Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelik juhtum!
Autor Sõnum
speed
Uustulnukas

02-07-2007 11:27
Postitus: #1
Imelik juhtum!
Mul on olnud vaimudega palju kogemusi ja seetõttu usun et nad on olemas.Räägin teile mõned juhtumid.Sangaste lossi teate?Igastahes läksime ükskord suure kambaga sinna naug pidu pidama vms.Seal saab ka ööseks jääda hotelli.Võtsime 2 tuba.Meid oli umbes mingi 10.Ühes toas oli vist 6 ja teises 4 kui ma õieti mäletan.Hotellis oli ka vähe töötajaid.2 või 3 tükki jäid aind ööseks.Ja nii siis me olime seal mõisas 13 -kesi.Meie + töötajad.Olime kõik juba magama jäänud kui äkki kuulsime koridoris samme.See oli selline pikk koridor nägu mõisates ikka on.Mõtlesin siis et mõni töötaja kõnnib koridoris.Sammud peatusid meie ukse juures ja uks läks lahti, kuid kedagi ei olnud.Olin hirmust kange juba.Panin siis ukse uuesti kinni ja proovisin magama jääda.Teised kõik magasid juba sügavat und.Olin juba peaaegu magamas.Järsku läks aken lahti ja tuul puhus jubedalt.Ja siis kuulsin et keegi hingab mu kõrval aga sõbrad olid must mingi 5-6 m kaugemal.Kuulsin kuidas keegi kõnnib voodi kõrval suurte sammudega aga seal polnud kedagi.Ma olin juba hirmust tardunud ja ajasin kähku sõbrad ülesse.Rääkisin neile mis toimus.Muidugi nad ei uskunud mind.Proovisin siis magama tagasi jääda aga ei tulnud und pärast sellise õuduse läbielamist.Olin peaaegu terve öö otsa üleval hirmust kange.Tundsin et keegi istub mu kõrval voodi peal.Lõpuks jäin ikka magama ja ärkasin hommikul kell 7 üles.Järgmine päev toimus meil ekskursioon ja seal rääkis giid et selles mõisas oli tapetud kunagi ammu üks tööline kes jäi krahvile vahele tema naisega.See oli päris imelik sest kui praegu mõtlen järgi selle üle siis ei tundu see nii usutav aga kui oled selle ise läbi elanud , siis hakkad vaimudesse uskuma.Räägin siis veel ühe juhtumi.See juhtus umbes 2 nädalat tagasi maakodus.Kõik olime köögis ja elutoas kui kuulsime äkki samme mis läksid trepist ülesse.Need sammud olid rahulikud ja pikad.Pärast läksime vaatama kuid kedagi ei olnud.Ükskord rääkis mulle ema et ta on ka kuulnud selles majas palju imelikke asju.Samme,uste avamist jms.Alguses ma ei uskunud teda kuid nüüd usun.

Muudetud: 2-7-07 kell 12:27:34 speed
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
katarina177
Tavaliige

02-07-2007 11:47
Postitus: #2

Sellest Sangaste mõisast siis.
Ei ole kuulnud, et seal kummitama peaks, kuigi olen seal korra käinud ja tean, et nendes koridorides on päris kõheeriti vel, kui kõnnid seal üksi. Seega kaldun Sind pigem uskuma.
Aga veel üks (võibolla natuke teemast kõrvale kalduv) mälestus, mis mul selle teemaga meelde tuli. Kusagil Tallinna lähedal, on olemas Laitse loss. Kui keegi on seal käinud, peaks teadma ka seda, et seal on väliterass. Kunagi ammu käisime perega seal. Läksime siis sinna väja ja ma ei tea miks, aga kuidagi ma avastasin, et need jalgrajad, mis seal on, on alt tühjad. Kuna kui jalaga sinna koputada, kostus selline kõmisev hääl. Ja seda tundsime me kõik. Isa hakkas ka koputama jalaga vastu maad ning tema mulle seda ütleski, et see on vist alt õõnes, või midagi taolist. Kas keegi teab, mis seal all on? Või on keegi vähemalt seda samaavastanud? Mind hakkas jällegi huvitama. Smile
cerrty
Uustulnukas

02-07-2007 13:17
Postitus: #3

Kui kunagi mõni aasta tagasi Sangaste lossis ööbisin,siis räägiti küll,et mingil korrusel vahel kummitab.Täpset lugu ei mäleta.Ise kummitust ei kohanud kah.
defoufo
Uustulnukas

10-05-2012 16:03
Postitus: #4
RE: Imelik juhtum!
Laitses ise kohalik, Laitse lossis pidi ka kummitama, töötajad räägivad, et vanatädike käib seal kepiga ringi. Omanikud elavad ka ise seal Lossis ja räägivad, et nemadki näinud seda tädikest ja ta ei tee mitte midagi, jalutab lossi peal ringi ainult.
kuukaart
Tavaliige

11-05-2012 22:16
Postitus: #5
Seoses oma tööga satun tihti erinevatesse lossidesse ja mõisatesse. Kui nendes üksinda ringi kolada, siis alati tajun mingit: tunnet. Sangastes, just teisel korrusel tuleb mul alati kananahk ihule ja tahan sealt ruttu minema saada.
Apollo
Huviline

12-05-2012 23:49
Postitus: #6
Käisin ka kunagi väga ammu seal, ning seal räägiti just, et keegi pidi seal kummitamas käima, mingi sügavam taustalugu oli ka aga seda kahjuks enam ei mäleta.
kuukaart
Tavaliige

12-05-2012 23:59
Postitus: #7
Ja see ka veel, et kui sellistesse kohtadesse satud, siis oled alati suursugususest vaimustatut. Ning alati uhket treppi nähes tuleb tahtmine sealt ülesse jalutada. Minul Sangastes seda tunnet pole tekkinud, kuigi interjöör on sama kutsuv nagu mõisates ikka.
missykissy
Uustulnukas

27-09-2013 07:12
Postitus: #8
Minul aga endal on ka kogemusi. Peatusime 3 ööd seal Sõbrannaga.Mu ema tuttav tollel ajal oli seal pea Administraator, seega saime seal 3 ööd veeta, kui lossis kedagi teist polnud kui ainult 2 töölist, ja ka nemad läksid minema paariks tunniks. Esimene öö oli kõhe. Olime 3 korruselt 2 voodiga magamistoas, mõlemad ärkasime üles kuna kõrval toas oli jube kära, tants, naer.. Ühesõnaga tõeline pidu käis seal. Ise veel arutasime, et kuidas nii hilja keegi Lossi sai end registreerida. Magada me ei saanud. Kell 7 hommikul oli mul esimestkorda elus luupainaja , kohutav tunne. Hommikul läksime administraatori juurde ja palusin, et kas saaksid meile 2 korrusele toa anda, kuna eelmise õhtu lärm ja pidu oli liiga suur, ja üldiselt ka kuna 3 korrus tegi mind ärevaks, selle peale administraator vastas, et lossis kuni kella 23ni kedagi peale minu ja Sõbranna polnud, et ju siis nägin halba und. Sõbrannaga jäime ikka väga kaineks. Järgmine öö teisel korrusel möödus paremini, mõlemad kuulsime küll kontsa samme ja jooksmisi koridoris, aga võibolla olime lihtsalt väga hirmul ja aju hakkas veits kaasa mängima. Järgmine päev igastahes me lossist lahkusime ja sest saati tagasi pole läinud. Möödas 11 aastat
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 1,457 04-07-2018 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Imelik suitsuhais toas exown2u 27 12,496 09-10-2015 17:43
Viimane postitus: Eithea
  Üks hirmuäratav juhtum KummitusKummikus 1 1,786 11-12-2013 04:45
Viimane postitus: MarkoJ
  Lihtsalt huvitav juhtum kadunukesega KiShaper 0 1,301 15-10-2013 14:13
Viimane postitus: KiShaper
  Imelik telefonikõne insomnia 12 6,238 03-09-2013 20:43
Viimane postitus: excubitoris
  Skyparkis paljudel piltidel orbid ja imelik kujutis pildil? nessu02 27 8,918 12-12-2012 10:54
Viimane postitus: Minaelan
  Minu koera imelik käitumine Mill 13 5,077 30-09-2011 18:21
Viimane postitus: artsakas
  Kummaline juhtum saunas mew 8 5,503 21-08-2011 11:04
Viimane postitus: kk2ku-
  Imelik juhtum kodus lyhiz 7 4,529 20-08-2011 20:52
Viimane postitus: kk2ku-
  Chase’i hauakambri kõhedustekitav juhtum SallyStitches 1 2,806 22-04-2010 22:04
Viimane postitus: Müstik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog