•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimuvideod
#26
Tõesti päris head vid-id kokku otsitud, mõned neist ringlevad U-Tube's ka eraldiseisvalt. See viimane vid ei olnud aga eriti usutav ( jaapanlaste kuramuse filmikunsti arvestades on neil kökimöki niisugune asi kokku klopsida; last on filmitud fookusest väljas, põhitähelepanu on peeglil).
Vasta
#27
Oleksin huvitatud teie arvamustest.
Mõlemad videod pärit U-Tubist.

http://www.youtube.com/watch?v=dx9AtTExQrY

http://www.youtube.com/watch?v=2eBgV9kM2SU
Vasta
#28
Tundub kli¹eelikult võlts.

Muudetud: 15-10-08 kell 18:18:05 Firenze
Vasta
#29
Esimese video pealt olen Firenzega nõus. Teise video kohta eriti nii midagi öelda ei oska. See võis olla ka mingi peegeldus välgust, kuna videos räägiti, et 'see' ilmus ju välguga. Ja kuna nagu sai ka räägitud, oli see vasakpoolne koobas/käik täiesti tühi, niiet seal võis kõiksugu kraami olla. Mis mind aga veel teise video juures häiris, oli kiri: A film by threehumps creatives. Aga seegi ainult minu arvamus. Smile

Muudetud: 13-7-07 kell 13:59:59 katarina177
Vasta
#30
jep , lõpp oli jube ! :o
Vasta
#31
ma arvan et natuke on feik .
aga ma ei oska selle lõppu kohta midagi ütelda . kuigi ise arvan et see ei ole päris .
Vasta
#32
Teema algatajagi võiks vähemalt teemas püsida, mitte mingeid emolaste laule postitada siia.
Vasta
#33
Huvitav et terve video oli tehtud sepiaga... pilt aga ilusate ja selgete värvidega. Ka kvaliteet video sees oli üle mõistuse parem...
Vasta
#34
katarina177 ,
Paljud kummitused/vaimud tulevadki nähtavale piltidel.
Humm.. Kas see siis mingi orb ei võinud olla ? Et ei tee neil kahel nagu eriti vahet...

2.video oli päris "ametlik", niiet ei oska öelda.
1.video oli kindlasti fake, sest et sealt ei paistnud midagi, ja seda "vaimu" polnud peaaegu et üldse näha.

YouTube muidu päris mega koht wink)
Vasta
#35
päris hea, poen parem teki alla peitu Laugh
imo kõige parem koht oli see kus alguses näitas istuvat tüdrukut vanni ääres ning siis juba seda sama tüdrukut püsti ja tuli filmija poole...siiamaani külmavärinad Bleh
Vasta
#36
Mina imestan selliste videote puhul pigem seda, miks inimesed lambist filmivad nt oma vannituba või autosõitu.
Raske uskuda, et vaim laseks ennast nii pikalt ja korralikult filmida. Et kui inimene näeb vaimu, siis karjatab, et 'ou, oota, ma lähen toon kaamera' ja siis filmib.
Põhhh.. eisaamaaru.
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Mina imestan selliste videote puhul pigem seda, miks inimesed lambist filmivad nt oma vannituba või autosõitu.
Raske uskuda, et vaim laseks ennast nii pikalt ja korralikult filmida. Et kui inimene näeb vaimu, siis karjatab, et 'ou, oota, ma lähen toon kaamera' ja siis filmib.
Põhhh.. eisaamaaru.
Arvan,et inimesed kes kodus või kuskil vaimu videole on saanud,pole planeerinud seda,et vot nüüd lähen filmima vaimu.Lihtsalt neil oli õige aeg ja õige koht.Vedamine,juhus....
Vasta
#38
No ma see loll, kes tahaks videot algusest lõpuni näha, muidu ei usu Laugh
Vasta
#39
Ja mina olen see rumal inimene, kes alati tahaks uskuda, et see on feik, aga samas jääb ikkagi okkaga hinges uskuma.
Vasta
#40
ostsin täna raamatu"Maailma kõige kummituslikumad paigad".Lugesin kuningliku mootorlaeva Queen Maryst.Läksin internetti infi rohkem saama ja avastasin weebika liveis.Arvatakse et kui koostaksime kummituslaevade edetabeli,juhiks seda Queen Mary kui eriti kummitusterohke laev.
Weebikas liveina saad näha siit: http://www.ghostsandlegends.com/he/index...n=ghostcam

Mis arvate? Jääte valvama seda? Äkki avastate midagi.....wink



Unustasin mainida et see on selle laeva bassein.See pidavat olema kummitus Sarahi territoorium...


Muudetud: 4-8-07 kell 13:30:28 Celtic
Vasta
#41
Mul on see raamat.Mega minu meelestLaugh
Queen mary`l tahaks ära käia küll.
Olen kuulnud,et see oli titanicust suurem...
Ei ole aega valvama jääda
aga loodan et keegi ikka avastab midagi...
ma usun küll et seal kummitab,eriti
lugedes raamatut "Maailma kõige kummituslikumad paigad".
Vasta
#42
wau päris
äge!
ma päris mitu korda juba igast kahtlasi asju näinud
mõtlesin,et ku veel näen siis teen screeni
1-st tegi mu vend ka mingi...
vahepeal tulid sinna hunnik inimesi ka XD

Muudetud: 31-7-07 kell 00:31:10 Kats.
Vasta
#43
Veel üks live kaamera.Seekord Inglismaal.Sellele kaamerale ,eriti ülemisele on jäädvustatud isegi mitu korda kummitusi. Täitsa huvitav lugeda kommentaare ja näha isegi pilte.Bleh
kaamera:http://www.salford.gov.uk/leisure/museums/ordsallhall/ghostcam.htm

Veits muudan.Panen siia juurde selle aadressi.Küll ise otsite seal midagi huvitavat http://www.salford.gov.uk/ordsallhall
Edukat kummituste jahtiwink

Muudetud: 31-7-07 kell 10:26:25 kooky
Vasta
#44
Kas teil ka kaamera pildid poolikuna ees?Hmmm...
Vasta
#45
mul ei ole
igatahes eile vaatasin seda aga ei olnud midagi erilist
vb sellepärats et ei vaadanud kaua
Vasta
#46
mul ka poolikud kaamerad
Vasta
#47
Video alguses on kohe esimine klip ainuke mis mind piinab,se on nii selgevärk!
Vasta
#48
no see osa, mis väidetavalt peale ouia mängimist filmiti oli küll totaalne crap.

1) kuidas kaamera kukkus? kukkumine oli selgelt liiga aeglane, puudus kukkumisele omane värin, kõikumine...kuidas seda öeldagi. ja isegi sel hetkel kui maha jõudis, oli pilt hoobilt paiga. tegelikkuses peaks kaamera kukkudes üleüldse sädelema hakkama, pilti peaks tulema moonutused ja peale maha jõudmist peaks ta kasvõi natukenegi värisema, kõikuma, midaiganes

2) see hingeldamine seal taustal...kamoon, midagi originaalsemat oleks võinud leida.

3) kummitus (või kesiganes) otsustas juhtumisi peeglit filmida, et ikka kindlalt näidata, et ta on nähtamatu? kõlab muidugi "äärmiselt" usutavalt.... eriti see, et tal oli ilmtingimata vaja kamerat liigutades näidata, et see seisab peegli ees ja kedagi pole kaamera juures. sellised statiivid, mida saab kaugjuhtimisel liigutada, on täiesti igapäevased nähtused.
__________

järgmises klipis nööri otsas lendavad trussikud on muidugi kah naljakad... ja see habemiku pilt seal laual käis muidugi kah asja ette.ma lausa TEADSIN juba alul, et sellega lihstalt PEAB midagi juhtuma. see oli lausa NII meelega ja etteplaneeritult sinna pandud, et jättis lihstalt haleda mulje.
Vasta
#49
lõpp oli jah lahe ,aga see aluspesu lendamine ja kaamera varistamine oli suht hale.Smile
Vasta
#50
keegi kunagi seda nö kummitus sarah't on näind?teaks mis kell umbes ilmutab siis oleks nata lihtsam kui aus olla
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat