Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud?
#1
Et ma tahaks teada miks? Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud. Noh nagu olen lugenud siit foorumist siis enamus vaimud peaks olema kurjad. (i) Kas sellepärast, et keegi on neile kurja teinud ? Isegi kui on, siis milles oleme meie süüdi? Või häirime hoopis nende rahu? Vaatasin üht videot kus majas oli vaim. Aga mida on pererahvas valesti teinud nemad ei ole ju vaime seganud?

Muutus: Pealkiri informatiivsemaks

Muudetud: 22-2-07 kell 18:33:53 Thorondor
Vasta
#2
Otseselt võibolla ei ole tõesti, ent neis on mingisugune energia, mis neid sinna majja kolima sundis vms. Neis on midagi, mida vihata.
Vasta
#3
Kui nad olemas on, siis ma ei usu, et nad kurjad kõik on. Inimesed lihtsalt kardavad asju, mida nad ei mõista.
Vasta
#4
ma arvan et kurjad on need, kes on kuidagi mitte eriti meeldival teel surma saanud. naq näiteks mõrvatuid või on nad lihtsalt halvas tujus... (midagi ei tea ju kas ka kummitustel on halvad päevad...)
a ma arvan et enamus on ikka ned normaalsed vaimud, kes on näiteks loomuliku surma surnud...
Vasta
#5
Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud?

Kui nad on siis peab olema ka ju põhjus. Me saame öelda nende kohta õelad... siis kui inimene on nendega ise kokku puutunud ,et ta teab seda öelda. (filmides jne. kujutatakse palju valesti kust võib selline arvamus tulla) Vaimudele meeldib ka ,,mängida'' jne , ja kui ei osata sellest aru saada võib olla see üks põhjus.
Palju on juttu vaimude välja kutsumisest aga kui nende käest küsida neid häirivaid küsimusi siis ei ole just hästi ja võib neid jälle lugeda õelateks jne.

Minuarust ikka nad on ikka head aga nad on sellises olukorras (kellegi poolt tekitatud või kuhugi kinni jäänud) kus nad ei ole healoomulised.
Vasta
#6
ntx siis kui mõned lapsed nad välja kutsuvad,siis on küllalt põhjust kuri olla.
lohuta end sellega et vähemalt 25% vaimudest on kindlalt headSmilewink
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Mari007
lohuta end sellega et vähemalt 25% vaimudest on kindlalt headSmilewink

Mhh mille põhjal sa seda väidad? Smile
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Imotep
Mhh mille põhjal sa seda väidad? Smile
Ju siis Mari tuttavate vaimude hulgas on see nii.Laugh
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: orknow
Et ma tahaks teada miks? Miks on vaimud õelad, kurjad ja vastikud.

Noh, ega minagi õnnelik oleks, kui kamp mingeid debiilseid taldrikukeerutajaid mind välja kutsub ja siis itsitades oma tulevase peika nime küsivad Laugh

(jutt ei viita autorile. ma nii igaksjuhuks mainisin)
Vasta
#10
Liigutades annavad märku et on siin ? võibolla ?
Võibolla ei ole harjunud, et ei saa rahvaga suhelda ! Ning selle pärast need hääled/liigutamised ongi !?
Vasta
#11
Sellepärast, et nad tulid kas kätte maksma kellegile. Olen kuulnud kui inimesed polnud enda eluga rahul siis hakkavadki kummitama. Loomulikult pole kõik kurjad
Vasta
#12
Kõik vaimud pole kurjad, lihtsalt mind ajaks kahh vihale kui väiksed lapsed klassiõhtutel ja sünnipäevadel mind pidevalt häiriks..Lohuta ennast sellega et on ju ka kaitseinglid Smile
Vasta
#13
minu arust pole vaimusd kurjad kuna mulle pole nad midagi halba teinud aga kui keegi väidab,vaimud on kurjad ja teevad talle halba , no eks ta on ,siis seda väärt ka !
Vasta
#14
nujh kui keegi on tollele vaimule halba teind või ta elus kuri oli vb äkki siis sellepärast..
Vasta
#15
mõtlesin ja seedisin siin.... ja tekkis küsimus, et miks kõik vaimudega seostuv on just öösel ja pimedas ? kas nad magavad päeval??? irwww..... uurige või puurige aga see vaimude värk on jama ja vale , nagu õeldakse et kõik on võimalik , siis on ka sellised pettused võimalikud, toon näiteks trikimehe trikid ja illusioonid, need on pettused ja silma petted samamoodi ka vaimude nägemised ja kuulmised. olen ise kahhh kuulnud maja teisel korrusel samme olen vaatama läinud kohe aga ei midagi ega kedagi enam kui olen teisel korrusel olen jäänud istuma ja passima vaikselt nurka aga siis vaikus jne... sellised asiad mida siin filmitud on vaimudest on vale ja veelkord vale ja nii ka ufotega sama teema Smile inimesed on eksisteerinud oi oi kui kaua ja tõestatud pole midagi on ainult legendid ja jutud . inimeste fantaasia on piiritu .
Vasta
#16
Sellepärast, et nad tulid kas kätte maksma kellegile. Olen kuulnud kui inimesed polnud enda eluga rahul siis hakkavadki kummitama. Loomulikult pole kõik kurjad





kuskohast inimesed seda teavad et polnud rahul eluga ???? ja mix kurjad kas enamus inimesi kes ära surevad muutuvad kiskjatex ja mõrvaritex ??? et on kurjad ja hakkavad suvalisi inimesi kohe terroriseerima. ja mix just inimesed selliseid asiu välja mõtlevad näitex on olemas loomade tapamajad jne... sigalad kus tapetakse loomi söögix, kas näitex notsu vaim ei saa kummitada või saab ja kummitab teisi notsusid we??? tahaks näha inimest kes on vaimu poolt läbi pekstud ja tahaks näha oma silmaga seda löömat .. jahhh aga kes pole veel näinud seda filmi nimega 1408 soovitan vaatata vaimude huvilistel ......
Vasta
#17
kõik vaimud ei ole halvad Smile uskuge mida aga 2rge aint kunagi ringe kasutage siis on teie elu p*rses ja kui olete teinud siis hakkavad 7 vaimu teid tylitamaShock ma v6in teid aidata kui tahate msn on:rauntser2003@hotmail.com
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
... on ainult legendid ja jutud...

Kust need legendid siis alguse said? Mingi alus pidi ju olemawink
Vasta
#19
nuu seda ma ei usu et keegi kuskil metsas nägi vaimu ja hakkas kohe pajatama, et nägin sellist ja sellist vaimu , või mis vaimu nägin oma vanavanavanaisa....Smile rääkis ühele sellest sealt läks edasi teisele see teine pani natsa juurde ja muutis ja nii ongi siis ??? see, et eestlased olid kunagi metsa inimesed ja kartsid kodunt kaugele metsa minna , et libahunt või teised pahad vaimud tapavad meid .. see on lihtsalt välja mõeldud ja sellest ongi saanud legendid jne.. arutatakse ja uuritakse kas ja kus on toimunud troja sõda? Ma ei usu seda pole olemas olnud see on kahh legend välja mõeldis inimeste poolt mõeldi ammusel ajal asiu välja ja mõeldakse ka täna näitex võin tuua Harry Potter!!! Kas on vaimud olemas ???? tahaks näha vaimu oma silmaga arvan, et vaimu tahab oma silmaga näha enamus inimesi maapeal.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
arutatakse ja uuritakse kas ja kus on toimunud troja sõda? Ma ei usu seda pole olemas olnud see on kahh legend välja mõeldis inimeste poolt mõeldi ammusel ajal asiu välja ja mõeldakse ka täna näitex võin tuua Harry Potter!!!
Oeh, komad! ja küsi- ning hüümärkidest piisab ka ühest, et lause toon edasi anda...
Kuid asjast. Trooja sõda on arheoloogiliste leidude ja vanade ürikute põhjal tõestatud sündmus, seega valisid nati vale näite...kaheldavad võivad olla küll nt jumalate osalus selles jms. müüdi detailid.
Vasta
#21
huvitav komad komadex , aga puust suur hobune? kas see kahh kaevati välja?Smile
Vasta
#22
Hobusest ei teind sa juttu, vaid seadsid kahtluse alla Trooja sõja kui sellise, võrreldes seda lausa Harry Potteriga. Ning mina ei näe puust hobuses, millesse on peidetud paar spiooni-omameest, mitte midagi imelikku ega ebatavalist. Äkki seletad, miks see sulle nii ebatavaline tundub?
Edit: avastades puidu lagunemisaega, siis on üsna loogiline, et seda ei kaevatud välja, seega selles ei saa küsimus üldse ollagi...

Muudetud: 25-11-07 kell 20:21:50 elis
Vasta
#23
rääkisin välja mõeldud asjadest ja just see trooja sõda võib olla legend ja just koos selle puust hobusega, sõjad toimusid kogu aeg see on inimese loomuses juba ja siis pandi puust hobusesse inimesed ja selle aja tarkurid jne... ei hammustanud seda läbi, et see on lõks Smile mõtle loogiliselt, selles ei saa kindel olla sada prossa mis toimus siin kunagi, ajaloolased on samasugused inimesed nagu meie ja nemad kahh oletavad kõike.Ei teata täpselt ka kuidas ehitati püramiidid jne. Teemasse tagasi minnes ex tõestge mulle siis vaimude olemasolu.
Vasta
#24
Tsitaat:Algselt postitas: coolymarxy
/.../ Teemasse tagasi minnes, eks tõestge mulle siis vaimude olemasolu.
Me tõestame sulle vaimude olemasolu, kui sa tõestad meile nende mitteolemasolu. Pealegi, see tõestamine ei ole ju tegelikult selle teema teema, vaid siin püütakse leida lahendus küsimusele, miks on vaimud kurjad, õelad ja vastikud, niiet püsigem teemas, kuigi oleks väga intrigeeriv seda Trooja teemat jätkata.
Vasta
#25
ma võin ju jätkata seda trooja teemat aga üritan siin selgusele jõuda vaimudes kõigepealt pean selgusele jõudma kas nad on üldse olemas ja siis läeks sealt edasi kas nad on kurjad ja pahad ja kuidas ma saan siis selgex teha asja mida ei ole olemas kuidas ma seda sulle tõestan aga kui vastupidist väidad,et on olemas siis tahaks näha. Kui on olemas olen nõus tulema kohe kohale ja näita vaimu lepiksin isegi kuulmisega kui kuuleks heli mis tuleb ei tea kuskohast vaimude riigist Ja tundub küll kummaline lause aga ma tõestan sulle asja mida pole olemas mida ei ole võimalik näitata, pole võimalik näha ega kuulda . kui ma seda teexsin sulle(teile) siis võibolla olexin ma üliinimeneSmile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kui Kuressaares jalutasid vaimud ringi.. Maario 1 164 06-03-2024, 19:34
Viimane postitus: Maario
  Mis keeles vaimud, tondid, kummitused ikkagi räägivad? kalldunn 65 24,284 24-06-2020, 21:36
Viimane postitus: jeekim
  Kurjad jõud killuke1 62 34,423 08-06-2020, 21:02
Viimane postitus: Viimne Roomlane
  Head vaimud ja kurjad vaimud hingepüüdja 16 9,837 28-05-2020, 18:41
Viimane postitus: Naut
  Mis on vaimud/kummitused? - Arutelu! z3r0 c001 238 134,435 24-10-2018, 20:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 46 17,300 09-02-2018, 20:46
Viimane postitus: isemaag
  Vaimud ja reaalsusenihe Otsija 3 7,062 05-01-2017, 15:07
Viimane postitus: Müstik
  Mida vaimud kannavad? Hallucigenia 32 17,264 14-01-2013, 01:05
Viimane postitus: Pia
  Mida vaimud siit maailmast tahavad? SuperHit80 31 16,227 01-02-2012, 21:46
Viimane postitus: Ginger
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 7,333 11-02-2011, 08:37
Viimane postitus: OuijaFan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat