Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Padise klooster
#1
Seoses ühe intsidendiga küsiksin teie arvamust.
Nimelt olen käinud Padise kloostris nüüdseks vist juba viis korda, igal korral kaasas erinev inimene. Seal ühe suurema saali all on ruumid, maa all, pimedamad, rauduksed vastu seina.
Igatahes, kõik need viis inimest (ka mina) oleme seal samas ruumis kogenud midagi ängistavat, halba aurat või või ma ei tea. Kusjuures ma ei ole neile rääkinud, mida tundis keegi teine enne neid. Sees tekib kõigil paanikahäire sarnane tunne.

Seega, mu küsimus: on keegi seal midagi sarnast tundnud või teab keegi sellest midagi, mis seal olla võis?

Muudetud: 18-9-07 kell 06:40:37 Hallucigenia
Vasta
#2
Padise kloostri ajaloost:
"1343. aastaks jõuti ülalmainitud kloostriklausuurist valmis ehitada tõenäoliseliselt esimene ehk keldrikorrus ning osa põhikorruse müüridest. Siis puhkes Harjumaal suur talurahvaülestõus, mis on tuntuks saanud Jüriöö ülestõusu nime all. Ülestõusnud piirasid suure väega Padise kloostrit; selle alistumisel põletati klooster maani maha ning seal asunud 28 munka tapeti."
Vasta
#3
Ei, seda ma (isegiet) tean. Seal õues oli isegi vist kirjas see.

Aga on keegi seal käinud ja midagi sarnast kogenud? Et just see tunnete/tundmuste pool.
Vasta
#4
ma olen seal käinud
laagriga ükskord olime sela
mitu korda
aga ühekorra läksime siis kõik kes julgesid sinna kõige pimedamasse keldrisse ja järsku samaaegselt kustusid taskulambid ära..suht õudne oli aga me saime sealt välja ikka õnneks pärast kuid hoopis teisest kohast
ja üldse elise ja tra ema rääkisid,et seal on mingi nö peata munk kes käib iga udune neljapäev väljas ja kirjutab oma nime kas verega suurtesse hoonetesse või pulgaga liivale ja ükskord olevat jüriööl nende juurest tema onu tulnud ja tea märganud ja et ta kirjutas liivale"vladim " edais ei jõudnud kirjutada sest ta märkas elise onu ja siis ta kadus...ma ise ei tea palju see tõele vastab aga jah..nii on räägitud
Vasta
#5
eile sai käidud pirita kloostri varemetes.Päris äge oli.Leidsime mingi keldri.Läksime sisse.Pime.Välgumihkliga nagu eriti ei saanud valgust.Proovisime siis kasutada mobiilide valgust.Ühel sellil hakkas aga mobiil nii imelikult vilistama kui ta selle pimedusse suunas.Kusjuures see sell polnud üldse meiega.See pani nagu mõtlema,et miks selline vilin?hmm...Äkki seal ka mingi aura või mingi nähtus....
Vasta
#6
Kas Pirital saab öösel ringi käia?
Viimati oli seal valve, kui pildistama tahtsime minna. Mingi onu ajas meid minema..
Vasta
#7
ma ei käinudki öösel.
Arvan et öösel on väravad lukus...
Vasta
#8
Huh, ma juba lootsin, et sinna saab öösel ka Laugh
Vasta
#9
Minu klassiõde rääkis kuidas tema oli kuskil pirita kloostri lähistel laagris olnud ja laagriga koos seal öösel ekskursioonil käinud. Keegi oli midagi näinud ja keegi teine oli millestki pilti teinud aga keegi ei mäleta kes.
Vasta
#10
olen ise käinud padise kloostris ja ka seda sama tunnet tundnud.kuna mu õde elab teisel pool jõge siis sattun sinna paarkorda aastas ja tean et seal keldrites oli kunagi piinamis kongid ning nii mõnigi inimene suri seal piinarikkalt.mu õemehe vanaema oli kunagi näinud jõepoolse aknapeal noore naise helendavat kuju.

seoses padise kloostriga tuli mulle meelde veel üks juhtum.see kes on käinud padise kloostri juures teab kindlasti ka seda vana koolimaja mis selle kloostri kõrval asub.kes teab see teab.kuid ka seal kummitab.jällegi mu õemehe vanaema oli seal kunagi koristaja ning tegi õhtust koristust.kell võis olla nii umbes 11 ja 12 vahel.öösel.kui korraga kuulis ta teisel korrusel samme.ning uste paukumist.ning sammud tulid aina lähemale ning ka uksed paukusid aina lähemal.mis see oli või kes see oli ei tea kuna õemehe vanaema pistis jooksu ning koristamise lõppetas alles hommikul.kuid siiani ei tea kes seal kummitab.kui öösel padise kloostri juurde minna nii o´umbes 12 aeg ning pinksalt koolimaja aknaid jälgida võib seda kummitust isegi näha olla.

-------------------------------
Edit: liitsin kaks posti kokku. teinekord palun kasutada Muuda nuppu, kui tahad midagi lisada.

Muudetud: 24-7-08 kell 20:41:00 elis
Vasta
#11
ajaks kruppi kokku ja läheks asja uurimaLaugh
Vasta
#12
Padise kloostrist sõites Tallinna poole jääb tee äärde vasalemma mõis. Hetkel on selles hoones Vasalemma Põhikool, kuid sealt on tulnud infot (erinevatelt inimestelt) kahtlastest "asjadest" - põhiliselt helid, kuid ka teatud kohti pildistades ei saa normaalset fotot. Uurida võiks ka seda hoonet...
Vasta
#13
Mis muud, kui hõbekuulidega tulirelvad või hõbetatud nooltega vibud kätte ja luuresseSmile
Vasta
#14
Sees tekib kõigil paanikahäire sarnane tunne.

Olen kuulnud et sattudes tugevasse magnetvälja kogeb lisaks hirmu jne.
kastutatakse ülekuulaamistel jne. Head mõõtmist

Muudetud: 29-7-08 kell 01:17:34 Marurarum
Vasta
#15
Käisime täna öösel sõpradega Padise kloostris, käisime läbi kõik kohad kuhu sai ligi ja kahjuks ei tundnud midagi.
Kuskohas täpsemalt see kõige pimedam kelder on? Selle suure saali all?
Vasta
#16
Olen käinud seal, ma ei tea kas tegu on samade raudustega, millest teemaalgataja rääkis, aga seal olles läks lihtsalt pea uimaseks, väga paha hakkas ja oleksin peaaegu kokku kukkunud. Kui mind sealt eemale talutati, siis ei olnud enam midagi viga. Mõtlesin, et võibolla lihtsalt hetkeline nõrkusehoog, läksin uuesti ringi uudistama. Rauduste juures kukkusin kokku. Midagi ei kogenud seal, lihtsalt äärmiselt paha hakkas. Tundub tõesti nagu halb aura või halva energia väli..
Vasta
#17
kui padise kloostris käia siis hoiatan et olge ette vaatlik müüride peal käies.põhjus selles et olin alles eelmine nädal padisel õe sünnal ning läksime nagu tavaliselt padise kloostrisse uitama nagu iga aasta,ning samuti ronisime müüridel.õnneks mitte väga kõrgel vaid seal tagumises osas madala müüri peal.ja korraga tuntsin kuidas keegi mind müürilt maha lükkas.kuid minu lähedal ei olnud ühtegi elavat hinge.lihtsalt keegi haaras joppest kinni ja tõukas mind.õnneks ma ei olnud kõrgel.kõhe tunne oli.enam ma müüridele ronima ei lähe.
Vasta
#18
Lihtsalt niisama Laugh

Kloostri ajaloost ja seal mainitakse ka 28 munga tapmist
http://et.wikipedia.org/wiki/Padise_klooster
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat