Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pendeldamine
#51
aga mida ma tegema siis naq peaks et välja tuleks...tahaks täiega uurida ..aga äkki ei õnnestu sest mul ple kodus vaime vms? :/
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas: Orhidee93
aga mida ma tegema siis naq peaks et välja tuleks...tahaks täiega uurida ..aga äkki ei õnnestu sest mul ple kodus vaime vms? :/

Pole vaime vajagi. Saab ka ise. Kuigi, jah, mõnikord on vaja kellegi õpetust ja abi, et ennast nii palju lahti saada...
Vasta
#53
äkki tahad aidata siis? Bleh
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas: Orhidee93
äkki tahad aidata siis? Bleh
Ma võin vabalt seda teha... Ainult on vaja minuga ühendust võtta (Minu profiilis on minu MSN olemas). Koht ja aeg kokku leppida... Ja ma lausa lendan wink
Lendan, sest minu iseloom on juba selline, et kui keegi mingi palve mulle esitab, ja see mõistlik on, siis ma lihtsalt ei suuda loobuda sellest... Laugh
Vasta
#55
Tundub nagu homemade ouija board.
Ega tegelt küll, need pendeldamised on puha idiomotoorne liikumine - ehk siis alateadvuslik käe liigutamine soovitud tulemuse poole...

rohkem infot <url>http://www.teadus.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=107&Itemid=97</url>

On üks väga lollikindel pimekatse:
Tee see leht koos tähtede ja jahhide ja eidega, lase kellegil sellega natsa jamada - siis aga ütle, et prooviks pimesilmi kah, ainult ühe erinevusega - keera leht tema teadmata teistpid, või võta üldse ära - kontrolli ikka, et ta ei näeks - ja lase tal siis küsimusi küsida - tulemus peaks olema järgmine: Ta pendel liigub paberil kohtadesse, kus enne midagi oli...ja ongi maailma lihtsaim näide alateadvuslikust soovist kätt liigutada

Kusjuures seda katset tehti ka kolmele täisusklikule "nõiale" - mis te arvate, kuhu nende pendel liikus?
Vasta
#56
Paraku sellele on nõidadel vastus olemas - lihtsalt paber polegi tingimata vajalik, nõid hoopis pani oma alateadvuses paika, kuhu liigub pendel mingi vastuse korral, ja kuna ta pani ka paika, et ta ei sõltu pendeldamisel mingitest kirjadest mingil papüürusel, siis liigubki pendel vaid sinna, kuhu nõia alateadvuses ta liikuma programmeeritud on, ja kui siis ühe ja sama küssa mitmekordsel küsimisel liigub pendel ühes suunas, on loomulik, et see liikumine ei sõltu pendli all oleva paberi asendist. Seega ei saa me ikka teada, kas antud nõia pendlit antud katses juhib nõia poolt vastu võetav info või hoopis näiteks nõia enda emotsioonid alateadvuse kaudu...

Kuid, jah, peakski proovima nii, et annan oma alateadvusele käsu sättida pendli liikumine papüürusel olevate vastuste järgi ja siis kinnisilmi katse ära tehaSmile Muidugi on siin võimalik ka variant, et kui lasta alateadvusel pendlit paberi järgi kõlgutada, siis on silmadel siin tähtis roll ja kui silmad kinni panna, töötab alateadvus edasi mällu salvestatud näitajate järgi (ehk siis paberilehe viimatine asend). See katse tuleks muuta kuidagi keerukamaks... näiteks kasutades avasilmi töötamisel ühtesid küsimusi ja kinnisilmi võtta kasutusse hoopis muud küssad - ma nimelt kahtlustan, et ühe ja sama küsimuse mitmekordsel küsimisel lühikeste ajavahemike järel toimib ikkagi see mäluefekt. Seega võiks kasu olla ka katseperioodi pikendamisest - võivad olla ühed ja samas küsimused, aga siis enne teha avatud silmadega töötamise osa ja oodata, kuni pendeldaja on küsimused loodetavasti täiesti unustanud, näiteks nii kuu aega, ja siis teha see kinnisilmi katse koos vastustelehe pööramisega. Ja seegi ei pruugi täpne olla, kuna inimese mälul on imelik efekt mõnikord asju meelde jätta ja siis sobival hetkel ootamatult mälust välja kaevata, olgugi, et inimene arvab end asja unustanud olevat.


Muudetud: 4-9-07 kell 03:17:57 paadikapten
Vasta
#57
Tsitaat:Kuid, jah, peakski proovima nii, et annan oma alateadvusele käsu sättida pendli liikumine papüürusel olevate vastuste järgi ja siis kinnisilmi katse ära teha

Ise seda katset teha oleks siiski subjektiivne pendli liikumise suhtes, soovitaks siiski sõpra...
Vasta
#58
Paljudel inimestel on pendel nagu mingi eluasi käes... muudkui käivad ringi ja pendeldavad. Kusjuures on näha kui hoogsasti kätt vehitakse.

Asi pole selles kas pendel käes liigub jah ei suunas... see on lollus. Asi on pigem selles kuidas pendeldaja ise tunnetab. Kui ikka vehid päripäeva ja pendel käib vastupäeva siis kuda sa teed teisele selgeks et nii on? Tunnetuse asi puhtalt...
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: Nielander
Tsitaat:Kuid, jah, peakski proovima nii, et annan oma alateadvusele käsu sättida pendli liikumine papüürusel olevate vastuste järgi ja siis kinnisilmi katse ära teha

Ise seda katset teha oleks siiski subjektiivne pendli liikumise suhtes, soovitaks siiski sõpra...

Õigus jah, ma jätsin mainimata, et see katse vajab kedagi, kes asja kõrvalt jälgiks...
Vasta
#60
Tsitaat:Õigus jah, ma jätsin mainimata, et see katse vajab kedagi, kes asja kõrvalt jälgiks...

Ma pidasin siiski algselt silmas, et pendlit liigutab isik, kellel pole katsest aimugi - et siis nagu pimekatse...

Või räägime me metsikult üksteisest mööda?
Vasta
#61
okei ma naq proovisin uuesti..mul oli hõbesõrmus ja niit..ja kui ma sidusin selle niidi näpu külge ja hoidsin kätt kinni et see ei väriseks ja kui ma küsisin et naq mis tolle nimi on siis see koguaeg liikus y-i juurest p juurde
suht kahtlane Laugh:S
Vasta
#62
ärge tehke seda asjaSad te ei saa siis enam korralikult magada kui kaua teete ja kui enam ei saa magada siis minge kirikusse ja visake endale 3 korda pyha vett n2kku see aitab mul on olnud see asiSad
Vasta
#63
Lahe, jälle mingi 14 aastane hoiatab meid enda eluga riskimise eest(i)

Minu meelest tänapäeva noorus on nii palju erinevate asjadega tegemist teinud, kui ma alles 14 olin siis sai alles lõbutsetud mitte pendeltatud Bleh
Vasta
#64
hah ma ka pigem lõbutseks kui pendeldaks
tglt vaimudega ikkagi ei maksa jännata..
sõber rääkis et kutsusid oma sõpradega d¾inni välja ja mingile kutile seal oli pentagrami jäljed käele põlend..aga ei tea kas uskuda seda või mitte ..niiet jamh eriti ei maksaks jännata nendega ..
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: banaaniaju
ärge tehke seda asjaSad te ei saa siis enam korralikult magada kui kaua teete ja kui enam ei saa magada siis minge kirikusse ja visake endale 3 korda pyha vett n2kku see aitab mul on olnud see asiSad
ma olen juba tükk aega end tagasi hoidnud, mitte sind otseselt kommenteerima hakata, kuid ma lihtsalt ei suuda. iga kord kui ma sinu postitusi loen tabab mind sügav masendus või ma hakkan naerma.

palun...oota tõesti paar aastat ning otsi vahelduseks mingi muu huvi...


olen küllaltki mures tänapäeva nooruse üle.
Vasta
#66
Ostsin vasesulamist pendli, kontrollküsimusi küsides vastas pendel kõik täppi. Muide, keegi siin rääkis, et pendel võtab vastused alateadvusest- mulle vastas, et universiumist. Kontrollküsimusi küsis üks inimene minult ja mina neid fakte ei teadnud, kuid pendli abil vastasin kõik õigesti. Ühel korral küsisin töö kohta tulevikus ja pendel jäi seisma. Järgmisena küsisin, et kas ta tahab mulle selle küsimuse kohta vastata ja vastus oli eitav. Muud asjad on kõik tõele vastanud.

Olen küll pendli kohta uurinud, kuid mitte eriti sügavuti.
Kas on kedagi, kes teab öelda, kuidas näiteks pendliga käituda soovitav ei ole jms?

Kõike paremat!
Vasta
#67
1.Kindlasti teha konkreetselt ja täpselt selgeks pendliliikumiste reaktsioonide iseloom ainult teile isikupärasel viisil. Iga inimene on omaette originaalne universumi looming ainult temale isiksusepäraste omadustega. See tähendab, et EI ja JAA vastustele, SOODNE - EBASOODNE polaarsustele, võivad ilmneda erinevatel inimestel erinevad pendli liikumised. Olgugi, et ühe "õpetaja" metoodika puhul toimib reeglina ühtlane mõtteline kokkulepe reaktsioonide suhtes.
2.Kindlasti kontrollida töö või uurimuse käigus saadud tulemuste täpsust protsentides. Reeglina annavad infoväljad täpsuse tõenäosuse tausta 75%-selt, s.t. et 25% jääb kosmilistele hälvetele või ebakorrapärasustele. Võimalik on paluda 90%-list taust-tõenäosust eriti tähtsate tulemuste saamiseks. See taotlus tõstab vastuste täpsust + või - 10 %.
3. Ka peaks hoolega jälgima oma peopesa energiakanalite "ergastust" (tuletage meelde "männikäbi" effekti). Kusjuures alati enne töö, uurimuse alustamist pesta, puhastada käed, veel parem käsivarred küünarnukini. Kui pole seda võimalust, siis kasvõi hõõruda peopesi ning luua visuaalselt olukord Puhtusest. Võib kasutada ka küünlatule kohal puhastamist-soojendamist. Seda kõike oleks vaja teha ka peale töö, uurimuse lõpetamist! See on üks osa pendli algteadmistest.


edit: parandasin võõrad sümbolid.

Muudetud: 15-10-08 kell 00:22:40 Celtic
Vasta
#68
Töö kohta tulevikus, oma elu pikkuse jms ebamääraste tulevikuasjade kohta polegi mõtet küsida, sest need sa kas lood omale ise või kellegi abi kasutades + veel vääramatud jõud nagu vanadus jms. Kui pendel hakkaks vastuseid andma ka ebamäärastele küsimustele, tähendaks see, et ilmselt üritatakse su kaudu laiali saata väärinfot, mis kuulutab, et "inimese saatus on viimse kui detailini paika pandud ja inimene ongi robot, mis tegutseb selle programmi järgi".
Vasta
#69
Tsitaat:Ostsin vasesulamist pendli, kontrollküsimusi küsides vastas pendel kõik täppi. Muide, keegi siin rääkis, et pendel võtab vastused alateadvusest- mulle vastas, et universiumist. Kontrollküsimusi küsis üks inimene minult ja mina neid fakte ei teadnud, kuid pendli abil vastasin kõik õigesti. Ühel korral küsisin töö kohta tulevikus ja pendel jäi seisma. Järgmisena küsisin, et kas ta tahab mulle selle küsimuse kohta vastata ja vastus oli eitav. Muud asjad on kõik tõele vastanud.

Kuidas sa selle universumi asja pendlilt teada said?
Mind täitsa huvitab, et juhul kui ta oma teadmisi universumist saab, siis peaks ta teadma sisuliselt kõike...näiteks eriti kõige universaalsemat asja üldse - matemaatikat...ma oleks kontrollküsimusteks valinud hirmkeerukate valemite vastuseid, mida isegi uusimad arvutid tunde ragistavad...
Stiilis:
Kas number 1363005552434666078217421284621279933627102780881053358472 on algarv või mitte?
Vasta
#70
Natuke teavet pendli kohta:

http://www.tervispluss.ee/artikkel.php?id=5891

Eesti keeles on ilmunud pendli kohta:

T. Graves. Pendel. (Sinisukk, 1999)
ja Patric Mac Mananay.Nõiapendli tervistav jõud. (Egmont Estonia, 2002)

On veel brošüür "Pendlikursus", kus abistavad joonised ja õpetused-harjutused.
Head pendeldamist kõigile!



[Muudetud: 8-12-2009 Müstik]
Vasta
#71
Kui kellelgi on soov omastada infot, kuidas pendlit võimalik kasutada. Teen ühe kursuse Tallinnas 25 ja 26 okt.Minu poolt pakutav kursusel räägime lahti kuidas pöörduda info väljadepoole ja kuidas pendel seda meile edastab. Me kasutame erinevaid diagrammilisi kaarte. Kõige tähtsam on pendli õppe juures,omastada õigete küsimuste seadmine universumile jne...Kalju Paldis
Vasta
#72
Tsitaat:Algselt postitas: Nielander
Tsitaat:Ostsin vasesulamist pendli, kontrollküsimusi küsides vastas pendel kõik täppi. Muide, keegi siin rääkis, et pendel võtab vastused alateadvusest- mulle vastas, et universiumist. Kontrollküsimusi küsis üks inimene minult ja mina neid fakte ei teadnud, kuid pendli abil vastasin kõik õigesti. Ühel korral küsisin töö kohta tulevikus ja pendel jäi seisma. Järgmisena küsisin, et kas ta tahab mulle selle küsimuse kohta vastata ja vastus oli eitav. Muud asjad on kõik tõele vastanud.

Kuidas sa selle universumi asja pendlilt teada said?
Mind täitsa huvitab, et juhul kui ta oma teadmisi universumist saab, siis peaks ta teadma sisuliselt kõike...näiteks eriti kõige universaalsemat asja üldse - matemaatikat...ma oleks kontrollküsimusteks valinud hirmkeerukate valemite vastuseid, mida isegi uusimad arvutid tunde ragistavad...
Stiilis:
Kas number 1363005552434666078217421284621279933627102780881053358472 on algarv või mitte?

Ma tegin diagrammi, kus vastusevariantideks panin universum, alateadvus, keegi annab infot, muu
Tõenäoliselt ongi võimalik teada saada, kuid kas seda on vaja teada saada- see on iseküsimus. Muide, mu pendel on kõigile faktiküsimustele õigesti vastanud, mis küsitud on. See tekitab aukartust.

Muudetud: 16-10-08 kell 19:49:42 sensitiiv
Vasta
#73
Aitäh Kalju!
Vasta
#74
Tsitaat:Algselt postitas: Nielander
Kas number 1363005552434666078217421284621279933627102780881053358472 on algarv või mitte?
Ehhee! Sellele oskan ma isegi ilma pendlita vastata - kuna kaks on lõpus, siis on paarisarv, st jagub kahega ja ei saa olla algarv. Smile Aga üldiselt Su lähenemine meeldib mulle!
Vasta
#75
Tsitaat:Algselt postitas Orhidee93
hah ma ka pigem lõbutseks kui pendeldaks
tglt vaimudega ikkagi ei maksa jännata..
sõber rääkis et kutsusid oma sõpradega d¾inni välja ja mingile kutile seal oli pentagrami jäljed käele põlend..aga ei tea kas uskuda seda või mitte ..niiet jamh eriti ei maksaks jännata nendega ..

See peaks olema film ''Ammu surnudLaughžinni kättemaks''. (hyes)
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat