•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimuvideod
#51
Okeei.. nüüd ma usun vaimudesse. Vaatasin seda asja ning nägin, et trepist läks ülesse mingi inimese kujuga asi. Tegin pildi ka, kohe lasen kuhugi üles selle.
Pilt :Pilt

Muudetud: 7-8-07 kell 20:39:58 rexyke
Vasta
#52
oiioii, kes ei oska saju niiditega ringi liigutada? see mõni pilt oli ikka täiega feikk..!
Vasta
#53
ja pealegi seda saab arvutiga ka teha lihtsalt sinna pannakse seisev pilt mu ema oskab ka nii teha...!
Vasta
#54
polnud midagi peale pildi mis iga 15 seki pärast muutis

kas ta pidi midagi tegema?
Vasta
#55
ei tahaks enam kunagi midagi taolist näha

ma tean et ma just tegelen selliste asjadega nagu kummitused ja nii aga see on lihtsalt õudne eriti se girl sintra video või see mis tahes se oli!!!!!!
Vasta
#56
see oli küll väga äge videoSmile
minu meelest oli kõige jubedam see nuttev laps..päris jube
Vasta
#57
Natukene , hirmutav wink . Aga see oli naljakas kui Aluspesu lendas ; *
Vasta
#58
Ma arvan ,et see on fakeSad
Vasta
#59
Ma arvan, et see video kus see kaamera maha kukkus ja lauad ja toolid liikusid see on ise tehtud, aga teisi ma asun
Vasta
#60
Eriti jube ei olnud..Aga video tundus päris tõsi olevat, eriti see roosa naine aknal..
Vasta
#61
ma vaatasin selle ära ja see oli minu arvates jube ägeSmile
vaadatuna ta ei tundunud ülse hirmus aga koha peal küll olla ei tehaks.Seal võis jube olla.Ja ma ei usu et see võltsing oli.
Vasta
#62
aitäh, ma ei saa enam õhtul magada Bleh
Vasta
#63
suht lahe
aga see tundus kahtlane kui see tool liikus
laps istus peal ju :S
suht kohutav :S
Vasta
#64
ah see oli jube Sad(y)
Vasta
#65
appiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ma pmst ¹okis :S:S
julm !!!!!
aga see alguses kui aknast sisse tuli ja zoomis seda ma kukkusin tooliga ümber :S
Vasta
#66
ma ei näe mitte midagi
ühtegi vaimu ei ole ju :S:S
Vasta
#67
See pholtergeisti klipp vms. oli kindlalt feik, sest see vend filmis täpselt neid asju, mis parasjagu alles liikuma hakkasid aga nojah, olen ise kah selliseid asju teinud ja sellepärast tean, et kõik selles oli feik, k.a. lõpp!Laugh

Muudetud: 2-11-07 kell 09:39:27 ne00n
Vasta
#68
mõnitad vä?
Vasta
#69
üks mu elu huvitavamaid 40 minutit.(y)

Väga hea film, ja tõsi tundus ka see olevat.
Ainult viimane lõik tundus kuidagi kahtlane :/
Vasta
#70
Orhidee93, ära nüüd tõsiselt võta seda... Selleks, et sealt kaamerast midagi näha, tuleb seda ikka tunde ja tunde vahtida ning ehk siis kui sul ikka VÄGA veab jääb midagi kahtlast kaamera ette, mida võib ehk võib-olla nimetada vaimuks Smile


Raul
Vasta
#71
Good!
Suht usutav aga osad kohad olid küll mõtetud, minuga on ka nii juhtund nagu seal maja keldris juhtus, et mingi kahtlane värk nagu käis läbi.
Vasta
#72
sealt midagi näha on lootusetu üritus! kui just ei looda, et mingi vaim seisab viisteist sekundit ühel kohal, sets just iga 15 seki tagant uuendatakse pilti. ühesõnaga lootusetu
Vasta
#73
mingi suht nunnu film oli jahwink
Vasta
#74
mmm... ei usu väga et sealt üldse midagi näeb. vaimud ei ole lollid
Vasta
#75
Tsitaat:Algselt postitas: Durin
Orhidee93, ära nüüd tõsiselt võta seda... Selleks, et sealt kaamerast midagi näha, tuleb seda ikka tunde ja tunde vahtida ning ehk siis kui sul ikka VÄGA veab jääb midagi kahtlast kaamera ette, mida võib ehk võib-olla nimetada vaimuks Smile


täpselt. mõttetu suhtBleh

edit: tsitaadi süntaks

Muudetud: 9-11-07 kell 17:15:51 Hallucigenia
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat