•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaimuvideod
#76
hea koht oli see kui aluspesu lendas ja hirmutav koht oli see must asi seal kordioris Sad täiega judinad on peal
Vasta
#77
ei usu väga
Vasta
#78
Aluspüksid oli ikka vääga väga irw Laugh
Vasta
#79
Khmm, okey aluspesu lendas ja see pilt laual oli arvutiga loodud. Küss selles, kuidas said kella seierid käia tagurpidi ja hiljem terve kell seinal käib tagurpidi, kuni lõpuks maha laiatab, ilma et oleks näha olnud mõnda seletavad jubinat, mis oleks seda kella seal seina peal toimetanud?
Selle mahakukkuva kaamera osast niipalju, et kui kaamera maha kukub ei pruugi seal midagi virvendada, pealegi võisid seal olla kukkumist leevendavad juhtmed (laadia vms.) mis ei lasknud kaameral nii kiiresti kukkuda. Oleme ju näinud kõik mõnda videot kus keegi kaameramehele äsab või miskit, ei sähvi seal ju midagi, ja kui tegemist on kvaliteetse kaameraga, mite amatöörikaga mis nagunii iga liigutuse peale pildi kirjuks viskab. Pealegi järgmise hommiku videos oli näha ju kuidas pilt muundus ja heli läks imelikuks. Selliseid trikke teemav digikaamearad kui juures on mõni segaja või muu energia allikas. Akud lähevad tyhjaks, pilt hakkab virvendama heli pole üldse või on mingi kahtlane vinin. Kui arvata et üks detail klipist on täileik porr, siis peab ju olema terev klipp porr, sest kui sa hakkad mingit kamarajura lavastama siis sa ju lavastad kogu mängu, mitte et osa on nagu päris koll-koll ja osa paned ise juurde või? On kaks varianti, kas tõene või väär! Kõiki asju saab mitmeti seletada, ntx see et uks läks lahti.. keegi võis selle ju sealt kuskil pimedusest lahti lükata..täitsa võimalik eksole..aga ei saa ju välistada et seda tegi mõni poltergeist. See et taldrik laualt maha lendab, on ju tegelikult täiesti labane, aga miks ei võiks poltergeist teha säärast labast asja..kas lihtsalt sellepärast, et tegelikult on võimalik see inimesel mingi tavalise niidiga sealt maha tõmmata?
viimane kilpp..Fokusseeritud oli peegeldust mitte last.. peeglit oli fokusseeritud alles korduses, kui seda ringi keeramise kohta uuesti näidati, ja see fokusseeritud peegeldus oli märksa halvema kvalitediga kui see mis me kõigepealt nägime, sellest võime järeldada seda, et fokusseeritud ei olnud mitte selle sama kaameraga millega filmiti, vaid hiljem arvutiga kui seda kordust üldse kokku miksiti.
Isiklikult arvan ma et hunnik Fake jurasid jäi sinna videosse panemata, usun et kamp asjapulki arutlesid ennem jupp aega kui midagi sinna vieosse julgesid miksida..sest kes meist tahaks panna tõepähe üles mõne video, mis on silmnähtavalt fake või tekib väiksemgi kahtlus selle õigsuse üle.

Muudetud: 17-11-07 kell 14:42:40 Ärtu

Muudetud: 17-11-07 kell 14:43:41 Ärtu
Vasta
#80
Nii,jälgigis ise ka seda kaamerat eile öösel suure innuga ja midagi justkui korraks ilmutas ennast.niiet ei tea,kas oli see mingi valgusviht või oligi kummitus?!
Et siis soovitan just õhtupoole passida,siis suurem lootusSmile
Pmst,ega jh,neid just eriti hea näha pole kui iga 15 seki tagant uuendatakseSad
Vasta
#81
Kui vaaatsain oli ikka suht jube ,aga kui lõpus selle üle mõtlema hakkad siis oli ikka imelik küll(osad),aga osadest näiteks sellest viimasest ma ei saanud aru,sest kuidas see sai olla tõeline,või kuidas sai seda ise teha?Imelik jah,aga samas on ju tegelt ka poltergeisti ja muidu mõtled küll,et suur asi,aga kui nii vaatad siis mõtled,et issand junam tegelt osadel juhudel on päriselt ka nii.See kummituse värk on huvitav ja põnev,aga ka samas väga hirmuäratav.Kui ma ise midagi sellist näeks,siis ma saaks vist küll infarkti ja kui ellu jääks siis koju enam ei läheks(läheks kuhugile vanaema juurde või nii).Siis tulen teid ise kummitamaBleh
Vasta
#82
väga hull jep
Vasta
#83
mis seal lõpus oli?
ma ei julgenud vaadata.
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas: Helkuu
mis seal lõpus oli?
ma ei julgenud vaadata.
Väike tütarlaps kammib juukseid suure peegli ees, hakkab ennast pöörama teisele poole, aga ühe peegli kujutuses(3 väikest peeglit ühes) jäi laps ikka samasse asendisse. See koht minu jaoks nii hirmus küll ei olnud, kuigi mõned teised klipid olid väga hirmsad.
Vasta
#85
Ma olen neid kõiki videoid eraldi näinud.. Mingi tüübi poolt kokku moonteeritud lihtsalt
aga jah.. ütleks, et enamus olid fake'id, need turvakaamera omad tundusid ehtsad.
See oli väga kahtlane, kus mingi tüübi toanoargas istus väike tüdruk.. No kamoon Laugh

Muudetud: 4-12-07 kell 20:00:25 Ghostfreak
Vasta
#86
ma arvat et see kus see aluspesu lendas seda ma uskuda ei taha see oli irw.See oli kyll jube kui mingi asi oli vannitoas kes enne istus siis pysti (vaatasin korralikult sellel oli jube lõust)alates pärast seda ma kardan pimetat.Eriti ei tahaks osasid asju uskuda...
Vasta
#87
Nägin filmi, huvitav. Lõpp tundus kuidagi töödeldud...

Muudetud: 29-12-07 kell 14:32:02 resr
Vasta
#88
Kas teate kuidas tehakse nukufilmi? Näiteks kuidas saaks kella tagurpidi käima ja pärast seinalt alla kukkuma? Mina teeks selle nii. Paneksin kaamera statiivile ja kella fikseeriskisn seinale kahepoolse teibi või plastiliiniga. Märgiksin seinale õrnalt paar ristikest mis oleks kohakuti kellale asetatud märgetega. Nüüd ma läheks kaamera juurde ja teeks ühe pildi või ka 2-4. Peale seda läheksin kella juurde, võtaksin kella maha ja keeraksin seda vähe tagasi. Paneksin uuesti seinale, nii et seina ja kella märked oleks jälle täpselt kohakuti.
Jälle fotoka või kaamera juurde ja uus pilt. Kell tagasi ja fikseeriks selle ristikeste abil täpselt samasse asendisse. Ja nii edasi.
Kui tahaksin, et see alla kukuks?
Digitaalfilmidel käib meie silme eest 25 kaadrit(uut pilti) sekundis läbi. Alustuseks ma arvestaks kui kaua kukuks kell seinalt. Polegi väga täpselt vaja kuna meie silma jaoks on 2 meetrit niivõrd väike vahe, et kas kukub kork või kukub plastist kell. Sellise vahemaa pealt kukub keha umbes veerand sekundiga. 25-st veerand on ligikaudu 6. Jagaksin siis 2 meetrit 6-ga,see on umbes 33 cm. Kasutaksin nüüd jälle mingit "märgindust" ja jaotaksin põranda ja seina vahe 6-ks 33 cm vahega. Kella seinal fikseerides iga 33 sentimeetri tagant allapoole, teeksin igast uuest kella asupaigast kaadri. Kui need kaadrid nüüd järjest liikuma panna jääb mulje nagu kõik see langemine oleks päris. Keerulisemaks teeks asja see kui kaamera poleks fikseeritud ja aknast tuleks päikesevalgus. Neis klippides on näha et valgus/pimedus on tehislik ja kaamera statiivil.
Kuidas ma "filmiks" ilma operaatorita kaamerat peegli ees?
Samamoodi aga paneksin kaamera aegvõttele s.t. et peale iga kaadrit läheksin ruumi, paneksin tule põlema, muudaksin seal midagi, läheksin kaamera juurde ja programmeeriks selle pildistama 30 sekundi pärast. Selle 30 sekundi jooksul ma jõuaks tule kustutada ja ruumist väljuda, ukse sulgeda ning veel mõned sekundid oodata. Ja siis uuesti tagasi.
Vahepealne selgitus, et paljudel digifilmikaameratel on olemas kõik fotoaparaadi funktsioonid ja vastupidi.

Taolisi trikke tegi Disney juba mõnd aega peale foto ja kino leiutamist.

Ilmselt keegi ei arva, vaadates Shrecki või Ice Age, et need on tegelikus keskonnas ja tegelike elukatega? Või vaadates pea ükskõik mis filmi, mis kinodes jookseb ning ei arva, et Hollywoodis ongi reaalselt kõik inimeste lendamised, maastikud, kosmoselaevad reaalsed?
Mina igaljuhul ei arva.
Umbes aastast 1983 on olemas reaalsed 3d graafikaprogrammid (Silicon Graphics)-(kuigi 3d algoritmid tuletas 60ndate alguses üksainuke mees üheainukese a'la 3 korruselise arvuti taga mille hind võrdus miljonite dollaritega. Kusjuures nende algoritmide juured on veel kaugemal minevikus - Descartes'is ja sealt edasi Eukleidesini välja).
Praegusel ajal võib igaüks enda arvutisse downloadida mingi 3d animatsiooni trial või lausa tasuta progre, õppida seda paar tundi ja kasutades sisseehitatud algoritme, proovitööks genereerida koos "allapandud" videoga "mõjuvad dok kaadrid", mida siis naljana saadetakse tuttavatele ja nähes tuttavate algset reaktsiooni, pannakse ka youtube'i üles, et oodata naiivsete kommentaare "wow, jatka samas vaimus edasi". Peale seda teeb üks kergeusklik "vaimuuuria" (jäääär, turuuuringuguru) sellest ühe vääga teeervikliku filmiklipi tõestamaks mitte niivõrd seda, et vaimud on olemas vaid, et "ma oskan montaazhi ja strar warsi stiilis tiitreid teha".

Muudetud: 30-12-07 kell 22:52:19 hullult parandamist lauseehituses ja kirjavigades koguaeg.

Muudetud: 31-12-07 kell 08:59:09 trz
Vasta
#89
Alustaks uut postitust lausega: "Senikaua kui on maailmas mustkunst, ei peaks mllegis kindel olema"

Uri Geller
Hale?

Aga see?
Jim Callahan

hale?

Kas see mees on kummitus või jeesus või hoopis ingel?
Kõik võtted on ilma montaazhita ja võetud reaalajas kuigi mitme kaameraga ja inimesed on juhuslikult valitud!
Nii väidab Criss Angel ja kogu tema meeskond.
Criss Angel
levitatsioon
mööda müüri
läbi müüri
vägev eks?

Tegelikul ka üsna labane ja seletatav. Piisab sellest kui sa ei usu väidet "Kõik võtted on ilma montaazhita ja võetud reaalajas kuigi mitme kaameraga ja inimesed on juhuslikult valitud!" ning muud jahumist miskäib ette ja taha. Kohe kõik saab selgemaks. Neil lihtne väita ja meil lihtne mitte uskuda.

Muudetud: 31-12-07 kell 09:21:58 trz
Vasta
#90
http://img263.imageshack.us/img263/2804/kummitusfe0.jpg
Seal voodi juures on midagi imelikku, nagu mingi väike pea vaataks... Kõige vasakpoolsem voodi jalg.

Muudetud: 4-1-08 kell 13:50:06 Xterra
Vasta
#91
Kui vaatate esimesel pildil vasakpoolse voodi posti taha näete naist piilumas!
Vasta
#92
Inimene näeb seda, mida tahab näha. Enamasti. Mida rohkem näeb ta sama pilti, filmi, ümbrust, seda enam leiab ta detaile.
Vasta
#93
vaatasin uuesti....

suht sama mis enne aga ikkagi midagi liikus eriti aru ei saanud
Vasta
#94
näinud, lõpp on kyll suht jube. Lahtiminev kapiuks on ilmselt kah võltsitud.
Vasta
#95
Tsitaat:Algselt postitas: real-life
näinud, lõpp on kyll suht jube. Lahtiminev kapiuks on ilmselt kah võltsitud.

See on üks vähestest klippidest, mis ei pruugi olla võltsitud. Kuigi tõesti, osad klipid tundusid kahtlased ja naljakad, siis usun, et ehk päriselt on siiski sarnaseid olukordi olnud, kuid kuidas sa satud just sellist asja lindile võtma?
Kapiuks võib tõenäoliselt tõeline olla, sest selline käitumine "kummituse" poolt on võimalik, et uks iga öö lahti paisatakse. On hullemaidki olukordi olnud, mida saab lindile võtta, kui sa tead, et need toimuma hakkavad. Tegelikult see kapiukse teema ei pruugi isegi mitte kummitus olla, ehk oli see maja kunagise elaniku väga tugeva energia järelmõju?
Vasta
#96
et siis juhuslikult uudistest nägin klippi ..
http://www.reporter.ee/index.php/2008/01...itus/?cp=1

et naq feik või tõeline?
kuigi ise arvan et feik sest käsi oli selja taga näha -.-

Muudetud: 30-1-08 kell 22:21:00 Orhidee93

Muudetud: 30-1-08 kell 22:39:27 Flash
Vasta
#97
Kõigepealt - teema pealkiri ei ole just kõige parem. Soovitan ära muuta. Pärast mõni mode niikuinii annab sama käsu.

Lindi kohta nii palju, et kummituseks võis olla musta riietatud inimene.. Teised kohalolijad mängisid kaasa ja tuligi klipp kummitusest. Kusjuures tegu võis olla ka mingisuguse filmitöötlusega.
Vasta
#98
Et kahtlustada kõige hullemat, on sellise kvaliteediga video uskumiseks vaja "usaldusväärset tunnistajat". Seda aga kuskilt lillakas-kollasest uudisteportaalist ei leia.

Realist olles,
istus enne keegi kas täpselt tüdruku taga või kuskil mujal vaatenurgast väljas, tõusis püsti ja jalutas minema ning aitas veel tasakaalu hoidmisele käega kaasa..... või vastupidi, tuli ja istus. Keegi, kellel on ikka päris vari ja päris käsi- näiteks inimene.

naq


Muudetud: 30-1-08 kell 22:32:08 Tom
Vasta
#99
Väga haledalt üritavad petta. Ei lähe läbi.
FEIK.
Vasta
Ei näe seda videot seal...Sad

Muudetud: 31-1-08 kell 13:34:41 Avo
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat