Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud?
Autor Sõnum
TrueOrFate-
Uustulnukas

28-12-2007 20:03
Postitus: #51

kõik vaimud ei ole halvad uskuge mida aga 2rge aint kunagi ringe kasutage siis on teie elu p*rses ja kui olete teinud siis hakkavad 7 vaimu teid tylitamaShock ma v6in teid aidata kui tahate msn on:rauntser2003@hotmail.com

Kui tohib kysida... Mis ringidest käib jutt? Nagu et ei tohi tavalisi Ringe joonistada vms?

Locomort.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Muumi
Uustulnukas

30-12-2007 13:18
Postitus: #52

Kõik vaimud pole kurjad. On ju olemas ka häid vaime, nt. kaitsevaimud.
iovnzu
Uustulnukas

04-01-2008 13:25
Postitus: #53

Ilmselt on nende hingede midagi eluajal juhtunud. Näiteks just sellest kindlas kohas kus ta praegu kummitab on ta ära tapetud vms. Ja nüüd ei ole hing sellega rahul, ja ta tahab näiteks oma elu tagasi!
SeTh
Uustulnukas

07-01-2008 18:50
Postitus: #54

Minu isiklik teooria sellest miks osad vaimud on head ja teised on halvadon see,
et kui inimene on surres rahutu ja vihane väljutab ta endast surres negatiivset energiat ja kui selle inimese elus jäi midagi tähtsast tegemata ja ilma selleta ei saa vaim hingerahu. E. Nirvaana.
Ja see negatiivne energia a.k.a "vaim" rändabki ringi ilmas üritades lõpetada seda mis pooleli ja selleni pürgides võib see negatiivne energia paljugi halba korda saata. Hea vaimuga on asi vastupidi , sest tema väljutas surres positiivset energiat kuna oma viimase asjana soovis ta kellegi elu nt paremaks muuta vms. on sama asi vaim teeb oma asjad ära ja lahkub , aga positiivne vaim ei hävita seejuures kedagi
coolymarxy
Vana kala

07-02-2008 21:08
Postitus: #55

Vaimud minu arust ei ole halvad ega kurjad, me ise kujutame endale ette neid vaime sellistena nagu tahame , kui ise kardan, siis on muidugi vaim kuri ja tavaliselt inimesed kui midagi ebatavalist näevad või kuulevad see hirmutab neid ja ongi kohe kurjad vaimud.
ja millised need head vaimud siis on ? Kutsud välja ja lobised niisama ja ajad nalja juttu ja siis pärast läheb iga mees oma koju ja kõik ok. Vaime ei ole võimalik välja kutsuda ja nad ei ole ei kurjad ega lõbusad neid lihtsalt ei ole olemas vähemalt sellistena nagu meie neid ette kujutame.

Arvan kui inimene sureb siis jääb järgi ainult keha ja loomulikult vaim mida või kutsuda teisiti näiteks mõte. Seda ei tea kas mõte kaob kohe koos surmaga või mitte, sest uni see on ju samuti mõte ja just und natuke võibolla inimene peale surma näebki ja lõpuks see nõrgeneb ja lõpuks kaob igavikku ja ongi nagu magaks ei midagi ei tunne ega pole olemas, ainuke mis surma juures halb on selle algus ja muidugi oleneb kuidas see surm tuleb. kui kaotad näiteks pool keha õnnetuses siis tekib automaatselt sokk mida muidugi korraldab aju.Ja muidugi jookseb kõvasti verd ja vaade läheb häguseks aga valu ei tunne sest aju on välja lülitanud vigastatud koha kehas. Kui kehast jookseb välja veri jääb verd kehas vähemaks ja aju saab vähem hapnikku ja muutub nõrgemaks ja pisut veel ja jäädki tuttu ja arvan, et igaveseks ja ei hakka kummitama ja ei hakka olema hea ega halb lihtsalt igavene uni mida muidugi tunneb inimene murd sekondi aga selle sekondi möödumisel on ilmsi möödunud miljardid aastad. NII ET KUI HALB SEE IKKA SAAB OLLA. Surm ja pärast surma mis on ? see just ongi igavene uni.
lendorav
Uustulnukas

07-02-2008 21:56
Postitus: #56

Kurjad vaimud, kui füüsilises ja reaalses keskkonnas ilmnevad anomaaliad pole ültse vaimud ja on laiemas laastus seotud keskkonnas viibivate isikutega kes neid oma meeleelunditega aktsepteerivad kui paranormaalset tähtust, mii mõnigi kord leiavad nednega sideme suhelda mingil viisil, väga vähestel juhtudel on see "keegi" inimest rünnanud.
Enne sellist situatsiooni on tavaliselt inimese kehakeemia ja elektriline energiaväli häiritud, võimalik et juba pikkemat aega.
kui me hakkame rääkima dimensioonidest ja kokkupakitud mõõtmetest ning mateeria stabiilsuses erinevate asjaolude kokkulangemisel toimuvatest nihetest.
Kõige selle põhjuseks on üks või minu isikut kelle ajutised füüsilised ja vaimsed omadused toovad esile sellise fenomeni.
Enamjaolt aktsepteeritakse anomaalia kui paranormaalne ja loomuvastane nähtus mis tekidab hirmu.
Just selle viimase põhjal saab asjaosaline inimolend telepaatilise sideme tundmatute olenditega(mitte vaimudega) kelle veider ja kahtlane bioväli reageerib sinu teadvusega, selline kogemus on äärmiselt ebatervislik situatsioon....mis tekitab psüühilisi häireid ja loomuvastast kesskonnataju.

Kuri vaim kui vaimolevus ei saa ennast inimesele visuaalseks veelvähem käga katsutavaks teha!
Küll aga on palju jutte sellest, et nad mõjutavad kedagi kellegi kaudu, on ka tulnud ütlus:"kuri vaim on kellegil sees"

Kui sa näed kuuled midagi/kedagi ebaeetilist, mis tekidab hirmu või uudishimu, siis see on lihtsalt TONT!
Siinkohal on tegemist olenditega!

See on mitmest pikast teoorjast millesse ma vähem skeptiliselt suhtun kokku kirjutatud pläma!
Catuu
Uustulnukas

10-02-2008 21:51
Postitus: #57

Kohe kindlasti mitte ..muidugi on enamused,sest need kes on jäänud maa peale.. on jätnud midagi pooleli.. ja seetõttu vaevatud,kuid mitte kõik.
alles hiljuti jäin ilma sõbrast.. ja tean,et see ei ole nii.
Roc
Uustulnukas

10-02-2008 22:28
Postitus: #58

Minu arust on vaimud kurjad ainult siis, kui nende rahu rikutakse.
Näiteks kui keegi läheb öösel tühja keldrisse, ja seal elab vaim...siis nende rahu ju rikutakse, keegi hull lihtsalt läheb sinna keldrisse siblima. vaim tahab rahulikult omaette seal olla

They are all around us !
coolymarxy
Vana kala

10-02-2008 23:04
Postitus: #59

Üks inimene rääkis mulle enda juhtumi.Oli nii, et teine inimene sai surma tema hooletuse tagajärjel ja sellepärast oli tal meeletu süüme piin ta ei saanud korralikult magada ,sest see inimene kes surma sai kummitas teda unenägudes ja süüdistas . Ta nuttis ja käis surmuaiias andeks palumas koguae ja see jama oli tal pea aasta ja siis kadus kõik. Niiet midagi on selles asjas aga kas just vaim haiget talle teha oleks saanud aga ta oleks endale võibolla vaimu surel ise haiget teinud. Aga patud on nüütsest andestatud ja haud on korras ja hoolitsetud. Vott nüüd ei teagi kas tõesti tegi seda vaim või oli see enda südamepiin ja lihtsalt tegi seda inimese enda aju . Võta või jäta aga jälle kahe otsaga asi. Mina isiklikult arvan et vaimuga ei lnud midagi pistmist vaid enda südame tunnistus piinas ja lõpuks hakkab asi nimodi piinama. et võibolla tõesti võib inimene endale käe külge panna.
*Enkeli*
Uustulnukas

04-04-2008 18:17
Postitus: #60

Ega siinkohal vaimu poltergeistiga segamini ei aeta?Poltergeist on väääga väääga ...paha negatiivsete enerigiate kogum,mis väljendab ennast vastavalt sellele,kui palju temas seda kurjust /negatiivsust on.Vaimud võivad olla ka muidugi pahurad,see võib olla tingitud sellest,kuidas ta suri,mis tingimustes,kes ta selline üldse oli jne.Aga meil endal kodus on olnud juhtumeid,kus vaim lihtsalt ei taha ära minna.Keeldub!Talle meeldib olla siin ja kõik.Siis tuleb läbi viia väiksed läbirääkimised,teda veendaLaugh Ja üldjuhul on see ka õnnestunud!Astraalkehadega on see naljakas asi,et neile meeldib asju ära peita!hehe...sellised sõbralikud,tahavad naeru kuulda!See kõik võib küll armas olla,aga tegelikult,ei saa ju elada pidevas kõhkluses või elada tunnetusega,et sa pole oma kodus üksinda..Niiet targem oleks ära saata,sellel kes seda teemat valdab!
j2nsy
Uustulnukas

05-04-2008 13:54
Postitus: #61

Teema kohaselt pakun, et vaimud on just seepärast n.ö pahad, et esiteks, nende endi surm, on see mis neid vihastab, ja põhimõtteliselt just , et nagu meie elavad inimesed oleme nende surmas süüdi, seepärast nad endid ilmutavadki. Teiseks, kas keegi on neil minevikus hiaget teinud või on surnud inimene hoopis tapetud. Kolmandaks, käituvad ehk nad kurjalt nendega, kes ise kurjad on.
SiLv3rSnAk3
Uustulnukas

16-04-2008 21:19
Postitus: #62

Minu teooria on selline, et kui inimene sureb, siis tal on võimalus "minna edasi", aga mõned hoiavad sellest maailmast kümne küünega kinni, ega taha lahkuda. Nad jäävad nagu kahe maailma vahele lõksu.
Kusagil paarikümne aasta pärast muidugi tekiks igaühel "pissed off" tuju.
Btw selle mõtte sain ma seriaalist, nagu Supernatural, aga minu arvates on see kõige tõenäolisem.
atlantic456
Tavaliige

12-05-2008 21:03
Postitus: #63

Tsitaat:Algselt postitas: Mari007
ntx siis kui mõned lapsed nad välja kutsuvad,siis on küllalt põhjust kuri olla.
lohuta end sellega et vähemalt 25% vaimudest on kindlalt headSmilewink

pean parandama sind siin kohal.51% vaimudest on head.20% vaimudest on kurjad selletõttu et neil on millegi vastu vimma pidada ja ülejäänud 29% vaimudest agaon õelad sellepärast,et kadunud ingel saatnud neile kadedusest kurjuse sisse.Aastatuhandete vältel muutuvad mõned vaimud siiski heaks.Samas teised,kes häirida saand selle aja jooksul,muutuvad halvaks.Ma räägin homme täpsemalt....juhul kui peavaim mul lubabSmile(peavaim Tsüko on vaim,kes väga vähestega räägib.Temaga saavad rääkida need,kelle hing juba sajandeid elanud(meie mõistes. 1 meie sajand=10 vaimude aastat,kuna vaimude aastad mõõduvad aeglasemalt kui meie aastad) .

Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
mõtlesin ja seedisin siin.... ja tekkis küsimus, et miks kõik vaimudega seostuv on just öösel ja pimedas ? kas nad magavad päeval??? irwww..... uurige või puurige aga see vaimude värk on jama ja vale , nagu õeldakse et kõik on võimalik , siis on ka sellised pettused võimalikud, toon näiteks trikimehe trikid ja illusioonid, need on pettused ja silma petted samamoodi ka vaimude nägemised ja kuulmised. olen ise kahhh kuulnud maja teisel korrusel samme olen vaatama läinud kohe aga ei midagi ega kedagi enam kui olen teisel korrusel olen jäänud istuma ja passima vaikselt nurka aga siis vaikus jne... sellised asiad mida siin filmitud on vaimudest on vale ja veelkord vale ja nii ka ufotega sama teema Smile inimesed on eksisteerinud oi oi kui kaua ja tõestatud pole midagi on ainult legendid ja jutud . inimeste fantaasia on piiritu .

vaime ei saa tõestada nagu ufosigi,sest nood näitavad end aint teatud inimestele.
Kusjuures,inimesed on algselt pärit planeedilt Atlantic4CS(nii nmetavad välismaailmsed seda planeeti).Sealsed inimesed on kõige arenenumad,ja ilmutavad end ainult neile,keda nad usaldavad.Ma ei tea mille järgi nad valivad seda.Kuid ütlen,et kui oled näinud ufosi/vaime väga lähedalt,siis elab sinus väga vana hing.Sama kehtib siis,kui oled kohtunud peavaimu Tsükoga.Ta võib ilmutada end igaühele,kuid vähestele ütleb enda nime.

Teemast välja: Mu sõber on näinud ufosi väga lähedalt.Ka mina nägin neid,aint et kui nood mind nägid,panid nad plehkat.Ja samamoodi oli et ma nägin üks päev seda peavaimu,kuid ta lahkus mu juurest öeldes:" Ma tulin su juurde teatega.Kui võitled end täielikult vabaks enda rumalusest,siis mine universumist välja.Sa näed üht majakese moodi asja.Mine sinna ja küsi Tsükot.Ma tulen siis sinuga pikemalt rääkima.Pea aga meeles,et vaimude ja väliselu vahel pole piisav üksmeel,et mõlemate korraga saaks suhelda ilma,et peaksid transi minema"

kusjuures see viimane lause peab paika.Mu sõber mainis mulle,et ufod ei usalda mind veel piisavalt,et minule end ilmutada,küll aga piisavalt,et anda valguse valitsus väe mu hingele.(tahate rohkem teada,siis saatke mu posti kiri.Ma tean palju rohkem,kui esialgu väidan.Ma ei saa seda aga tõestada ,sellepärast see pole peavaimu poolt lubatud.No too vaim on mind mitmeid kordi aidanud hädast välja,pärast seda,kui end vabastasin kurjusest,mis mus valitses,ega lasknud mul elada nii,nagu tegelikult tahtsin.

Muudetud: 12-5-08 kell 22:28:08 atlantic456
Biegler
Uustulnukas

24-05-2008 16:15
Postitus: #64

Tsitaat:Algselt postitas: orknow
Et ma tahaks teada miks? Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud. Noh nagu olen lugenud siit foorumist siis enamus vaimud peaks olema kurjad. (i) Kas sellepärast, et keegi on neile kurja teinud ? Isegi kui on, siis milles oleme meie süüdi? Või häirime hoopis nende rahu? Vaatasin üht videot kus majas oli vaim. Aga mida on pererahvas valesti teinud nemad ei ole ju vaime seganud?

Muutus: Pealkiri informatiivsemaks

Muudetud: 22-2-07 kell 18:33:53 Thorondor
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mulle tundub et so väide pole täiesti tõsi. Niipalju kui mina nendega kokkupuutunud olen pole nad küll midagi halba teinudSmile Minu kogemustel on enamus just head(H)
atlantic456
Tavaliige

26-05-2008 07:34
Postitus: #65

Tsitaat:Algselt postitas: Biegler
Tsitaat:Algselt postitas: orknow
Et ma tahaks teada miks? Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud. Noh nagu olen lugenud siit foorumist siis enamus vaimud peaks olema kurjad. (i) Kas sellepärast, et keegi on neile kurja teinud ? Isegi kui on, siis milles oleme meie süüdi? Või häirime hoopis nende rahu? Vaatasin üht videot kus majas oli vaim. Aga mida on pererahvas valesti teinud nemad ei ole ju vaime seganud?

Muutus: Pealkiri informatiivsemaks

Muudetud: 22-2-07 kell 18:33:53 Thorondor
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Mulle tundub et so väide pole täiesti tõsi. Niipalju kui mina nendega kokkupuutunud olen pole nad küll midagi halba teinudSmile Minu kogemustel on enamus just head(H)

eks enamus olegi head.Kurjad on vaimud vaid siis kui neid välja vihastada(harv juhus) või kui vaimud tajuvad su ümbruses liiga palju negatiivset energiat(st. sellist energiat,mis nendele tundub nende rahu rikkuvana).
58003314
Uustulnukas

29-05-2008 16:27
Postitus: #66

minu kogemused räägivad et tavaliselt vaimude ning muude inim kehaliste paranoormaalsete olentite energia peegeldub inim ontaktist. See tähendab et kui inimesed kellega ta kokku puutub on negatiivsed siis on ka vaim negatiivne. või on see paranormaalne olend oma varasemas elus olnud halb inimene (tavaliselt kas varas või tapja) minu arust peegeldub see inmestest kes seda ümbritsevad!!! (i)
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

29-05-2008 17:08
Postitus: #67

Lobiseks veidi sel teemal.
Võtame lihtsa näite mustlased, on rahvas kes elab sümbioosis oma abivaimudega hallidest aegadest peale.
Ja abivaimud toituvad klientide hirmudest, needuse pealepanek tähendab kliendile ühe sellise abivaimu sappa saatmist kes siis tegelikult viibki mustlasneeduse täide ja hoiab kliendi mõtted kogu aeg kohutaval kurval saatusel. Mida suuremad hirmud seda kindlam on toit abivaimule ja seda kindlamalt jookseb ahistatu raha eest mustlaselt needust maha võtma.
Andis raha ära mustlane rahiustas maha ja koos hirmude kadumisega kaob ka abivaim küljest ja läheb järgmist klienti ahistama.
Niisiis saime selgeks, et needuse pealepanek on reaalselt toimiv värk ja keegi teenib selle kaudu endale elatist.
Miks on siis vaimud kurjad ja pahad, aga selle pärast et inimeste hirmud on nende söök ja mida suuremad hirmud seda parem toit, ka kiskjad loomad on sümbioosis abivaimudega kes halvavad enne kiskja rünnakud hirmukangestusse ohvri ja muudavad ta abituks saagiks.
üheksakümnendate alguses rääkisid vene ekstrasensid, et koos parteipiletiga anti igale kommunistile kaasa paar punast kuradit, kes siis oma võimu teostades neid pidid toitma, aga kui keegi parteilasi ei kartnud pistsid vaimukesed parteilaste endi hirme pintslisse.
Sama näiteks kooliõpetajate ja direktoritega, keda kardad selle abivaime toidad, muide kui sul pole õigetest õpetajate abivaimudest õpetajaid, ei suuda sa ka ülikoolieksameid teha sest ülikooli eksamikomisjoni vaimukesed teevad kõik et sul meeles poleks need faktid mis eksamilehel, seepärast satuvadki ülikoolidesse ainult õigete vaimuksest poolt õpetatud eliitkoolide lõpetajad ja kõik trügivad õppima õigetesse koolidesse.
coolymarxy
Vana kala

02-11-2008 23:27
Postitus: #68

OK. oletame, et vaimud on olemas aga kas siis vaim on kellegi ära tapnud või kedagi piinanud? Ma ei usu seda, et keegi on tapetud vaimu poolt aga kui nüüd hakkaksin filmide sisusid lahkama siis niipalju kui tean õudus filmides on kõik vaimud pahad ja kurjad ja tahavad tappa ja need filmid on ju kõik pastakast välja imetudja jõuan jälle järeldusele, et vaimud pole ei paha ega head, kui vaim on ülev olevus siis on ta piisavalt tark, et mitte kuri olla, sest kurjus tekitab kurjust ju ...
coolymarxy
Vana kala

02-11-2008 23:34
Postitus: #69

atlantic456 tõesti sooviks rohkem infot, Sa võiks siia ikkagi kirjutada enda kogemusest, et kuidas end vabastada jne... olen põnevil tõesti, tahaks ka vabaks saadaSmile
atlantic456
Tavaliige

03-11-2008 15:56
Postitus: #70
Enda vaimu vabastamine
atlantic456 tõesti sooviks rohkem infot, Sa võiks siia ikkagi kirjutada enda kogemusest, et kuidas end vabastada jne... olen põnevil tõesti, tahaks ka vabaks saadaSmile

Kõige lihtsam viis on pidevalt tekitada enda kehasenergia liikumist. See muudab su vaimu ja keha ühtseks ning lõpuks vaim vabaneb ise.
Seda on lihtne võimalik teha energia pallidega, ka energiat kuhugi punkti kogudes või energiat "välja imades". Väsitab aga füüsiliselt ära imamine. Kuid liigselt aktiivseks teeb energia kogumine.

Parem viis, mida ma tol hetkel kasutasin, on süveneda enda mõtteisse. Sa näed neli ust. Igal uksel on neli erinevad sümbolit. Kui mõistatad lahti, kujmb uks on õige, lähed edasi. Sulle võib tekkida esialgu väga tugev valgus. Õige valiku puhul kaob see 20-30 sekundi pärast. Vale valiku puhul aga mõne sekundi pärast ja sa satud süngesse pimedusse. Sealt välja saamiseks on sul juba kaks võimalust aint:
1) Sumad pimeduses,kuni kukud järsult alla ja märkad end ärkvel olevana
2)Lähed tagasi ja saad mõistatuse. Selle lahendamine päästab su vaimu lahti. Mitte lahendamine, ehk ebaõnnestumine jätab kõik selliseks, nagu oli hetkel, kui sisenesid oma MEELE nurka.

Kusjuures rõhutasin sõna MEELE, sest erinevalt inimkeeli nn ajust, on ajus paar sektorit, mis muidu funktsioone ei täida pidevalt, vaid ajutiselt, väikeste vahedega (näiteks rääkimine, kuulmine, jäsemete liigutamine) . Sinna sisse on kodeeritud tegelt väike sõnum. Saad sellest aru, ja sulle avanebki uks, kust sisse astudes pead tegema ainult ühe õige valiku; Eksimise korral aga arvama ära, mida tahab öelda SU SISEMINE VAIM sulle jäetud mõistatusega.

Kui teed õige valiku, saab vaim vabaks.
Kui teed vale valiku, jääb kõik endiseks.
Pimeduses alla kukkumine tähendab aga seda, et sa teist korda ei saa enam valida samast uksest enda meelde sisenemist. Pead sisenema teisest. Ja seal on juba raskem õige valiku teha.

Valguse vägi
Keegi tahab teada, siis võib lugeda. Vaguse vägi on inimhinge võime kaitsta end negatiivse energia eest. Algselt saavad kõik väikse koguse. Kuid mida arenenumaks hing muutub,seda rohkem seda tekib tal endal. Sammuti, piisavalt suure arenguastmega on võimalus, et peavaim õpetab sind välja seda õieti kasutama. Enamasti ta valib siiski nende seast selle välja, kes on ennem ise oma vaimud vabastanud,
ilma et oleks kasutanud energia abi, või ilma, et oleks kuskilt abi saanud. Vahest teeb ka ta erandeid. No selle põhjust ta ei avalda.

Muudetud: 3-11-08 kell 17:02:07 atlantic456

Paranormaalsus on tihtipeale seotud normaalsusega.St: Alati on olemas miskit,mida me ei taju,aga mis tegelt on olemas.Ja tihtipeale on see meie nina all.
ragulka.
Tavaliige

03-11-2008 16:24
Postitus: #71

tegelikult ma vaime ei usu, ärge teie ka uskuge nagu ä

Lõppkokkuvõtteks ütleks, et Halloo, tule maa peale.
Tegelikult on see parafoorum, kui sa sellistesse asjadesse ei usu, siis sa ei peagi ju siin käima kedagi ümber veenmas.
Mina endale vähihaigete foorumisse kasutajat ei tee, et " tõestage mulle, et teil raske on"
Siiski, iga inimese oma asi mida uskuda. Ma usun, et selle teema võiks ammendatuks lugeda. Mitte keegi ei pea mitte kellelegi midagi tõestama. Mina olen rahul sellega mida mina tean ja mina usun.

sänkjü.

Muudetud: 3-11-08 kell 17:26:46 ragulka.
coolymarxy
Vana kala

03-11-2008 19:53
Postitus: #72

ragulka. tegelikult on see foorum kõigil avatud ja kõik võivad oma arvamust avaldada ja kui ma käsen Sul pea ahju panna kas Sa siis paned ? Ja kui Sa ikka meeletult vihastad selliste asjade peale mis ma siin räägin siis soovitan Sul kusil meditatsiooni foorumis liikmeks end teha ja oma närve ravima hakkama ja õppima ennast vaos hoidma mitte kohe näkku hüpata! Vabandan kui kedagi solvasin aga mul on ka omad õigused siin kirjutada.
ragulka.
Tavaliige

03-11-2008 20:29
Postitus: #73

Woof, woof.

Muidugi on see foorum kõigile avatud, aga eelkõige on ta suunatud inimestele kes on asjast huvitatud ja mitte negatiivse kallakuga "huvitatud".
Kõige kitsarinnalisem ja stereotüüpsem lause mida öelda saaks " kui ma käseks su pea ahju panna.." kuidas on see ja vaimude uskumine või harry potter üldse omavahel seotud? Või sa tõesti pingutad nii väga, et leiad seose kõikjal kuhu vaatad?
Lihtsalt, mainimiseks, mitte keegi ei pea sulle mitte midagi tõestama.

Sa oled nii kuradima negatiivselt häälestatud, täiesti kaitsepositsioonis, näed juba igas teises lauses mingit negatiivset nähvamist ja närvide korrastamatust. Einoh, selline ergastatud olek näitab lihtsalt seda, et sa oled JUBA siia tulnud negatiivsete eeldustega. What you think about, is what you bring about. Et no, tsil'

Sick

Muudetud: 3-11-08 kell 21:37:01 ragulka.
coolymarxy
Vana kala

03-11-2008 23:19
Postitus: #74

ragulka. mida sa mustad seal mind algselt postitas coolymarxy olen ma kirjutanud sul siin woof woof, tundub et sina oled ärritatud kui juba kuradid hakkavad lendama ja se potter on toodud näiteks Välja mõeldud asjadest mitte ei ole vaimudega pistmist, ja asi ei ole negatiivselt rünnakul vaid teise nurga alt vaatatuna seda kas siis ikka on vaimud kurjad ja pahad ja ei ole vaja rõhutada, et tõestage ja tõestage ma tean väga hästi mida siin olen kirjuanud ja tundub, et teisiti mõtlejad sa plaanid kohe välja süüa või moraali alla tõmmata, huvitav miks? kas sa loed mu tekstidest välja viha ja vastumeelt, ei siis sa saad küll väga valesti aru, mina tahan siin arutada kas vaimud on üldse olemas ja siis läheks selle juurde, et nad on kurjad ja pahad või hoopis head, võin ARVATA, et nad kes nad ka pole vaimud, ufod jne on kindlasti head, sest milleks neil on vaja halba teistele teha ja kui nad näevatki ARVATAVASTI hirmsad välja ega nad kohe kurjad ei pea olema, ega kõik mis näeb hirmus välja ei pruugi kuri kohe olla. ja nüüd lõpuks mind ikkagi huvitab, millest käib jutt VAIMUST? Või on see inimese enda ettekujutus, kena oleks kui sina kahh ragulka. vaataksid pealkirja ja mõtleks sel teemal kas nad on kurjad ja pole mõtet kohe mind kritiseerima hakata vaid võiks oma arvamust avaldada ja mul pole mõtetki sinu peale vihane ega pahane olla , sest sina tõmbad mind alla oma arvamusega niiet arvutitaga oleme ju kõvad näkku panjad, sest ega sa ju inimest ei näe keda sa päris maha teed ju .

Muudetud: 4-11-08 kell 01:00:31 Thorondor
ragulka.
Tavaliige

03-11-2008 23:37
Postitus: #75

Igaüks oskab oma järeldused teha sinu lausete ülesehituse, õigekirja ja sõnakasutuste osas. Pole oluline, milline inimene välja näeb, vaid oluline on see, mis jääb ta kupu alla.
Mis sinusse puutub siis - seisvad ovatsioonid.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 95,539 24-10-2018 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 28 10,647 20-10-2018 14:00
Viimane postitus: Avatud aken
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 46 10,856 09-02-2018 20:46
Viimane postitus: isemaag
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 5,922 05-01-2017 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Kurjad jõud killuke1 53 21,965 15-02-2016 05:59
Viimane postitus: isemaag
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 12,291 14-01-2013 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 12,673 01-02-2012 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 5,414 11-02-2011 08:37
Viimane postitus: OuijaFan
  Miks vanades lahingupaikades ei kummita? heajuut 48 12,422 29-10-2010 21:20
Viimane postitus: Liine
  Kui vaimud eksisteerivad,siis..? Apocalypse 7 3,957 02-03-2010 22:16
Viimane postitus: esoteerik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog