Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pildi analüüs
#1
Niisiis.

Hoone kohta on olemas ilus legend, väidetavalt on paljud (rääkimata kuulmisest, "haistmisest") suutnud ka näha ja suhelda sealsete "elanikega".

Inimene, kes mulle järgneva foto andis, väidab et sellel pildil on .... (ei ütle ette).

Mina, kui läbinisti kriitik, ei suuda seda "miskit" näha.

Ootan lühidaid vastuseid ja pakkumisi siia teemasse kirjeldusega, mis on kõige kummalisem asi sellel pildil.

http://www.foto24.ee/album/16616/s1

Muudetud: 22-4-07 kell 22:20:53 Tom
#2
ei suuda samuti pildilt midagi leida.
äkki on pildil midagi mida ei saa tähele panna inimene kes seda varem pole näinud. lisa aken vms. mida hoonel tegelikult pole.
#3
pildi halb kvaliteet ja peegelduv aken. mõni digitariseeritud foto tundub olevat.
#4
Nojah, pisut fantaasiat pingutades võib nendest peegeldustest aknaklaasidel mida iganes näha. Näiteks vaatab uksepoolse akna parempoolsest keskmisest ruudust vastu üks kena loomakene - kiisu vist.

PS.: Huvitav elamus oli see, et kui ma neid ruute siis mõnda aega jõllitanud olin ja kuvaril uue akna lahti klõpsasin - mitte täissuuruses, vaid ainult osalt ekraani kattev, siis - jama küll - aken puha viltu!
#5
Ükskõik mida ma selle pildi ka ei teinud nägin seal peal, selle äärise taga looma nägu. Korra sain ka mingisuguse taimelaadse asja sinna aga ikka meenutas see mulle karu...
No keegi on nii täpselt paremal olevasse aknasse kohe südame kujulise augu teinud. Seal samas allpool on veel mingi kujutis, see meenutab mulle igasuguseid asju aga see pole enam oluline.
Üritasin nendest varjudest midagi välja leida aga parimal juhul moondades värve sain sinna ikka puu ja korra olin kindelt ,et näen linnu varju kes puu oksal istub. Mingisuguseid vajre võis veel välja lugeda ja neid milleks iganes kujutada aga vaevalt neid on mõeldud.

Ma sooviks ikkagi teada keda/mida seal mõeldud on?

Mina seda kassi ei suude mitte kuskilt leida.

Ma pidin naeru krambid saama kui vaatasin ,,oma karust'' kõrgemale astmele enne ust ja muutsin pilti kuna mingi asi jättis sinna varju, mis oli täpselt selle soki kujuga kuhu käsi topitakse sisse ja liigutatakse suud. Isegi silm oli sellel olemas..Laugh

Muudetud: 23-4-07 kell 00:12:50 titanl

Muudetud: 23-4-07 kell 00:13:42 titanl
#6
Parempoolse akna vasakpoolse ruudu peal on inimese kujutis, tütarlapse või naise oma. Mul on lihtsalt hea kujutlusvõimeSmile Kui hakata tähelepanelikult uurima, siis ei näegi seda ja saab aru, et kõik on varjude pärast. Samas esimese asjana, kui ma seda pilti vaatasin, jäi see kohe silma. Ehk aitab kaasa see, et ma olen palju ulmet vaadanudSmile

Muudetud: 23-4-07 kell 00:22:28 xed

Muudetud: 23-4-07 kell 00:22:49 xed
#7
Vihjeks veel niipalju (see on siis pildi omaniku jutt), et majas pidavat "elama" ema koos 1-2 lapsega.

Ja pilti digitaalselt ma muutnud ei ole. Pilt on tehtud 2001 aastal filmilindile ja siis välja prinditud paberile. Eile õhtul skännisin selle sisse isegi kontraste, värve muutmata, rääkimata "photoshopis sodimisest".

XED-i nägemus asjast on vast kõige nö "täpsem" olnud....

Käesolev on ka siis üks pakkumine "uurimisrühma" järgmiseks sihtkohaks.
#8
vot selle kohta ütleks ma nii, et ära näe tonti seal, kus seda pole
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Flash
pildi halb kvaliteet ja peegelduv aken. mõni digitariseeritud foto tundub olevat.

Ega see on jah täiesti tavalne foto sisse skaneeritult...
Kuid mina sealt ka mitte midagi ei leidnud...
#10
Pigem jah paranoia, kuna ka mina näen ainult reaalselt (füüsiliselt) eksisteerivate objektide varje (peegeldusi).
#11
Kõige parem-poolses keskmises aknaruudus on üks muhe ja lõbus "nägu"
Millal see uurumine aset leidma hakkaks? Ehk üritab kõigepealt Kaiust elusalt ja terve mõistusega tagasi jõuda.
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Ehk üritab kõigepealt Kaiust elusalt ja terve mõistusega tagasi jõuda.

Seda ma mõtlengi wink. Ja seal piisab ka vast "hommikul lähme-õhtul tuleme" strateegiast.
#13
Statistilise pilguga vaadates, on enamik juhtumeid täheldatud öösiti, seega, kui plaanitakse nii lühikeseks seda minekut ajada, siis on üldse siht mõtetu minna... Sest võimalused midagi täheldada on jube väiksed...

Ainuke asi mis mulle selle pildi puhul rahu ei anna... Olen igatepidi seda uurind, töötlend, mölland... Siin on välja toodud minu rahutus

Seda ma ei oska kohe kuidagi millegiga seostada. Aga seal ei ole midagi piisavat, et öelda kindlalt...
#14
Pildil on kahtlased varjud...aknalt on ka võimalik mingit kuju eristada ning tekib küsimus, mis minevik sel majal olnud on.
Ja kuna Tom ütles vihjena,et majas elas ema oma lastega siis ütleksin, et ema armastus võib ka hukatuslik olla.
Tühjad majad tekitavad aga õudu, kuid samas põnevust ning ekstaazi.
#15
Aga sa seda treipi juures olevat kohta uurisite? Mulle väga meenutab see karu :S

Üks minu variantidest kuidas pilti uurisin: link

Muudetud: 23-4-07 kell 15:37:30 titanl
#16
Mina vaatasin ka seda akent.. mingi nagu skelett(?) ja nagu kiiver oleks peas vms.
Ilmselt 90% minu kujutlusvõimet
#17
jahh, siit pildilt võib paäris palju asju leida.
aga need kõik on puude peegeldused.
#18
ma leidsin vikatimehe sealtLaugh, siis ühe pulli pea ka, vihane pull oli
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Iiris
Ja kuna Tom ütles vihjena,et majas elas ema oma lastega siis ütleksin, et ema armastus võib ka hukatuslik olla.

Mitte: "Majas elas," vaid: "Majas "elab" ." wink



Muudetud: 23-4-07 kell 21:06:58 Tom
#20
Kujutlusvõimega võiks sealt kõike välja lugeda ja kes seda küll viitsib?
Mind huvitab selle hoone asukoht. Mulle ei meenu ,et oleksin seda juba kuskilt lugenud ja seega oleks huvitav teada ,kas peale ühe inimese(kellelt pilt pärieb) on sellest hoonest veel midagi kuulnud? Võiks siis juba rohkem pealtnägijaid olla ja pilte mida uurida.
#21
Räägin siis kõik välja, mida selle paiga kohta tean.

Asub Ida-Virumaal, täpset nime ikkagi veel ei ütleks....

Praeguseks juba väga rüüstatud.

Inimene, kes selle pildi mulle andis, on oma perega ja vähemalt 10 erineva tuttavaga käinud seal kümneid kordi ja just sellepärast, et pea-aegu alati juhtus midagi paranormaalset.
Temalt siis ka kogu see info.

Kunagine mõis, kasutati seda nõuka ajal piirivalve kordonina. Keldis oli seal siis "kinnine" ruum, mõeldi siis, et võtaks puurid kätte ja puurime augu sisse- vaatame, mis seal kinnimüüritud kohas on. Auk , mida nad puurisid ei ole rohkem kui 4 cm sügav- mehed keeldusid enam sinna keldrisse minemast.

Hiljem on küll teise nurga alt sinna auk tehtud ja välja tulnud keerdtrepp, mis läks veel ühe korruse võrra maa alla. Sealt edasi pisike u 40x60cm tunnel. Kuhu tunnel viib, ei ole tema (oma keha suuruse tõttu) uurinud .

Alati, kui "midagi" on juhtumas tuleb ninna magus naisteparfüüm. Nähtusi, mida minule räägitud on, on 10 kanti. Seal hulgas nägemine, kuulmine, isegi rääkimine(ka üks tsitaat "sellelt" on teada) ja "koju toomine". Nähtamatud sammud ja seljatagant puhumine on klassikalised nähtused. Isegi kogesin nooremana seal seda "puhumist".

Huvitav kokkusatumus oli veel see, et "arad" ja "kartlikud" inimesed ei koge midagi. Kui nemad lahkuvad ja jäävad ainult "hurraa-aktivistid" ja "kartmatud", võib juhtuda nii mõndagi.

Kui Kaiust ellu jääme, siis järgmisena läheks kindlasti sinna wink

Muudetud: 23-4-07 kell 21:58:02 Tom
#22
Praegu tundub see küll üks paras suutäis olevat. Tavaliselt hoitakse väga palju avalikkuse eest peidus ja ma arvan ,et me ei tea nii mõndagi. Kes seda teab ,mis seal kõike toimunud on kui se juba piirivalve maja isegi olnud.

Küsimust tekitab ,et ''arad'' just ei tunne midagi? Ehk nende ''verd'' ei aeta taga kuna sealt ei ole samahästi kui midagi saada. Ehk ka nemad teavad ,et kes valmistab ohtu, kes mitte.
#23
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Kui Kaiust ellu jääme, siis järgmisena läheks kindlasti sinna
It's getting hot ... või hoopis haudkülmaks?

Tsitaat:Algselt postitas: Tom
mis seal kinnimüüritud kohas on
A mina igastahes näen akna peal seda kassi.
#24
Sinna majakesse tahaks küll paariks ööks minna... Kuid see hakkab kuidagi kahtlaselt meenutama "Rose Red"-i...
#25
Nüüd juba läheb huvitavaks. Huvitav, kuidas need anomaaliad öökaamerasse suhtuvad? Kavatsen igatahes sellega kohale tulla, kui aeg sobib.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat