Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus
#1
Gfreak: Kas eelmises elus saadud kogemused, igasugused paranormaalsete asjadega tegelemine, kanduvad järmgisse ellu edasi, oletades reinkarnatsioon peab paika.


edit: Muutsin gfreaki juttu,pealkirja, ja liigutasin teemat.


Muudetud: 25-3-07 kell 08:54:01 Flash
Vasta
#2
Ei tea, ise nö eelmisest elust midagi ei mäleta, aga ma küll eriti ei usu:o
Vasta
#3
Mina arvan et eelmist elu pole olemaski.
aga kui peaks juhtuma et see ikkagi eksisteerib siis loogiliselt võttes peaks mõjutama.
Vasta
#4
kindlasti tulevad kasuks! eelmise elu/eelmiste elude kogemused mõjutavad meid praegugi, iseasi kas me seda tähele paneme Bleh
Vasta
#5
Isiklikult usun reinkarnatsiooni, ja seda sellepärast, et osad inimesed sünnivad poole vägevamatena juba kui ülejäänud .Niiöelda üliinimesed . Arvan ka,et ju nad on siis Vanemad hinged ja enamustest rohkem asju näinud ja kogenud.Järelikult siis ka elukogemused kanduvad üle kuhugile inimese deep inside olemusse ,ja mida täiuslikumaks neid radu läbides saad seda kergemaks ja mänglevamaks(kindlasti ka uudsemaks ja põnevamaks) muutuvad edasised elud kas siis siin või kusiganes .. Siis on elul minu jaoks mõte.
Muidu kui vaadata mis kõike me siin elus teeme ja kogeme ja mis ülimat kannatust ja rõõmu läbi elame.. ja pärast surma oleks lihtsalt kõik? Black hole Llihtsalt mitte midagi.....
Siis ma tahaks küll selle eest kellegile ühe lõuahaagi panna kui nii oleks.

Edit: Lauses : Ju nad on siis Vanemad hinged ja enamustest rohkem asju näinud ja kogenud''
Meie jaoks siis pigem Nooremad hinged .Või misiganes

Muudetud: 3-4-07 kell 19:26:41 Kayaman
Vasta
#6
Kõik kül uuesti ei sünni, kuid osad millegipärast küll. Juu nad siis ei pidanud surema või jäi neil midagi lõpetamatta eelmises elus.
Vasta
#7
Ma arvan,et mingid asjad jäävad meile kuidagi meelde.
Kui nii,siis võibolla kanduvad oskused ka mingitmoodi edasi.
Väga hea on mõelda,et järgmises elus oskad neid asju paremini,
mida praegu ei oska...
Vasta
#8
ma usun et see eelmise elu kogemus j22b meile alateadvusse...kas te pole vahel kogenud et teete midagi es,msmakordselt ja teile tundub et te olete seda varem teinud....(H)
Vasta
#9
ma olen kuskilt kuulnud, et kui sured kellegi teise käeläbi või siis haigusesse või vanadusse, siis saad endale parema elu, a kui teed enesetapu, siis saad halvema.
Vasta
#10
Ei usu eriti, minu jaoks see on nii ajuvaba.
miks peaks hing üldse mitu korda erinevates kehades ja uue mäluga Maa peal käima.
ma loodan surres jääda täielikult endaks ja seda mitte inimese kehas.
mu pilt sellest mis peale surma saama hakkab pole veel täitsa selge aga ma tean mis ma ootan sellelt.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
Ei usu eriti, minu jaoks see on nii ajuvaba.
miks peaks hing üldse mitu korda erinevates kehades ja uue mäluga Maa peal käima.
ma loodan surres jääda täielikult endaks ja seda mitte inimese kehas.
mu pilt sellest mis peale surma saama hakkab pole veel täitsa selge aga ma tean mis ma ootan sellelt.

Mul endal ka samad soovid,et lahkuda taasünnirattast. Sulada ühte jõududega ja igavesti vabana hõljuda ja külastada kaugeid kauneid galaktikaid kui vaatleja,.(kes teab võibolla õnnestub ka vahest aeg-ajalt igavuse peletamiseks taassündida =)Ja võibolla ehitada endale väike päikesesüsteem täielikult minu oma maailmaga.
Kuid kahjuks asi nii ei käi,et tahan ja kõik .Tohutult tuleb tööd teha ja kogeda kõike, lõpuks on jäänud ülim soov absull kõike teada saada kõike universumi seadustest . Seda kõike aga ühe elu jooksul Sa omandada küll ei suuda,juhul mudiugi kui oma viimases kehastuses ei viibi, siis võib saabuda ülim valgustatus. Siis tee mis tahad.Oled vaba.
Ja üldiselt on sel puhul lihtsam uskuda,et kõik on võimalik,mitte aga,et see pole võimalik ja see on. Seda mida taodelnud oled see ka kunagi toimuma hakkab,ükskõik kas usud või mitte.

Mõnus on mõelda,et meie Päikesesüsteem on nõnda tilluke,nagu üks liivatera kõrbes...Võrreldes Universumi suurusega. Ja see pisikene Liivaterake sisaldab juba absoluutset täiust. Miks ei või siis neis tohutuis avarsutes absull kõik võimalik olla mida inimene võib välja mõelda? Pigem on nii,et seal on veel rohkem kui me suudame välja mõelda.

Muudetud: 19-4-07 kell 16:39:52 Kayaman

Muudetud: 19-4-07 kell 16:51:44 Kayaman

Muudetud: 19-4-07 kell 16:52:33 Kayaman
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: ghostSpirit
Ma arvan,et mingid asjad jäävad meile kuidagi meelde.
Kui nii,siis võibolla kanduvad oskused ka mingitmoodi edasi.
Väga hea on mõelda,et järgmises elus oskad neid asju paremini,
mida praegu ei oska...

Arvan,et oskad ikka küll.Aga tingimusel,et Sa need selles elus läbi ikka kenasti katsetad. Ja teed asjad läbi laitmatult andes endast lihtsalt parima ja vaatad mis välja kukub. =)
Vasta
#13
Ma olen kusagilt lugenud, et kui sa oled praeguses elus samast soost, mis eelmine elugi, siis sa oled midagi tähtsat jätnud tegemata.
Ise suhtun sellesse suht skeptiliselt. Ma arvan, et mingisuguste arvutuste tegemine ikka ei ütle sulle, kes sa eelmises elus olid.
No mina olin eelmises elus: mees (praegu olen naine - hea algus või mis Smile )
Elukutse eelmises elus oli: Munk , üksildane rändaja, viina- või veinivalmistaja.
Sünnikoht eelmises elus: Ameerika Ühendriigid
Iseloomult olid eelmises elus: Loominguline, artistlik, paindlik ja ilus, kuid moraalitu.
Sündisid umbes aastal 425.
Kusjuures kõige naljakam on see, et 425 aastal polnud Ameerika veel avastatud.
Vasta
#14
arvutusmasin pani 1000 aastaga metsa Laugh
sellist asja ei tasu üldse tõsiselt võtta.

tegelikult sa võisid siis sündida kuskil ameerika mandril, aga vaevalt sealsetel asukatel siis munkasid oli.
Vasta
#15
Munk ei pruugi tähendada ainult seda mida meie arvame kes ta on. Näiteks meenutab mulle munk üksiku inimesena.Keegi kes on üritanud maailma eest pakku pugeda. Samamoodi viib jutu seosesse Sinu ränduriteema.
Viina ja veinivillija läheb ka siin seosesse, eks need kes jooma kipuvad need ka üritavad tava maailma eest põgeneda.
Ja Mis sellega on,et Ameerika polnud 400 a avastatud? See,et valge mees seda avastanud polnud ei tähenda,et seda olemas poleks olnud. Sa võisid ka mustanahaline olla siis kes teab.
Pealegi on see ajaloo teema üleüldse kahtlane. Vabalt võidi ameerika avastatud olla ennem kui meie ajalugu seda väidab.Lihtsalt mingil põhjusel võibolla ei olnud vajadust seda üles täheldada.
Vasta
#16
jahm. ameerika oli ammu avastatud indiaanlaste poolt. ( + veel viikingid)
ma ei muretseksgi nii väga selle ameerika pärast vaid Ameerika Ühendriikide pärast. see on küll pull väheke.
Vasta
#17
arvab Dirk Laureyssens ja on selle selgitamiseks isegi vastava torudest mudeli valmis teinud.

Isssand, Sa näed ja ... - aga kuna reinkarnatsioon ei käi kokku kanoonilise (kristliku) kiriku doktriiniga, siis ehk DL vaimusünnitused ongi see "issanda müristus"? Tal seal muidki huvitavaid mõtteid.

*Ärge minult küsige, mis see on. Aga lugedes saate ehk teada - öelge siis mulle kah!
Vasta
#18
Teemasse: http://www.near-death.com/experiences/origen06.html
Vasta
#19
Vaatasin just mängufilmi Yesterday's Children, mis põhineb suuresti tõestisündinud lool. Film rajaneb Jenny Cockell raamatul "Across Time and Death: A Mother's Search for Her Past Life Children", milles ta kirjutab, et oli eelmises elus iiri naine Mary Sutton, kellel oli 6 last (suri Iirimaal 1932; 21 aastat enne Jenny_Cockell sündi Inglismaal) Kui Jenny hakkas uurima, et kas tema mälestustel on tõepõhi all, siis sellel ajal oli M.Suttoni 6-st lapsest veel 4 elus ja ta ka kohtus nendega. Või veelgi rohkem, ta viis need lapsed omavahel jälle kokku, enamus neist polnud teineteist ligemale 60 aastat näinud.
Üldiselt minu arvates väga põnev lugu ja soovitan kõigil reinkarnatsiooni huvilistel vaadata vähemast seda mängufilmi. Tema raamatuid ise lugenud pole ja soovitada ei oska, aga reeglina on raamat ikka parem kui film.
J.Cockell
[Pilt: Jenny-Cockell.jpg]
Youtubes ülevaade J.Cockelli juhtumist: Jenny Cockell - A Life Revisited
Jenny Cockell
Vasta
#20
Mina tahaksin küll uskuda uuestisündi olenemata paljude teiste skeptilistest arvamustest...
Vasta
#21
Ei tea, isiklikult ei usu sellesse uuestisündimisse, pmts olen kuulnud, et peale surma võib inimene edasi elada näiteks liblika, vihmaussina või hoopis mingi teise elusolendina. Samas olen näinud dokumentaalfilmi, kus väikesed lapsed mäletavad oma eelmist elu üsna hästi. Üks pisike poiss oskas öelda oma nime, mida ta eelmises elus kandis. Samuti oma ema nime ning oskas isegi öelda, kus ta eelmises elus oma perega elas. Suht creepy minu jaoks.Laugh
Vasta
#22
Mingi religioon usub ka seda, et inimene elab alguses ühe korra. Kui tal on surres halb karma vms, siis tuleb ta tagasi seda parandama. Ja nii kaua, kuni ta selle korda saab. Alles siis pääseb ta paradiisi.
Vasta
#23
Nojah, aga mina ei teagi kas uskuda või mitte. Aga mina tahaks küll, et peale surma mu hing saaks rahu mitte tuleks uuesti siia maailma ja kõik algaks algusest, kas pole mitte mõtetu ?
Vasta
#24
Minu arust on nii tore, et hing uuesti sünnib. Elu ei ole mõttetu. Mõtle kui igav oleks kui oleks igavesti mingi rahu.
Vasta
#25
No seda ka, aga ma tahaks, et läheks mingisugune elu edasi peale suremist, mitte ei sünniks teise ellu .
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kliinilisest surmast, surmalähedased kogemused lennart88 76 44,976 15-12-2022, 21:41
Viimane postitus: Mannu
  Elu peale surma. z3r0 c001 381 207,676 04-01-2022, 23:10
Viimane postitus: Kahvanägu
  Surmajärgne elu ja sellesse uskumise mõju käitumisele wordpower 30 11,442 21-01-2021, 17:29
Viimane postitus: Q11
  Elu mõte z3r0 c001 192 107,453 07-11-2020, 09:43
Viimane postitus: kalldunn
  Kellena "Sina" eelmises elus elasid? entroopia 140 86,587 20-03-2020, 14:16
Viimane postitus: lahendused
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 74,637 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,607 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Kas hing tuli koju. Elessandra 1 2,463 01-07-2018, 11:19
Viimane postitus: Tundlik
  Tunnel enne surma. Surmalähedased kogemused. marduuhin 56 32,288 10-07-2013, 04:07
Viimane postitus: pipp
  Neurokirurgi NDE. Surmalähedased kogemused. levis 21 13,573 10-03-2013, 23:22
Viimane postitus: levis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat