Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Linnud lahkuvad...kas ka UFO-d
#1
Sai siis täna lahkuvaid linnuparvi pildistatud. 1 foto tekitas aga suuremat huvi. Säriaeg 1/125 sek. ja selle ajaga on miski liikunud paraja vahemaa.
Pilt siin: http://nagi.ee/photos/eeromees/16702253/
Ja suurendus siin: http://nagi.ee/photos/eeromees/16702259/
Eks avaldage arvamust, mis pildil olla võiks.
Vasta
#2
Mulle tundus alguses, nagu see lennuki saba, mis taevasse jääb... räägi kaua ta umbes oli ja kas märkasid seda juba pildistamise hetkel?
Vasta
#3
Pildistamise hetkel küll tähele ei pannud. Alles hiljem, kui arvutis vaatama hakkasin, täheldasin seda triibukest.
Vasta
#4
Miks Sa originaalpilti ei taha üles panna?
Vasta
#5
Kui ma ei eksi, siis ta vist pani ju..

vali lihtsalt ülevalt "originaalpilt"
http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id...253&size=o

http://regex.info/exif.cgi?b=3&referer=h...f25b_o.jpg
Vasta
#6
sry. Vaatasin enne ainult lingil olevat.
Vasta
#7
See on tüüpiline lennuki järel olev gaasijoa saba. Jälje tugevus sõltub õhu puhtusest , mida puhtam seda nõrgem jälg.
Vasta
#8
Tänased võtted siis sellised:
http://nagi.ee/photos/eeromees/16716067/
Paremal pilve juurest tulemas...
Ja hetk hiljem:
http://nagi.ee/photos/eeromees/16716085/
Oleks nagu lind aga lindu mu silm sel hetkel kindlasti ei tabanud.
Vasta
#9
Sa pildistad iga päev suvaliselt taevast? Miks selline kompositsioon? Kui otseselt linde ei pildistanud siis miks üldse klõpsu teha? Nägid kohe, et mingi kahtlane objekt taevas?


Muide, ka esimesel pildil on 1 väiksem täpp, mis paistab selle ees liikuvat.. väga huvitav asi seekord tõesti. Kus kandis?

Esimesel pildil on kohe tõesti läbi pilve näha, kuidas kolmnurga kolm külge konkreetselt näha.. järgmisel veits selgemini, kuid ainult 2 külge.. see täpike on umbes samal kiirusel liikumas, kui kolmnurk.
Vasta
#10
Pildistasin jah, umbes 400 kaadrit lihtsalt taevast lootuses miskit leida. Neid täpikesi jäi päris mitmele kaadrile kuid usun, et need on pisikesed lendavad putukad, mis tiirlesid pidevalt ringi. Aga esimesi kaadreid vaadates oli üllatus tõesti suur. Kolmnurk muidugi pani kõige rohkem imestama, sest seda on näha vaid 2 kaadril. Tegin sarivõtteid, ca. 7-8 korraga.
Vasta
#11
Sony Turbos näidatakse viimasel ajal põnevat dokumentaali -Avatud arhiiv:Tulnukatoimikud.
Seal räägitakse neist avalikustatud tulnukate asjadest, mida valitsused siiani kiivalt on varjanud.
Eile siis räägiti, kuidas arvatakse, et tulnukate õhulaevad on vallutanud meie taeva ja nad oskavad ennast nähtamatuna hoida. Kuid siiski on sajad tuhanded neid näinud ja enamasti on kogemused halvad. Ka paljud lennuõnnetused ja kadunud lennukid ning laevad on nende süü, röövitud inimestest rääkimata.

Mõni aeg tagasi kirjutati, kuidas vahetevahel toimub massiline lindude hukkumine http://www.ohtuleht.ee/409199/ka-rootsis...rnud-linde

Selles filmis räägiti, et selle taga võivad olla ka tulnukate õhulaevad, mida vaesed linnud ei näe, kuid sellega kokkupõrkes saavad surma. Tehti ka uuringuid, et need linnud polnud ei mürgistuste ega ka haiguste all, vaid justkui oleksid šoki saanud millegi nähtamatuga kokkupõrkes.
Vasta
#12
Vaatan seda saadet. Jäi meelde, et need palja silmaga nähtamatud ufo-emalaevad on kolme jalgapallistaadioni suurused. On olnud pikaajalisi elektrikatkestusi ja punast vihma, mis sisaldas baktereid ja nad on tõsine oht kogu loodusele ja inimkonnale.
Vasta
#13
Iga saatega ehk avalikustatud materjaliga süveneb arusaam, et me oleme tulnukatele nagu kariloomad ja katse-eksemplarid. kas uue rassi loomiseks? Ligi miljonil inimesel on leitud tulnukate poolt sisestatud kiip ja arvatakse, et kümned miljonid lihtsalt ei tea, et neile see on pandud. Lihtsalt ei mäletata, sest tulnukad oskavad mälu kustutada. Palju kiipe on avastatud juhuslikult, kui mingi muu hädaga on haiglasse satutud.

Selle valguses tunduvad need meievahelised nääklused vaimsuse teemadel, propaganda või misiganes muul teemal nagu õrn tuulepuhang orkaani kõrval.

Kõik, kes on kokku puutunud tulnukalaevadega miliganel viisil, kas otseselt seda katsudes või valgusvihu alla sattudes, on saanud kiiritushaigused või vähid.

Ma arvan, et kuna inimesed tunnevad ennast nii jõuetuna ja lootusetuna selliste supertehnoloogiat ja telepaatilist jõudu (ja mida küll veel) omavate tulnukate ees, siis eelistatakse neile mitte mõelda, neid unustada või nende olemasolu eitada. Vaid hüpnoosi all või unenägudes meenuvad paljudele need julmad meditsiinilised katsed.
Ühest küljest on see arusaadav, sest mida kardetakse, sellele püütakse mitte mõelda. Kuid kas see eitamine aitab?
Kas on ka selliseid kõrgelt arenenud tulnukaid, kes on veel kõrgemalt arenenud, kui momendil inimkonda ahistavad tüübid?
Ma arvan küll, sest siis jääb lootus, et nood takistavad inimkonna peal korraldatava veresauna ära hoida.

Vasta
#14
(18-05-2017, 18:41 )Marimu Kirjutas: Iga saatega ehk avalikustatud materjaliga süveneb arusaam, et me oleme tulnukatele nagu kariloomad ja katse-eksemplarid.

Võrdsustada taolistes saadetes nähtut avalikustatud materjaliga ei ole minu arvates kõige targem tegu. Nende saadete tegijatel on täpselt samasugune motiiv raha teenida nagu ülejäänud meelelahutusäril. Muidugi nad presenteerivad nad sealset infot kui uut salateavet, aga tõenäoliselt on see lihtsalt ülekrutitud vana, mida on vürtsitatud fantaasiarikaste "teooriatega".

Kui su sooviks on välja uurida tõde, siis ürita saadetest kuuldud väiteid muudest allikatest kinnitada.
Vasta
#15
(18-05-2017, 19:01 )Nielander Kirjutas:
(18-05-2017, 18:41 )Marimu Kirjutas: Iga saatega ehk avalikustatud materjaliga süveneb arusaam, et me oleme tulnukatele nagu kariloomad ja katse-eksemplarid.

Võrdsustada taolistes saadetes nähtut avalikustatud materjaliga ei ole minu arvates kõige targem tegu. Nende saadete tegijatel on täpselt samasugune motiiv raha teenida nagu ülejäänud meelelahutusäril. Muidugi nad presenteerivad nad sealset infot kui uut salateavet, aga tõenäoliselt on see lihtsalt ülekrutitud vana, mida on vürtsitatud fantaasiarikaste "teooriatega".

Kui su sooviks on välja uurida tõde, siis ürita saadetest kuuldud väiteid muudest allikatest kinnitada.

Bleh Paistab, et mul on selgeltnägija verd. Ma kirjutasin endale lausa paberile, et Nielander tuleb ja kirjutab kohe, et see on jama ja fantaasia.

Olen sellest teemast juba aastaid huvitunud ja lugenud nii soome keelseid kui ka muukeelseid materjale, vaadanud kõike, mis võimalik.

Momendil kestvad Avatud arhiivid on mul veel osaliselt nägemata. Jah, seal on ka vanu asju üles soojendatud ja uute avastuste valguses on need hirmsad.
See arst, kes on juba mitukümmend aastat tundmatu päritoluga tulnukate kiipe välja opereerinud, rääkis, et järjekord ei paista üldse lõppevat.

Kui sul on fakte, et kõik need miljonid, kes on kohanud ja mäletavad tulnukatega kohtumist, on hullud või rasedad või näevad hallutsinatsioone, siis palun too need dokumentaalselt välja.
Vasta
#16
(18-05-2017, 19:10 )Marimu Kirjutas: Bleh Paistab, et mul on selgeltnägija verd. Ma kirjutasin endale lausa paberile, et Nielander tuleb ja kirjutab kohe, et see on jama ja fantaasia.

Muude allikate puhul peetakse silmas, et uurida neid allikaid, mis kritiseerivad avaldatut.

Näiteks, ma kunagi läksin küll õnge selle Merineitsi teemal - et kui ikkagi National Geografik kanal näitab, siis peab ju õige olema Laugh No ei old Laugh
Vasta
#17
Kindel see, et palju, mida näidatakse või mida loetakse, on väljamõeldud.
Kuid mida mõte suudab luua, see on tavaliselt juba ka olemas, kusiganes mõõtmes siis. Muidu seda mõtet poleks olemas. Loodan, et said mõttest aru wink.

See selleks. Huvi on seepärast, et mõned mu tuttavad on kogenud nende ahistamisi, siin välja ei too, neid löögi alla ei pane. Aga see äratas mu huvi nende kohta rohkem lugeda ja uurida.
Vasta
#18
(18-05-2017, 19:10 )Marimu Kirjutas: Ma kirjutasin endale lausa paberile, et Nielander tuleb ja kirjutab kohe, et see on jama ja fantaasia.

Kui sul on fakte, et kõik need miljonid, kes on kohanud ja mäletavad tulnukatega kohtumist, on hullud või rasedad või näevad hallutsinatsioone, siis palun too need dokumentaalselt välja.

Ma ei kirjutanud, et see on jama ja fantaasia, vaid et selliste asjade tõepähe võtmisega tuleb ettevaatlik olla. Kui on tõsine huvi siis loe muidugi... aga ära loe ainult sellist materjali, mis su eelnevaid tõekspidamisi tagant kiidab. Oht on sattuda niinimetatud kõlakambrisse - https://en.wikipedia.org/wiki/Echo_chamber_(media)

Rasedad? Mina ei pea midagi välja tooma... tõestamise koorem lasub imepärase väite esitajal, kuna vaimselt haigete, raha- ja kuulsuseküttide ning näiteks hallutsinatsioone esile kutsuvate ainete olemasolu ei ole imepärane väide.
Vasta
#19
Mina samuti ei pea midagi tõestama, sest ma lihtsalt tean. Ja mulle sellest piisab.

Selle raseda näite tõin, sest avaldatud dokumentides nägi ka ühe ohvitseri rase naine tulnukaid, aga loomulikult sellist asja ei tohtinud avalikkus teada ja kirjutati hoopis, et kuna naine oli rase, siis nägi ta hallukaid.
Tavapärane valitsuse tegevus.
Ma lihtsalt jagasin oma mõtteid, mis tekkisid Avatud Arhiive-Tulnukatoimikuid vaadates. Ei ole nii pädev kõike selliselt väljendama ja seda tohutut materjali uuesti kordama, mida siin paljud eelnevad foorumlased on aastaid tänuväärselt teinud - http://www.para-web.org/forumdisplay.php?fid=12
Vasta
#20
Täna lugesin niisugust naljakat lauset:

"Pole siiski täiesti võimatu, et valitsusametkonnad varjavad tulnukate olemasolu üldsuse eest, või et võõrad mõistuslikud eluvormid on maskeerunud näiteks laborihiirteks…"

http://forte.delfi.ee/news/kosmos/miks-t...d=79943958
Vasta
#21
(17-05-2017, 15:47 )Marimu Kirjutas: Sony Turbos näidatakse viimasel ajal põnevat dokumentaali -Avatud arhiiv:Tulnukatoimikud.
See seriaal koosneb tõdedest, valedest ja propagandast mis on hästi läbi segatud. Mulle tundub, et saatejuht oleks meelsasti ainult tõtt rääkinud aga paraku on asjad nii, et kes maksab, sellist muusikat ka mängitakse!

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas te olete näinud imelikke lendavaid objekte ? Inimene 241 139,610 06-11-2023, 10:21
Viimane postitus: Maario
  UFO vaatlus Lagedil 7.10.23 kell 00.57 detective 4 550 17-10-2023, 22:03
Viimane postitus: detective
  Igor Volke "UFO Raamat".. hullkeel 45 29,941 25-09-2023, 19:14
Viimane postitus: Mannu
  2017- ... aasta UFO-vaatlused ardisala 66 25,172 25-11-2021, 09:05
Viimane postitus: TTT
  Kümneid UFO laevu Keski-Eesti taeval 18.4.2020 Lynx Titan 9 3,879 17-03-2021, 22:22
Viimane postitus: vasamasa
  UFO läheduses autotulede kustumine/purunemine Lakaga lõvi 44 18,970 19-12-2019, 21:51
Viimane postitus: fenomen
  UFO ? mustdeemon 3 6,072 28-05-2018, 04:55
Viimane postitus: vasamasa
  UFO-BAASID Müstik 61 46,324 24-05-2016, 16:32
Viimane postitus: xawa
  Ufo-tuluke Tartus sensitiiv 26 14,509 19-04-2016, 14:42
Viimane postitus: isemaag
  UFO Peipsi kohal. Kahvanägu 4 4,469 23-03-2016, 23:51
Viimane postitus: Kahvanägu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat