Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paralleelmaailm?
#1
tere! Lugesin siin jutte kummalistest asjadest ja otsustasin ka enda loole lahenduse leida.. Äkki õnnestubwink
Lugu võib tunduda üsna segasena ja olla liiga pikk aga tänud neile, kes oma ajusid ragistada viitsivadSmile
Juhtum leidis aset u 4 v 5 aastat tagasi, kui me sõbrannaga salaja suitsu tegema hakkasime... Elasime siis veel kõrvuti majades ja nede lähedal olid aiamaad, ümbritsetud puudest ja sinna puude vahele olid sõbrad onni ehitanud- suure ja vägeva, kahekorruselise koos eraldi seisva saunaga.. onnil ei olnud puudu ka küttesüsteemist.. talv oli siiskiwink See selleks.
Ühel õhtul läksime sõbrannaga suitsu kimuma, mõtlesime, et lähme poistele onni külla... Aga onn oli tühi, kedagi polnud, uks oli korralikult tabalukuga kinni. Onni juures oli mingid kahtlased autost jäänud rehvijäled.. tegime seal siis suitsu ja mõtlesime, et kes see loll oli, kes autoga nii palju teelt välja sõitis- jäudsime järeldusele, et juu see mingi purjus kaak oli...
Suits tehtud, läksime kodudesse (mul on ema hästi kontrolliv), ema koha hakkas pärima, et kus ma käisin ja mida tegin. Ütlesin siis, et käisin sõbrannaga poiste onni juures.. Kasuisa oli juures (tuletõrjuja), tegi suured silmad ja ütles, et ma valetan, et see onn olevat eelmine õhtu maha põlenud.. ta oli ise seda veel kustutanud... Mina loomulikult raiusun vastu, et see ei ole võimalik, me just käisime ja onn oli tibens- tobens korras...
Helistasin sõbrannale veendumaks, et ma ei näinud luulusid.. tema ka kinnitas, et onn oli olemas ja korras. Kuna oli juba hilja, ei hakkanud kontrollima. Hommikul ärgates aga läksime vaatama.. ja oligi.. onnist olid alles vaid mõned üksikud söestund lauajupid, ust polnud ollagi, saunast rääkimata.. ja need tugevad vaod olid tuletõrjeauto jäljed...
Me pole siiani aru saanud, et kuidas me saime näha kahekordset onni, mida tegelikult enam ei eksisteerinud??

Äkki oskate teie mingi normaalse seletuse anda.. siiani ei ole seda keegi suutnud.. Tänud, et selle läbi lugesite!Sick

Muudetud: 11-5-07 kell 21:26:53 Hallucigenia
Vasta
#2
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#3
Väga tähelepanuväärne ja huvitav juhtum! Just Eesti mastaabis.Iga päev juba niisugust lugu ei kuule!
Olen lugenud sarnaste juhtumite kohta ka varem. Ühes neis nägid kaks naist Inglismaal vana lossi, mida ei olnud enam ligi 50 aastat olemaski.
Liigitaksin juhtumi ülemeeleliste salvestuste hulka. Peegeldus hüperruumist.
Ja kindlasti mängisid sel mineviku selgeltnägemisejuhtumis oma osa ka emotsioonid.
Ma ise olen viibinud metsas suure müstilise sammaldunud kivi juures, kus olid mingid teistsugused energiad või vibratsioonid ja pärast selgus, et seda kivi tegelikkuses ei olnudki. Arusaamatu oli siiani, kuhu see kivi võis kaduda? Kui maja lihtsalt maha oli põlenud, siis kivi ometi ei saanud ära kaduda.
Vasta
#4
Arlichil on pikk jutt aga väga vähe ütlev... Kui 2 inimest korraga sama asja näevad valesti siis see on väga veider...

Huvitaks veel, et palju siis kell oli ja suits oli ikka nikotiini suits Laugh?

Tegelt on iga inimese elus asju nagu nad mäletavad, et nad 100% kindlalt jätsid auto võtmed sinna külmiku peale, tegelt olid teiste pükste taskus...

Võimalik, et see oli see vaid kokkusattumus ja teil mingi hoopis huvitavam jututeema oli, et te tegelikult seda onni ei jälginudki...

Muudetud: 24-5-07 kell 23:54:57 Unholy
Vasta
#5
Paistab, et sina Unholy ei suuda üldse ette kujutada, et on olemas astraalne maailm. Paralleelmaailmad. Üleüldine infopank.Peegeldused hüperruumist.
Peaksid tutvuma nende teemadega siin, siis näeksid et meie maailm on hoopis teistsugune, kui sina senini arvanud oled!
Mälulünkasid muidugi esineb, aga vaevalt neil tüdrukuil üheaegselt mälulünk esines!
Vasta
#6
IrwSmile Kellaaega ma ei mäleta.. aga arvan, et ubes seitsme ja yheksa vahel õhtul.. ja see oli tavaline lahja suits, mitte mingi muu aine, mis hallukaid tekitaks... Ja peaegi, me näppisime ka seda tabalukku, mis ukse ees oli. Järelikult vähesest jälgimisest ei saa juttugi olla.. A pole hullu.. ka paranähtuste skeptikud on inimesed, kes omavad õigust oma arvamuseleSmile
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Paistab, et sina Unholy ei suuda üldse ette kujutada, et on olemas astraalne maailm. Paralleelmaailmad. Üleüldine infopank.Peegeldused hüperruumist.
Peaksid tutvuma nende teemadega siin, siis näeksid et meie maailm on hoopis teistsugune, kui sina senini arvanud oled!
Mälulünkasid muidugi esineb, aga vaevalt neil tüdrukuil üheaegselt mälulünk esines!

Ma arvan, et skeptikuid oleks siia foorumisse just rohkem vaja, et mingi side reaalsusega ikka säilitatakse. Uskuda võib palju ja arvata ka, aga mina ei väidaks teie asemel elusees kindla pähe asja mis mingitki kindlat tõestust pole leidnud. Ma olen nö open minded ja üritan mõista teie mõtteid... Paraleel maailmad ja astraal maailma teema on tegelt väga huvitav ja olen palju ka netist lugenud nende kohta... Eks need on sellised asjad, et üks usub ja teine mitte...
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Unholy
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Paistab, et sina Unholy ei suuda üldse ette kujutada, et on olemas astraalne maailm. Paralleelmaailmad. Üleüldine infopank.Peegeldused hüperruumist.
Peaksid tutvuma nende teemadega siin, siis näeksid et meie maailm on hoopis teistsugune, kui sina senini arvanud oled!
Mälulünkasid muidugi esineb, aga vaevalt neil tüdrukuil üheaegselt mälulünk esines!

Ma arvan, et skeptikuid oleks siia foorumisse just rohkem vaja, et mingi side reaalsusega ikka säilitatakse. Uskuda võib palju ja arvata ka, aga mina ei väidaks teie asemel elusees kindla pähe asja mis mingitki kindlat tõestust pole leidnud. Ma olen nö open minded ja üritan mõista teie mõtteid... Paraleel maailmad ja astraal maailma teema on tegelt väga huvitav ja olen palju ka netist lugenud nende kohta... Eks need on sellised asjad, et üks usub ja teine mitte...

Skeptikul ja skeptikul on on vahe sees. Ühed on skeptikud aga teised lihtsalt põhimõttelised eitajad kes teeavd maha kõike millest nad aru ei saa ja sellest tulenevalt kerdavad, et selline informatsioon lõhub nende mugava äraolemise ...
Loomulikult on veel võimalus, et tegemist on fantaasia vaese inimesega kes põhimõtteliselt usub ainult seda mis kooliõpikutes kirjas või idioodiga kes ka ei suuda ennast lahti murda sellest "maailmast" mida kooli õpikutest tema pähe kallati. Ära võta isiklikult Suur Kahtleja aka Skeptik aga oled ikka kindel, et kuulud õigesse SKEPTIKU klassi ? (hyes)
Vasta
#9
Ma ei öelnud, et neid paraleel maailmaid jne olemas poleks kindlalt, ma vaid ütlesin, et need pole tõestust leidnud ja selle järgi võiks võtta, et inimesed ei tohiks öelda, et ON OLEMAS vaid, et arvatakse/arvan, et ON OLEMAS astraal maailm jne...
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: excubitoris
Skeptikul ja skeptikul on on vahe sees. Ühed on skeptikud aga teised lihtsalt põhimõttelised eitajad kes teeavd maha kõike millest nad aru ei saa ja sellest tulenevalt kerdavad, et selline informatsioon lõhub nende mugava äraolemise ...
Loomulikult on veel võimalus, et tegemist on fantaasia vaese inimesega kes põhimõtteliselt usub ainult seda mis kooliõpikutes kirjas või idioodiga kes ka ei suuda ennast lahti murda sellest "maailmast" mida kooli õpikutest tema pähe kallati.

Ära ole nii enesekriitiline. See, et mõned kasutajad siin, ja nii mõneski muus teemas, "uskujatega" kaasa ei lähe, ei tähenda veel, et nad "uskujate" mõtteid ja juttu ei aksepteeriks. Pigem on probleemiks (aina tihedamini muide) see, et "uskujad" ei suuda taluda kui keegi tuleb välja alternatiivse teooriga . Veebikeskkond "Para-web" ei eelda et siia peaksid ja võikisid kirjudada vaid David Icke jüngrid, "the chosen one"id, imeliste võimetega sellid ja muu "eriline" (ka muinasjutu) rahvas.

Ühesõnaga see, et kõnealused isikud langesid mingile ühele sagedusele ning laskusid astraali on samaväärne teooriga, et nad, pettudes põlenud onnis, otsustasid pärast tubakatoodete tarbimist võtta sealtsamast onnijäänuste kõrvalt poolkärrsand kärbseseene ja seda suitseda. Selle tõttu kustusid nende mäludest mõned varasemad hetked, asendudes värskete hallutsinatsioonidega. Või esialgne postitaja mõtles selle jutu postitamise hetkel välja, või tegi postitaja isa tünga, või hüptoniseeris sõbranna postitaja, või sattus postitaja mingil hetkel oma maailmast siia meie versiooni või röövisid ta ufod ja tegid kogemata mälu muutmises möödalaskmise, või ...

Maailm ei pruugi olla selline nagu ta näib, ega ka selline, nagu ta ei näi.
Vasta
#11
eeem... kus nüüd kisuvadSmile

Ja tegelikult ei ole see suits mu jutus yldse tähtis.. lihtsalt tundus imelik kirjutada migit ''mulli''- a'la läksime sõbrannaga jalutama ja siis istusime mõnda aega lukustatud onni ees.. tekib kysimus, mix me seal niisama lampi passisime ex?!

Olgu, see selleks.. olge üksteise vastu kenad ja nunnud ning nautige ilusat suve!!Laugh
Vasta
#12
Kui inimesed tahavad tõmmata omavahel, siis palun, kes keelab. Kui tahab keegi eitada kõike, eita, kuid ära hõõru seda teistele nina alla. Unholy, oled kuulnud sellist asja, et ei kritiseerita teiste uskumuste üle, ja usuvabadus?
Sinu olek on natuke kaugel skeptikust
Vasta
#13
kas keegi peale magamaj22mist on kunagi "paralleelmaailmas" k2inud? selliseid n2htusi ka on olnud? juhtub une ajal, kuid liiga reaalne ning t2pselt samas kohas samade tingimustega mis enne magamaj22mist. ainult suure vahega. n2iteks yhtegi hinge seal ei viibi.
Vasta
#14
Jah... seda võib vabalt juhtuda, et sa peale magamajäämist sinna satud...
Vasta
#15
2rkasin unes yles. ma arvan et se oli uni. ma ei tea. igastahes 2rkasin kuskil. ikka samas majas, magasin samal madratsil, k6ik oli sama, nagu oleks lihtsalt keset 66d yles 2rganud. aga k6ik oli pime, k6le. mitte yhtegi hinge ei tundunud olevat kusagil. hakkasin kaaselanike j2rele hyydma. karjusin. kartsin. keegi ei vastanud. sealt enam ei m2leta. hommikul 2rgates tuli meelde. kysisin emalt ja 6elt, ega nad mind keset 66d karjumas ei kuulnud. ei. ainult sonimas. nagu tavaliselt.
Vasta
#16
Kirjeldatud juhtum on huvitav. Ajanihked on põnevad ja oluline on see, miks need meie ellu satuvad.
Olen paranähetest saanud üldkokkuvõttes sellise
kokkuvõtva üldistuse, et imedel piire pole. Ja samas on ju kõik ime. Kuigi sündmustest võidakse näiliselt valesti aru saada, ei saa öelda, et midagi oleks võimatut. Sündmustega seoses võib ka ühest- teisest asjast valesti aru saada ning valetamisega ka tegeletakse, kuid see ei tähenda veel seda, et ühed asjad on olemas ja teised mitte. Sageli seostatakse paranähetest jutustajaid vaimuhaigetena. Vaimuhaiguste olemasolu me eitada ei saa. Ent võimalik, et mõnegi vaimuhaige probleem on selles, et ta kogebki mingit üleloomulikspidavat, kuid ta ei oska vastavatest kogemustest üle olla. Ja kes aga suudab üleloomulikkust ohjeldada, tema ongi siis teadmamees-või naine.
Mis on reaalsus ja mis seda pole, on eeldatavasti üsna udune.
Me ei saa ka väite, et narkouimas (pole endal kogemusi) kogetav poleks reaalne. Ja kas me saame ikka väita, et unenägudemaailm oleks alati ja kindlasti meie tavalsiest elust ebareaalsem? Olen sügavalt veendunud, et mõisteid ei saa jaotada olemasolevateks ja olematuteks.
Ja materialismi ja tervemõistuslikkuse ühitamine on ka põhjendamatu. Ent mõningate elusfääride ignoreerimine võib mõnikord inimest kaitsta, et ta liiga laiali ei valguks.
Ajanihked on ju teadaolevad fenomenid.
Mis puudub skeptikutesse, siis skeptiku mõiste ja skepsisliikumine on väga erinevad asjad. Mul on skepsisliikumisega olulisi kogemusi ja ma olen nende tendentslikkusest vast suuresti aru saanud.
Vasta
#17
Väga õige jutt! Nii just ongi.Smile
Neid ajanihkeid seostatakse ka teatud paikadega.
Aga minu teada tänapäeval suhtutakse paranähtustesse täiesti tolerantselt, vaimuhaigustes küll enam ei süüdistata. Isegi ajakirjandus kajastab paranähtusi päevast päeva.
Meil siin samasuguseid teemasid teisigi, kus ajanihete ja teiste dimensioonide üle arutletakse.
Üks on siin pooleli jäänud:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...1#pid28881
Vasta
#18
Kas kõik siinsed foorumlased tunnevad, et nad on pidevalt, nii unenägudes kui ka praeguses elutsüklis.... samas reaalsuses, kui näiteks  5 aastat tagasi? 
Kui peamised probleemid olid roheliste nõudmised, homode paraadid, aafriklaste kondoomid/hiv teemad?
Vasta
#19
(25-08-2020, 17:51 )Minaelan Kirjutas: Kas kõik siinsed foorumlased tunnevad, et nad on pidevalt, nii unenägudes kui ka praeguses elutsüklis.... samas reaalsuses, kui näiteks  5 aastat tagasi? 
Kui peamised probleemid olid roheliste nõudmised, homode paraadid, aafriklaste kondoomid/hiv teemad?
Reaalsus on sama, olukorrad on muutunud halvemaks.Shock
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat