Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U.F.O. tiirutab kiirteel. Tõde/Fake, mis arvate ?
#1
Nii, mis siis arvate järgmisest loost, kas on tõde või lihtsalt vale. Ise arvan, et see on tõsi.


http://www.para-normal.com/nuke/html/mod...e&sid=1999
Vasta
#2
ei, oska öelda, paljud on selliste lugudega välja tulnud
Vasta
#3
Nu...
Smile
Vahet pole ytleks... kui ma näeks ufot kasvõi oma elutoas minu mandariini söömas... teeks tast isegi pilti ehk...
Lõppude-lõpuks ei usu mind keegi nii või naa.
alati leidub inimesi kes tunnistavad minu foto valeks ja tembeldavad mind hullumeelseks.


Kui ei juhtu sellist asja kus national televisionis tuleb ufo-taldrik keset jalgpalliväljakult ja teeb otsese kontakti...
ei usuta üldiselt nende olemasolusse.
Vasta
#4
kas siis varjatakse asi maha...

muidu arvan, et fake
Vasta
#5
Toon taaskord näite X-filesist, mida saab igast ufo teemadega seostada.

Oli selline osa, kus Mulder tellis tulnuka lahkamise video mingi raha eest ning Scully loomulikult küsis, et kas ta tõesti usub seda kassetti. Mulder ütles selle peale, et see kassett erineb teistest omataolistest selle võrra, et seal ei ole näha, mille kallal arstid toimetavad.

Siit ka mõte, kui keegi tahab fakeda ufot või tulnukat, siis tavaliselt on need tehtud kas liiga ähmaselt või liiga teravalt, need on kuidagi liiga hästi näha.

Samas on muidugi võimalus, et asi lihtsalt vaikiti maha. Olen kuulnud juhtumist USA kuskil Lõunaosariigis, kuidas sadas taevast alla mingi taldrikulaadne ehitis. Järgmine hetk kubises küla sõjaväelastest ning rahvale joosti amokki, kogu küla tapeti maha ning maeti suurde massihauda. Varjamise nimel ollakse ilmselt kõigeks valmis ning siin ei peata neid ka üks-kaks-sada inimelu.
Vasta
#6
a nii ongi... igast variante on, näiteks lastakse viirus lahti ja öeldakse lihtsalt, et epideemia jne
Vasta
#7
Võib arvata, et see on pigem Fake, mulle teeb asja kahtlaseks juba see üli hea kvaliteediga foto, kui vaadata mistahes teisi, sis on see ju tõesti terav ja selge, igaljuhul hästi võlcitud, kui on tegu valega.. Smile
Vasta
#8
ma arvan et fake

...läheks praegu õue ja hakkas ufosid taevast otsima, äkki näeb mõnd, teeks pildi ja paneks netti üles, kes usub???
Vasta
#9
No ma tegin ka ühe ufo pildi ... laev on sama mis esimese postituse lingis leidus.


[Pilt: ship.jpg]

[Pilt: ships.jpg]

Pole just KÕIGE parem aga siiski Bleh

[Teadet on muutnud 29-12-2003 postitaja Metamorphosis]
Vasta
#10
to Metamorphosis: üsna tõetruu ju :i2:
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Head ja kehvad UFO lugude allikad ja nende puudumine. Miks ja mis kellelegi meeldib. kage 33 13,828 12-05-2013, 19:19
Viimane postitus: Müstik
  Mis on põhjus? Päikeseinsener 14 4,828 11-10-2010, 18:56
Viimane postitus: Kaalud

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat