Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maantee vaimud/kummitused
#1
Olete kuulnud lugusid maantee hääletajatest?Bleh
Oli selline lugu:
mees sõitis ihuüksinda mööda maanteed järsku nägi ta üksildast naist.naine ütles kas te saaksite mu koju viia ja ta ütles aadressi
kui nad sõitsid vestlesid nad lõbusalt
kui mees jõudis maja ette oli naine kadunud
hiljem tuli välja et see tüdruk oli hääletades surma saanud samas kohas kus ta peale võeti:o

Muudetud: 21-4-07 kell 21:53:03 Hallucigenia
Vasta
#2
issand jumal kui põnev... räägi edasi!!!
Vasta
#3
Ap... . Mul nagu isa rääkis et tal üks tuttav olevat ka midagi sellist talle rääkinud.
Tal oli nii olnud et sõitis Aegviidu metsa vahel ringi ja nägi et naine hääletab.
Muidugi pime oli ja ta võttis naise peale.
Kui naine autos oli tundis mees mingit imelikku lõhna. See oli nagu bensiini ja suitsu lõhn.
Nad sõitsid Tallinna poole ja rääkisid ka juttu. Mees küsis naise kohta küsimusi. Ta küsis naiselt mis ta nimi on. Naine vastas" Anneliis".
Mu isa tuttaval tuli kohe meelde õnnetus kus hukkus noor Anneliis. Auto tegi avari bensiin voolas välja ja auto süttis põlema.
Kui nad Tallinnasse jõudsid siis naine läks autost välja pani ukse kinni ja oli järsku kadunud.
Kui ta koju läks otsis ta internetist kohe üles selle koha kus sellest õnnetusest juttu oli ja seal oli Anneliisi pilt.
See oli täpselt see sama naine.
Vasta
#4
ma ei saa sellele pihta miks nad hääletavad?
milleks see hea võib olla.
Vasta
#5
seda on võimatu ju kindlaks teha...aga rõve oleks mõni vaim auto peale võttaAngry
Vasta
#6
Mõni vaim peale võtta oleks vähemalt huvitav kogemus ja rõvedaks ma seda kindlasti ei liigitaksSmile
Üritades alla suruda soovi midagi terameelset öelda arvan, et see hääletamine on sama, mis vanades majades kummitamine jms. ehk inimesest jääb peale surma midagi siia ilma. Kas see on mingi lihtsalt mingi huvitav liik energiat(mille üks hüpotees on see, et keegi/miski juhib meid ja ootamatu kadumine tekitab süsteemis tõrke) või kadunud hing(mis tekitab küsimuse, miks ta seda teeb), paneb juba rohkem kukalt kratsimawink
Vasta
#7
Tavaliselt jäetakse pärast surma oma keha maha ja lahkutakse. Tekib küsimus miks aga mõni ei lahku ja jääb vaimuna kummitama? Põhjuseid võib olla erinevaid. Ma pakuks mõne üldisema varjandi: Ehk miski tahistab neid ja nad ise ei saa kellegi teise pärast lahkuda? Nad ise ei soovi seda või siis on eksinud?
Mul tekkis selline mõte ,et midagi ei läinud nii nagu pidi surma ajal. Pärast seda aga vaim ei saanud või ei osanud lahkuda ja nüüd üritab sama rada uuesti läbi käia mil ta surma sai.
Antud juhul võib ta üritada sama korrata, ehk nüüd läheb paremini. Või oli midagi nii tähtsat ,et pidi kohe uuesti seda sama kordama ja sai mis tahtis.
Miks siis aga juhtumeid on ainult üksikuid? Võimalus ,et nii juhtub on üks miljonist?

Ärge väga tõsiselt mu juttu ka võtke aga mul lihtsalt käis selline mõte peast läbi ja panin selle kohe kirja.
Igal ühel oma arvamus ja ärge siis minu oma väga isiklikult võtke.(Jäi üks hea lause meelde aga väljenda seda natuke muutes: kõike mida suudame ette kujutada võib saada/olla tõeks/tõde, muidu me ei suudakse seda üldse ette kujutada.)
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
ma ei saa sellele pihta miks nad hääletavad?
milleks see hea võib olla.

Kui on hing siia ilma kinni jäänud, siis ta kordab oma tegevust nii kaua, kuni ta mingi tahtmise on saanud...

Mina olen samuti kohtand midagi sellist...

Olen oma elus palju hääletanud, ja ükskord jalutasin ööläbi Tartust Jõgeva poole... Keegi peale ei võtnud, kuid siiski rühkisin edasi. Kuni märkasin, et minuga oli liitunud mingi umbes 20 aastane tüüp... Kah rääkisime juttu, ja jalutasime... Koos isegi viskasime näppu püsti, kuni lõpuks üks auto peatus. Istusin sisse ja jätsin ukse lahti, et tüüp ka sisse saaks tulla. Kuni juht ütles, et pane ometi uks ka kinni, et mida ma veel ootan... Vaatasin, ja tüüpi polnud enam...
Vasta
#9
heh Smile
nii kena.
ise tahaks ka midagi sellist kogeda, kuigi pole välistatud, et see tüüp oli midagi mitte para't, hüppas põõsasse või kraavi. (kuigi, miks ta nii oleks pidanud tegema Laugh)
Vasta
#10
ega jah mingi normaalse mõistusega inimene seda ei teeks, kui juhuslikult autojuht ei meeldind...
Vasta
#11
miks nad peavad hääletama jummala jõhker ju järsku kaob ta ära kuigi ato ei peatu:SSad
Vasta
#12
Kui sa sureksid maanteel hääletades, ja avastad ennast hingena samal maanteel, samas kohas... Kas sa ei tahaks koju saada?
Vasta
#13
mina olen kuulnud ka ühte sellist lugu, aga ma ise ei ole seda kogenud
Vasta
#14
juhtum




Sõitsime isaga pärnu, järsku ilmus teele naine isa pidurdas ja jooksis autost välja vaatama
naine roomas auto alt välja isa pani ta auto taha istmele.
ma olin jube hirmul ja isa ka parasjagu ¹okis
see oli õudne
kui haigla ligidale jõudsime siis selgus, et naist pole
olime mõlemad isaga hämmingus ja ¹okis
pärast seda saime teda
naise nimi oli:teele
perekonna nime tal polnud
nüüd ma kardan pärnu minna:S
Vasta
#15
creepy. Suht jube on ju olla, kui oled oma autos, sõidad rahulikult koju või kuhugi ja siis vaatad, et keegi hääletab ja siis mõtlled et oled ka hea inimene ja võtad ta peale. Siis tuleb peale. Pime on ka ja ei näe teda eriti. Tunned mingit haisu aga oled viisakas ja oled vait. Räägid temaga igast asjadest ja nii. Lõpuks viid ta kuhugi ja siis tüüp kaob ära. Ja näiteks sõidad veel sealt ja näed teda uuestiBleh. Või näiteks, kui te rahulikult räägite ja siis
ütled midagi mis ta närvi ajab
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: blodred
...Muidugi pime oli...


Nonii, oma teksti lõpus sa ütlesid, et naine /tüdruk oli kadunud? No, pime oli ju, äkki silm ei seletanud pimedas Su isal ja hiljem oli naine/tüdruk kadunud. Pime oli ju. On keegi samal arvamusel?
Vasta
#17
mina arvan ka et see naine võis lihtsalt nii tumedalt riides olla et teda pärast ei näinud lihtsalt enam....täiesti võimalik
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: LibaHunt
ma ei saa sellele pihta miks nad hääletavad?
milleks see hea võib olla.

Kättemaks!!
Asi võib ka selles olla.
Kuna mõtle,
kui sa hääletad kuskil, ja järsku tuleb auto ja sõidab sulle otsa...
Mina jääksin küll teisi hirmutama. Tahad lõpuks õhtul oma pere juurde koju jõuda ja siis sõidab sulle üks auto otsa ja sa ei jõuagi sinna,
Mina kummitaks ikka elu(surma)eest. Angry
Vasta
#19
(hyes)mina olen lugenud,et ükskord kuskil surnuaia lähedal suri üks naine kes tuli just tantsimast.nüüd,viis aastat pärast oma surma on mitu inimest ta peale võtnud ja tantsima viinud ja need kes naisega tantsisid ütlesid pärast,et ta nahk oli jääkülm.eks siis mõni ikka pakkus talle küüti koju.
ja kui nad surnuaiast möödusid,siis mõnikord haihtus naine lihtsalt õhku,mõnikord jooksis läbi väravate.
natuke aega pärast selliseid juhtumeid oli ka üks mees,kes märkas surnuaiast möödudes väiksemat naisterahvast värava raudvarbade vahelt vaatamas.arvates,et keegi oli surnuaeda kinni jäänud kutsus ta politsei,kuid nende saabudes ei olnud inimesest jälgegi(ainult raudvarbad olid ära väänatud).
pretty creepy.
Vasta
#20
Ega sa ei oska öelda, et kus surnuaias see oli. Või siis vähemalt, kus riigis see on?
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: -Black-Lady-
pärast seda saime teda
naise nimi oli:teele
perekonna nime tal polnud
Kuidas te seda teada saite? Kas see naine on ennast teistelegi ilmutanud? Kas on teada mingi temaga seotud lugu (miks ja kuidas surma sai vms)?
Vasta
#22
1980. a-tel kohati mitmel pool Venemaa maanteedel imelikke isikuid, kelledega kokkupuutel automootorid iseenesest seiskusid.
Kas keegi teab ehk linki, kust saaks lugeda maantee vaimude kohta?
Vasta
#23
Kirjutasin googlisse ja kohe leidsin midagi...
link6
link5
link4
link3
link2

Pilte jms. võib leida(igal ühel oma arvamu nendest lehtedest):
link1

Lisaks huvitavat lugemist võib leida nagu siit foorumist ka siin.

Muudetud: 7-5-07 kell 15:55:47 titanl
Vasta
#24
daa nagu autos on valgustus ka olemas kui auto uksed lahti on siis lähevad ju tuled ka põlema
of corse ma nädin teda tal olid pikad tumedad juuksed ja jube korstus nägu ta oli nagu nõid
Vasta
#25
The Ghost Girl of Sintra
- garanteeritud fake. Aga muidu pole paha.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 20 15,636 18-11-2023, 16:49
Viimane postitus: Maario
  Vaimud? Pirx 7 5,988 21-01-2014, 09:44
Viimane postitus: Pirx
  Kummitused ei jäta rahule woozy 21 10,311 03-01-2014, 00:25
Viimane postitus: Auh Veiderseen
  Kivi sees vaimud /////ALPINE 32 14,382 06-10-2013, 12:43
Viimane postitus: jonnipunn
  Kummitused koju kaasa Anonymous 5 5,879 29-09-2013, 17:33
Viimane postitus: RaidoT
  Kummitused Korteris Taavi Fuchs 5 7,394 27-05-2013, 18:08
Viimane postitus: DragonLady25
  Prangli õpilaskodus kummitused rauno4477 12 6,854 02-05-2012, 09:06
Viimane postitus: Ander3
  Vaimud käivad peal Riana 25 11,433 29-04-2012, 15:21
Viimane postitus: ekacariya
  48h üleval, pearinglus ja sama unenägu. Kummitused? PsycheVioleta 10 6,591 25-04-2012, 10:57
Viimane postitus: ossu
  Kahtlane: vaimud kodus?! vainka 10 8,224 03-07-2011, 18:11
Viimane postitus: vainka

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat