Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vodoo nukud -miks soovitakse teistele halba?
#1
Viimasel ajal on siis foorumis väga populaarseks saanud voodoo nukud. Eriti just need case´id, kus vodoo nukkude abil püütakse teistele kurja ja halba soovida.
Võib-olla olen ma nii naiivne ja rumal selle valdkonna koha pealt, aga miks just vodoo nukud? Kas nukude kasutamine halbadel eesmärkidel on kui kindlapeale minek, et siis raudselt midagi juhtub.
Ja miks just eelkõige soovitakse teistele halba? Selle asemel võiks soovida ju head.
Vasta
#2
Laste mängud.

Laps liivakastis viskab samuti teisele süüdimatult liiva silma, kui teine tema lossi kipub lõhkuma.

Aga hiljem tulevad vanemad ja hurjutavad, et oma õiguste eest seismine ja teisele koha kätte näitamine on pähh. Nii me unustamegi "tugevama õiguse" mis on looduses ainuõige seisukoht ning unustame, et me oleme osa loodusest ja osa sellest süsteemist.

Ent kõik, mida kästakse unustada ei lahku meie kehast. See jääb mattununa ootama oma päeva ning vahel annab endast märku - see ei ole kurja tegemine, see on kõige lapselikum süüdimatus, kõige puhtam eneseväljendusviis, mille tagajärgi reaalses inimeste maailmas tolleks hetkeks looduslapseks kehastuv inimene ei adu.
Vasta
#3
Inimesi on erinevaid...
Paljudel ei ole olemas sellist asja nagu süda või südametunnistus. Vaadake enda ümber tänavale, ja näete, kui palju vaenu te seal näete.
Miks just Voodoo nukk? Vastus on lihtne. See on meediast ja meelelahutusest teadatuntud vahend inimestele halba tegemiseks.
Samas on inimesed ka kibestunud. Kui sulle ei ole antud füüsilise eeldusi, siis oled sa suure tõenäosusega koolides piinamis ohver. Ja kui seda olla aastaid, siis tekkib nendes kontrollimatu kätemaksu himu. Ja kui ei saa füüsiliselt jagu, siis otsitakse teisi mooduseid. Milleks praegusete andmete kohaselt osutub Voodoo nukk olevat kõige populaarsem, siis tulevad needused.
Vasta
#4
Tsitaat:Algselt postitas: entroopia
Ja miks just eelkõige soovitakse teistele halba? Selle asemel võiks soovida ju head.

Küllap tundub nuku valmistajale, et tema poolt teisele soovitud halb temale endale ei mõju. Unustatakse või ei teata, et varem või hiljem põrkub teistele tehtud halb tegijale endale tagasi, mõnigi kord siis, kui teisele halva soovimine või tegemine juba unustatud/ununenud on. Ja siis ollakse ise hädas.
Vasta
#5
Tegelikult ei ole vodoo ainult halva soovimiseks. Olen aru saanud et tegelikult kasutatakse vodood ümberhäälestamiseks, või programmi muutmiseks paremuse poole. Seoses sellega sattusin ma väga kummaliste sümbolite juurde. Need sümbolid on senituntud sümbolitest täiesti erinevad. Keegi minu nõustajatest ei oska neid lahti seletada. Sellepärast nad arvavadki ei need võivad olla vodoo sümbolid. Kuna ka nemad ei ole vodooga tegelenud.
Nüüd siis kõikidele Teile palve.
Kas keegi on kunagi, kuskil näinud sümboleid, mida saaks seostada vodooga.
Kuna ma ei tea nende sümbolite tähendust, ega otstarvet, siis ei paigalda ma neid ka siia.
Mine sa seda tea, mida nad teevad?
Kui leiaks mingisuguseidki analooge – võib olla saaks siis pihta, milleks need sümbolid kasulikud on?
Tean seda täiesti täpselt. Üks siinne kasutaja on oma Feraariga nendest sümbolitest mööda kihutnud.
Vasta
#6
Saage aru, et "hea & halb" on illusoorne näilisus, mitte aga objektiivne reaalsus.

Tasand kõrgemal (hea & halva kohal) asub "põhjus & tagajärg" - ning põhjuslikusest omakorda tasand kõrgemal asub "loojalikus aegruumis" - selle kohal "loojalikus igavikus", jne.

Seega need, kes tõsimeelselt räägivad "heast & halvas" on oma tasemelt nö "inimkehas loomad" (looma jaoks on farmer algul "hea", kuna annab sööki - kuid lõpuks muutub farmer "halvaks", kuna viib looma lihakombinaati - põhjusliku tasandi vaates ongi tegu lihaloomade kasvatmisega liha saamiseks - loojaliku tasandi vaates luuakse nii tarbimist-parasiteerimist, mis põhineb primitiivsemate eluvormide ärakasutamisel).

-----

Seega peaks hoopis küsima mis laadi tagajärgi need voodo-nuku torkijad taotlevad (põhjusliku tasandi objekt) - või millist isiksust nad loodavad taolise torkimisega luua-kujundada (loojaliku tasandi objekt).

Kui põhjuslik tasand töötaks täielikult, siis peaks "torgitav" aru saama, et teda torgitakse läbi voodo-nuku, ning võtma tarvitusele vastumeetmed torkimise mõjude kõrvaldamiseks.

Seega saab see "voodo-torkimine" toimida vaid nende peal, kellel pole veel põhjusliku tasandi täieliku täituvust, ehk nö "inimkehas loomad & taimed" - > seega lollide inimeste lollid probleemid, ehk looma tasandi mentaali teema.
Vasta
#7
Tegelikult on kõikidel nendel nähtustel, kõikidel uskudel, kõikidel maagiatel alati kaks poolt. Ühe poolega tehakse halba (must maagia). Teise poolega head (valge maagia). Kuna must on palju lähemal ja kättesaadavam, minnaksegi lihtsama vastupanu teed. Valget maagiat on vaja aga õppida – õppida j veel kord õppida! No kes see viitsib?
Nõelravi on ju väga levinud ravi moodus. Aga valesti paigaldatud nõeltega võib samuti, ravi asemele hoopis kahju tekitad. Minu teada on neid kahjulike punkte kehal kümmekond. + - mingi arv. Kõik need punktid mahuksid ära ühele ruutmillimeetrile. Ka nukkudele torgitud nõelad peavad vastama absoluutse täpsusega kehal olevatele punktidele. Siis nad toimivad, muidu mitte! Mõtlemise koht -.
isemaag! Seekord põrutasid kõll täie vardiga puusse.
Nende sümbolite seas ei ole risti! Pigem meenutavad nad rohkem Hiina hiroklüfe. Aga tegelikult ei ole nad ka, mitte ühegi tuntud hiroklüfi sarnased. Meenutavad ainult.

Vasta
#8
(22-10-2017, 10:27 )kalldunn Kirjutas: Nüüd siis kõikidele Teile palve.
Kas keegi on kunagi, kuskil näinud sümboleid, mida saaks seostada vodooga.
Oleneb missugusest voodoost jutt käib? Voodoo sümboleid on väga erinevaid.
On Afroameerika usundid, Haiti voodoo, Lääne-Aafrika vodun, New Orleansi voodoo, Sort.

http://et.unionpedia.org/Voodoo

Pilte voodoo sümbolitest:
https://www.google.ee/search?dcr=0&tbm=i...1&dpr=1.25




Vasta
#9
(25-10-2017, 13:18 )Nofretete Kirjutas:
(22-10-2017, 10:27 )kalldunn Kirjutas: Nüüd siis kõikidele Teile palve.
Kas keegi on kunagi, kuskil näinud sümboleid, mida saaks seostada vodooga.
Oleneb missugusest voodoost jutt käib? Voodoo sümboleid on väga erinevaid.
On Afroameerika usundid, Haiti voodoo, Lääne-Aafrika vodun, New Orleansi voodoo, Sort.

http://et.unionpedia.org/Voodoo

Pilte voodoo sümbolitest:
https://www.google.ee/search?dcr=0&tbm=i...1&dpr=1.25
Nofretete!
Aitäh linkide eest! Saatsin need osapooltele laiali. Midagi on sarnast küll.
Arvan et nüüd saame kiiremini, kogu selle kupatusega edasi liikuda!
Veel kord AITÄH kõikide poolt! Aga neid on palju.


Vasta
#10
Vodoo nuke on hea ka kasutada halbade inimeste karistamiseks ( mina seda tehnikat ei vaja).Kohtusse kaebamine on tülikas ja aega nõudev,väike vodoo ja asi korras.Samuti ei tõesta keegi midagi ja see pole karistatav.Väike näide kus kasutada: vargad, pätid, ametnikud kes teevad rahvale rõhuvaid otsuseid, trahvi tegevad ametnikud ,ahistavad ametnikud kelle peale seadus ei hakka,kohtutäiturid jne.Ühesõnaga inimesed kes on seadusest kõrgemal.
Vasta
#11
Nii palju, kui palju mina seda nukuntuse värki nüüd olen uurinud, siis olen jõudnud arusaamiseni et need nukkutega äritsejad ei oska ise ka neid õieti teha. Tundub et nende valmistamise juures on saladus – mida tõelised voodoo meistrid, mitte kunagi suurele ringile ei avalda. Selleks et niisuguse saladuseni jõud – on ikka vaja, väga palju õppida ja väga palju teada.
Nii et need nukud on ikkagi mängusjad, millega siin mängitakse ja meie päid segi aetakse.
Vasta
#12
(26-10-2017, 00:06 )mees 35 Kirjutas: Vodoo nuke on hea ka kasutada halbade inimeste karistamiseks ( mina seda tehnikat ei vaja).Kohtusse kaebamine on tülikas ja aega nõudev,väike vodoo ja asi korras.Samuti ei tõesta keegi midagi ja see pole karistatav.Väike näide kus kasutada: vargad, pätid, ametnikud kes teevad rahvale rõhuvaid otsuseid, trahvi tegevad ametnikud ,ahistavad ametnikud kelle peale seadus ei hakka,kohtutäiturid jne.Ühesõnaga inimesed kes on seadusest kõrgemal.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kas itiproge registreerus? See on ka küsimus adminnidele. On tulnud lugeda tuhandeid iti kaudu tekitatud olevuste sõnavõtte. Arvutiprogrammi kaudu loodud olevusi mõtlen.


(26-10-2017, 21:18 )kalldunn Kirjutas: Nii palju, kui palju mina seda nukuntuse värki nüüd olen uurinud, siis olen jõudnud arusaamiseni et need nukkutega äritsejad ei oska ise ka neid õieti teha. Tundub et nende valmistamise juures on saladus – mida tõelised voodoo meistrid, mitte kunagi suurele ringile ei avalda. Selleks et niisuguse saladuseni jõud – on ikka vaja, väga palju õppida ja väga palju teada.
Nii et need nukud on ikkagi mängusjad, millega siin mängitakse ja meie päid segi aetakse.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Avaldame teile kaastunnet.

Vasta
#13
https://www.postimees.ee/6756244/kaevand...odoo-nukku

Kaevanduse töötajad otsivad abi: ülemus sõimab alluvaid roppude sõnadega ja torgib voodoo nukku

Portaali Rus.Postimees poole pöördusid mitu Kohtla-Järve lähedal asuva Ojamaa kaevanduse töötajat. Nad rääkisid, et on langenud tööl oma ülemuse Viktor Bondarenko tagakiusu ohvriks. Bondarenko aga leiab, et arvukate kaebustega üritatakse tema jalgealust õõnestada ning nendesse ei saa suhtuda tõsiselt. Konflikti osapoolte sõnul on asi läinud absurdini...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lihtsustatult sellest miks on kristlane teinud omale paganast vaenlase. Lokster 183 27,653 05-11-2020, 12:54
Viimane postitus: pimedus

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat