Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummalised lood
#1
Minu vanaema hihi.. On mulle rääkinud päris huvitavaid lugusi vaimudega kokkupuutumisest.
Esimene nendest oli tema enda kogemus

Vanaema magas. Järsku tundis ta läbi une et miski võtab talt tekki pealt maha. Poolenisti unes tiris ta teki tagas kuid mõne aja pärast kisus keegi tal uuesti teki pealt maha. Nende toa uks oli lukus. Kuid kui ta istukile tõusis ning vaatas nägi ta niiöelda "läbipaistvat mees".
Kelle nägu meenutas talle ühte tuttavat, kes äsja oli ära surnud. Vanaema ehmatas nii et ta hakkas karjuma.. Kuid ei mingit häält ei kostnud tema suust. Ta jäi uuesti magama. Toa uks oli lukus niiet mitte miski asi ei oleks suutnud sinna sisse murda. Kuid samas võis ta kah seda unes näha.

Teine lugu toimus 2 Maailmasõja ajal. Kuna paljud sõdurid käisid maju rüüstamas.. Siis enamus inimesi peitsid enda varandused puude alla.. Ning üks ööse. nägi mu vanavanaema(nüüd oli vanavanaema kes on praegu surnud ja juttu rääkis jällegi mu vanaema) sõduris järjekordselt "läbipaistev". Surnud sõdur näitas aknast välja ühe kivi peale ning olevat lausunud: "Mine sinna, kaeva selle kivi juurest ja sa leiad endale sealt suurt varandust.". Vanavanaema oli isegi vaimu uksest välja saatnud Laugh. Järgmine päev ta läkski selle samuse kivi juurde ja leidisgi sealt raha, kuid ta ei julenud seda võtta.
Vasta
#2
jh neid lugusid olem mina ka kuulnud kuid ei tea kust ...?
Vasta
#3
Äkki ma olen sulle rääkinud duh :/
Vasta
#4
http://www.meiekirik.ee/index.php?option...2&Itemid=1

Hispaania väikekülas Calandas, mis asetseb 118 kilomeetri kaugusel Saragossast, toimus “el milagro de los milagros” – ehk “imede ime”. 23-aastane Miguel Juan Pellicer sai imeliselt tagasi amputeeritud parema jala.
29. märtsi õhtul 1640. aastal kella 21 ja 21.30 vahel sai Miguel Juan Pellicer oma kodumajas Calandas magades imeliselt tagasi parema jala, mis oli amputeeritud avalikus haiglas Saragossas 29 kuud varem.
Vasta
#5
See Calanda juhtum on wikis ka.
http://en.wikipedia.org/wiki/Miracle_of_Calanda

Aga kui juba kummalised juhtumid jutuks tulnud, siis lisan ka ühe.
Nimelt juhtus2011 aastal Venemaal Kaasanis üks jube lugu, kus surnuks peetud naine tuli omaenda matustel meelemärkusele, kuid suri mõned minutit hiljem šokist, et teda elusalt matma hakatakse.

49-aastane Fagilyu Mukhametzyanov tuli kirstus teadvusele ning avastas, et nutvad sugulased hakkavad teda kohe maha matma, kirjutab The Sun.

Samavõrra ehmunud sugulased viisid naise kiiresti haiglasse, kuid ta ei toibunudki saadud šokist ning suri 12 minutit hiljem südame seiskumise tagajärjel.

Naise abikaasa plaanib nüüd kohtusse kaevata haiglat, kes tema naise surnuks tunnistas. “Olen väga vihane ja ma vajan vastuseid,” rääkis 51aastane Fagili. “Ta ei olnud surnud kui nad ta surnuks tunnistasid ja teda oleks võinud päästa.”

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...d=48400777




Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lood nõukogude Eestist mis kõlavad kui linnalegendid Tinar 14 8,105 30-07-2018, 19:21
Viimane postitus: Tyto Alba
  Kummalised sündmused vanas ühikas alter 17 7,790 07-02-2010, 13:07
Viimane postitus: alter
  Kummalised hääled magamistoas ajouraksuolen 3 3,096 04-02-2008, 11:31
Viimane postitus: Flash

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat