Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pildid enne magamist
#1
ma näen enne magama minekut enda silme eest mingeid loomi ja kellegi naise nägu kes naeratab mulle .ja seda iga õhtu pärast tunnnetan kudas ma kukkun või õigemini vajun voodi põhja tekkib võpatus ja pärast seda on silme ees tühjus ja ma saan magama jääda.
oskate sellele seletust leida?

Muudetud: 13-5-07 kell 17:53:35 Celtic
Vasta
#2
Väsimus?
Kui sa oled väsinud, hakkab su aju juba puhkamiseks ise valmistuma. Ning siis võivadki silmade ette tulla sellised "pildikesed". Ise olen neid ju ka näinud, kid see oli 5-aastasenaSmile
Vasta
#3
Minu silme ette ilmub enne magamajäämist mingi umbes 11-aastane tüdruk, kelle ees on mänguasjakuhi ja sädemed. Juba väikesest peale ja just tema on see, kes mulle rahuliku une toob. Kui ta ilmumata jätab, siis ma korralikku und ei saagi.
Vasta
#4
Paranoiad, mis muud - vähemalt enda näitel võin ma seda öelda. Tavaliselt näen magamaheitmisel (kui sulgen silmad) endale tundmatuid inimesi/olendeid ning kuulen kuidas tundmatud hääled räägivad täiesti seosetutest asjadest. 5 - 10 mööduses need nn. "kõrvalmõjud" enamasti mööduvad.
Vasta
#5
Mul endal on ka vahest nii, et kui hakkan magama jääma ( olen poolunes vms ) , siis lihtsalt hakkan nagu voodi põhja / maa alla vajuma ja siis järsku ehmatan üles ennast.
Vasta
#6
see on selline imelik tunne, eksju?
ka mul ei tea, kui palju just siis kui magma lähen (sellest ei mäleta tavaliselt eriti midagiLaugh)
aga kui ma kuskil kõhuli laman, nagu näiteks telekat vaatan, siis tekib mil selline tunne, nagu lamaksin kummimadratsiga vee peal.
see on ülimaltnaljakas tunne, huvitav, mis seda põhjustab?
äkki keegi olkab öelda?
Vasta
#7
See võpatus on ka minul, kui ma poolunes olen ja see on suht ehmatav. Vahest, aga neid pildikesi mul pole, kuigi asjad millest ma mõtlen, ma nagu näeks neid.
Vasta
#8
võibolla olete poolenisti astraalis ?
või proovige peale seda kogemust minna sinna '!
Vasta
#9
Ma olen seda kuskil juba rääkinud, aga kordamine ei tohiks paha teha...

Ma võpatan ka. Ja tavaliselt näen, et kukun korstnasse nagu jõuluvana ja siis toimub see nö. krambi vms moodi asi.

Tegu on tegelikult lihaste lõdvestumisega. Ja esineb see reeglina raskete päevade puhul, kui me ise ei suuda oma lihaseid lõdvaks lasta.
Vasta
#10
See oleks jah loogiline ja sobiv vastus. See igapäev nagu ei esinegi, aga kui mul niimoodi esineb, siis on hoopis tunne nagu kukuks kaevu.
Kuni koolini nägin ma igapäev mingeid unenägusid ja kui ma hakkasin ärkama, siis ma lihtsalt kukkusin kaevu, ja võpatusega ärkasin. JA see oli ka ehmatav, aga lõpuks hakkasin endale unes sisestama ,et ''see on uni'' ning kukkusin kiiremini kaevu ning ärkasin.
Vasta
#11
Kui mina magama hakkan jääme ja siis ennast üles ehmatan mingi imeliku tunde peale siis ei saa ma päris tükk aega und Sad
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: Lich
Kui mina magama hakkan jääme ja siis ennast üles ehmatan mingi imeliku tunde peale siis ei saa ma päris tükk aega und Sad

Äkki kirjeldad seda imeliku tunnet.
Vasta
#13
hakkad nagu magama jääma no nagu poolunes siis näed et kommistad, libised või lihtsalt kukkud. Pärast seda on Väga imelit tunne tükk ega ega und ei tule. Ma ei oska sead tunnet kirjeltada
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas: GoreLord
Paranoiad, mis muud - vähemalt enda näitel võin ma seda öelda. Tavaliselt näen magamaheitmisel (kui sulgen silmad) endale tundmatuid inimesi/olendeid ning kuulen kuidas tundmatud hääled räägivad täiesti seosetutest asjadest. 5 - 10 mööduses need nn. "kõrvalmõjud" enamasti mööduvad.


Ma arvasin, et olen suht ainuke, kes täiesti seosetuid asju kuuleb.. Viimati väike tüdruk hüüdis mu mõtteis : LIIS, AITA MIND ! Kas veteran on ära söödud ??
Ma jäin vahest mõtlema, et kas ma olen kiiksuga või mis toimub . :D
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Lich
hakkad nagu magama jääma no nagu poolunes siis näed et kommistad, libised või lihtsalt kukkud. Pärast seda on Väga imelit tunne tükk ega ega und ei tule. Ma ei oska sead tunnet kirjeltada

Mul on ka üliharva nii olnud ja seda selle pärast et vales asendis magama jään :D
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimne "kukkumine" enne und Kawaiistar 6 2,398 01-11-2020, 21:59
Viimane postitus: Aadu66
  Unenägu enne ärkamist teco 8 5,504 09-01-2020, 01:06
Viimane postitus: Aadu66
  Vanaema unes enne tema surma ja pärast ka.. Cessu 3 3,602 05-10-2013, 18:56
Viimane postitus: Teloslane
  Nägemused enne uinumist frozen 6 4,736 14-10-2010, 18:45
Viimane postitus: AnnaNuustik
  Mõtlemine enne magamajäämist Metalboy 26 9,051 05-02-2008, 19:35
Viimane postitus: HadziOgloe

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat