• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimuvideod
#1
Seekord võibolla midagi usutavamat.
Film on päris pikk(40min), varugem siis aega!

http://video.google.com/videoplay?docid=...7364769612

Muudetud: 25-11-06 kell 09:08:12 Helen
Vasta
#2
Hullult hea film. See pani natuke rohkem mind uskuma vaimude olemasolusse.
Vasta
#3
Väga huvitav film oli Smile .
Vasta
#4
Tõesti,film oli väga huvitavwink videod tundusid ka ehtsad,kohati oi päris jube ka,näiteks see,kus mingil mehel oli nöör kaelas,kui ta pööningult või kuskilt alla tuli.
Vasta
#5
Ja see poltergeist kes peretütrel õppida ei lasnud oli ka tõepärane, tooli ju keegi nagu ei liigutanud..
Aga see nöör kaelas oli päris jube jah, omas kodus puuakse üles.
Vasta
#6
ohhh. jubeeee. ma ei suutnud lõpuni vaadata. selle poomisvärgi aint vaatasin ära.
Vasta
#7
üksi vaadates tuli küll vahepeal suur hirm peale
Vasta
#8
Ei tahaks mõeldagi, mis tunne endal oleks... :S

Hirmu tekitaks vist kyll, kui täiesti yksida öösi vaataks ja siis närvid pingul ja lõpuks yle ka mõtlen...
Vasta
#9
ilgel ilgelt lahe.

st. siitpoolt vaadates. teagi kuidas tegelt seal olles oleks.

hirmu ei tekitanud, kuid suurt uudishimu kyll

kahtlen aga nende kahe mehe fotodes millel too naise kuju oli. kuna lõi välku ja nad isegi välgutasid siis pakun et peegeldused jne...
Vasta
#10
Aga seda uuris mingi foto proff ju ka, ei usu eriti et peegeldus..

Muudetud: 14-1-07 kell 13:30:45 DooM
Vasta
#11
Omg, see oli küll lahe, aga hirmus ka. See kui see tool seal liikus ja välisuks paukus, tundus nagu oleks nähtamatu mees olnud seal. Ja see oli ka hirmus kui see nöör kaelas oli tüübil kui ta tagasi tuli pööningult...
Vasta
#12
Aga mis see valge toru moodi asi selle tydruku piltidel olla võis, mingi tugev energiasööst? Võibolla suudab ta ilma enese teadmata energiat juhtida või oli see mingi ghost? Ja siis see vlge pall, mis manööverdas seal, mis see oli?
Vasta
#13
Hirmsat ja õutsat minuarust kah seal midagi ei olnud.
Rohkem sammuti uudishimu.
Vasta
#14
Ainuke mis võis tõsi olla, oli see orbide värk, muu on kõik järgitehtav ja mina isiklikult ei uskunud noid üldse...

Orbide värki usun ma sellepärast et endal on ka väga paljude piltide peal olnud valgeid laike aga video peale pole küll midagi jäänud.
Vasta
#15
Vaatasin jupihaaval ja tekitas kohati hirmu.
Ja nõustun sellega, et need videod tundusid ehtsad,
kuid kunagi ei saa ju pead anda.

Muidugi ei ole ma mitte kunagi hetkekeski kahelnd,
et poltergeiste ja ringihulkuvaid vaime ei ole olemas
Muidugi olen ka mina ise nendega kokku puutunud.
Ja igasugu muude elukatega. Aga 'vaimud' on olemas kohe kindlasti.
Vasta
#16
See PoomisVärk see ei olnud eriti õudne aga jamh tooli tõmbamine oli lahe jup
ei tea kas see ''Angry Poltergeisti'' lugu oli päris? ei tea
Iga tahes väägaa Huvitav film
Vasta
#17
Poltergeisti osa oli filmis huvitav.Kui ma öigesti aru sain siis liigutas nende mööblit miski selline millele on raske seletust leida.
Lõppus oli huvitav see kuidas enamus inimesi nägid veinikeldris miskit, mis hõljus nagu udu, aga samas jälle ei ole ka.
Minule meeldis film väga ja see tõestab veelkord ,et lisaks reaalsele maailmale eksisteerib veel üks maailm mida inimestel on raske möista vöi millele on keeruline leida loogilist seletust.
Vasta
#18
Seletus on igale asjale, aga inimesed ju ei tea pooli asju maailmast ja mida ei teata-seda kardetakse
Vasta
#19
Seletus on tõesti igae asjale olemas aga tihtipeale on seda raske leida.Mida ei teata seda kardetakse töesti.
Vasta
#20
See ei olnud üldse ju hirmus.
Ma nägin väikse(ma)na mingit sarnast dokumentaalfilmi ja ma olen siiamaani ilgelt tahtnud seda uuesti näha...
Kõige huvitavam/parem oli see roosa naine aknal Bleh
Vasta
#21
Kõige hirmsam oli see koht, kui need mehed sellest vanast majast pilte tegid ja ilmutamisel tekkis sinna mingi naine, ja siis kui pildiga midagi tehti, siis oli ta nagu luukere...hirmus video ikkagi..
Vasta
#22
Mina olen koguaeg vaimudesse uskunud.Kes seda näeb EI saa öelda,
et vaime ei ole olemas!
Ma näitasin seda sõbrannale ja ta hakkas kartmaSmile
Ta kardab kõike.
Vasta
#23
Jube...
Olen ennem juba vaadanud, aga ikka kui meelde tuli, tekitas külmavärinaid...
See oli ainult nats naljakas, kuidas see poltergeist selle õppiva tüdruku tooli liigutas...
irwLaugh(hyes)
Vasta
#24
vaimud,poltergeist ja deemonid videod.Kas võlts või päris?
http://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8




Mind isiklikult sokeeris lõpp...(i)(i)

Muudetud: 10-7-07 kell 20:11:45 Hallucigenia
Vasta
#25
Mõni vaatasin enamvähem läbi, mõni koht ajas turtsuma. Mitte just selle pärast, et ma üritaks julge olla, vaid lendav aluspesu on minu jaoks tõesti midagi uut.
Lõpp oli inspireeriv.
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat