Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homo Alienis
#26
ma ise pakun sellise varjandi: AGA SEE ON AINULT OLETUS! et akki UFO-d näevad meid kui palju lubavat rassi
või on neil endil mingit abi vaja või midagi ning loodavad et meist on kuidagi kasu
neile.
Vasta
#27
võibolla ei tuleks enam neid tulnukateks (alien - võõrkodanik) kutsuda... vaid kui osakest meie endi hulgast.

i'm an alien... i'm a legal alien... i'm englishman in New York... (Sting)
Vasta
#28
Üks nn. "hallide" kosmilistest tsivilisatsioonidest üritas luua oma liigi ja Maa inimrassi ristandliiki.
See katse on nüüdseks nurjunud ja see "hallide" tsivilisatsioon ise planeedilt Maa lahkunud.

Selle "hallide" tsivilisatsiooni probleem on, et nad on oma inimkonnal emotsioonid ja aura "tundekeha" kunagi ammu välja klooninud. Tegemist on täiesti ratsionaalse ilma emotsioonideta tsivilisatsiooniga.

Maa inimestega katseid tehes märkasid selle "hallide" tsivilisatsiooni esindajad, et selle planeedi inimestel on omadusi, mida "hallidel" ei ole. Et omandada emotsioone, üritasidki need "hallid" luua hübriidtsivilisatsiooni.

Paljud Maa inimesed pidid selle tõttu kannatama.
Õnneks on see nüüd kõik minevik.

Jälgisin seda protsessi aastakümneid.
Allikaid on liiga palju, et neid siin nimetada.
Kes teab, see teab; kes ei tea, ei olnudki vaja teada.
Vasta
#29
Okey, need hallid kosmosetulnukad üritasid luua hübriidtsivilisatsiooni, sellega võib nõustuda. Aga tekib küsimus, kas nad siit ikka kõik lahkusid ja kas nad mitte ei jätnud siia maha enda tsivilisatsiooni poolt loodud hübriide ja kas me need hübriidid (ilma tunneteta olendid) ära tunneme, kui nad on meiega nii saranased?...
Vasta
#30
Minu seisukoht on selline,et need tulnukad,kes seni on maad külastanud on ühest päikesesüsteemist/plaanedilt vms.(sellised suurte silmadega ja nagu raamatutes ja filmides)Ja teistel planeetidel võivad olla näiteks ainult mingisugused krokodillide või mis iganes loomade sarnased asukad.Ühesõnaga meie planeedi on avastanud oma jaoks ainult üks rass.
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe
Jälgisin seda protsessi aastakümneid.
Allikaid on liiga palju, et neid siin nimetada.
Kes teab, see teab; kes ei tea, ei olnudki vaja teada.

Maailmas liigub ringi nii palju hoax-e, et igatahes mul tekib juba raskusi eristada väljamõeldist tõest. Millal on mingi allikas tõene ja millal väljamõeldis? Mõnd tõest allikat asutakse ruttu hämastama ja valeinformatsiooni jällegi tõe pähe meile esitama. Olen pidevalt mingit teemat püüdnud kokku panna kui mosaiiki, kus on tõde ja vale koos. Tõde tundub nii ilus, et tahaks uskuda, aga leiad suht ruttu uue informatsiooni, mis lükkab selle 'tõe' ümber täielikuks valeks.

Kas sinu valitud allikad on tõesed? Mismoodi nende tõesust mõõdad?

(olen pimedusega löödud, aga ma tahan näha!)
Vasta
#32
Icket lugedes Homo Alienised ka eksisteerivad, aga see on Icke mõte, mitte minu. Muidugi väga arukas oleks kokku monteerida enda aju* ja võõraplaneetlase välimus ning sel moel vajalikku infi hankida, kui viimast peaks hädasti vaja minema.
Vasta
#33
Kes on inimene ? See on suur küsimus ? Kust tuli see arusaam, et tulnukas on suure pea silmade, väikse nina ja kõrvadega ning nende lihased on väiksed ja nad on pikad ! Ma usun, et tulnukad lõid suure evolutsiooni mille käigus arenes välja inimene nende kunagine vorm ! Sest ma ei usu, et inimene suudab otseselt midagi välja mõelda mida ta näinud pole ma arvan, et me võime uut värvi või sellist asja ka ette kujutada aga me ei oska sest me pole seda näinud. Tulnukas on inimese tulevik! Inimene peab saama targemaks ! Pea läheb suuremaks. Pole vaja enam kõrvu ja nina sest miks ? Me saame kõige rohkem andmeid nägemise kaudu silmad suureks ! Nina, kõrvad ja keel on viimaste aastate jooksul muutunud ilu tunnuseks, nende kaudu sa enam niivõrd palju ohtu ei enneta kui loomad ! Neid pole vaja ! Juuksed karvkate : meil on olemas riided miks karvad need kaovad. Lihased nagu praegugi me istume arvuti taga ajame taga paranormaalset ja mida me teeme päriselt tapame ennast sest me ei liigu. lihased surevad rakud surevad ! Lihased kaovad kuna neid pole vaja tehnika arenenb helikiirus muutub tavaliseks. Niimoodi arvan mina ! Mis jääb järele on tulnukas !
Vasta
#34
Kui me oleks üks tulnukate katse, oleksime me sellelt vigaselt katsekeralt ammu minema pühitud.. Või oleksid Nad meile endast kohe arusaadavalt teada andnud (a'la "Iseseisvuspäev"). Pigem enne oleks see inimese haleda fantaasia vili. Lihtsalt mõni tahab kuulsaks-rikkaks saada ning räägib, et tulnukad on olemas. Mõnikord on "tõestuseks" ka mõni pilt. Enne oleksid need Jumalad, kes ei taha ennast maal just langeva 100x suurema toolina näidata, vaid millegina, millest inimesed veidike arugi saavad. Milleks Jumalad siin käivad, ei tea Smile.
Vasta
#35
On olemas ju palju tõendeid,mida meie eest varjatakse.Või vähemalt ameerika valitsus püüab varjatawink
Vasta
#36
Aga miks sa arvad, et see katse lõppenud juba on äkki ei ole ! (vaatleja) Ja sa ei tea seda ja see on teoorija ! Kui inimene ei oleks kunagi mõelnud mitte ühtegi teoorijat välja siis oleksime ikka veel keskajas! Algul mõeldi välja teoorija ja siis hakati seda tõestama nii on olnud läbi aegade ja need kes ei usu on lihtsalt arengu takistajad wink Keegi ei oleks uskunud et võib panna lülitist tuhande aasta pärast tule põlema või, et Einsteini teoorijad õigeks osutuvad jnejne
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas: Vaatleja
Lihtsalt mõni tahab kuulsaks-rikkaks saada ning räägib, et tulnukad on olemas. Mõnikord on "tõestuseks" ka mõni pilt.

Siin pole küsimus selles kas tulnukad on olemas. Isegi sateliidid on neid registreerinud. Tuhanded inimesed on neid korraga jäginud ja erinevate nurkade alt videosid teinud. Laugh
Vasta
#38
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Siin pole küsimus selles kas tulnukad on olemas.
A kust nad siis tulnud on?
Vasta
#39
No versioone on ju mitmeid, et lihtsalt mingite teiste tsivilisatsioonide esindajad avakosmosest.
Või on UFO-d inimese ülisalajne kätetöö-area 51.
Või äkki oleme meiegi mujalt tulnud või hoopis mingi segarass lüüradest ja veegadest jms.
Mina sellele kahjuks veel vastata ei oska. :-)
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
No versioone on ju mitmeid, et lihtsalt mingite teiste tsivilisatsioonide esindajad avakosmosest.
Jah. ka selline versioon on olemas. Aga konkreetse faktolooogia valguses pole see versioon just eriti tugev. Ja tema nõrkuseks on just UFO-nähtuste massilisus. Nagu isegi ütled:
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Isegi sateliidid on neid registreerinud. Tuhanded inimesed on neid korraga jäginud ja erinevate nurkade alt videosid teinud.
Ükski arukas teisi planeete uuriv tsivilisatsioon (mõelgem kasvõi ennast sellesse rolli) ei käituks nii nagu meie "tulnukad". Seda UFO-nähtuse aspekti on põhjalikult analüüsinud ufoloogia grand man Jacques Vallee, kellele olen siingi foorumis korduvalt viidanud (otsides leiab). Eest keeles on olemas tema "Võõrkontakti juhtumiraamat". Lühidalt: JV väidab, et "tulnukad" on nähtus, mis on siin planeedil eksiteerinud vähemalt sama kaua kui inimkond, ehk ka palju-palju kauem. Või täpsemalt: ufod ja "tulnukad" on üks selle nähtuse avaldusvormidest (mis arenevad koos inimühiskonna arenguga), mille kaudu ta püüab meiega kontakteeruda ja meid kontrollida ning juhtida. Ja seetõttu oleks "tulnukaid" küll õigem "olnukateks" nimetada.
Vasta
#41
Hmmm... Kuid võibolla on (tulnukad) tõesti mingite maaväliste tsivilisatsioonide esindajad. Ning on tulnud aeg end inimkonnale nähtavaks teha.
Aga sellisel juhul jääb küsimus miks neid nii palju erinevaid on ja kui nad nii tihti meid külastavad siis kas nad ka teineteist tunnevad. Ning mida on inimestel nii huvitavat et meid uurida.
Ufosid on ikka täheldatud eriti sõjaväebaaside läheduses.
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas: Marguuus
Ning mida on inimestel nii huvitavat et meid uurida.

Noh, aga pane end nö nende oletatavasse olukorda.... leiavad planeedi, kus on elu... hakkavad muidugi uurima, ükskõik kui algelised eluvormid seal on. Inimesed ise ka tegelevad ju igasuguste uurimistega. Olen näinud kuidas väiksed lapsed püüavad sääse kinni, et siis tõmmata ükshaaval jäsemeid küljest ära kuna tahavad näha mis juhtub. Põnev? Mõnejaoks on.
Vasta
#43
Jah eks sul ole õigus.Aga nad on siin juba piisavalt kaua olnud ja nüüd just hakkab nende arvukus tõusma. Kui nad nii arenenud on sii võiks nad jätta ju mõne sondi siia mida on siin nii põnevat.Või järsku on nad inimeste vaimu poolest huvitatud!
Vasta
#44
(04-01-2004, 01:48 )Tutanhamon Kirjutas: Tegemist mu enda välja mõeldud väljendiga. Tegelikult sellist liiki ei eksisteeri.. või siiski? Ootaks teie arvamusi ning oletusi selle kohta, kas on kunagi üritatud aretada inim-tulnuk hübriidi..

On teooriaid, et Inim-tulnukad on pärit mitmetelt planeetidelt ja tähesüsteemidest nagu Lyra, Vega, Plejaadid, Sirius, Procyon, Tau Ceti, Ummo, Andromeda ja Arcturus.
Paljud nendest rassidest ei suhtle inimkonnaga pidevalt, vaid üksikjuhtumitel ja valitud kontaktidega, elades ja tegutsedes Maal teistest eraldatult. Mõned neist olenditest näevad üldiselt välja nagu meie, olles erineva nahavärvi ja näojoontega ning nende kohta on kirjas põnevaid andmeid.
Kuigi seda on raske ette kujutada, tundub, et on palju inimesi, kes elavad väljaspool Maa piire, erinevates tähesüsteemides ja teistel planeetidel.
Mõned nendest humanoidsetest olenditest on mänginud olulist rolli Maa inimeste loomises.
Maa-välise elu uurija Michael Salla raport täiskujul:
http://www.illuminati-news.com/ufos-and-...ations.htm

Teenekas paranähtuste uurija Linda Moulton Howe tegi hiljuti intervjuu Alabamast pärit noormehega, kes koos oma noorema vennaga koges möödunud aastal esimese astme kontakti maaväliste olenditega. Noormees, kes palus ennast nimetada “Tyler Jonesiks”, teatas, et 2012. aasta 15. novembril kohtus ta üle kahe meetri pikkuse põhjala rassi välimusega humanoidiga.
http://www.telegram.ee/maavaline/vestlus...si-looming

Mitmed röövitud inimesed on kirjeldanud kohtumist suurt kasvu põhjala rassi meenutavate olenditega, kelle nahk kumab.




Vasta
#45
https://www.youtube.com/watch?v=niuLmfo_5Sg
Intervjuu ülivõimetega sõduriga.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat