Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimsoo häving?
#1
Mul siis veel üks küsimus,et on kellegil aimu kuidas võib inimsugu enesele lõpu leida?:o
Vasta
#2
Inimsugu hävib kas 1) lolluses 2) katastroofi teel või 3) anunnakite e. ufode rünnaku ja manipuleerimise tagajärjel. Midagi taolist siis Smile
Vasta
#3
kõik inimesed ei hävine, see tähendab inimsugu ei hävine täielikult.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Kazluk
kõik inimesed ei hävine, see tähendab inimsugu ei hävine täielikult.

mille põhjal seda väidad?
Vasta
#5
ei võib ikka hävineda küll
Vasta
#6
Tuumapommid,aatompommid,vesinikpommid,sõjad.
Me sureme koos Maaga,või upume,külmume või
päike nn. ´´sööb´´meid enda sisse.
(Hea,et mina seda aega ei näe..)
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
Tsitaat:Algselt postitas: Kazluk
kõik inimesed ei hävine, see tähendab inimsugu ei hävine täielikult.

mille põhjal seda väidad?

kui nüüd täpsemalt võtta, siis olen ma suht kahevahel. kui nüüd tõesti halvimal juhul hakkavad tuumasõjad ja värgid, siis võibolla on jah kerge kahtlus kellegi ellujäämises. kuid ei tea ju kui laiaulatuslik see olla võib. (Maa vaevalt et hävineb)

aga kui saabub kosmiline kataklüsm, mis niiöelda tähendab inimsoo ühe tsüklli järjekordset lõppu, siis on kellegi ellujäämine kuskil siin maakeral kindel. (jah, ma usun maiade ennustust Laugh 2012, Detsember). noh, igastahes, maakera vajaks lausa kerget "puhastamist" laialt levinud inimestest.
aga missugune see kosmiline kataklüsm välja võiks näha, ärge minu käest küsige. meteoriit? päike? ei mina tea. väljast poolt Maad igastahes see tuleb.
Vasta
#8
Ma ei usu et inimsugu koos Maaga hävineb. minu unistustes reisime me läbi ussiaugu sobilikule planeedile vms.
Vasta
#9
tore küsimus. siin saab ju ainult oletada. keegi ei tea täpselt. mina küll ei taha üskuda et me päikese 'surmani' vastu peame. ma arvan et kas sõda või meteoriit.
Vasta
#10
Tegelikult on see nii kole küsimus kui mõtlema hakata. Südamest loodan et mina ei näe aega kui inimesed välja surevad, ja kuidas veel. Loodan et see toimub Suure Krõmpsu läbi (ok. ma olen natuke liiga optimistlik)
Vasta
#11
Poolused sulavad - kõik upuvad.
Komeet langeb maale - kõik kõrbevad.
Päike kustub - kõik külmuvad.
UFOd ründavad - tont teab mis nad teevad.
Tuumasõjad - varjante on igasuguseid, kuid ma arvan et inimsugu elab veel vähemalt 10 000 aastat(H)
Vasta
#12
ma ei saa aru miks te pakute Päikese kustumist? see ei juhtu nagu üldse nii pea. enne jõuab inimkond end veel paar korda ära hävitada. või oleme ammu juba teisel planeedil/ teises galaktikas.
Vasta
#13
Arlichi antud Smaragdtahvlid annavad sellele küsimusele vastuse.
Peate ainult korralikult need mitu korda läbi lugema (soovitavalt prinditult ja suuremas kirjas)ja soovitavalt ka Smaragdtahvlite selgitused.
Lugege teemat Muistne maagia ja smaragdtahvlid ja Paranormaalsed internetiraamatud.
Vasta
#14
Tegelikult ei lähe isegi tulnukate kallaletungi jms vaja, inimesed hävitavad end ise. Mingil ajal toimub ökoloogiline katastroof, sest rahvaarv mitmekordistub ning isegi praegu on raske kõigile toitu kasvatada. Ressursid pole lõpmatud, kasvõi maa, millel vilja kasvatatakse. Geneetiline muundamine võimaldab muuta toiduained suuremaks ja põllumajanduse efektiivsemaks, aga kui kauaks? GMOdel on ka omad varjuküljed- nad kurnavad maad, tõrjuvad välja teised taimed ja mürkainetele resistentseid GMOde "kaitsmisel" ei hoita just mürgiga kokku. Amazonase metsades on hävinud suured osad vihmametsi GMO-muundatud sojaubade kasvatamise pärast. Külaelanikud saavad ka oma osa mürkainetest kätte.
Veel, kui elanikkond samamoodi kasvab, siis tuleb lihasöömisest loobuda või söövad seda ainult jõukamad elanikud, sest lihatootmine on äärmiselt energiamahukas, kulub maad loomade pidamiseks, vilja nende toitmiseks. Teine võimalus, et suurendatakse lihamassi antibiootikumide ja kasvuhormoonidega, aga ükski loomadest või oma tervisest hooliv inimene sellist asja ei sööks.
Siis on veel igasugused usufanaatikud, kui nad saavad tuumapommi, võime kõik maailmaga hüvasti jätta.
Vasta
#15
Inimkond ei hävi. Inimkond on läbi aegade üle elanud palju suuremaid katastroofe kui tuumasõjad ja tulnukad kokku. Hävida võib tsivilisatsioon, mitte inimkond. Sama juhtus Atlantide ja Lemuurlastega, nende tsivilisatsioon hävis, aga inimkond, nagu me näeme, püsib siiamaani.

selle kohta saab täpsemalt lugeda E. Mulda¹evi "Kellest me põlvneme?"
Vasta
#16
Mina olen nõus väitega, et inimesed hävitavad end ise...sest loodus ju hävib ka meie enda tehtu pärast.
Kas aga inimkond hävib siis seda teab ainult tulevik.
Päikese kustumisest ei saa veel juttugi olla...inimese eluaastate järgi on ta alles umbes 30. aastane. Koolis füüsika ja bioloogia tunnis pole käinud w??
Vasta
#17
Nagu mõned siin laususid, et - poolused sulavad ning kõik upuvad.. Inimkond selleall kohe kindlasti välja ei sure, sest isegi kui poolused sulaksid ma usun, et maapeal on niisuuri tippe küll kuhuni vesi ei ulatu.

Tuumasõjas ei usu samuti, et kõik sureksid, sest isegi kui selline asi toimuma peaks on ikka ning alati keegi kes ellu jääb, sest vaevalt need riigid kel tuumasõjaks vajalikke rakette niipalju on, et pommitada selliseid kohti mis tapaksid ning soodustaksid inimeste surmi.

Päikese surmani selleaegne tsivilisatsioon vaevalt, et jõuab - võibolla mingi 4's või 5's. Minesa tea.

Pigem usun, et inimene tapab end ise aja jooksul muudmoodi - näiteks seesama "kasvuhoone effekt" - kunagi jõuab asi kriitilise piirini mil toodetakse saastet rohkem kui õhku jõutakse puhastada.

Tulnukate rünnet samuti ei usu, sest nagu siin kusagil juttu oli siis universum on suhteliselt suur ning elu kohata suhteliselt väike. Ning kui jõuabki kellegi tulnukate laev siia kelle rahvas on piisavalt agressiivne, et deklareerida sõda siis - teised laevad jõuaksid siia ikka PÄRIS MITME aasta pärast oletades, et neil on mingitsorti kaugsuhtlus meetod oma rahvaga. Tegelikult ka selline variant on mitteusutav, sest miks peaks meid, primitiivset rahvast hävitama kui nendel on juba tehnika mis suudab lennata niikaugele, et leida uus elu?!

Kõigesuurem tõenöosus muidugi rahva väljasuremisel on muidugi mingi suur asteroid/meteoriit vms mis annaks tugevalt tunda planeedile maa.


Ok, minultpoolt kõik Smile
Vasta
#18
se 2012 on ikka väga reaalne (imoLaugh), ma ei saa aru miks arvatakse et siis kõik õhku lendab, lakkab eksisteerimast vsm. Nii palju kui mina lugenud olen on erinevad usundid ja tsivilisatsioonid näinud ja ennustanud seda kui uue ''valgustatud'' aja algust
....''the new world of consciousness will be born''....

http://www.diagnosis2012.co.uk/1.htm

Muudetud: 9-7-07 kell 03:11:33 fusion
Vasta
#19
tähendab, tsivilisatsioon hukkub , maakera jääb ikka alles Laugh võibolla jääb isegi käputäis inimsoo esindajaid kui kuna nood ilma elektrita midgi teha ei oska siis muutuvad nad väga kiiresti koopainimeseks tagasi ja hakkavad uuesti arenema ja siis tulevad anunakid ja teevad uuesti katseid, okei naljakas jutt, ma väga ootan seda, et see tsivilisatsioon hävineks, see katse läks luhta.
Vasta
#20
Mis katse see sul luhta läks?

Mina küll ei oota inimkonna hukku... see on justkui mingi masohhistlik lõbu siin osadel...
Vasta
#21
Huvitav kas sulle see maailm meeldib, minu arust on selle tasandi nimi põrgu, iga olend kes siia on saabund on tulnud karistust kandma, õnn on kui saad selle aja kiiresti ära olla ja oma linnukese kirja.Ma ei ole mingi maailmavihkaja kui te seda arvate, ma loodan kogu aeg,et inimene ennast ei hukuta ja õpib oma vigadest, et mõni inimene on ka mitte isekas ja omakasupüüdlik.
Laugh
Ma näen lihtsalt seda kõike ja see hävib ja muutub igapäevaga.

Muudetud: 10-7-07 kell 11:03:25 Sekhmet
Vasta
#22
Pole mõtet oma elu elada empaadina... ela oma elu ja ela seda nii ilusasti või hästi kui oskad.

Muidugi on kahju, et inimesed on ennast eraldanud sellest maailmast ning lihtsalt kasutavad hüvesi midagi vastu andmata, ent selle pärast ei tasu enese elu vangieluks pidada. Inimene on tulnud siia õppima, kogema, lollusi tegema ning oma vigasi tunnistama, täpselt nagu me kõik käime oma esimese eluosa koolis. Võibolla koolilastele on jah koolis istumine võrdne vangistusega, ent ainult nende jaoks, kes ei mõista oma tegevuse vajadust.
Vasta
#23
Samas miks peaks ma istuma kümneid aastaid siin kui mu ülesanne on vaid kord kella anda, aga kelle ukse taga, kus linnas? Aga ma tahan seda, ma tahan valu ja vaeva ja väljakutseidSmile
Vahet pole, ma loodan ikka ,et ma eksin vahelSmile
Vasta
#24
Valu ja vaev ja väljakutsed tulevad siis kui nende jaoks on õige hetk käes. Miski ei jää tulemata.
Mis puutub kella andmisesse, siis ka kella tuleb anda õiget moodi. Kogu sinu eelnev elu valmistab sind nii hingeliselt, emotsionaalselt kui ka tundetasandil ette selleks üheks hetkeks ning vastavalt sellele, millisena sa oma õppetunnid lõpetad, vastavalt sellisena sa ka tunnetad seda kella andmist.

Inimsoo häving võib ju tulla, ent inimene kehastub uuesti - kui katse läks luhta siis tuleb katset korrata. Inimene on just selline nagu ta on, sest talle on seda olekut vaja. See suunab teda just seda rada pidi, mis viib toda inimest just TEMA sihtmärgi poole. Olgugi et vahel käändude ja haakidega, aga suund on meil kõigil üks. Ning selleks ei ole mitte meie häving. Sest olemasolev ei saa hävineda... saab vaid teiseneda ühest olekust teise.
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: ghostSpirit
Tuumapommid,aatompommid,vesinikpommid,sõjad.
Me sureme koos Maaga,või upume,külmume või
päike nn. ´´sööb´´meid enda sisse.
(Hea,et mina seda aega ei näe..)

Hehee, kust sina seda tead???
Järgmine elu???
Või ülejärgminewink
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat