli pidevalt vägistamas käinud ja lõpuks ka ära tapnud. Sellest siis naise kurbus. Rituaali käigus tuli ka välja, et surma hetkel oli noor naine ka rase. Seda mis mehega juhtus nad teada ei saanud.

Vabandan nii pika postituse pärast.
PiziIngliito
Proua

17-12-2007 03:01
Postitus: #48

Märgiks ära mõned soovitused, mida on siin foorumis ilmselt korduvalt mainitud, et võiks tähelepanu pöörata enda kirjutiste õigekeelsusele, sõnakasutusele. Mitte, et ma isegi kõike 5+ vääriliselt kirjutaksin, aga võiks austada foorumi poolt paika pandud reegleid.

Mis puutub vaimudesse, siis nende nö halb olek on jah suhteline. Sõltub see näiteks sellest, millistel põhjustel nad Maa peale jäänud-tulnud on ja mida nad sellega saavutada püüavad, kuidas endast märku annavad, kui annavad ja see kuidas igaüks sellesse suhtub, on ju väga individuaalne.

Kui keegi, kel puudub otsene kogemus, on seetõttu skeptiline, siis ei ole see veel tema viga, küll aga võiks tõepoolest (me oleme ju ikkagi paraweeblased) kasutada otsingumootoreid ja lugeda ning otsida huvitatud teema kohta enne andmeid, kui huupi pakkuma hakata. Ma leian, et meie liikmetel on piisavalt veenvaid kogemusi. See, et keegi neisse ei usu, ei tähenda veel, et seda kõike olemas ei ole.

Tänan tähelepanu eest!

Teie,

Muudetud: 17-12-07 kell 15:06:12 PiziIngliito
coolymarxy
Vana kala

17-12-2007 17:36
Postitus: #49

PiziIngliito- aitähh moraali eest, mul vahel tundub et kui ma soovin siin foorumis liige olla siis olen nagu sunnitud vaime uskuma ma just üritangi suht palju vastupidist väita, et selle tagajärgedel võibolla koorupki midagi välja ja mitte erity kellegi juhtumeid kuulata. Selliseid videosid on netis tohutult ja üks hirmsam kui teine ja veel neid jutukesi vaimudest ka tohutult.

Aga kui mõned vaimud jäävad maapeale kinni ja ei saa siis minema ekslevad jne... Aga kuhu lähevad need teised vaimud kui inimene ära sureb või sureb koer või kass? Kas lähevad taevasse tiirutavad ringi paarsada aastat ja siis tulevad mõne uue inimese sisse kes sünnibSmile Niiet kogemustega liikmed olen kuulnud et Trooja sõda toimus üldse eestis SmileSmile
PiziIngliito
Proua

17-12-2007 18:00
Postitus: #50

PiziIngliito- aitähh moraali eest, mul vahel tundub et kui ma soovin siin foorumis liige olla siis olen nagu sunnitud vaime uskuma ma just üritangi suht palju vastupidist väita, et selle tagajärgedel võibolla koorupki midagi välja ja mitte erity kellegi juhtumeid kuulata. Selliseid videosid on netis tohutult ja üks hirmsam kui teine ja veel neid jutukesi vaimudest ka tohutult.
Aga kui mõned vaimud jäävad maapeale kinni ja ei saa siis minema ekslevad jne... Aga kuhu lähevad need teised vaimud kui inimene ära sureb või sureb koer või kass? Kas lähevad taevasse tiirutavad ringi paarsada aastat ja siis tulevad mõne uue inimese sisse kes sünnibSmile Niiet kogemustega liikmed olen kuulnud et Trooja sõda toimus üldse eestis SmileSmile

Selle kohta on ju ka siin foorumis suurepärast kirjandust jagatud, mis neist hingedest-vaimudest saab.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 95,539 24-10-2018 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 28 10,647 20-10-2018 14:00
Viimane postitus: Avatud aken
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 46 10,856 09-02-2018 20:46
Viimane postitus: isemaag
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 5,922 05-01-2017 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Kurjad jõud killuke1 53 21,965 15-02-2016 05:59
Viimane postitus: isemaag
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 12,291 14-01-2013 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 12,673 01-02-2012 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 5,414 11-02-2011 08:37
Viimane postitus: OuijaFan
  Miks vanades lahingupaikades ei kummita? heajuut 48 12,422 29-10-2010 21:20
Viimane postitus: Liine
  Kui vaimud eksisteerivad,siis..? Apocalypse 7 3,957 02-03-2010 22:16
Viimane postitus: esoteerik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog