•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 5Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oled sa näinud mõnda vaimu/kummitust/midagi taolist meenutav
#76
Nii,mul ka selle teema kohapealt üht-teist sekka õelda.Niisiis tondid ja kummitused!Eelmise aasta augustis kolisin kuressaarest ära,maale.Olin seal ka varem elanud ja teadsin-tundsin seal eesolevaid inimesi läbi ja löhki,vähemalt ma arvasin tundvat...Nimelt on selle 5-e aastaga,mis ma sealt eemal olin,saanud mu naabrinaisest nõ. nõid.Kõik olevat saanud alguse sellest,et tal olevat luupainajad peal käima hakanud,peale selle oli ta ka täiesti ärkvel olekus näinud mingeid naisi.Oli tema siis lähemalt uurima hakanud,et mida see tähendab ja teada saanud,et enne nende pere sinnakolimist olid seal majas elanud 3 õde,kes kõik teadmata põhjustel(sõja ajal) hulluks läksid ja end üles poosid.Sellele teadmisele tuginedes hakkas ta arvama,et need naised näitavad end talle mingil kindlal põhjusel ja,et tal on võimed näha silmale nähtamatut.Ostis siis portsu igasugu raamatuid nõiduse ja vikade ja valge maagia kohta,hakkas ehitama kivist altarit mäe otsa ja pani neile naistevaimudele küünlaid...
mõne aja mõõdudes sai ta neist naistest lahti,aga see luupainaja käib tal ikka kallal ja nüüd olevat ka sõpru kaasa toonud.....
Uskuda sis või mitte,ei mina seda tea,ta ise aga paistab küll tõemeeli uskuvat,eriti sellesse,et tal vaimude üle võimed on...
Vasta
#77
ma olen ka näinud,,,,paar-kolm aastat tagasi. olin ma oma maakodus ja läksin metsa mustikaid korjama.läksin kodu lähedale metsa ja siis kükitasin maha ja hakkasin mustikaid korjama,korraga vaatan otse ja näen et mööda teed läheb udune inimese siluett...ja ma olen kindel et ma nägin seda

//Imhotep: Meil on Muuda nupp ka olemas.

Muudetud: 28-6-05 kell 17:46:26 Imhotep
Vasta
#78
Ma ei tea kas ma otseselt olen näinud aga igastahes see oli creepy Oli üks õhtu mul olid sugulased kylas kes läksid õhtul ära mingi 11 pool 12 paiku. Siis mul oli igav ja ma olin eelneval ööl ööbinud oma kahe sõbraga sõbra pool. Noh ma saatsin sugulased ära ja mu tädi ja tädipoeg läksid ka minema muidugi bussiga seega ma otsustasin minna oma kahe sõbra poole uuesti ööseks me läksime koos oma tädi ja tädipojaga yle mäe ja siis läksid meie teed lahku nad läksid teise bussipeatusesse Mina aga teise aga ma ei viitsinud bussi oodata seega otsustasin joosta sinna see ei olnud väga kaugel mingi 3 - 4 kilti minu juurest Muidugi veel vihma sada ladinal: Noh siis ma jooksin kui olin natike maad juba jooksnud valgusfoorid vilkusid kollaselt, autod ei sõitnud ja inimesi ei olnud ma jooksin kuni mulle tuli vastu tumerohelise aiaga aed vastu siis ma vaatasin oma varju ja laksust vaatasin kuidas eespoolt tuleb yks inimese vari mulle vastu kõndides......vaatasin ümberringi kedagi ei olnud ja ma ei mõeönud parajasti et see mingi vaim oleks siis kui ma olin peaaegu juba kohal mõtlesin et misasi see oli ja järsku lõi mulle pähe et see oli vaim või kummitus ja kuidas ma tormama hakkasin sest ma arvasin et see tuli mulle veel järgi.
Vasta
#79
Tsitaat:Algselt postitas: FLT
olen näinud kummitust, hirmus oli ja kuna olin teisel korrusel ühes hoones ja akna ääre peal, siis hüppasin hirmust alla. kummitus oli seljataga. väidetavalt poos seal üx mees ennast üles...

täpsustus: see on rohkem nagu lao moodi asi ja seal olid lauad (ehitusmaterjal) ning need hakkas "hüppama" kõrval, vaatasin seljataha, et kes seal on, aga mitte kedagi polnud. Umbes aasta hiljem sai sinna üles uuesti ronitud (mitte keegi pole seal üleval käinud vahepeal), et laudu alla võtta ning siis niisama katseks proovisin, et kui kiirelt ja kergelt saab need "hüppama" ajada... ei saanudki.

Sellest samast kohast ~3m kaugusel oli meil ükskord telk pandud ja istusime seal ning mängisime kaarte. Äkist kuulsid kõik, et keegi võtab kaevust vett, ma küsisin, et kes on, keegi ple vastand. Tegin telgiukse lahti, et vaadata, kes seal kolistab. Mitte kedagi pole olnud. Läksin siis tuppa vaatama, et kes vett tõi ja kõik toasolijad väitsid, et nad pole väljas käinudki.

Kolmas juhtum oli samas hoones. Seal "lao" otsas oli lambalaut. Mina, mu täditütar ja mu õde lukustati kellegi poolt lambalauta, huvitav asi oli see, et vanaisa oli ainus kes kodus oli ja ta ei saanud joosta, sest ta käis kepiga ringi. Vanaisa läks sauna ja me läksime lambaid vaatama, jätsin ukse praokile ja nii kui olime ruumi keskele jõudnud kuulsime, et keegi jookseb meie suunas, vaatasime ukse poole, kuulsime kuidas ämber pandi maha ja sammud tulid lauda poole siis löödi uks kinni ja võeti ämber (metallist vist, vähemalt nii tundus) ja joosti minema... Me hakkasime täiest kõrist lõugama ja siis vanaisa tuli vaatama, et kust ta endale uued "lambad" sai Laugh

Vanaema ja vanaisa majas olevat olnud veel selline juhus, et mingi mees astus sisse (kui välisuksest sisse astuda satud kööki) ja suundus vanaema ja vanaisa toa poole ning haihtus õhku. "inimene" oli olnud valges, aga kontuure ei olnud võimalik eristada.
Samas majas on tegelikult väga palju "imelikke" asju juhtunud. Näiteks 2x tehtid pliidiuks lahti, ühe korra sattusin seda pealt nägema kuidas riiv üles läks ja uks väljapoole vajus. See ehmatas mind kohe nii ära et jube Laugh. Teine kord oli sama asi, see juhtus öösel ja ma läksin kohe peale seda magama ka Bleh Väga imelik asi juhtus siis veel: õues olid sammud ja keegi üritas jõuga välisust lahti teha (need oli kindlalt 2 jalgsed elusolendid Bleh). aga imelik oli see sellepärast, et pliidiukse avanemise ja uksetaga kolistamise ajavahe oli just nii palju, et ma jõudsin voodisse ronida ja teki alla pugeda...


lõppkokkuvõttes: ma ei usu kummitustesse Bleh
Vasta
#80
Lugu selline, et kui mu maja ehitati, oli selle algne ehitaja aluse valmis teinud ja siis noh ostis isa selle ära, et edasi ehitada, aga nagu ma hiljem olen aru saanud, polnud see omanik tasuga rahul ja nuh siis ka suri millalgi sellel ajal ja siis arvatavasti ta jäigi selle pärast meie maja kimbutama, nimelt kui ma veel pisike olin, oli toimunud väga kõhe asi, nimelt vanemad ärkasid öösel üles kolina peale mida põhjustasid aknad, nimelt iga meie maja akna peale koputati :ink: isa arvas et mingid naljahambad teevad lollust ja läks vällja ja käratas kõva häälega, kuid väljas oli vaikus. Olin väike ja olin jäänud üksi kodu, kui vannitoa kapiuksed hakkasid paukuma, seda juhtus nimelt tihti, siis ema kurtis selle üle et minu ja vanemate toa seinas käisid koputused ja kolinad, ka juhtus õega juhtum, kus ma vanematega läksin Tartu maratonile ja õde jäi koju magama, kui ta järsku kuulis et keldri ukse link hakkas kolisema, nagu keegi vajutaks seda alla ja kass jooksis selle peale kiirelt trepi juurde kus sai keldrisse ja oli vaatanud seal suurte silmadega {gr. Viimane oli mu paar aastat tagasi mu sünnipäeval, kus ma sõpradega olin kamina ruumis ja vanemad olid kontserdil, nimelt käisid täpselt sellised hääled majas koguaeg nagu keegi tuleks koju, nagu keegi lõõks mu koduukse kinni, see hoidis meid koguaeg valvel, igakord kui pauk käis, ma pidin vaatama minema kas keegi tuli koju, aga mitte kedagi ei tulnud :ink: Kõik olid väga hämmingus sellise asja peale Bleh
Vasta
#81
Tsitaat:Algselt postitas: zezzy
Ja ükskord kui ma koju tulin tundus mulle, et ma nägin, et mu toas olid kaks piraadi riietes meest
Hakkasin just mõtlema, et kuidas saavad kummitustel olla riided? :p Ma ei hakanud mõtlema mitte selle jutu pärast oh ei.. ma lihtsalt kogu aeg loen mingeid lugusid, kus on nähtud öösärgis ja igast huvitavates riietes inimesi.. ja noh.. hakkasingi mõtlema, et kuidas see võimalik on? Kui keegi oskaks seletada, siis palun. Ise ei usu, et selline asi võimalik on
Vasta
#82
Tsitaat:Algselt postitas: Nightspirit
Hakkasin just mõtlema, et kuidas saavad kummitustel olla riided?

Aga miks siis ei saa olla - kummitusriideid? Ma pole küll ühtegi kummitust näinud aga mis siin siis nii võimatut on (kui kummitused ise võimalikud on, muidugi)? Kummitusele on ju antud (või on ta ise võtnud - täpsustamata siinkohal, mida see "ise" tähendab) selline kuju, et ta Sulle (mulle, teile, neile) kedagi meelde tuletaks - aga inimesed enamuses ja enamuse ajast käivad ju riides. Ka enamusel skulptuuridest, mis avalikus kohas vaatamiseks väljas ja mõnda konkreetset persooni kujutavad on ju "riided" seljas. Muidugi mitte riidest vaid pronksist, marmorist jms. Pole need kummitusedki muud kui kujud. Iseküsimus, kes neid teeb, millest ja milleks meile näitab ...
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Nightspirit
Hakkasin just mõtlema, et kuidas saavad kummitustel olla riided?

Aga miks siis ei saa olla - kummitusriideid? Ma pole küll ühtegi kummitust näinud aga mis siin siis nii võimatut on (kui kummitused ise võimalikud on, muidugi)? Kummitusele on ju antud (või on ta ise võtnud - täpsustamata siinkohal, mida see "ise" tähendab) selline kuju, et ta Sulle (mulle, teile, neile) kedagi meelde tuletaks - aga inimesed enamuses ja enamuse ajast käivad ju riides. Ka enamusel skulptuuridest, mis avalikus kohas vaatamiseks väljas ja mõnda konkreetset persooni kujutavad on ju "riided" seljas. Muidugi mitte riidest vaid pronksist, marmorist jms. Pole need kummitusedki muud kui kujud. Iseküsimus, kes neid teeb, millest ja milleks meile näitab ...

Mina olen kummitusele mõelnud,kui mingi inimese kujust,mis on läbipaistev,tavaline õhk,peaaegu olematu.Kuidas riided selga jäävad?
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: Driimu
Mina olen kummitusele mõelnud,kui mingi inimese kujust,mis on läbipaistev,tavaline õhk,peaaegu olematu.Kuidas riided selga jäävad?

Mis tähendab "jäävad"? Ega need siis harilikud riided ole, millesse see udukogu ennast rüütab - küllap on need sama õhulised ja ebamaised kui ta isegi ... aga veelkord - ma pole ise ühtegi kummitust näinud ja veel vähem tean ma midagi kindlat nende riidessepanekust või lahtiriietamisest ...
Vasta
#85
Viska üks tavaline riie lihtsalt lambist õhku.Jääb ta sinna? Ei.Maha kukub. (Täiesti loogilineBleh)
See ongi huvitav,et kummitustel riided seljas on.On nad siis tavaline õhk või mitte?
Vasta
#86
Tsitaat:Algselt postitas: Driimu
Viska üks tavaline riie lihtsalt lambist õhku.Jääb ta sinna? Ei.Maha kukub. (Täiesti loogilineBleh)
See ongi huvitav,et kummitustel riided seljas on.On nad siis tavaline õhk või mitte?

Eh, Driimu ... kui me nüüd seda mõttevahetust kummituste riietest veel pikalt jätkame, siis ... kardan, et celtic saab kurjaks (õigusega, ma arvan) ja paneb meid paika. Aga ühe kirjaga ma veel riskin: ei räägi ju mina, et kummitus harilikke riideid kannab - seda vaevali. (Kui mõni püks, särk või saabas mööda tuba isepäinis ringi lendab, siis seda harilikult ei kutsuta kummituseks vaid poltergeistiks). Korraliku kummituse riietel on riidest pärisriietega sama palju pistmist kui kummitusel endal lihast ja verest inimesega. Ja sellised "kummitusriided" ... miks ei võiks nad siis ka kummituse seljas püsida isegi siis kui kummitus "õhust" on. Küllap oled näinud pilte, mida hologrammideks kutsutakse. Enamasti on nad sellised, kus ruumiline kujutis jääb (klaasist) esipinna taha - aga saab teha ka selliseid, kus see klaasi ees ruumis näib hõljuvat - riided seljas, kui pildistati ("holografeeriti") inimest, kellel riided seljas. (Muidugi ei taha ma sellega öelda, et "päris" kummitused ongi hologrammid). Ühel teisel põhimõttel toimivat "kummituse mudeli" õnnestub mul Sulle ehk mõnel tulevasel paraüritusel näidata ...
Vasta
#87
Üks väga kahtlane juhtum kordus kolm korda eelmine talv: lähen metsa, värske lumi maas kenasti, mingeid jälgi pole enne. Jalutan natuke maad, äkki kuulen lähenevaid jooksusamme, nagu koer oleks. Sammud liiguvad minust välja tegemata tundejärgi umbes 10m minust mööda ja jäävad vait. Pärast vaatan, et ühtegi jälge maha ei jäänud lume peale, ometigi kõlasid need täpselt nagu mingi suur koer oleks lähedalt mööda jooksnud.
Nägin ükskord oma koduvärava taga väga selgelt mingit valget kogu sekundiks umbes. Selliseid musti nn shadowpeopleid on paar korda nädalas ikka näha, peaks vist silmaarsti juurde minema.
Vasta
#88
Veel meenus mehele seik, kui ta ärkas öösel tunde peale, et mingi loom on voodi all.

«Ta oleks nagu koonuga madratsit lükanud. Algul mõtlesin, et koer, aga siis meenus, et seal ei ole ju koera,» jutustas ta. «Madrats hakkas vaikselt kerkima. Vaatasin ringi ja püüdsin ennast liigutada, aga ei saanud. See oli väga elav ja värvikas kogemus. Äkki ma siiski magasin, sest tahan uskuda, et ma pole päris lolliks läinud. Igatahes ma tundsin, et silmad olid lahti.»

ma olen ka seda kogenud kuid see ei olnud kummitus. ma olin kord hästi vaikselt. ei liikunudki. tundsin järsku et ma hõljun umbes 2 cm kõrgusel. nagu seal kirjutati, ei saand ma end liigutada. selline tunne tekib siis kui oled hästi kaua rasket tööd teinud. (täpsemalt: aju puhkab sellel ajal)
Vasta
#89
kord hingedepäeval nägin ma oma vanavanaisa nägu seina peal. õudsaks läks see, kui ta naeratas. silmad läksid pilukile, kulmud läksid kokku ja... ta liht kadus. ja ka väike säde lõi selt kohast
Vasta
#90
Mina olen Päris kummitust näinud:vaim:
Jäin vanaema juurde ööseks.
Hakkasin magama minema ja vanaema ütles,et ta läheb peseb veel nõud ära.
Ütlesin okei.
Ja vanaema kustutas tule ära ja tõmbas ukse kinni.
Lamasin natuke aega ja järsku tundsin sellist tunnet nagu tunned siis kui keegi sind juba pikemat aega jõllitab.
Vaatasin ahju poole ja nägin seal naist!
Vana naist,kes kudus ja vaatas mind.
See oli nii imelik tunne.
Ma ei saanud pilku lihtsalt temast eemale.
Ta vaatas mind ja kudus.
Ja järsku ta kadus.
Tundisn omamoodi kergendust aga samas ka väikest hirmu.
Päris imelik oli.
:ink:
Vasta
#91
minu maakodus on mõningal määral imelikke asju juhtunud - asjad kaovad ,katusekambris kolisevad asjad kuigi tuult sinna ei pääse ja ka kasse sinna ei lasta .Samuti liiguvad vahest uksed ja toas on nn "külmad tuuleiilid" .need sündmused toimuvad harva miski kord mõne nädala tagant vahest on pikemad vahed .Kunagi olid probleemid suuremad ja vanaisa käis ära isegi vigala sassi juures ta olevat soovitanud maja ja selle ümbrus ümber ehitada kuna eelmine peremees toimetab seal ja kuii asjad totaalselt ära muutma siis pidi ta ka seal kaduma maja pole küll siiani ümber ehitatud .

Läheduses asuvas metsas on mul käies tihtipeale tekkinud imelik kõhe tunne vahest nagu keegi on mu selja taga alatihti ja jälgib.
Tavaliselt käin ma seal metsas loodust pildistamas ja niisama kolamas kuna kant on ilus seal on suur raba vahelduvalt kuuse ja lehtmestaga .Kui aga jälle seal kandis olles see imelik tunne tuleb püüan võimalikult kiirelt sealt ära tulla ja vaatan pidevalt selja taha :s võibolla olen lihtsalt nats nupust nikastunud. aga ka mõned teised isikud on mõnikord seal olles sama tundnud asjad toimuvad tavaliselt kui isik on üksi .

Muudetud: 25-1-06 kell 20:17:44 hannibal
Vasta
#92
päris põnevad juttud siin piaks mainima
aga ise ma kummitust näinud pole

no okei räägin sis oma juttu ka ära:

Olin sis vist kuskil 10-nene.
Olime maal kolmekesi mina,vanaema ja ema.
Tegime just sellist suur puhastust et vanatest kappidest
riided välja(vanad kasukad ja sellised asjad mis kuulusid vanavanaemale)
Kappid olid tühjaks tehtud ja vanad riided prügi kottitesse pandud,
mõtlesime et põletame need riided ära.
okei riided põletatud kappid korras.
Vanatädi helistas minu vanaemale et tema lapselapsed tulevad kaa sinna kuna tema pidavat minema pärnusse ja neid kaasa ei saanud võtta.
Minul oli muidugi hea meel et siis ei ole igav saan mängida jne.
Hakkasime just magama minema sugulased juba ammu magasid teises toas
järsku kuuleme kolme kopputust aknale vanaema ytles et kui tema oli maal olnud üksinda oli kaa neid õhtul olnud.
Järsku hakkasid köögis pajad kolisema ja köögi ja vahetoa uks paukuma seal samas toas magasid sugulased edasi ma kahjuks ei mäleta aga hommikul kui reegisime sellest sugulastele nemad ütlesid et ei kuulnud midagi.
Ema sõnul oli minu voodimatrats hakkanud vajuma.
Vanaema räägis järgmine päev mulle et see ukse pauk meenutas talle tema ema kui ta oli vihane lõi ta seda ust tõpselt sama moodi
Järgmine nädal sinna minne läksin ma pööningule mõõda puidust treppi ja kuulsin et sammud tulevad järele.

Tõesti spuuki oli enam ma sinna üksinda küll ei lähe!
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas: asjatundja
päris põnevad juttud siin piaks mainima
aga ise ma kummitust näinud pole

no okei räägin sis oma juttu ka ära:

Olin sis vist kuskil 10-nene.
Olime maal kolmekesi mina,vanaema ja ema.
Tegime just sellist suur puhastust et vanatest kappidest
riided välja(vanad kasukad ja sellised asjad mis kuulusid vanavanaemale)
Kappid olid tühjaks tehtud ja vanad riided prügi kottitesse pandud,
mõtlesime et põletame need riided ära.
okei riided põletatud kappid korras.
Vanatädi helistas minu vanaemale et tema lapselapsed tulevad kaa sinna kuna tema pidavat minema pärnusse ja neid kaasa ei saanud võtta.
Minul oli muidugi hea meel et siis ei ole igav saan mängida jne.
Hakkasime just magama minema sugulased juba ammu magasid teises toas
järsku kuuleme kolme kopputust aknale vanaema ytles et kui tema oli maal olnud üksinda oli kaa neid õhtul olnud.
Järsku hakkasid köögis pajad kolisema ja köögi ja vahetoa uks paukuma seal samas toas magasid sugulased edasi ma kahjuks ei mäleta aga hommikul kui reegisime sellest sugulastele nemad ütlesid et ei kuulnud midagi.
Ema sõnul oli minu voodimatrats hakkanud vajuma.
Vanaema räägis järgmine päev mulle et see ukse pauk meenutas talle tema ema kui ta oli vihane lõi ta seda ust tõpselt sama moodi
Järgmine nädal sinna minne läksin ma pööningule mõõda puidust treppi ja kuulsin et sammud tulevad järele.

Tõesti spuuki oli enam ma sinna üksinda küll ei lähe!


Ju sai vanavanaema hing mõistetatvalt vihaseks, kui tema kunagist ja elu jooksul armsaks saanud omandit hävitati.
Vasta
#94
ei noh ma ei tea kas ma teda just nii näinud olen aga me...minu bvanaemaga ,ja tädigavana-vanaema haual... käisime süda talvel olipime meiega oli kaasas mingi autojuht...kellel ainukesena oli taskulamp kaasas me kõndisime parklast 400m surnuaia keskele haua juurde kuid äkkitselt ilmus kivi taahmingi must vari ....hauakivitagant paistis valge valgus ja siis ilmus see vari ainult korraks nagu oleks mööda kõndinud ..aj me kõik kes seal olid nägid seda ...NB! pole võimalik et kuskilt paistis mingi valgus hauale,sest surnuaed oli teedest ja hoonetest kaugel sees oli yks pisikene kohake
Vasta
#95
ei noh kui sa ei tea siis kes teab. ma käisin ka üks kord surnuaial. pime oli. oi kui palju varje liikus. kõik oli kummitused vist. kohe täitsa õudne ju.

ja miks ei võinud see valgus pärineda mõnelt küünlalt? autotuled paistavad ka suht kaugele. kuu tuli korraks pilve tagant välje..midagi iganes. aga jah kõik muu on ikka võimatu, ainult kummitused
Vasta
#96
mul on tuttav. ta on 26 aastane ja tal on mees.
mõned aastad tagasi said nad sugulase käest, kes töötas kirikus ühe vana riidekirstu, milles hoiti surnuaias olevaid riideesemeid ja muud kraami. see oli samas ruumis, kus hoiti ka surnuid endeid.
nad vedasid selle Peipsi äärde, vanaisa majja. Tahtsid vedada II. korrusele, aga jalad olid kirstul liiga suured. Otsustasid alt ära saagida..
ja siis, keset ööd ärkasid mehega mõlemad üles sellepeale, et keegi oli tõstnud voodi maast kuskil 30cm õhku, ja pauguga lahti lasnud. (ei tehtud voodis vigureid, vaid magasid)
hommikul vanaisale rääkides oli papil a'la jutt, et vana maja, vanad põrandad ja voodi..aga ta jutt muutus, kui kohvile vett kallama hakates "keegi" käest kinni võttis ja seda hoidis, kuni kuum vesi oli kõik kannust kapi peale jooksnud.
peale seda oli koer sama toa nurka haukunud nii, et suu vahutas, karv turris. põrandasse olid suured jutid kraabitud.
mõned päevad hiljem viidi kirst toast minema. sellest ajast peale ka vaikus.. eks võta näpust, mis see seal oli
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas: nukenz
mul on tuttav. ta on 26 aastane ja tal on mees.
mõned aastad tagasi said nad sugulase käest, kes töötas kirikus ühe vana riidekirstu, milles hoiti surnuaias olevaid riideesemeid ja muud kraami. see oli samas ruumis, kus hoiti ka surnuid endeid.
nad vedasid selle Peipsi äärde, vanaisa majja. Tahtsid vedada II. korrusele, aga jalad olid kirstul liiga suured. Otsustasid alt ära saagida..
ja siis, keset ööd ärkasid mehega mõlemad üles sellepeale, et keegi oli tõstnud voodi maast kuskil 30cm õhku, ja pauguga lahti lasnud. (ei tehtud voodis vigureid, vaid magasid)
hommikul vanaisale rääkides oli papil a'la jutt, et vana maja, vanad põrandad ja voodi..aga ta jutt muutus, kui kohvile vett kallama hakates "keegi" käest kinni võttis ja seda hoidis, kuni kuum vesi oli kõik kannust kapi peale jooksnud.
peale seda oli koer sama toa nurka haukunud nii, et suu vahutas, karv turris. põrandasse olid suured jutid kraabitud.
mõned päevad hiljem viidi kirst toast minema. sellest ajast peale ka vaikus.. eks võta näpust, mis see seal oli

Kui kirst peipsi äärde viidi, oli see tühi?
Vasta
#98
võibolla ma pingutan üle..aga siiski tahaks arvamust teada.
kolisin eelmise suve lõpus Tln korterisse. Paar kuud hiljem suri mu naabrimees ära. Nüüdseks on möödas juba mitu head kuud ja olen märganud veidraid..asju. aga need on seni olnud ainult minu korteris.
tuled hakkavad lambist vilkuma. siis kui ise tahavad..elektrisüsteem on uus ja selle viga ei saa olla lihtsalt. telekast käib läbi pidevalt mingi veider värk. näiteks läheb pilt ära sahisema või jooksevad imelikud jooned läbi. majas on kõikidel sama kaabelTV aga neil ei ole midagi häda. arvuti monitoril kisub pilt tihti ära kuskile, aga tuleb tagasi. imeliku häält teeb ka. muusikat kuulates, olgu kas mp3 või keskusega hakivad laulud või on muud segavad faktorid. pidevalt on nii, et ma olen surmkindel, et panen mõne asja kapi peale, aga hommikuks on ta näiteks teleka peal? või hoopis tühi piimakott laualt on sattunud prügukasti.
kui see kellelegi midagi Huvitavat ütlema peaks elan ma pelgulinnas
Vasta
#99
Tsitaat:Algselt postitas: EiTahaOllaMina
Tsitaat:Algselt postitas: nukenz
mul on tuttav. ta on 26 aastane ja tal on mees.
mõned aastad tagasi said nad sugulase käest, kes töötas kirikus ühe vana riidekirstu, milles hoiti surnuaias olevaid riideesemeid ja muud kraami. see oli samas ruumis, kus hoiti ka surnuid endeid.
nad vedasid selle Peipsi äärde, vanaisa majja. Tahtsid vedada II. korrusele, aga jalad olid kirstul liiga suured. Otsustasid alt ära saagida..
ja siis, keset ööd ärkasid mehega mõlemad üles sellepeale, et keegi oli tõstnud voodi maast kuskil 30cm õhku, ja pauguga lahti lasnud. (ei tehtud voodis vigureid, vaid magasid)
hommikul vanaisale rääkides oli papil a'la jutt, et vana maja, vanad põrandad ja voodi..aga ta jutt muutus, kui kohvile vett kallama hakates "keegi" käest kinni võttis ja seda hoidis, kuni kuum vesi oli kõik kannust kapi peale jooksnud.
peale seda oli koer sama toa nurka haukunud nii, et suu vahutas, karv turris. põrandasse olid suured jutid kraabitud.
mõned päevad hiljem viidi kirst toast minema. sellest ajast peale ka vaikus.. eks võta näpust, mis see seal oli

Kui kirst peipsi äärde viidi, oli see tühi?

täitsa tühi
Vasta
ma olen kuulnud igasuguseid haigeid hääli.
mul on väike õde kodus. kahe kuune.
kuulsin, et väike tüdruk nutab tema toas, läksin tuppa ja mu väikeõde magas.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Incubus või midagi muud? Pia 41 36,394 04-04-2020, 01:45
Viimane postitus: Teloslane
  Midagi imelikku Elessandra 4 4,871 08-02-2015, 18:52
Viimane postitus: sakala
  Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat? darkshadows 34 14,045 31-08-2013, 20:42
Viimane postitus: Wilholmensis
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,038 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vaimu video xed 55 23,612 09-05-2012, 08:30
Viimane postitus: ottpoiss
  Midagi minu kodus Pirital SID 6 6,289 12-08-2011, 02:03
Viimane postitus: Mercury
  Kes pole näinud, tahab näha, kes on, ei taha enam. lyllu215 8 4,942 12-06-2010, 19:18
Viimane postitus: lyllu215
  Valgusvihk või midagi paranormaalset? lalaa 22 7,801 10-06-2010, 14:41
Viimane postitus: jooshik
  Midagi väga kahtlast justus öösel. saepuru 1 2,835 09-11-2009, 10:10
Viimane postitus: Ares
  Midagi kahtlast. Creepshow 3 3,008 01-08-2009, 00:53
Viimane postitus: mulk2003

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat