•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 5Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oled sa näinud mõnda vaimu/kummitust/midagi taolist meenutav
#26
Aga võiks tõesti mingi pundiga kuhugi kummitavasse paika minna Smile

Ise ma vaime/kummitusi näinud pole.. ilmsi. On olnud paar sellist unesegases seisundis kogetut.. nagu joosugi eelpool kirjeldas.
Ntx üks juhtum. Ööbisin Tallinnas ühe tuttava juures esimest korda. Ja unes nägin, et selline suur läbipasitev pealuu tekkis keset tuba ja keegi võttis mu kõrist kinni nii et ei saanud hästi hingata. Ma nüüd ei mäleta kas too kinni hoidja käskis mul appi karjuda või mitte, aga igatahes seda ma tegin. Esimest korda see ei õnnestunud. Tuli ainult kähisev hääl välja. Teist korda võtsin siis kogu jõu kokku ja karjusin üle öise toa appi, mispeale nii ise kui ka teised üles ärkasid Laugh
Teine sarnane juhtum oli oma kodus. Lamasin voodis näoga seina poole. Ja ilmselt siis jälle läbi une tahtsin teist külge pöörata, aga e isaanud. Keegi oleks justkui kinni hoidnud. Tundsin end kuidagi väga jõuetuna. Lõpuks kui läbi raskuste teise külje sain pöörata, ärkasin südame pekseldes üles.

Ei oska midagi sellistest asjadest arvata. Võib-olla oli see kõik uni ja ettekujutlus.. aga võib-olla mitte...
Vasta
#27
ma olen paarkorda sellist und näinud, et kõnnin kuskil mööda teed ja siis kukun pikali ja olen ehmatusega üleval nagu oleks päriselt kukkunud. Vastik on
Väiksena nägin mõnikord sellist und, et ma sõitsin rallit ja panin aga purna ja sõitisn ikka edasi kuni surma sain. Alati kui ma surma sain, ärkasin ma ülesse. Aga jah vaimudega seonduvat küll midagi pole olnud
Vasta
#28
Kunagi mitu aastat tagasi korjasime sõpradega põllu ääres kraavi kaldal metsmaasikaid. Märkasime, et keegi vanem naine korjab põllul naistepunasid. Ei teinud sellest eriti välja, tundus loomulik, et keegi ravimtaimi korjab. Korraks käisime kraavi põhjas ja kui välja tulime, oli eideke kadunud. Ta oli ometi keset suurt põldu olnud. Ei tahax uskuda, et vana inimene vähem kui minutiga suutis sealt ära jalutada. Pealegi polnud keegi läheduses selliste tunnusjoontega inimest näinud. Hiljem kui põllule seda kohta vaatama läxime, leidsime kimbu naistepunasid.
Vasta
#29
Äkki oli keset põldu vana auk. Kunagi on jahimehed kaevanud, et loomi sinna püüda. Tädike jättis oma kimbu põllule, et ei peaks koguaeg käes tassima ja läks teisi naistepunesid otsima. kukkus kopsti auku ja murdis kaela. <--- ok see oli nali. aga võimalik, et ta seal kuskil ära minestas, oleneb kui kõrga rohi seal kasvas.
Huvitav, miks peab vaim lilli põllul korjama. Maybe jäi mingi asi tegemata, nüüd käib põllul kummitamas
Vasta
#30
mul on üks imelik kogemus, mida ma ei oska muud moodi seletada, kui et tegemist oli vaimu(de)ga...
juhtus mingi 8-9 aastat tagasi...magasin oma toas, raadio oli kapi peal, juhe seinast väljas...järsku läks raadio käima, diktor tutvustas midagi ja siis hakkas mängima Eesti hümn (u kell 4 öösel) ning pärast seda jäi raadio uuesti vait :S

umbes pool aastat hiljem käisin vanematega ühel üritusel, kus esines sensitiiv, pärast oli võimalus temaga omavahel rääkida...saime tutvuste kaudu suht esimestena löögile (tahtjaid oli meeletult)...alguses rääkis meile korteriplaani järgi, kus asuvad veesooned jne, siis (korteriplaani uurides) avastas ta kaks vaimu ja suutis isegi nad kindlaks teha (üks oli isa klassivend, kes oli end üles poonud, teist ei mäleta :vaimSmile, seejärel ajas ta mingite loitsude abil kummitused välja.....

sellest peale usun, et vaimud on olemas...tõendab seda ka kunagine Kunda poltergeist, kelle tegevus õnnestus isegi filmilindile jäädvustada...
Vasta
#31
Sain ma õigesti aru, et sinul õnnestus filmilindile jäädvustada Kunda poltergeist..? Kui nii, siis on äkki mingi võimalus seda ka paraveeblastele tutvustada?
Vasta
#32
eiei, mitte mul, seda näidati omal ajal telekas ja selle ümber käis meeletu boleemika...mäletan videolõiku, kus politsei sai kummikuga pihta ja kuidas asju toas loobiti (seda näidati vist isegi uudistes) 93ndal aastal vist...
kahjuks ei leia netist eriti materjali selle kohta, suht ebamäärane link: http://luup.postimees.ee/luup/98/20/juhtkiri.htm

[Teadet on muutnud 2-5-2004 postitaja sandstorm]
Vasta
#33
Hehh, minul hakkas ükskord kopsik seinal kiikuma. Istusin emaga ja 2 kuuse pojaga köögis, päise päeva ajal ja järsku see kopsik- metalne- hakkaski kiikuma! Ütlesin siis "Kuule kurat, jäta mu kopsik rahule!" Kopsik jäi vakka.
Vasta
#34
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
olen näinud lendajaid.. eks veidike hirmus oli aga ennekõike müstiline.
Lendajatega ei ole tegemist juhusliku nägemisega .. neid näeb siis kui neid vaadata sihilikult. Kodus nägin lähedalt.. aga olen neid ka kaugel siblamas näinud kusjuures koos loomaga.

tuleb meelde film jeepers greepers
seal oli tegemist ühe lendava elukaga, kes iga 23 aasta pärast ärkab ellu, et hakata sööma...
tükk aega pärast filmielamust pani ikka tahes-tahtmata pimeduses liikudes taevasse vaatamaLaugh
Vasta
#35
Üks ülbe kummitus käis mul kõrva ääres šokolaadipaberiga ragistamas, vähemalt taolise hääle peale ärkasin ja panin tule põlema. Ahju küljes konksu otsas rippuv käterätt lehvis hoogsalt, nagu oleks just keegi mööda tormanud...
Vasta
#36
Tsitaat:Esialgne postitaja joosu
aga siis tuli õnneks meelde üks loits.
Mis loits see siis oli, äkki läheb veel vaja :o
Vasta
#37
Olen näinud, arvan ,et pea iga õhtu liigub siin kummitus ringi mul, mingi kogu teleka juures mängib kardinaga...
Aga oli ka selline juhtum, et kaks aastat tagasi , oli mul enda toa uks katki ja et see ööesel kinni seisaks, siis teipisin ukse ukseraami külge kinni, kui ma olin sellega valmis saanud, siis 5 minutit hiljem läks uks lahti, kuigi teip oli tugevasti kinni, siis ma sain kurjaks( sest see ei olnud esimene kord olnud) ja ütlesin, et jätge mind rahule sellest ajast saati pole uksed mul enam lahti vajunud, aga nüüd on see kogu, kes ringi liigub....
Vasta
#38
minul ka imelikke asju toimub-toimus. sain endale uue toa korteris ja algul sinna sisse kolides ei olnbud nagu miskit iseäralikku. õnneks on mul koer, kes magab minuga ühes toas alati ja tema nagu indikaator mul. no ja siis u nädal sai uues toas elatud, kui hakkas pihta. esiteks ei tahtnud koer minu toas enam olla. alati läks kohe ukse alla ja hakkas kraapima, et lase välja. no ja siis ma üritasin üksi magada seal toas. igal öösel ärkasin miskise asja peale üles. selline tunne oli, et keegi on toas ja jälgib mind. panin siis tule põlema (lüliti on hästi sobivalt käeulatuses) ja passisin mingi kümme minutit tuimalt üleval. kusjuures iga ööse toimus sama asi kell 1.20 (ehk praegu 5 min tagasi). olin sellega juba nii harjunud, et teadsin iga ööse, mis ees ootab: kell 1.20 silmad plõks lahti ja siis lamasin mingi kümme mintsa liikumatult, sest ei julenud peadki keerata. no ja siis tuli lõpuks ka sarja lõppüritus. ühel öösel jälle, magasin kõhuli, tekk poolenisti üle pea ja põlv teki alt väljas. ärkasin selle peale, et keegi raputas mind põlvest. arvasin, et on hommik ja et ema tahab üles ajada (oli talv ja toas pime). kuna mina ei end ei liigutanud, siis keegi ikka raputas mind. olin juba täielikult ärkvel ja tundsin, et keegi puhtfüüsiliselt hoiab minu põlvest ja ikka raputab. teki tõttu ei näinud ma ka, et kas on keegi seal pimeduses või mitte. olin ikka kindel, et ema ja siis mühatasin, et mis viga on!? sel hetkel jäi raputamine järgi ja toas oli täielik vaikus. mõtlesin, et no mis sees siis on ja panin tule põlema, et näha kes raputas. tuba sai valgeks ja mida ma näen! tuba tühi! mitte kedagi ei olnud, täiesti üksi olin. siis hakkas jube tunne sees...vaatasin kella...täpselt 1.20! veel jubedam hakkas. olin siis jälle u pool tundi liikumatult ja kangelt ja jõllitasin ümberringi tühja tuba, justnagu püüdes kedagi näha. peale seda see imelik nähtus kadus ja koer tuli hea meelega mu tuppa magama.

siis oli veel üks juhtum kõrvalmaja trepikojas. läksime ühe sõbraga teisele sõbrale külla. no ja trepikojas seal all ei ole aknaid ka ja on suht hämar ikka. tema läks ees ja mina järgi. ta oli must u trepijagu eespool. mina äkki vilksamisi nägin, et miski tume udukogu tuleb hästi kiiresti minu poole trepist alla. jõudsin seisma jääda ja mõtegi välgatas peast läbi, et mis see on. samal hetkel miski tõukas mind, eestpoolt. oleksin justnagu hiiglasliku vatipadjaga pihta saanud, sest tõuge oli tugev aga samas väga pehme. ja tundsin, kuidas see asi läks minust läbi. sõber oli ka trepil seisma jäänud ja küsis, et mis hakkas? ma ei osanud nagu miskit seletada talle.


ausaltöeldes mina küll neid enam oma tuppa ei taha, jube mu meelest. uskuge mind, üks kord on veel huvitav aga kui asi kestab kauem, siis on ikka junn jahe küll varsti.
Vasta
#39
Olen kuulnud et kui vaimul jäi midagi tegematta või klaarimatta siis otsib ta elavate abi. Nähtavasti olid see siis sina. See vaim võib veel tagasi tulla ja siis võiksid küll rahulikuks jääda ja küsida et mida ta tahab. Kui sa teda juba nägid on tõenäoline et sa teda ka kuuled.Ma usun ka et see vaim sulle halba ei tee 100 prossa! Isiklikult minul vaimud küll õudust ei tekita, tunnen et olen siin ilmas kui vaatleja. Soovin sulle ainult rahu!!:zzz:
Vasta
#40
olen näinud, kuid ei taha sellele eriti mõelda, nii et võin ainult öelda, et see on kohutav teada, et midagi taolist jälgib sind, tavaliselt neil on mingi põhimõte või arvamus, et nad peavad just nii käituma. nad on hakanud kummitama peale surma, ning kui midagi peale surma pikaldaselt teha, siis varsti muutub see automaatseks. soovitus: ärge proovige kontakteeruda kummitavate tegelastega, nad ei mõista seda.
Vasta
#41
Kust võtad jutu, et nad ei mõista? Kui keegi kummitab(selles kontekstis eeldame, et tegemist on surnud inimese hingega), siis ta:
1. mingil põhjusel kummitab just sind, järelikult oled ise teadlikult, alateadlikult või rumalusest põhjuse andnud ja ta on osaliselt või täielikult teadlik miks/mida teeb.

2. juhib tähelepanu mingile kohale/sündmusele ja sina jääd juhuslikult ette.

3. juhib mingil põhjusel tähelepanu enda (endisele) isikule.

4. ei saa aru mida teeb või kiusab teadlikult juhuslikku inimest.

Isiklikult arvan, et õige vastus on üldjuhul mõni esimese kolme seast ja kui kontakti ei soovita, antakse sellest kõigepealt viisakalt märku(...ja kui märguannet ignoreerid, siis võetakse kasutusele karmimad vahendid).
Vasta
#42
ma olen nõus ainult 2. ja 3`punktiga. Selline tunne on küll.
Vasta
#43
hmm... esimese kohta liigub ka legende(mõni on ka siin foorumis teemaks olnud) kuigi pole ise kogenud. Konkreetset inimest võib kummitada lähedane inimene, inimene kellele oled tõsise käki keeranud või vaim, kelle oled ise välja kutsunud ja pole tagasi saatnud.
Vasta
#44
Mina olen n.ö kuulnud kummitust. "N.ö" sellepärast, et ma kuulsin magnetofoni lindi pealt. Nimelt lugu on selline, et mu ühe sõbranna majas on tapetud(tülide käigus) ja surnud (infarktid ja muud haigused) palju inimesi. Ta ema on kuulnud midagi vasta oma voodi põhja prõmmimas (algus arvati, et kass on sellepõhjustajaks, kuid selgus, et kass ei mahu voodi alla...) ning tüdruk ise on kuulnud, kuidas keegi koputab vastu laua põhja (kiiresti vatas siis laua alla, aga kedagi polnud näha...). Samuti vahib kass tühja pilguga ühte kohta. Igatahes siis sõbrannade punt osustasid magnetofoniga lindistada, kas nad kuulevad äkki kedagi... (Magnetofoniga vaimude lindistamine põhiliselt käib nii, et sa veendud, et igalpool on vait ja paned lindistama maki ja küsid küsimus (näiteks: "Mis su nimi on?"), aga seda tuleks teha viisakalt ja siis lased lihtsalt makil natukene aega vaikuses lindistada ja paned maki kinni). Siis üks julgem pani maki lindistama ja küsis hästi viisakalt, kui keegi seal on siis palun öelgu ta oma nimi. Ootasid siis vaikuses natukene aega ja sama tüüp ütles, et ta panem nüüd maki kinni. Lõpetati lindistamine, keriti lint algusesse ja kuulati: vaikus, küsimus, vaikus ning mingi arusaamatu pobin (hääled lindile olid jäänud väga kehvalt). Panid siis maki uuesti kinni ja arutlesid, et mis see pobin võis olla, arvati, et see oli see,kui öeldi, et pannakse makk kinni... otsustasid siis uuesti kuulata... : vaikus, küsimus, vaikus, arusaamatu pobin, (nüüd tabas kõiki ¹okk) plika ütleb, et paneb nüüd maki kinni... Nii palju saadi aru, et tegemist oli naisterahvaga... Ja kuna mina olen nii "tubli" siis ma kogemata lindistasin ma selle maha, pärast seda, kui mulle seda kuulata oli antud... (Paha mina!) Igatahes jah...
Vasta
#45
Päris huvitav. Enda majas pole midagi märganud, aga proovida ikka võiks. Äkki mõni kummitus kükitab vaikselt kuskil siin.
Te võiksite ju uuesti proovida ja vb midagi muud küsida.
Vasta
#46
Eks me oleme mõelnud kah sellepeale, aga me pole leidnud veel ühtegi teist maja/korterit, kus arvatakse, et kummitusi on... Eks vaatab...
Vasta
#47
Olen kummituste suhtes veits skeptiline...kunagi hirmutati meie kandis väikeseid lapsi kummitustega,et nad ühte mahajäätud majja ei läheks....
Ühesõnaga ei usu nendesse enne,kui pole ise mõnega kokku puutunud!
Vasta
#48
Tsitaat:Esialgne postitaja Marleena
Olen kummituste suhtes veits skeptiline...kunagi hirmutati meie kandis väikeseid lapsi kummitustega,et nad ühte mahajäätud majja ei läheks....
Ühesõnaga ei usu nendesse enne,kui pole ise mõnega kokku puutunud!

ma praegu just tegelen ühe projektiga, kus siis uurin ühte kohalikku lossi "Suuremõisa lossi projekt", kus on igasuguseid legende kummitusest ning lossi all käikudes, mis kahjuks kinni pidi ka neid olema.... kui kunagi valmis saan, siis äkki sealt midagi leidub sellist, mis võib su arvamust muuta?:o Eriti tore oleks kui ma suudaksin saada sealt pildimaterjali mõnest sellisest kahtlasest olevusestBleh, 1 on kindel, et tegu siis võltsiga pole, kuna ma ei suuda graafikat nii hästi üldse kasutada......

NB! tean ka ühte kohta, kus surnud inimene, et äkki üritan, saan hinge välja? Igatahes teen selle lindistamis sellega proovi, arvatavasti järgmisel nädalal, kuid ma ei usu, et ma sealt midagi saan või äkki jääb elulõpuni piinama see mind, aga jah riske tuleb elus võtta ning ma võtan just selle....
Vasta
#49
kas ainult mulle tundub nii, et enamus kummituslugusid pärineb saartelt? muide, ma nägin tartus ghostbusterite masinatBleh
kõik sildid ja värgid peal:o
äkki võtate nendega kontakti?
Vasta
#50
heh...mul oleks kah yks jutuke siis siia pajatadaSmile
see juhtus ammu kui ma väike olin tegelikult olin ma mingi 10 või nii kuskil ja olin haiglas.meid oli palatis kokku kolm tydrukut.kõrval palatis olid poisid keda me käisime õhtuti piinamas.yks öö kui me oma voodites lebasime vaatasin ma uks kõrval seina peale ja näigin väga imelikku pilti. varjudeks olid naugu kaks kätt mis mängisid valguse käes.ma ehmusin väga ära ja äratasin teised yles ja vaatasime suurte silmadega seda mängu.me mõtlesime et akna taga teevad puud sellist kujutist kuid akna taga ei olnud yhtegi puud.siis me mõtlesime et kõrval palatis olevad poisid teevad nalja meile kuid nad magasid juba ammu. me uurisime kõik akna tagused ja ukse tagused järele kuid ei midagi. aga need käed ikkagi mängisid valguse käes edasi.....:vaim:
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Incubus või midagi muud? Pia 41 36,640 04-04-2020, 01:45
Viimane postitus: Teloslane
  Midagi imelikku Elessandra 4 4,886 08-02-2015, 18:52
Viimane postitus: sakala
  Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat? darkshadows 34 14,220 31-08-2013, 20:42
Viimane postitus: Wilholmensis
  Midagi on mu kodus väga valesti... InRager 6 5,052 04-04-2013, 16:53
Viimane postitus: Unetujahirmul1
  Vaimu video xed 55 23,755 09-05-2012, 08:30
Viimane postitus: ottpoiss
  Midagi minu kodus Pirital SID 6 6,292 12-08-2011, 02:03
Viimane postitus: Mercury
  Kes pole näinud, tahab näha, kes on, ei taha enam. lyllu215 8 4,945 12-06-2010, 19:18
Viimane postitus: lyllu215
  Valgusvihk või midagi paranormaalset? lalaa 22 7,811 10-06-2010, 14:41
Viimane postitus: jooshik
  Midagi väga kahtlast justus öösel. saepuru 1 2,843 09-11-2009, 10:10
Viimane postitus: Ares
  Midagi kahtlast. Creepshow 3 3,010 01-08-2009, 00:53
Viimane postitus: mulk2003

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat