Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kuidas vaimu enda sisse kutsuda?
#1
kas te oskate vaimu enda sisse kutsuda? Kui oskate sooviks õpetust.. ja nagu positiivseid külgi kui vaim sinu sees on...

Muudetud: 25-7-07 kell 13:22:52 Hallucigenia
Vasta
#2
Selles mõttes, et ma tahaks oma surnud sõbrannat endasse kutsuda. Siis ta kaitseks mind nagu halbade vaimude eest... On see üldse võimalik?
Vasta
#3
omg mis mõtted sul peas liiguvad
nagu vaim endasse kutsuda
ma arvan,et see pole eriti hea mõte...
ja seda ka,et na arvan,et encorel on täitsa õigus
Vasta
#4
Wtf, kust selliseid ideid üldse välja genereeritakse? Tule taevas appi!
Vasta
#5
Ei saa kiusatusele vastu panna.
Meil siin Tallinnas käib ikka nii, et: mi casa es su casa
Võinoh, mi cuerpo es otros cuerpo

(H)
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Ei saa kiusatusele vastu panna.
Meil siin Tallinnas käib ikka nii, et: mi casa es su casa
Võinoh, mi cuerpo es otros cuerpo
Lahked inimesed teil sääl Tallinnas, jah! Lausa Pulp Fiction.
(püüan hoiduda kiusatusest pikemalt kommenteerida, eriti seda viimast rida)

My body lies over the ocean ...
(kõvasti ja valel viisil Laugh)

Aga teema juurde - kas meil ei olegi siis kogu aeg vaim sees või kuidas?
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
kas meil ei olegi siis kogu aeg vaim sees või kuidas?

Zombidel ei pidavat ju vaimu/hinge olema?
Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Zombidel ei pidavat ju vaimu/hinge olema?
Huvitav mõte ... et PirateGirl on zombi, kes ihkab tagasi inimeseks?
Vasta
#9
pigem on asi pirategirl'i vanuses ehk siis teadmatuses. ja hingel ja vaimul on vahe sees ikka. kehas on hing mitte vaim...
Vasta
#10
Ma tahaks pigem seda teada, kuidas tuleb ühel (eeldatavasti) normaalse mõistusega inimesel pähe kutsuda enda sisse kellegi teise hing.
Kas iseendaga pole siis piisavalt raske elada, et tahaks 'seltsilisi'?
Vasta
#11
Inimene ja tema piiritu ego:

1. tahan et keegi kaitseks mind!
2. tahan et sõbranna oleks minuga!
3. tahan sõbrannat ka peale tema surma hoida enda juures!
4. me me me...
Vasta
#12
Aga milline oleks võimalus, et 'saad' enda sisse just sellise vaimu/hinge, kes Sind hariks, õpetaks, jne.
Et kui ma nüüd lolli peaga statistikat teen, siis surnute hulgas on rohkesti mingeid enesetapjaid, roolijoodikuid ja muid debiile. Vaevalt, et nemad mind kuidagi aidata saaksid.

Iseenesest on Su mõte hea, encore. Ma vist liiga pessimistlik või pettunud vms inimestes, et lillelisi asju uskuda.

Muudetud: 26-7-07 kell 15:30:38 InDemand
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Aga milline oleks võimalus, et 'saad' enda sisse just sellise vaimu/hinge, kes Sind hariks, õpetaks, jne.
Et kui ma nüüd lolli peaga statistikat teen, siis surnute hulgas on rohkesti mingeid enesetapjaid, roolijoodikuid ja muid debiile. Vaevalt, et nemad mind kuidagi aidata saaksid.

Iseenesest on Su mõte hea, encore. Ma vist liiga pessimistlik või pettunud vms inimestes, et lillelisi asju uskuda.

Muudetud: 26-7-07 kell 15:30:38 InDemand

sellist asja kutsutakse kanaldamiseks. inglis keeles channeling.

http://www.klassikaraadio.ee/index.php?l...in_id=1014

antud lingis alla poole kerides on olemas kaks saadet nimetatud teemal
Vasta
#14
Einoh, eks ma natukene tea ikka ka, kuidas asi käib.
Aga nii põhimõtteliselt.. kui ikka teadjainimene seda läbi ei vii, võib tulemus halb olla.

(Aga lingist leidsin muud põnevat Smile)
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Inimene ja tema piiritu ego:

1. tahan et keegi kaitseks mind!
2. tahan et sõbranna oleks minuga!
3. tahan sõbrannat ka peale tema surma hoida enda juures!
4. me me me...

5. Tuleb nende nelja punkti täitjale kindlasti "koht kätte näidata" wink


Ehk piisaks kui ütelda, et meenuta vahel oma surnud sõbrannat ja sellest juba piisab. Kedagi ei ole vaja enda sisse kutsuda.

Jõudu sulle PirateGirl!

Muudetud: 27-7-07 kell 16:39:33 Halo

Muudetud: 3-9-07 kell 18:32:24 Halo
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Halo
Kedagi ei ole vaja enda sisse kutsuda.

Selle jaoks võiks veel vanust kogudaLaugh
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Selle jaoks võiks veel vanust kogudaLaugh

Tea, tänapäeval alustatakse suht varakult Bleh

edit: quote

Muudetud: 8-8-07 kell 19:09:38 Flash
Vasta
#18
Kui ikka väga on vaja enda kõrvale kedagi, kes hoiaks ja kaitseks, siis tuleb leida uus sõber/sõbranna surelike seast või otsida mõnda neutraalset vaimolendit... Surnud inimeste hingede väljakutsumine on kahtlane üritus. Nimelt ei pruugi sa kunagi teada saada, kelle sa just välja kutsusid-aga eks igasugu tembutajad armastavad kah esineda surnud inimese nime ja kuju all.

Kui tekib küsimus, et millist vaimolendit kutsuda, siis praegu ma ei oska kedagi soovitada. Igaühele oma. Ka vaimolenditel on emotsioonid, tujud ja kapriisid nagu inimestelgi.
Vasta
#19
kui vaimu enda sisse kutsuda, ma oskan seda aga see on juba ja nõme.
kutsusime sõbrannaga et oi kui lahe onjuu, aga siis läks midagi valesti kja mingi vaim tuli aga ta oli halb ja ma üritasin oma sõbrannat ära kägistada, sest see vaim sundis mind....!
Vasta
#20
Aga mis siis kui su sõbranna vaim parema meelega jätkaks oma arengut, sünniks uuesti vms

Tsitaat:Algselt postitas: InDemand
Et kui ma nüüd lolli peaga statistikat teen, siis surnute hulgas on rohkesti mingeid enesetapjaid, roolijoodikuid ja muid debiile. Vaevalt, et nemad mind kuidagi aidata saaksid.
Muudetud: 26-7-07 kell 15:30:38 InDemand

See, et inimesel oli raske lapsepõlv või midagi sarnast, mis ta psüühikat ja väärtushinnanguid muutis, ei tee tema hingest veel debiilikut

Muudetud: 8-8-07 kell 21:14:39 Nightspirit
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: PirateGirl
kas te oskate vaimu enda sisse kutsuda? Kui oskate sooviks õpetust.. ja nagu positiivseid külgi kui vaim sinu sees on...

Muudetud: 25-7-07 kell 13:22:52 Hallucigenia

appi sa oled hull w? selliste asjadega ei tohi jamada muidugi kui sa surma ei taha saada =/
Vasta
#22
Mnjaa.. vaimu võib endaga kaasas käima saada ka täiesti tahtmatult.. ja see võib paksu pahandust tuua. Tahes-tahtmata võtab ta meilt ka energiat nii, et kui on tõesti soov oma eluenergiast lahti saada, siis aaaga palun. Kuid siiski - ei soovitaSmile
Vasta
#23
kedagi pole vaje anda sisse kutsuda aga kui see juhtub siis ise sa ei mäleta sellest midagi..mina küll ei mäleta aga ma tean et ma olin ärkvel ja rääkisin kuigi ma polnud mina ise..mis te sellest arvate..kas see võis olla see??
Vasta
#24
Mõtlen siiani, kas on olemas ka vaime, keda ei huvita inimkehasse sisenemise võimalus? Ehk siis sellised, kes on neutraalsed, kes ei suru oma soove peale ja keda huvitab inimene kui nendega võrdväärne olend, mitte inimene kui madalam klass?

Kuna meie tajud oin nagu nad on, tuleb meil muidugi hästi ettevaatlikud olla... võib ju ette sattuda mõni selline, kes suudab oma ohvri kuradi hästi uskuma panna oma headuses, et siis selle varjus hakata oma tempe tegema.

Muudetud: 15-10-07 kell 15:07:44 paadikapten
Vasta
#25
Tegelikult, vaata mitte mingil juhul ei tasu kutsuda kellegi vaimu enda sisse!!! Kes on surnud tahab uuesti elada, ärge keegi andke kellegile võimalust sinu keha röövida! Kui sa kutsuks võtaks ta su keha endale ja sina lihtsalt ei saa midagi teha...'!
Nagu eespool Encore rääkis see tekitab lõhenenud isiksust, hulluks tahad minna vä????!!!?!?!?!?!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Loomade ja floora vaimu(?) võimekus Kahvanägu 7 1,806 31-07-2021, 22:59
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas deemonist lahti saamine töötab ? viinapudelipea 37 19,292 14-10-2020, 03:22
Viimane postitus: isemaag
  Kuidas tekkisid fotole number üheksa ja kaks mehenägu! Cessu 4 4,071 19-10-2014, 17:50
Viimane postitus: Thorondor
  Kuidas peaks reageerima? Cessu 6 5,368 26-07-2014, 06:56
Viimane postitus: Cessu
  Kuidas luua kummitust ehk Philipi eksperiment põlduba 4 3,683 23-11-2012, 01:05
Viimane postitus: põlduba
  Kuidas luua kodus "vaimuvaba" tsoon? Raksha 32 17,006 14-12-2011, 19:43
Viimane postitus: venezia
  Keegi teab, kuidas vaime tagasi ajada? omaspilves 20 10,698 02-12-2011, 00:14
Viimane postitus: Kilu-Mari
  Kuidas käib taldrikuga vaimude välja kutsumine? blackkitty 9 13,024 10-04-2011, 19:47
Viimane postitus: unclekomm
  Väide: Surnu hingega rääkimine kutsub kurja vaimu kallale Sethy 6 6,057 10-08-2010, 01:28
Viimane postitus: hulkuv hing
  Eksperiment - elusa inimese vaimu välja kutsumine Taivo 47 18,946 05-01-2007, 20:00
Viimane postitus: das

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat