•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaitseinglid
#76
Mind painab mõte sellest, et kui kaitseinglit olemas ei oleks (kui neid on). Miks nad aitavad meid? mul on ka vahel vedanud, mõne asjaga, tundes et keegi tõmbaks mind õlast või lükkaks külgepidi. Kuid alati pole need nii 'heledad' kaitseinglid, enda kogemustest oskan vaid öelda et mind tahaks nagu pimedus neelata, vms. kutsub enda poole. Ei ütleks et just jube on, kuid jah, uudishimu annab tunda ja samm läheb kiiremaks sinna pimedusse. Kuid mis mind seal ootab?
Vasta
#77
Tahaks teemat taaselustada Smile.

Ma proovisin seda õpetust mis siin paar lk tagasi oli. Ma olin ilusal ja tuttaval heinamaal ja siis nägin ma mingisugust valget ollust. Äkki ärkasin nagu une pealt... ja tundsin, et keegi kaitseb mind Smile.
Vasta
#78
Sõbra sugulane pidi ka Estoniale minema, aga jäi hiljaks...
Vasta
#79
Tsitaat:Algselt postitas: erik57
Sõbra sugulane pidi ka Estoniale minema, aga jäi hiljaks...

Ma jään ka pahatihti hiljaks.. Ei tea, kas peaks kaitseinglit süüdistama?Smile
Vasta
#80
Tsitaat:Algselt postitas: DaamValges
Mul oli kunagi selline lugu: jalutasin talvel suhteliselt hommiku poole Tallinna vanalinnas. Mingil hetkel kukkus minu seljataga katuselt suur jääpurikate hunnik maha kildudeks. Üks vana naine, kes minu ligiduses oli, tuli ja ütles, et sinul tüdruk, on väga hea kaitseingel. Kui mõelda, et kolm sekundit tagasi olin selle koha peal, kuhu see purikate hunnik kukkus...

Äkki polnud tegu kaitseingliga vaid mingi deemoniga, kes just tahtis jääpurika sulle peale kukutada.
Vasta
#81
Ütlen ausalt, et mul polnud aega kõigi kommentaare lugeda aga ma kirjeldan oma lugu...
See oli üldse esimene kord, kui ma midagi veidrat oma elus tähele panin...
Ühel ööl, kui ma sügavalt magasin, isegi nägin und aga järsku mu ilmad avanesid ning ma nägin midagi valget oma voodi kohal. Kuna olin just sügavas unes arvasin, et tegu on minu kõige noorema õega. Kui aga kujutis kadus ja ma avastasin, et see ei saa mu õde olla ärkasin üles. Vaatasin ringi ja alles siis avastasin, mis toimub, õigemini kuulsin. Meie maja radiaatorid tegid nii suurt lärmi.See oli nagu keegi oleks kaht poti kaant kokku löönud. Tol korral ei teadnud ma millega tegu.Ma läksina selle kõrvulukustava hääle saatel teisi äratama.Oma õdesi,venda siis polnud, äratada ma ei suutnud aga vanemad tõusid kohe üles. Milles siis asi oli...haa ...öösel, kui kõik magasid oli elekter ära läinud aga katel, siis oli meil mingi vana katel,oli tööle jäänud ning see oli sellist lärmi põhjustanud. Kui ma poleks tol ööl üles ärganud oleks meie maja õhku lennanud...noh nii vähemalt isa ütles.Millegi pärast ma seda ei usu aga mis või kes mind äratas ja mulle mu väike õde meetutas seda ma ei tea ning igakord, kui ma tunnen kas või natukenegi mingit hirmu tunnen tema kohalolekut...
Vasta
#82
Mina ausalt öeldes ei usu eriti kaitseinglitesse. See, mis inimest mingil hetkel sunnib lahkuma (näiteks see veoautost hüppamise näide) on pigem nagu sisetunne või sinu enda olemus, mis annab märku kuidas peaks toimima. See tundub nii veider mõelda, et igal inimesel maailmas on oma vaim, kes teda kaitseb ja jälgib nagu mingi stalker 24/7.
Vasta
#83
Jah tegelikult on küll imelik mõelda, et kaitseinglid on olemas...vahest võib see lihtsalt saatus olla või ma ei tea...
Vasta
#84
Tegelikult ju tore mõelda, et mingi asi on mis sind kaitseb. Samas tundub mõte imelik arvestades seda, kui palju õnnetusi juhtub. Kus siis nende inimeste kaitseinglid olid, pidasid pausi?
Vasta
#85
hmm, suhteliselt usutavad lood kõik:S ise pole küll kaitseinglit näinud ja pole kindel kas tahaks kaaLaugh ma arvan et kui nääks teda siis hakkaks hirmust karjuma:d mul peaks kindlalt mõni sõber kõrval olema kui ma püüaksin temaga kohtuda...aga öelge kuidas nendega saab kohtuda? äkki teen proovi kunagiwink
Vasta
#86
Ma tunnen millegi pärast, et minul on kaks kaitseinglit, üks parema ja teine vasema õla taga kõrgemal... Kui nende olemasolu peale mõtlen, tekib mu seljal soe tunne... vb on see kujutlusvõime, võib-olla mitte, aga turvalise tunde annab sellegipoolest wink Ja kui hommikul ärkan ja alanud päevaks õnne ja vedamist vaja on, siis kutsun nad endale appi ning kõik päeva jooksul ette tulev laabubki positiivselt! (Tegin niimoodi näiteks enne sõidueksamile minekut ja sain load kätte!) Laugh

Kaitseinglid on mind hoiatanud või õpetanud - sõitsin aegajalt jänest ning üks kord tuli kontroll, ja mingi ime läbi jäin mina kahe silma vahele! Mõtlesin pärast seda, et see oli hoiatus ja järgmine kord mul niimoodi enam ei vea... Ja ma ei õppinud sellest ning mul ei vedanudki järgmisel korral - sain trahvi - 460 krooni!

Ja siis on vahetevahel asjad nii läinud nagu ma olen soovinud... ei teagi kelle kaela seda ajada, aga kui mul oli tulemas koolieksam, soovisin et mul oleks üks päev veel õppimisks.. ja noh kui oli see tähtis eksami päev käes ja mina koolis, valmis eksamit tegema, tuli välja, et eksam toimub järgmisel päeval! (Kuigi vastupidiselt minu unistustele, ei kasutanud ma seda ühte "lisa päeva" õppimiseks vaid õppimisest puhkamiseks).
Ja vahel juhtuvad nii üllatuslikud "kokkusattumused"et paneb lausa hingeldama! Milline vedamine, kui on sõbraga, kes pole sul kunagi külas käinud, ega tunne su kodulinna, kokkulepitud kohtumine rongijaamas (pidin ise oma kodulinna rongiga saabuma, tema minul vastas, et siis minu juurde minna) kuid saatusevingerbuss oli hoopiski selline, et ma jäin sellest rogist maha ning mu telefoni aku oli täiesti tühi. Jõudsin bussi peale, mis jõudis samal ajal kodulinna nagu pidi rongki jõudma ning näe imet, sõber bussi peal vastas! Tema sai meie jutust valesti aru ning tuli kokkulepitud ajaks hoopis bussijaama vastu! Kusjuures bussijaam ja rongijaam asuvad üksteisest u 4 km kaugusel... Smile Vägev Smile)

Einoh selliseid lookesi oleks veel jutustada ning kes teab mis värk nendega õieti on, andku teada!
Vasta
#87
Kaitseinglite arvu saab vaadata ka pendli abil. Meil on üks pendliraamat ja seal olid ühel lehel ka numbrid ning pannes pendli algpunkti ja küsides vastava küsimuse, hakkas ta varsti teatud numbri peal edasi-tagasi käima. Nii sain ka mina oma kaitseinglite arvu teada.
Vasta
#88
Olen kuulnud oma sõbra käest (kes loeb inglitest raamatuid ja on üldse inglitest väga huvitatud, ning loomilikult usub neid), et kui oma kaitseinglit paluda, või öelda et ta teeks midagi, et siis ta teeb ka. Aga on ka olnud juhtumeid kui ta ei aita (nt. kui inimene on ise väga egoistlik ja ülbe). Ja minuga juhtus kolm juhtumit, esimene : Kui ma mingi üheteist paiku õhtul oma koeraga õue läksin, palusin oma inglilt, et ta teeks midagi sellist mis tõestaks, et ta olemas on. Kui ma koeraga tuppa jõudsin ja riided ära võtsin, märkasin, et telekas käis film, ja oli just üks koht kui näitas suurelt lähivaates, inglite kujusi (surnuaias). Ja juba see pani mind uskuma, et inglid on olemas. Teine juhtum oli selline, et oli õhtu, ja kõndisin oma vanaema juurest koju. Ning just ennem olin inglilt palunud sama, mis elmises juhtumis, et ta teeks midagi sellist mis tõestaks et ta olemas on. Siis natukese aja pärast jõudsin ühe vana maja juurde (keegi seal ei ela), ning selle maja ees ma kuulsin, et keegi kiljus seal majas. See oli sihuke naise kõrge kilje. Ning arvan et see oli ingel...
Kolmas juhtum oli sihuke, et olin siis koeraga õues. Jalutasin koeraga nats aega, ning koer sai siis lahti. Tavaliselt mu koer jookseb alati ära minu eest ära, võinohh ta ei lase minull ennast kätte saada. Kuid seekord oli teistmoodi. Kui mu koer jooksis teisele poole maja nurka, palusin inglilt, et ma saaks koera kohe kätte, et ma ei peaks vaevagi nägema. Ning kohe peale palumist, läksin ma koera otsima. Kui jõudsin koera juurde, vaatasin et ta kõnnib rahulikult minu poole ja jääb seisma ja vaatab mulle rahuliku pilguga otsa, ning laseb omale rihma keala panna. Ma olin vapustatud. Kuna see tugevdas veel rohkem minu usku inglitesse.
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas: Eluciaelin
Kaitseinglite arvu saab vaadata ka pendli abil. Meil on üks pendliraamat ja seal olid ühel lehel ka numbrid ning pannes pendli algpunkti ja küsides vastava küsimuse, hakkas ta varsti teatud numbri peal edasi-tagasi käima. Nii sain ka mina oma kaitseinglite arvu teada.

mis su kaitseinglite arv siis on ?Smile
Vasta
#90
Tsitaat:Algselt postitas: R.I.P
ma panen meelega puuse:hy:
koguaeg on nii, et miski mu sees ütleb: "ära mine sinna; seda teha pole hea..", ning ma just lähen Sinna Seda tegema. pärast, jah, hädaldan, et miks küll nii juhtus...{stu nüüd, kui julguse kokku võtan, tahan kokku saada oma kaitseingliga. mul õpetus olemas{mar

Krtt, mul ka täpselt nii Laugh Ma ise ka ei tea, miks nii teen Laugh
Vasta
#91
Aga mul tekkis nüüd küsimus, et kui kõikidel oma kaitseinglid on, et kuidas nad omavahel kaklema ei lähe vms?
Ja kui kõikidel oma kaitseingel-inglid on, siis miks osad/paljud ikkagsit surma saavad?
(natuke segane)
Vasta
#92
Surm on osa elust ja inglid pole siin, et suremist takistada. Minu arusaamist mööda nad sekkuvad siis, kui pole selle inimese suremise aeg, keda nemad kaitsevad. Ja kui ongi inimesel aeg minna, ning ta sureb, on inglid koos temaga ja juhatavad lahkunu hinge õigele rajale. Nad toetavad ning julgustavad suure trauma läbi teinud hinge edasi liikuma sinna, kuhu nad kõik peaksid liikuma (seda kohta ma täpselt ei tea või ei mäleta kahjuks Bleh).

Kes usub taassündi, siis see peaks teadma, et hinged valivad enne maist elu alustades endale ise elutee, vastavalt sellele, milliseid kogemusi neil vaja omandada on. Niisiis väga kehvades elutingimustes elades oleks õige küsimus endalt küsida, milleks mul seda vaja on, mida sellest õppida? Elatud elud on omavahel paratamatult seotud, eelmises elus tehtu mõjutab meid ka tulevastes eludes, siin tuleb mängu juba Karma. Hing arenebki tänu kõigele kogetule - tänu halvale ja heale, mida ta on füüsilises kehas teinud/läbi elanud.

Ja kunagi ehk, saavad meistki inglid?! Smile
Vasta
#93
Ahjaa, lisan veel, et ka inglitel on omad ülesanded ja nemadki arenevad wink
Vasta
#94
Roc, mul on 3 kaitseinglit, mu emal 5. Pendli sõnul Smile
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
...Olen alati arvanud, et kaitseingel on vaim, kes hõljub selja taga ja vaatab, et midagi eriti ohtlikku ei juhtuks... See versioon ei ole eriti tõenäoline, aga mulle meeldib nii teda endale ette kujutada...

Kaitseingel võib hõljuda ka su seljataga,samas võib ta peituda su enese sees(nagu ühel siinsel postitajal oli).Tõenäoline on ta küll,aga paranormaalselt tõenäolineBlehIse sa ei pruugi teda näha.
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Tahaks taaselustada teema.
Selline küsimus, mis on kaitseingli motivatsioon?
Miks seda võetakse endast välise asjana, kilbina? Miks ei võiks olla KI(kaitseingel{mar) osa sinust endast?
Kui mina oleksin ülivõimetega teistel lainetel asuv moodustis, siis ma ilmselt ei leiaks põhjust olla kellegi kaitseinglel. Mina pakun, et inimmõistus on piisavalt keerukas ja avastamata asjandus, et KI saaks olla üks osa minu terviklikust "minast"
See võib olla see osa, mis otseselt füüsilise maailmaga kokku ei puutu, kuid näeb kõikidel tasanditel ja mitte ainult ruumis vaid ka ajasSmile
Info kandub läbi alateadvuse mingi nõrga informatsioonina esile, mille tulemus meenutab kellegi poolt teavitamist.

Miks vandenõud peavad olema suured, organiseeritud ja geograafilised? Miks ei võiks mõni neist toimuda sinu enda teadmata sinu peas? Siin ei tohi mainimata jätta inimaju suurust(kui see loeb selle teema juures) ja selle keerukust.

Üldiselt nõustun Metavoga. Nimelt minu arusaamist mööda saavad siin maailmas teoks sellised asjad, millesse sa tõeliselt usud. Kui sa usud, et sul on kaitseinglid selja taga, siis nii see ka on. Seega - iga inimene on iseenda kaitseingel. Smile
Vasta
#97
Mu ema usub ka inglitesse ja kõigesse üleloomulikku... tänu temale ja paarile seansile sensitiivi juures olen ka mina järjest rohkem neid asju hakanud uskuma.
Ja kujutate ette, üks päev vaatasime emaga siis pildialbumit ja kõikidel piltidel peaaegu kus ema peal on, on kuskil pildi keskel või ääres või nagu ema peale langev selline värviline kogu. Samast pundist (tavalise fotokaga tehtud ja filmilt ilmutatud pildid fotograafi juures) teistel piltidel pole mitte ühtegi iseärasust ja mu emal oli ka tehtud enda toast pilt ning seal jälle samasugune värviline kogu (loomulikult pole need pildid kõik nagu ühelt filmilt vaid ka paari aastaste vahedega tehtud). See ei ole inimese moodi vms. vaid lihtsalt nagu oleks ilmutamisel tulnud pildile värvilaik. Koguaeg suvaline suurus ja koht.
Äkki on see kaitseingel, kellele meeldib pildile jääda või siis kaitseb mu ema mingi eriti tugev jõud?
Vasta
#98
Minu ema usub ka inglitesse...enne oli ta jube skeptik, isegi selle peale, et me para-webis käime.
Aga pärast õe surma oli ta kindel, et õde sõidab temaga igal hommikul tööle kaasa, et tunneb tema kohal olekut, kuigi ei näe. Rääkis, et ei oska seda seletada. Ma arvan, et see võis õde olla küll ja kuna ema elas kõike rängalt üle siis see aitas tal kuidagi üle saada ja oma eluga edasi minnaSmile
Vasta
#99
Kunagi ammu juhtus mul nii, et tahtsin bussiga nuber 3a koju sõita( enam 3a ei ole Tartus), buss jõudis ette, kuulsin,

et keegi helistab. Võtan vastu ja hääl ütleb "vaata selja taha", ma vaatasin ja nägin yhte vana sõpra nime ma ei

ytle. Ma mõtlesin kust ta numbrit teab.Siis kõne lõppes. Kui ma ümber pöörasin hakkas siis buss minema sõitma.

Tol hetkel kui buss minema sõitis vaatasin taha uuesti polnud teda kuskil. Siis sõitis samale 3a millele ma tahtsin ma peale minna sisse kaubik.

Esiteks ma polnud teda mitu kuud näinud ja vahetasin enne numbri ja ma talle ei öelnud Smile seda...

[Muudetud: 1-15-2009 helen009]
Vasta
Heh, huvitav kogemus helen009.

Samas võib mainida seda sisemine tunne, ehk sisemine hääl? Endal on olnud palju juhuseid kus just sisemine tunne ütleb ära et ära võta seda, kuna too teine kukub sulle pähe, ära sinna astu vajud läbi jne jne.

Juhuseid on palju olnud millest olen ma isiklikult pääsenud, ilma kriimude- ega luumurdudeta.


Alati usalda sisemist vaistu ja sinuga ei juhtu midagi!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat