Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maantee vaimud/kummitused
Autor Sõnum
sh
Uustulnukas

10-07-2007 21:56
Postitus: #26

me ka sõbrantsiga kunagi hääletasime.20 a. tagasi. pidu lõppes nagu alati kell 2 öösel. koju oli 20 km. hakkasime aga astuma. tee läks läbi metsa. hirm oli, laulsime valjusti ja ajasime päris mõttetut juttu. täpselt poole tee peal oli sild. seal saimegi auto peale. koju jõudes näitas kell 2.45. ebaloogiline tundus. siis proovisime meenutada käidud teed. tuli meelde, et esimese maanteesirge algul nägime nagu autot lähenemas ja siis mingil hetkel olimegi 10 km. silla peal.paar nädalat hiljem tegime umbes sama tee läbi ja siis jõudsin koju peale nelja hommikul.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

10-07-2007 22:14
Postitus: #27

Tsitaat:Algselt postitas: sh
koju jõudes näitas kell 2.45.
Jah ... isegi kui autosõidule üldse aega ei kulunud, pidi see päris tubli kablutamine olema sillani - 13 km/h. Või kui auto pani 120 km/h, siis pidite teie panema 15 km/h.
ImOkay
Tavaliige

11-07-2007 17:51
Postitus: #28

Ohsakurivaim! :o

Vb tahtis see tüdruk korraks enda kodu näha? Kord ?
Sest kui see tüdruk oli kadunud .. võis ta ka oma surma kohale minna tagasi!
ghostSpirit
Tavaliige

22-07-2007 21:55
Postitus: #29

(kui see on ikka see)toimus see Mary Archery avenüül,ning
naine ei kadunud mitte maja ees,vaid surnuaia väravate vahel...
seda olen raamatust lugenud.
Ning see mees kes naist vedas,see suudles seda vaimu.
Vaimul olid olnud jääkülmad huuled jne....
Ei viitsi rohkemm rääkida....
raamat: Maailma kõige kummituslikumad paigad
Kats.
Uustulnukas

23-07-2007 11:28
Postitus: #30

wau
ma hääletan jumala tihti aga pole kahjuks või õnneks kordagi märganud hääletajatest vaime...
hirmutaja
Uustulnukas

08-08-2007 18:12
Postitus: #31

sõitsime autoga... ja nägime hääletajat, oli hilja ja pime, mõtlesime et mis ta külmetab ja võtsime peale, ema oli ees ja mina ja õde olime taga...
naine tuli peale, istus ja hakkasime sõitma, ema üritas vestlust alustada,naine vastas ainult vahel ja mõne sõnaga...
me sõitsime just võrust saaremaale...naine tahtis ka saaremaale minna...
niisiis kui praamipeal olime siis se naine kadus ära ja me otsisime teda ja järsku leidsime ta praami üla korruselt ja ta seisis ääre juures ja läksime tema juurde küsisime kas ta süüa tahab et siin on kohvik..
seepeale hakkas ta värisema ja järsku oli kadund (seni kuni me kõndima hakkasime kohviku poole) ja jooksime tagasi ja ma vaatasin niisama merre uja ta oli seal merel... üks mees vaatas samal ajal alla ja siis küsis et mida ma nii hirmunult vaatame seal pole ju midagi...
niiet ainult meie vist nägime teda aga see pole võimalik et see ettekuiutlus oli sest me kõik 3 ei saa ju täpselt sama asja korraga näha...

isabella
DooM
Tavaliige

14-08-2007 09:58
Postitus: #32

me ka sõbrantsiga kunagi hääletasime.20 a. tagasi. pidu lõppes nagu alati kell 2 öösel. koju oli 20 km. hakkasime aga astuma. tee läks läbi metsa. hirm oli, laulsime valjusti ja ajasime päris mõttetut juttu. täpselt poole tee peal oli sild. seal saimegi auto peale. koju jõudes näitas kell 2.45. ebaloogiline tundus. siis proovisime meenutada käidud teed. tuli meelde, et esimese maanteesirge algul nägime nagu autot lähenemas ja siis mingil hetkel olimegi 10 km. silla peal.paar nädalat hiljem tegime umbes sama tee läbi ja siis jõudsin koju peale nelja hommikul.

Aga kummitusautod on ka "olemas" ja isegi juht on sees.
http://youtube.com/watch?v=hcFMyHnyc0U
Detailsem versioon juhist: http://youtube.com/watch?v=vwqr7ZfAC2k

Muudetud: 14-8-07 kell 11:04:55 DooM

[Pilt: vanaemajf1.png]
The Nazis - A Warning From History
cry
Uustulnukas

14-08-2007 14:25
Postitus: #33

Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
ma ei saa sellele pihta miks nad hääletavad?
milleks see hea võib olla.

ma arvan, et nad hääletavad selleks et jõuda sinna kuhu neil minematta jäi(ma ei tea kas saate aru).kui sina hääletad, siis sa tahad ju kuhugi minna.
Sk8
Uustulnukas

24-09-2007 15:06
Postitus: #34

se girl ghost sintra on nii jube öähh!!!

ta on lõpus nii jube õudne mis tal viga oli ta moonutas seda kaamerat et keegi teada ei saaks!
iuuu!!!

Not good for bad guy's aren't you?
Helkuu
Tavaliige

22-11-2007 15:55
Postitus: #35

sellise jutud ajavad kõige rohkem judinaid peale

Kõik toimub mõttejõul.
Helkuu
Tavaliige

22-11-2007 16:00
Postitus: #36

tean ühte sellist: üks mees läinud öösel koju ning näinud tee ääres ühte tüdrukut. tüdrukul oli seljas vaid õhuke valge kleit ning mees võttis ta peale ning andis talle oma jaki. küsis aadressi ning tüdruk ütles et ta elab pärliväravate juures. mees sõitiski sinna kuhu tüdruk suunas ning tuli välja, et pärliväravad on surnuaia nimi. mees ütles, et su maja juba paistabki. ning eemal oligi üks maja. kui ta auto kinni peatas, nägi, et tüdruk oli kadunud. ta läks majja ning tuli välja, et tüdruk oli just 2 aasta eest surma saanud. tema ema juhatas mehe tütre hauale ning mehe jakk oli ilusasti kokku volditud haual.

Kõik toimub mõttejõul.
Andromeda
Vana kala

23-11-2007 23:05
Postitus: #37

Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
koju jõudes näitas kell 2.45.
Jah ... isegi kui autosõidule üldse aega ei kulunud, pidi see päris tubli kablutamine olema sillani - 13 km/h. Või kui auto pani 120 km/h, siis pidite teie panema 15 km/h.

Hallucigenia, su etteantud link ei tööta enam, video on youtubest eemaldatud. Ehk muudad postitust või midagi selle taolist.

Ise olen lugenud, kuidas üks mees sõitis pimedas autoga ja järsku tekib tee peale neiu, mees ei suuda loomulikult peatud ja ajab naise alla. Pool¹oki seisundis siis peatab auto, uurib läbi kõik teepeenrad, tee, kuskil ei ole naisest jälgegi. Seda juhtuvat sellel teelõigul tihti.

Me kõik teame, et me pole siin üksi.
Sieb3n
Uustulnukas

24-11-2007 00:42
Postitus: #38

See?
http://youtube.com/watch?v=fNQS0Zob1K8

Muudetud: 24-11-07 kell 00:42:25 Sieb3n
Helkuu
Tavaliige

24-11-2007 16:35
Postitus: #39

Tsitaat:Algselt postitas: Sieb3n
See?
http://youtube.com/watch?v=fNQS0Zob1K8

Muudetud: 24-11-07 kell 00:42:25 Sieb3n

on ka lühem variant. vaata foorumist teresa fidalgo altwink

Kõik toimub mõttejõul.
lendorav
Uustulnukas

08-02-2008 02:37
Postitus: #40

Maanteel on mul kogemusi lendavate obiektidega, seda just Tallinn - Pärnu maanteel.
esimene neist oli väga veider millest ma pole varem midagi kuulnud....mingisugune ähmane kogu ja justkui pulk oleks küljes, see asjandus rippus nagu kõrgel ja oli hästi jälgitav, peale seda ma hakkasin kohe uurima igasuguseid ufomaania lehekülgi netis. Aga see pisike hägune agrekaat küll kuskil silma ei jäänud mida mina nägin, kuna mul oli kiire siis ma ei tahtnud pikemat peatust ka teha, et asjast täpsemalt aru saada mis imemasinaga tegu on, ilm oli küll sombune aga see seisis seal ligikaudu pooltundi ja ma sõitsin kiirusel umbes 90-120 km/h, ikka see oli hästi jälgitav kõrgel otse minu ees.
kell oli midagi pool viis hommikul ja hämar oli, samal ajal rääkisin ülemusega telefoni otsas, et näen ufotLaugh
Vist samal aastal hilis-sügisel sõitsin sama teed, umbes 20 km peale Märjamaad tuli teepeal kurv, ilm oli selge ja tähine, puutagant ilmus nagu üks suurem täht välja justkui tundus, et liigub minu suunas, esimene mõte oli ufo, siis meteoor ja siis kui see järsu pöörde tegi siis otsustasin ufo kasuks, see lendav täpike oli nähtav ligikaudu paari sekundi jooksul.
siis ma mõtlesin et selliseise nurgaall kaduvaid asjandusi ma olen päeval sõites ka näinud, ja samal maanteel.
Nüüd kaks aastat sama teed sõites pole midagi ebatavalist tähele pannud, tuttavad on küll kõrval istudes vist lolli nalja teinud, et nägid midagi, aga ma ei imesta kaa kui nägidLaugh
werewolf
Uustulnukas

09-02-2008 21:05
Postitus: #41

mina tean seda lugu, et Märjamaa-Haimre tee peal oli piimaautojuht tulnukatega kohtunud
see lugu on isegi I.Volke raamatus kirjas.Et Sõitis pimedas metsa vahel ja ühtki autot ei tulnud vastu.Siis oli torni kujuline objekt teele maandunud ja sealt oli välja tulnud 2 mehikeste taolist olendit ja nad olid kätega arusaamatult vehkinud.
Samal ööl oli nähtud Märjamaal veel kummalist objekti alevi kohal.

aga üks video maanteel hääletajast-> http://www.youtube.com/watch?v=XnH9OJP6FTk
Krissahh
Uustulnukas

09-02-2008 22:21
Postitus: #42

...aga üks video maanteel hääletajast-> http://www.youtube.com/watch?v=XnH9OJP6FTk...
see video on tegelikult fake,see on mingi kooliprojekti teemal vändatud movie.aga ettekujutuse annab küll hea jah.
messa
Tavaliige

09-02-2008 23:46
Postitus: #43

Mina usun hoopiski, et kummitused või vaimud on isiksuste emotsioonide jäänukid maal. Tavaliselt kordavad nad ühte ja sama asja, need mälestused või emotsioonid on siia võnkuma jäänud ning need ei leevendu seni, kuni neid õnnistatakse ja neile head soovitakse. Tegelik hing on juba ammu edasi liikunud. Tegelik hing (nt lähedase hing) võtab sinuga ühendust siis, kui sul on raske, ning sa vajad toetust ja lootust. Kummitus võtab ühendust aga seoses oma teemaga ainult, kuigi võib vahel petlik näida... neil tuleb osata vahet teha, kuid mina pole siin mingi õpetaja Smile kõigest õpilane alles... wink

Kasvada, kasvada, kasvada... ja... vabaneda...
lendorav
Uustulnukas

10-02-2008 06:19
Postitus: #44

Need videod olid päris veenvad vastaval teemal, huvitav!
Roc
Uustulnukas

10-02-2008 19:29
Postitus: #45

Vb. see naine või nohh vaim, kes hääletab, tahab selgusele jõuda kuidas,miks, ta suri
ja sellepärast ta hääletab

They are all around us !
Roc
Uustulnukas

10-02-2008 19:33
Postitus: #46

Tsitaat:Algselt postitas: messa
Mina usun hoopiski, et kummitused või vaimud on isiksuste emotsioonide jäänukid maal. Tavaliselt kordavad nad ühte ja sama asja, need mälestused või emotsioonid on siia võnkuma jäänud ning need ei leevendu seni, kuni neid õnnistatakse ja neile head soovitakse. Tegelik hing on juba ammu edasi liikunud. Tegelik hing (nt lähedase hing) võtab sinuga ühendust siis, kui sul on raske, ning sa vajad toetust ja lootust. Kummitus võtab ühendust aga seoses oma teemaga ainult, kuigi võib vahel petlik näida... neil tuleb osata vahet teha, kuid mina pole siin mingi õpetaja Smile kõigest õpilane alles... wink

Mina usun ka seda juttu...Ma arvan ka seda, et vaimud võivad olla nende mälestused maal.

They are all around us !
Animus
Tavaliige

14-02-2008 22:03
Postitus: #47

mina pimedaS kedagi peale ei võta .kindlalt kohe,sest ma arvan et mu syda ei peax sellele vastu kui ma teada saan et see oli olnud ghost mu kõrval :Bleh
kikku99
Uustulnukas

21-02-2008 17:57
Postitus: #48

See oli vist kuskil võru kandis kui mu onu tuli öösel koju(suvi2007),mu isa oli ka.Järsku jooksis väike tüdruk ette ja isa ja onu tegid avarii.tüdruk ja siis jooksis tagasi metsa.Isa jooksis järele ja helistas politseisse aga ei leitud mingit märki väikesest tüdrukust.

Olen ise niimoodi metsadest tuiand aga enam ei julge, sest see ikka on hämmastav et mingeid jälgi polnud isegi mitte jalajälgi.nüüd on vahel tunne kui olen seal kandis et see tüdruk piilub mind kusgilt:o

Elu on vahel kole, aga surm koledam
Cherrycat
Uustulnukas

22-02-2008 15:17
Postitus: #49

See oli vist kuskil Tartu kandis , Kui mu t2di ja onu tulid koju ja isa , ema teise autoga j2rele .J2rsku kõndis mingi poiss üle tee ja Onu , T2di sõitsid tast üle ja kui mu ema isa kutsusid politsei siis oli see poiss ültse kadunud.(Suvi2006)
Järgmine päev läks onu maateele tagasi ja sõitis sealt kohast üle aga seal polnud ühtegi vereplekkigi maas .
J2rsku aga onu jalgevahel oli keegi ja ta vaatas j2lle see sama poiss ja ta tegi avarii .Talle kutsuti politsei aga polnud enam mitte kedagi ja ta viidi haiglasse .

Olen ise kõndinud maantee 22res ja olen n2inud ka kuidas üks väike poiss l2ks üle tee ja autode rivid tulid ja kui auto tast üle sõitis siis teda enam ei olnud ja ta oli haitunud 2ra kuhugi .
Kui ma l2ksin metsa poole siis n2gin teda ja jooksin j2rele kui ma l2ks p2ris sugavale metsa siis ei olnud teada mitte kuskil isegi ei olnud pori sees ühtegi jalaj2lge kuigi ta l2ks sealt pori seest läbi ..
Nüüd ta Kummitab mu on ja tädi kui nad maanteelt l2hevad .
Mida teha??
TriinuMeoww
Imaginary friend

14-02-2009 16:50
Postitus: #50

Tsitaat:Algselt postitas titanl
Kirjutasin googlisse ja kohe leidsin midagi...
link6
link5
link4
link3
link2

Pilte jms. võib leida(igal ühel oma arvamu nendest lehtedest):
link1

Lisaks huvitavat lugemist võib leida nagu siit foorumist ka siin.

Muudetud: 7-5-07 kell 15:55:47 titanl

See viies tundus väga huvitav ... et kaks inimest nägid kahte eri figuuri .

"Death is nothing more than a doorway, something you walk through."
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 19 5,322 04-05-2017 21:17
Viimane postitus: Triinu83
  Vaimud? Pirx 7 3,262 21-01-2014 09:44
Viimane postitus: Pirx
  Kummitused ei jäta rahule woozy 21 5,794 03-01-2014 00:25
Viimane postitus: Auh Veiderseen
  Kivi sees vaimud /////ALPINE 32 7,513 06-10-2013 12:43
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitused koju kaasa Anonymous 5 3,624 29-09-2013 17:33
Viimane postitus: RaidoT
  Kummitused Korteris Taavi Fuchs 9 3,339 27-05-2013 22:40
Viimane postitus: murmur
  Prangli õpilaskodus kummitused rauno4477 12 3,658 02-05-2012 09:06
Viimane postitus: Ander3
  Vaimud käivad peal Riana 25 6,488 29-04-2012 15:21
Viimane postitus: ekacariya
  48h üleval, pearinglus ja sama unenägu. Kummitused? PsycheVioleta 10 3,691 25-04-2012 10:57
Viimane postitus: ossu
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 4,220 03-07-2011 18:11
Viimane postitus: vainka

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog