Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heatahtlikud loitsud
#1
Kas keegi teab mõnda loitsu, või muud taolist, millega saaks inimest panna loobuma, või veel parem, vihkana alkoholi. aidake palun muresolijat. !
Vasta
#2
A sa mõtle ise mõni välja Laugh Kõige vägevamad ja kõige omasemad on ikka need, mida ise lood.
Vasta
#3
aga ma ei ole kunagi sellega tegelenud, ei teagi ju, mis peabtegema siis
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: lohetis
aga ma ei ole kunagi sellega tegelenud, ei teagi ju, mis peabtegema siis
eks kõige lihtsam oleks ju öelda, et ära joo, kui see ainult ka mõjuks
Vasta
#5
igaks juhuks lisan veel, et ei taha siin niisama huvi pärsat pärida või siis nagu cool näida, on siiski mure ja päris tõsine, mul on paha eelaimdus, et see lõpeb varsti surmaga, seepärast võtke asja tõsiselt ja palun aidake mind. olen teie foorumit siin uurinud juba pikka aega ja just praegu regist. end kasutajaks, sest on abi vaja.
Vasta
#6
Kui lõpeb surmaga siis lõpeb surmaga. Mis teha... sa ei saa ju hakata TEISTE elu elama... tema enda elu ja ise teab mis sellega peale hakkab.
Vasta
#7
Postitus muudetud puht-kristliku maailmavaate tõttu!
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Kui lõpeb surmaga siis lõpeb surmaga. Mis teha... sa ei saa ju hakata TEISTE elu elama... tema enda elu ja ise teab mis sellega peale hakkab.
ei tea, kui tegu oleks sinu lähedasega, kas siis kah suhtumine oleks selline..suva..
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: Arlich
Joomisega on selline kurb lugu, et see tapab inimese tahtejõu ja ta ei suuda enam oma kehalistele kiusatustele vastu panna ja probleem aina süveneb.

Väliseid loitse joomisest (vastu omaenda tahtmist) vabanema sundida kahjuks ei tea. Küll aga tean, et joomisprobleemi on püütud ravida hüpnoosi teel. Ja küllaltki edukalt. Tasemel hüpnotisööre kahjuks soovitada ei oska, kuna ei tegele selle valdkonnaga.

Võimalus on muidugi südamest Jumala poole palvetada, et Ta sellelt inimeselt joomise tahte ära võtaks või siis tema elustiili ja kombeid muudaks. Kahjuks ei suuda tänapäeva inimsed aga südamest siiralt palvetada või siis puudub neil usk palve jõusse.
Ok.
Kuna sul on olemas ikkagi tahe teist inimest südamest aidata, siis see on juba pool võitu. Sel puhul soovitan kasutada sul Violetse Leegi transformeerivat jõudu, mida on võimalik mõtte ja siira soovi alusel ka teist inimest aitama suunata. Sellel hõbevioletsel energial on juba komme kõike negatiivseid energiaid ja halbu harjumusi ümber muundada millegiks positiivseks.
Muidugi saab selle toimimise puhul jällegi määravaks sinu enda tahetjõud (tugev tahe teda joomisharjumusest vabastada) ja ka ettekujutlusvõime, mille alusel püütakse endale ettekujutada, kuidas see leek kõik halvad harjumused ja negatiivsuse teise inimese elust endasse neelab ja ära kaotab.
Selle kohta vaata: http://www.tervendustempel.valgusesaar.e...kamber.htm

Üldiselt arvan aga, et niikaua kui inimene oma sõltuvusest vabaneda ei taha, niikaua on suhteliselt raske seda ka teistel teha. Loitsude jms. mõju võib antud juhul olla vaid hetkeline.
Vaja oleks esmalt kõrvaldada tema elust joomise algpõhjus, olgu see siis viinalembesed sõbrad, joomist põhjustav töökoht vms.



tänud sellegi eest, kavatsen seda asja võtta tõsisemalt, väga huvitv sait
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas: lohetis
ei tea, kui tegu oleks sinu lähedasega, kas siis kah suhtumine oleks selline..suva..


Hea küsimus. Emotsionaalne osa minust kindlasti üritaks ümber rääkida, ülejäänu minus aga ütleb, et see ei oleks teisele inimesele kasulik, kasulik oleks see vaid mulle endale. MINA olen ju see kes ei taha tunda end üksi ja mina olen see, kes kardab teise inimese lahkumist.

Seega nii või teisiti on tegemist ülimalt egoistliku teoga.
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas: lohetis
Kas keegi teab mõnda loitsu, või muud taolist, millega saaks inimest panna loobuma, või veel parem, vihkana alkoholi. aidake palun muresolijat. !

Ma kahtlen selles,kas loitsudega saab efektiivselt teist inimest alkoholist võõrutada.Sa parem proovi viia oma lähedane arusaamisele,milliseid tagajärgi alkohol võib tuua.Uuri,miks ta joob?Võibolla on tal mingi mure,et pyyab seda klaasi uputada.Joomise põhjused ulatuvad tavaliselt palju sygavamale ja just sealt peaksi alustama teist aidata.See on hea kui tahad aidata,sestalkohoolik tavaliselt ise ei anna endale enam aru,mida ta endale ja teistele sellega teeb!
Vasta
#12
ülejäänu minus aga ütleb, et see ei oleks teisele inimesele kasulikum
seega- sinu mõttelaadi järgi tarbida alkoholi, kuni surm neid lahutab,
on kasulikum
Vasta
#13
OT: lohetis... sina ei saa kunagi teada, mis on teisele inimesele kasulik. see mis sa arvad et on kasulik, on tegelikult sinule kasulik, mitte sellele teisele inimesele.

Aga ju ongi inimlik oma emotsioonidele tugineda
Vasta
#14
OT jätkuks selline üldfilosoofiline küsimus, et kui sunnime kedagi loitsuga tegema midagi, mida ta teha ei taha, siis kas tegemist on heatahtliku loitsuga? Et asi veel keerulisemaks muuta, võib konkreetse mure kõrvale jätta ja võtta loitsu, millega kodu kaitstakse(kaudselt sunnitakse tonte ja/või maisemaid olendeid oma plaanidest loobuma).

Algsele küsijale - aga kas sa lihtsamaid asju pole proovinud? Nagu eelnevast lugeda võid, on inimene olemuselt siiski egoist ja egoist toimetab enamasti nii, nagu talle hea on, kuigi motiivid pole alati läbinähtavad. Kui egoist panna valiku ette, et millegi parema/meeldivama/... saamiseks peab millestki loobuma, siis peaks ta hallolluses üht-teist liikuma hakkama. Ma ei tea, mil moel selle inimesega seotud oled ja kui palju tema jaoks midagi sinu tegemistest või tegematajätmistest sõltub, seega konkreetseid soovitusi ei oska jagada, kuid oluline on järjekindlus st. kui oled ta korra valiku ette seadnud, ei tohi mitte mingil juhul järele anda, kuna sellega annad mõista, et saab ka kuidagi teistmoodi ja hallollus hakkab hoopis nende "kuidagi teistmoodi" skeemide väljanuputamisega tegelema.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat