Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Harry Potter & Deathly Hallows
#1
Nii nii nii... et muud ei oska öelda, et 21. juulil tuleb J. K. Rowling'u uus Harry Potter'i 7 osa --> "Harry Potter and Deathly Hallows". Kui kedagi peaks huvitama, *siis umbes augusti alguse poole tasub raamatupoodi kihutada*... suur tänu neile, kes hästi vastavad!wink

** Väike parandus: Potteri seitsmes raamat tuleb siiski aastalõpul vist ikka

Oi-oi! Unustasin mainida info allikat: Eesti päevaleht - 29.03.07

Muudetud: 29-3-07 kell 20:06:50 WizardInWinter

Muudetud: 29-8-07 kell 10:33:52 WizardInWinter
Vasta
#2
Ma juba ammu olen seda raamatut oodanud ja nüüd lõppuks on see valmis...jee...(H)
Vasta
#3
Ma ei narri sind, aga kas sa oled Harry Potteri fänn, või lihtsalt huvitab sind see?
Vasta
#4
mind lihtsalt huvitab kuidas kogu see lugu lõppeb. On ju igasugusid ennustusi tehtud.
Vasta
#5
Jah, Potter pidi viimases osas ära surema.
Vasta
#6
vat seda ma tahangi teada, kas "miljonite iidol" Potter sureb või ei
Vasta
#7
ma millegi pärast arvan, et mingil määral jäetakse otsad lahti. Et hiljem saaks ikka järge ja comebacki teha wink
Vasta
#8
Hiljem saame teada
Vasta
#9
ma loodan et ta saab surma.
muidugi enne seda päästab ta maailma või midagi säärast.
Vasta
#10
Kui potter viimases osas surema peaks, siis need marufännid saavad depreka ja karta on et siis vägivalla protsent tõuseb ja võimalik et mõni fänn kavatseb minna sama teed nagu Pottergi... ja kes on siis süüdi? j.k. rowling või siis fänn? eks iga üks otsustab ise.
Vasta
#11
Ma olen kh kuulnud et Harry Potter sureb selles osas ... Aga ma arvan et ta tapab selle oma vaenlase seal ära kui ta sureb juu .
Muidu olen lugenud kõiki osasid wink
Vasta
#12
Ma ka ootan juba nii nii nii väga. Viimane raamat tuleb välja 1 päev peale minu sünnipäeva Smile
ja viies film kuus päeva enne seda Smile 54 päeva siis filmini ja 62 päeva raamatuni
Ma loodan ka et Harry sureb viimases raamatus ära. Rowling ju ei taha sellele järge teha, niiet siis jääks nii palju vastamata küsimusi tema hilisema elu kohta.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: tribalangel
Ma ka ootan juba nii nii nii väga. Viimane raamat tuleb välja 1 päev peale minu sünnipäeva Smile
ja viies film kuus päeva enne seda Smile 54 päeva siis filmini ja 62 päeva raamatuni
Ma loodan ka et Harry sureb viimases raamatus ära. Rowling ju ei taha sellele järge teha, niiet siis jääks nii palju vastamata küsimusi tema hilisema elu kohta.


M akh mingi megalt ootan raamatut ja filmi , kusjuures filmi saaks juba Morpheusest tõmmata wink
Vasta
#14
Eks näis mis juhtub. Ootan ka, kuid kuna inglisekeelt ei oska, tuleb oodata kuni eestikeelse raamatuni. Aga eks ma ennegi saan teada, mis juhtub kõike seal.
Vasta
#15
Ma ootan küll, aga ma arvan et kui Harry seal tõesti ära sureb siis on nii et kui H.K uuesti kirjutama tahab hakata siis ta leiab võimaluse kuidas Harry uuesti elus on,või "Potter in heaven"
Vasta
#16
Ega kui J.K.R (mitte H.K.) uuesti kirjutama hakkab siis ta ei pea kohe Potterist kirjutama. Pealegi, ta juba ütles et ta HP-st enam ei kirjuta. Nüüd ta läheb edasi lasteraamatutega. Ei usu et ta oma loomingut nii vähe austab et hakkab pikalt ja täpselt planeeritud saagat rikkuma mingi lohiseva järjega.
Ja arvatavasti ta lasebki Harryl viimases raamatus surra, et keegi talle pinda ei hakkas käima sooviga et ta järje kirjutaks
Vasta
#17
Ise olen Potteri fänn küllaldlaset , ma millegi pärast arvan et vb tuleb Dumbledore tagasi kuidagi , aga Harry hävitab kõik varikräkid ja siis sureb .
Või tapab Voldemordi ja siis surmasööjad tapavad tema , vms.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: WizardInWinter
Jah, Potter pidi viimases osas ära surema.

Tegelikult surevad kaks võlurit neist
ja need on Ron ja Hermione Smile
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Astuv

Tegelikult surevad kaks võlurit neist
ja need on Ron ja Hermione Smile

ja kust selline kindel info pärineb, kui küsida tohib? (hyes)
Vasta
#20
Ma lugesin kah kusagilt (enam ei mäleta, kust) , et kaks tegelast surevad, aga keegi vist ei tea veel, noh, vähemalt näitlejad ei tea. Vähemalt nii oli Emma Watsoni intervjuus.
Vasta
#21
jah, see oli just veritaserumis kirjas, et rowling muutis raamatu viimase sõna ära (mis enne oli "arm") ja et 2 (tegelikult rohkem kui kaks, aga teised on arvatavasti kõrvaltegelased) tegelast sureb ära. Aga mitte keegi peale rowlingu enda ei tea, kes need on
Vasta
#22
Ma ka Potteri fänn aga kuna siiani olen kõik raamatud eesti keelsed ostnud siis ootan tõlke ära.
Kas keegi on inglise keelse läbi lugenud ?
Kuidas oli võrreldes teiste osadega ?
Kes surma saab ?
Vasta
#23
Ma lugesin wikipediast kokkuvõtte läbi. Harry ei sure.
Vasta
#24
Selge...lugesin ka wikist nüüd...;-)
Vasta
#25
mina lugesin 2 nädalat tagasi inglisekeelse läbi. Vennaga mõlemad nõustusime et see on eelmistest raamatutest kõige vingem wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Harry Potteri seriaalide tähendus Waffa 27 38,044 08-09-2019, 13:37
Viimane postitus: Q11

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat