Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nikola Tesla
Autor Sõnum
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

31-01-2017 14:11
Postitus: #151
RE: Nikola Tesla
Paraveebi assonisaatorid ja sanitarid, õige huviline kasutab otsingut ja leiab ise üles mis vahe on Tesla ja Einsteini maailmapildil ega sunni siin lihttõdesid tapeedi tootmiseks kordama mis muide on trollide põhivõte.
http://www.za-nauku.ru/?option=com_conte...&Itemid=36
Tõlkimiseks sobib google küll, eriti neile keda kristlikud kloostrikoolid on kasvatanud homo europensisteks ingliskeelses eurosupis.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Vana kala

31-01-2017 18:38
Postitus: #152
(31-01-2017 14:11 )VironShaman Kirjutas:  Paraveebi assonisaatorid ja sanitarid, õige huviline kasutab otsingut ja leiab ise üles mis vahe on Tesla ja Einsteini maailmapildil ega sunni siin lihttõdesid tapeedi tootmiseks kordama mis muide on trollide põhivõte.
Tõlkimiseks sobib google küll, eriti neile keda kristlikud kloostrikoolid on kasvatanud homo europensisteks ingliskeelses eurosupis.
Hea artikkel, mõtlema paneb just see, et kuidas nii ammu saadi Tesla poolt selliseid tulemusi ja avastusi, sama ka III Reich-iga? Tundub küll, et oldi kellegagi "väljast" kontaktis kes õpetas ja hoiatas. Praeguse eesti tingimustes mingigi leiutamine ja avastamine ei tuleks kõne alla. Aasta tagasi oli TTV-s saade leiutajaga kes leiutas uuetüübilise mootori ja saatis kirja taavi rõivasele, vastust ei tulnud. Pole huvitav, ei ületa "uudiste künnist".
(selle postituse viimane muutmine: 31-01-2017 18:39 xcad.)
Chaos
Veteran

31-01-2017 19:31
Postitus: #153
Ah selles on asi. Tesla oleks olnud maailma rikkaim inimene kui ta poleks rebinud puruks oma kehtivat lepingut ja lepingu rebis ta puruks mitte olles "eetermaailma patrioot" vaid Westinghousel tekkisid finants raskused ja Tesla kartis, et tänu lepingule jäävad need tema kanda. Lepingu järgi oleks ta saanud 2.5$ iga kwh mida Westinghousen müüs.
Ja tänu sellele tornile vaieldakse siiani kes oli esimene Tesla või Marconi. Mingit elektrit sellega plaanis toota ei olnud.
Tyto Alba
Veteran

31-01-2017 19:36
Postitus: #154
(31-01-2017 18:38 )xcad Kirjutas:  
(31-01-2017 14:11 )VironShaman Kirjutas:  Paraveebi assonisaatorid ja sanitarid, õige huviline kasutab otsingut ja leiab ise üles mis vahe on Tesla ja Einsteini maailmapildil ega sunni siin lihttõdesid tapeedi tootmiseks kordama mis muide on trollide põhivõte.
Hea artikkel, mõtlema paneb just see, et kuidas nii ammu saadi Tesla poolt selliseid tulemusi ja avastusi, sama ka III Reich-iga? Tundub küll, et oldi kellegagi "väljast" kontaktis kes õpetas ja hoiatas. Praeguse eesti tingimustes mingigi leiutamine ja avastamine ei tuleks kõne alla. Aasta tagasi oli TTV-s saade leiutajaga kes leiutas uuetüübilise mootori ja saatis kirja taavi rõivasele, vastust ei tulnud. Pole huvitav, ei ületa "uudiste künnist".

Tesla ütles ise korduval, et paljud - kui mitte enamus - tema avastustet tulenesid infost mille sai unes välismaailma olendi(te) käest.
3.Riigi puhul pole ka ammu enam mitte saladus, et Thule meediumid said välisolendite käest ka tehnoloogilist informatsiooni.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Minaelan
Bännitud

31-01-2017 19:46
Postitus: #155
(31-01-2017 19:36 )Tyto Alba Kirjutas:  Tesla ütles ise korduval, et paljud - kui mitte enamus - tema avastustet tulenesid infost mille sai unes välismaailma olendi(te) käest.
3.Riigi puhul pole ka ammu enam mitte saladus, et Thule meediumid said välisolendite käest ka tehnoloogilist informatsiooni.

Tesla oli oma ajastust ja ka meie praegusest ajastust kaugel ees.
Ta olevat tõesti saanud oma teadmised "mujalt". Ja just seetõttu füüsikud ja muud teadlased ei suuda teda austada ega aktsepteerida....sest ei mõista tema teadmiste allikat ega ka loomulikult tema teadmisi.
Sellest ka kibestumus, õelus ja agressiivsus tema suhtes.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Chaos
Veteran

31-01-2017 21:33
Postitus: #156
(31-01-2017 19:36 )Tyto Alba Kirjutas:  
(31-01-2017 18:38 )xcad Kirjutas:  

Tesla ütles ise korduval, et paljud - kui mitte enamus - tema avastustet tulenesid infost mille sai unes välismaailma olendi(te) käest.
Jah nähtamatud ufud panid Tesla ajus püsti spirituaalse wi-fi ja kõik tema ideed tulid sealt. Inimaju on muidugi nii loll, et pole absoluutselt võimeline iseseisvalt mõtlema.

Ja viidet Kus Tesla seda väidab?
muca
Tavaliige

01-02-2017 15:10
Postitus: #157
Kas Tesla ja Einstein vaidlesid maailma ehituse üle ja kumb neist millist seisukohta pooldas, ei tea, kõike võib kuulda ja lugeda. Kui asjad olid niipidi, nagu VS-i antud lingis räägitakse, siis mina olen Tesla pooldaja. Kõike hõlmavat tühjust on ikka raskem ette kujutada, kui ruumi, mis midagi silmini täis on.
Osakesed tekkivad tühjusest ja kokkupuutel kaovad tühjusesse, ehk lõpetavad eksistentsi igas mõttes? Mina seda ei usu. Mulle meeldib ülivoolava vedeliku idee – raske ette kujutada, aga siiski võimalik. Ülivedeliku alla saaks kokku korjata kõik meile seni teada väljad – gravitatsiooni, elektri, magnet…
Sain aru, et mehed kemplesid ka aegruumi olemuse üle, selles osas meeldib mulle hetkel rohkem Einsteini arvamus.

Aga arvan, et tõde on kuskil mujal ja nii keeruline, et tee asjadest arusaamiseni on veel pikk. Asja teeb hullemaks see, et iga vastus tekitab vähemalt kaks uut küsimust. See aga tähendab, et asi on lõputult keeruline.

Täiesti võimalik, et Tesla taipas ja tema ideede ja katsete alusel on loodudki Alaskal paiknev HAARP. Isegi loogiline on selline asjade kulg.

Tasuta energiat on maailm täis, siin Teslal midagi leiutada polnud – päike paistab, tuul puhub, vesi voolab, rohi kasvab. See mida me sööme on ka tasuta energia… aga selle eest on meid nüüd maksma pandud.

Elekrimootori saab tasuta pöörlema panna küll – selleks peab ainult magnetit iga nati aja tagant liigutama, kui on magnetiga mootor. Pesumasina väljaõppinud meistrimees võiks silmad ikka mõnest raamatust üle lasta - tsiteerin:
Püsimagnetiga mootori ehituses puuduvad kontaktrõngad mis elektromagnetitega on vajalikud.....
(selle postituse viimane muutmine: 01-02-2017 15:29 muca.)
Chaos
Veteran

01-02-2017 20:20
Postitus: #158
Neli posti hiljem ja ei ühtegi viidet.

Looduses ei ole müüki, näiteks hapnikku on mucal täpselt sama palju hingamiseks kui kõige rikkamal inimesel maailmas. Elekter ei ole loodusressurs. Kui elekter selline ressurs on miks sa üldse magnetmootorit vajad? Installeeri see Tesla antenn otse pesumasina külge ja pese lõpmatuseni.
Tyto Alba
Veteran

01-02-2017 20:52
Postitus: #159
(01-02-2017 20:20 )Chaos Kirjutas:  Neli posti hiljem ja ei ühtegi viidet.

Looduses ei ole müüki, näiteks hapnikku on mucal täpselt sama palju hingamiseks kui kõige rikkamal inimesel maailmas. Elekter ei ole loodusressurs. Kui elekter selline ressurs on miks sa üldse magnetmootorit vajad? Installeeri see Tesla antenn otse pesumasina külge ja pese lõpmatuseni.

Viis postitust hiljem jätkub oma naba imetlemine...

Tesla olla ka ütelnud, et inimene PEAB ennast harima.
Tundub, et mida aega edasi seda raskemaks see paljudele inimetele muutub.
Lihtsam on lutsida jätsi ja koka-koolat kui ise midagi uurida.

Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Chaos
Veteran

01-02-2017 21:04
Postitus: #160
Mina tean, et ta pole midagi sellist väitnud ja arvatavasti sa ise tead ka, selleks ei jäägi sul üle muud kui ainult valetada, keerutada ja vältida otsesele küsimusele vastamist. Nagu sulile kohane.

Ta olevat ju väitnud seda lausa korduvalt. Pole siis raske mõne lindistuse, päeviku, intervjuu link siia visata. Neid kordi olevat ju palju ja lausa dokumenteeritult.
I'll be back
Vana kala

02-02-2017 00:11
Postitus: #161
Tyto, lõpeta keerutamine ja lisa viide. Või hoia pudrumulk söömiseks.
Vaata, Tyto, kuidas juudid sunnikud maaväliste jõudude käest saadud generaatorite poolt toodet jõuvälja abil helikopteritega lendavad...

[Pilt: gLaCqOI8tQs.jpg]
(selle postituse viimane muutmine: 02-02-2017 00:28 I'll be back.)
mees 35
Saidil

Uustulnukas

02-02-2017 00:49
Postitus: #162
Tegin ka katseid kunagi kõrgepingega ( kõrgsagedus).Kasutasin vasktraat antenni.Teine ots läks maandusse.Teise antenniga püüdsin.Enamus sellest elektrist lendub minema.Kinni sai püüda sellest mingi osa.Kasutegur olenes nii antenni pikkusest kui ka kahe antenni kaugusest. Targem on ikka juhtmetega viia elekter punktist a punkti b.Ma ei saa aru miks osad targutavad kui ise Teslat ei tundnud.Isegi info allikaid ei saa kunagi võtta puhta tõena.Igaühele jäägu alles ka tema isiklik arvamus.
Malandro
Veteran

02-02-2017 01:25
Postitus: #163
Leidsin netiavarustest 2 Tesla raamatut,inglise keeles Pdf kujul.
Tesla - True Wireless (1919)
http://www.institutotesla.org/pdf/TESLA-THEORY-1.pdf
Colorado Springs notes,1899-1904
http://www.shamanicengineering.org/wp-co...9-1900.pdf
Sirvisin neid mõlemat,liiga raske lugemine minu jaoks(elektri-skeemid jne).Professori kraad füüsikas oleks abiks.Iga tema leiutis tundub pika-ajalise eksperimenteerimise ja kalkuleerimise tulemus.
Vaadated neid tema jooniseid ja laborimärkmeid ,siis Tesla tundub nii geniaalne tegelane olevat,et vaevalt tal mingite uhvode abi vaja läks.Pigem oleks tal uhvodele olnud miskit õpetada...
Tyto Alba
Veteran

02-02-2017 05:03
Postitus: #164
(02-02-2017 00:11 )I'll be back Kirjutas:  Tyto, lõpeta keerutamine ja lisa viide. Või hoia pudrumulk söömiseks.
Vaata, Tyto, kuidas juudid sunnikud maaväliste jõudude käest saadud generaatorite poolt toodet jõuvälja abil helikopteritega lendavad...

Ei keeruta ja ei lisa - midagi peate ka ISE ülesse leidma. Teiesugused lausa kardavad vastutust ISIKLIKU seiskoha eest kui seda pole kuskil "partei" poolt heaks kiidetud.

Sina oled Chaose ja veel paari isikuga samast koolist õpitud abitusega isikute põlvkonnast. Teile tehti juba seal selgeks, et eksisteerib ainult üks TÕDE - see mis on kirjas "pühas" õpikus. Kui midagi õpikus ei ole siis seda olemas ei ole.
Ja nii käivad teiesugused maailmas ringi ja täidavad oma mitte-püha (kui mitte just saatanlikku) missiooni ja üritate kõiki teisi peksta omale pealesurutud raamidesse. See on HALE ja jätab teist kui inimestest väga haige pildi.
Pannes siia selle pildi kopterist ja lisades ausalt öeldes täielikult demagoogilise ja idiootliku kommentaari näitad sa oma vale messanistlikku sisemust ja väga kitsast meelt.

Tesla pole ainuke kes on ütelnud, et oma tööd sai ta unes ja "just kui oleks keegi - kõrgem mõistus - nad minu jaoks kirja pannud". Samalaadse tunnistuse on teinud ka näiteks Mendelejev kui jutuks tuli tema kuulus perioodiline tabel.
Seega - lõpetage VINGUMINE ja tehke TÖÖD.

positiivne
.

02-02-2017 10:13
Postitus: #165
Juhime tagasi rajale.

Tyto: Tesla ütles ise korduval, et paljud - kui mitte enamus - tema avastustet tulenesid infost mille sai unes välismaailma olendi(te) käest.

Chaos: kus Tesla niimoodi on väitnud?

Tyto: ei ütle, otsi ise!

Kas ma sain õigesti aru?
(selle postituse viimane muutmine: 02-02-2017 10:17 positiivne.)
muca
Tavaliige

02-02-2017 10:21
Postitus: #166
Ärge ajage pilli lõhki! Paljud inimesed on nii väitnud - heliloojad, kunstnikud jne. Neid on meeletult palju. Kas siis Tesla sama väide peaks kuidagi dokumenteeritud olema ja asuma otse netilingi taga?
Kindlasti on see leitav, aga noh, kel kindla peale vaja on, las otsib. Mul pole vaja, ma usun niigi.
positiivne
.

02-02-2017 10:27
Postitus: #167
(02-02-2017 10:21 )muca Kirjutas:  Ärge ajage pilli lõhki!
Kindlasti on see leitav, aga noh, kel kindla peale vaja on, las otsib. Mul pole vaja, ma usun niigi.

"Kindlasti leitav". Kui on, siis pagan võtaks, leia! Inimesed siin väidavad, et Tesla ei ole öelnud, järelikult nad ei ole leidnud! Kui on "kindlasti leitav" siis leia ja aita kaasfoorumlasi! Laugh

Aa sa räägid usust? See on teine asi. Usuvabadust tuleb austada!
(selle postituse viimane muutmine: 02-02-2017 10:28 positiivne.)
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

02-02-2017 21:46
Postitus: #168
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=7778
head foorumi assonisaatorid ja muidu trollid, viide Tesla kolamisele mööda maailmu täitsa olemas, ainult tõlkimise vaev.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

06-06-2017 12:29
Postitus: #169
Paari päevaga marsile.
Materjal venekeelne ja ääretult huvitav.
https://www.youtube.com/watch?v=CE1QvtVfNAc
positiivne
.

06-06-2017 13:17
Postitus: #170
Mnjaa REN TV

Kas keegi selgitaks, miks kasutatakse selles filmis vanu kaadreid? Veel võib märgata kummalist tõsiasja, kuskile ei jää saade kauemaks selgitama ega argumenteerima. Vanemale koolieale teemade käsitlus ja inimeste klassikaline programmeerimine on see saade. Pudru ja kapsad. Ja lõputu ajude tampimine.

Hakkan sügelema kui seda saateformaati vaatan ja viha tuleb ka peale Smile , et millalgi kui noor ja rumal olin, vaatasin/kuulasin ammuli säärast seosetut jama.
(selle postituse viimane muutmine: 06-06-2017 14:15 positiivne.)

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

06-06-2017 14:32
Postitus: #171
/Hakkan sügelema kui seda saateformaati vaatan ja viha tuleb ka peale Smile , et millalgi kui noor ja rumal olin, vaatasin/kuulasin ammuli säärast seosetut jama./
Eks sa siis süga ennast hoolega, äkki viha läheb üle ja midagi jääb ka kõrva taha. Näiteks nüüd uuesti ette võetud Hõbekuuse jutt, või putukauurija lendav platform millest mul palju pikem, terve raamat tõmmatud, või jälle antigravitatsioonimootori ehitaja mis juutide poolt muide kuulutatud pseudoteaduseks. Ega ju rahvas ei tohi jah selliseid lugusid vaadata kuulata, kohe kole päh päh heale hoiatajale või kuidas, ärge ometi vaadake.
positiivne
.

06-06-2017 14:42
Postitus: #172
Super, palun jaga seda raamatut kui võimalik.

Ja jah oli saates paar vahvat kaadrit Hõbekuuse teemal aga suuremalt jaolt on see programmeerimine ja mulle säärase rumala progemise ohver olla ei meeldi, sest ma olin pikalt ja siiralt. Smile

Kõik inimesed on erinevad. Ainult mina olen ühesugune.
isemaag
Vana kala

04-07-2017 01:07
Postitus: #173
Tesla Ise oma täies aukartust äratavas hiigluses:
Никола Тесла Videod:
https://www.youtube.com/channel/UC31ZZ41...qSg/videos
Mina pole süüdi et kirillitsas!
Ju ta läbis keeleõppe programmi ja naturalisserus.
I'll be back
Vana kala

06-07-2017 19:55
Postitus: #174
Hakkasin seda Marsilennu koomuskit kaema...mõni paraguru võiks lahti seletada, kuidas on vene leiutajal võimalik juhuslikult leiutada identifitseerimata lendavat objekti... .
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Tesla Trafo neoon 3 3,226 25-08-2008 21:11
Viimane postitus: Celtic

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog