Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimese aura
#26
Kas kuskil ei saa mingi testiga kindlaks teha mis värvi Sinu on?
Kunagi nägin mingit saadet kus tehti inimeste aurast pilti... :o
Vasta
#27
http://en.wikipedia.org/wiki/Kirlian_photography
http://en.wikipedia.org/wiki/Aura_photography

Soovitan rahulikult läbi lugeda, päris huvitav jutt...

[Muudetud: 11-19-2008 Nielander]
Vasta
#28
Kui ma vaatan mõnda inimese kehaosa, siis keskendudes näen seal ümber sellist noh... ma ei oska seletada. See on mõnikord erineva suurusega ja mõnikord peaaegu polegi. Teised seda ei näe. Selle seletamiseks läheb mul jube kaua aega ningi kirjutades seda seletada ei oska

Ma nägin seda juba väiksest peale, kui järsku sattusin isa raamaturiiulis sorides ühe raamatu otsa, kus oli ka auradest kirjutatud. Siis ma lugeda ei osanud eriti ja ei viitsinud ka, aga enam-vähem natuke lugesin ikka ja vaatasin pilte, ning tekkis mõte, et äkki.... ma näen inimeste aurasid??

Aga äkki kaotan selle võime üldse.... sest mida rohkem ma sellest räägin, seda kauem läheb mulle keskendumiseks aega ja seda vähem selgemalt ma näen seda.

NB! See, mis ma seal ümber näen, ei ole need kehakarvad, mis inimestel igal pool peaaegu on. Näiteks näo peal ja nii. Sest ma näen seda peopesade, sõrmede, küünte ja jalataldade ümber ka

Edit: Mina ei tea, mis see eespool kirjeldatu on, aga sõbrannal on raamat, kus on siukest staffi sees. Ja seda aurade nägemise asja ka. Esmaspäeval või teisipäeval proovin sõbranna peal järgi, et nagu aurad on kindlat värvi, vastavalt inimese tujule või meeleolule. Kui iseenda ümbert vaadata, siis on see alati elektrisinine. Mina endal nägin, aga see võttis palju keskendumist.

[Muudetud: 2-7-2009 Zeera]
Vasta
#29
ma olen kaa märkasin et tihtipeale muutub kui räägin.. Laugh


heh... ma kaa elektrisinist näen... ma nimetasin seda Impressive'aks.. Laugh
'sti ilus sinine .. ja enam v'hem t'hekesed s'ravad vms.. Laugh


Vasta
#30
Erinevaid pilte aurast ja tshakratest

http://www.youtube.com/watch?v=_1UEXBXNy...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=7gpjJUbPf...re=related
http://www.youtube.com/watch?v=DMxKffswZ...re=related

Aura pole muud kui HING, mis ümbritseb keha. Sõltuvalt hinge vanusest ja täiuslikkusest on sel eri suurus ja eri värvid.
Hing ümbritseb keha ja hoiab seda koos.
Hing on kõikjal sinus ja sinu ümber. Sa sisaldad seda. Hing on suurem kui keha.
Keha ei kanna hinge vaid hing kannab keha enda sees. Aura on hinge värvid. Mida heledamamad ja intensiivsemad värvid, seda ausam ja õilsam hing

Valgust,

iitt
Vasta
#31
Ma vist ei näinud mitte ühtegi pilti aurast või chakratest seal videodel, lihtsalt mingi arvutigraafika...

iitt - äkki sa seletaks meile lahti, kuidas hing omab oma olemuselt iseloomu? No näiteks on hing õilis ja aus. Et mida ausam hing, seda puhtamad värvid... Ja kas sa oskad mulle ka lahti seletada selle, millest need värvid tekivad? Reaalselt... Me ju teame, et füüsilises maailmas tekivad värvid valguse murdumisest, aga mismoodi on lood auramaailmas?
Vasta
#32
ma olenkunagi kuulnud et aurat on midagi enamat kui lihtsalt allikas või chakra...
Laugh

Vasta
#33
Muideks - kas see Kirilliani fotograafia ei salvesta mitte just aurat ?
Vasta
#34
Eesti keeles:
http://www.teraapia.com/?topic=94
Vasta
#35
Sellel lehel pakutav on ainult puhas raha tegemine, muud midagi.... Tegelikult peaks see kõik olema vabalt kättesaadav igale soovijale, Sest see tehnika ei olegi nii kallis, kui väidetakse.....
Praegusel tehnika ajastul saab ju neid koduste vahenditega ka teha.....Kusagilt ma kunagi lugesin täpse juhendi, kuidas ise seda valmistada. Oli üks raamat, mis kirjeldas selle olemust ja sinna kuuluvat. Head otsimist.....
Vasta
#36
Kustutatud.

[Muudetud: 11-18-2009 prototype2]
Vasta
#37
Aurast:

Hing pulseerib, võbeleb ja hõõgub teatud sagedusega ühes spetsiifilises ajas ja kohas, ta on ELU enda energia, ta on ELU ISE ( see energia ehk võbelus on teiste sõnadega AURA, paljud ka näevad seda). Selle sageduse järgi me tunnemegi üksteist ära ja leiame üles, kustahes kohast see vibratsioon ka ei tuleks.

Vasta
#38
Äkki keegi postitaks seletuse : kas kodustes tingimustes on võimalik aurat pildistada? Kui ja, siis kuidas täpsemalt?
Vasta
#39
http://www.auracolors.com/personal-quiz-auracolors.html

Ei anna päris `pead panti`, et see väga tõsine test on, aga otsustasin selle ikka siia postitada. Ise tegin seda ja selle järgi on minu nn eluvärvid ehk olulisimad aura värvid violetne (6 punkti) ja lavendel (5punkti). Kolmandat kohta jagavad kristalne, sinine ja indigo (4 punkti). Kõike vähem ehk 0 punkti on mul sellise värviga nagu fuksia (magenta) ja muud punased toonid.

Seal on selgitused ka värvidele Smile
Vasta
#40
Kuigi suhtun päris positiivselt auradesse ja nende pildistamisse ning usun tõsimeeli, et inimesi ümbritseb
aura (ise küsimus mida ta endast kujutab ja kuidas neid värve tõlgendada siis sellistesse neti testidesse
suhtun pehmelt öeldes skeptilisusega kuubis. Kui see aura eksisteerib siis on tegu inimese seest tuleva
elektromagneetilise kiirgusega - või millegi muu analoogse kiirgusega ja seda "välja arvutada" mingite
küsimustega, et "kas sul on pea eile valutanud" on pehmelt öeldes "pehme pea" tulemus.
Vasta
#41
Mina näiteks usun, et aura sisaldab endas infot inimese oleku ja iseloomu kohta - selles suhtes on see tõesti midagi, mis inimese seest tuleb.
Ühesõnaga sinu lähenemine on rohkem nn tõestatud-teaduslik, minu oma intuitiivne Smile Ega ma igasuguseid teste ei usu ka, aga põnev on neid täita ikkagi. Ja selle konkreetse testi tulemusega olen vägagi nõus... :o
Vasta
#42
Intuitiivsus on tore asi, kuid isegi see on tegelikult ju teaduslikult tõestatav nähtus.
Intuitsioon on lihtsalt info kogum mille alusel võetakse vastu otsus alateadlikult ja seda ennem
kui selle paneb kokku sinu teadlik ego. Kui meil oleks parem ja täpsem võimalus sisse vaadata
inimese aju tegemistesse siis taandub ka intuitsioon tasemele "õige + vale" info ja selle alusel
tulemuse formuleerimine.
Nagu olen juba mitmest kohast lugenud hakkavad ka "päris" teadlased jõudma tasemele, et
tunnistatakse aura olemas olu. Seda küll nii (veel) ei nimetata, kuid tehtud katsed on näidanud,
et inimesed kiirgavad mitmeid kiirgusi mida on võimalik panna ka silmale nähtavasse diapasooni.

Kui nüüd tulla tagasi selle (ja teiste sarnaste) testide juurde siis eeldan, et teatud korrelatsioon
võib isegi olla. Näiteks - depressioonis inimene kiirgab teatud laineala pikkuseid rohkem kui siis
rõõmus inimene. See peaks välja näha olema ka auras. Minu jaoks on siin probleem pigem siis
metoodikas kui praktikas. Hetkel olen lugenud, et pea igal teisel aura lugejal on viis kuidas neid
värve näha ka kuidas neid tõlgendada. Seega iga testi koostaja paneb sisse OMA nägemuse
mis ei pruugi antud situatsioonis sinule (või teisele suvalisele isikule) sobida ja annab nii siis
reaalselt vale infot. Kui oleks eelnevalt välja töötatud mingigi konsensus mis lubaks siis selliste
testide tulemusi unifitseerida saaks rääkida nii võrd ja kui võrd universaalsest testist mis annab
üldiselt aktsepteeritavaid tulemusi. Hetkel on aga pigem tegemist situatsiooniga, "et üks eit
turul rääkis" ja nüüd peame seda kõik uskuma.

Oma eelneva loba (loodan, et said aru mita ütelda tahtsin) kokkuvõtteks ütleks veel, et nagu
selle aura asjaga jõuab nn peavoolu teadus paraloogidele järele päris mitmes valdkonnas. Kui
esmane barjäär on ületatud siis on ainult aja küsimus nimetata paljusi meie elu aspekte sellise
epitaafiga kui "para".
Vasta
#43
Igatahes minu puhul testi ja reaalse aurafoto tulemused ÜLDSE kokku ei läinud. Isiklikult arvan, et aurafoto näitab hoopis midagi muud kui see test, mis otsustab eelkõige inimese huvide ja iseloomu põhjal tema aura(elu)värvi. Ja mida täites võid end ka valesti hinnata.

Praegu kaldun arvama, et Michael Newtoni see teooria osa võib isegi õige olla, et on inimesel kaks "komponenti" - keha ja hing, millel on erinevad auravärvid. Aurafotol on näha füüsilise keha auravärv; igasugused isiksuslikud omadused, huvid kas füüsilises või vaimses suunas aga aurafotol ei kajastu. Üldjuhul. Vahest ehk suured "äratundmise" pahvakud violetsete pursete näol pildil.

Ja siis on mul veel õhkõrn oletus, et äkki on aurafotol näha sünniaja tähtede seisust põhjustatud värvid - näiteks jääral punased ja oranzhid toonid. Oleks huvitav teha statistikat.
Vasta
#44
Mul on küsimus,mis ei kuulu aura välja kohta. Vabandan kui paigutan selle küsimuse siia. Mind huvitab kuidas on võimalik õppida võõrkeeli,ilma õppimata. Teada olevat sellised süsteemid toimivad. Kui keegi teab siis andke teada palun. Tervitades Kalju Paldis
Vasta
#45
Tsitaat:Algselt postitas Kalju88
Mul on küsimus,mis ei kuulu aura välja kohta. Vabandan kui paigutan selle küsimuse siia. Mind huvitab kuidas on võimalik õppida võõrkeeli,ilma õppimata. Teada olevat sellised süsteemid toimivad. Kui keegi teab siis andke teada palun. Tervitades Kalju Paldis

Lootuses, et seda küsimust ära ei kustutata ja hoopis õigesse kohta tõstetakse, siis vastan, et kuigi ka mina olen midagi taolist lugenud, siis ei tasuks seda uskuda. Elamise mõte kaoks ära kui oskusi saaks omandada ilma õppimata. Nii lihtne see ongi. Ära loo endale vääraid illusioone.
Vasta
#46
Miks inimesed oma auraga läbi ei saa?

Aeg on uus. Aura vana. Asemele tuleb uus, kristallaura. Seetõttu ongi maailm täis masenduses ja iseendaga tülis inimesi, usuvad auratransformaatorid ja aitavad inimestel oma aurat uuema vastu vahetada.

«Auratransformatsioon annab inimesele täieliku vabaduse, uue hingamise, rahu, õnne, energia ja tervise,» võtab juristiharidusega auratransformaator Monica Palm kokku mõned aura kõrgemasse astmesse aitamise kasutegurid. Kõlab nagu imerohi või tühi seebimull?

«See pole mingi ime, müstika ega mull,» ütleb tema abikaasa Indrek Palm, samuti auratransformaator. «Probleem on lihtne: enne kaheksakümnendate lõppu sündinud inimesed on vana, vikerkaareauraga, aga praegu tuleb kosmosest peale uut, kristallenergiat ning vana auraga on uues maailmas raske elada,» räägib ta.

Auratransformatsioon aitabki mehe selgitusel inimestel oma vana aura uue vastu välja vahetada.

Selleks paneb auratransformaator inimese lamama ning juhib teadvuse abil tema energiaid. Kolmetunnise sessiooni lõpuks on auratransformaator ära lahustanud inimese vana, vikerkaarevärvilise aura, kogunud kokku inimese vaimuenergia ning ehitanud tema ümber uue, lillaka indigoaura. Pärast kahekuulist tasakaalustusperioodi saab inimene püüelda veel aste edasi, kristallaura poole.

PM, 15.09
Vasta
#47
Inimeste piiritu rumalus ja idiootide suhtarv kõvahäälsete hulgas ajab mind alati meeletult masendusse. Tekib selline ängistav viha - kellele me küll loovutame oma ilma ja jätame oma lapsed sellesse elama? Kes on need tuhanded ullikesed, kes vabatahtlikult promovad iseenda sandistamist?
Vasta
#48
Oi...see artikkel ( millele InDemand viitab ) on tõesti inimhingedele, kes armastavad kergema vastupanu teed. Leian, et kellelgi teisel lasta aurat vahetada ei ole hea mõte. Sama, mis raha eest armastuse ostmine, elades pärast edasi võlts arusaamises oma olemusest. Kui kosmosest tõesti tuleb peale seda nn. uut kristall energiat siis piisab sellest kui ise piisavalt mediteerida ning avada oma kanalid kosmose energiale. Meie keha võtab sealt ise seda mida vajab.
Inimesed ei usu piisavalt iseendasse ega oma võimetesse ja sellepärast lasevad teisi ennast käperdama. Usu iseendasse ja oma võimetesse ning mõttejõudu - ongi lihtne saladus mitte olla masenduses ja riius iseendaga nagu seal artiklis öeldakse. KRT!
Vasta
#49
Kas see on tegelikult ka võimalik, et keegi teine vahetab välja minu või kellegi kolmanda aura? Kõlab natuke...noh..tobedalt või midagi seesugust :o Ma ikka mõtlesin siiani, et aura on vastavuses inimese olemusega, kui inimene muutub, muutub ka aura. Aga tundub, et ma uuemaid trende ei tea Ph34r2 Ma mötli, et maadlen oma minaga ikka ise edasi, mis mul targemat ikka teha Laugh
Vasta
#50
See kõlab tobedalt, aga kui juba saab oma aurat täiustada nn. lühimenetlusmeetodil siis peaks ka sama
mõistuse kohta kehtima? Iseenesest oleks see päris vahva: lähed vähemtargemana kuskile poekesse ja
peale lühikest protseduuri väljud sootuks targemana? Loomulikult vastavalt maksevõimele. Nagu näpujäljed
v. seesama DNA on sügavalt individuaalsed, peaks sama kehtima ka aura suhtes. Siiski, mine tea, lisaks enda
sandistamisele saad kauba peale veel korrigeeritud nõdrameelsuse?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suuremad energiakanalid inimese kehas Celtic 27 19,856 11-05-2018, 19:22
Viimane postitus: Müstik
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 6,343 23-07-2017, 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Inimese energia tunnetamine? Kelluke 7 7,431 22-08-2011, 12:52
Viimane postitus: lahendused
  Aura. Õpiks seda koos tundma? Aeonian 5 3,896 26-01-2010, 22:21
Viimane postitus: Müstik
  Inimese kehad Celtic 6 5,858 07-04-2008, 09:02
Viimane postitus: Narsiaanlane
  Minu ümber on halb energia/aura ?! Horos 8 7,825 27-09-2007, 18:19
Viimane postitus: Iiris
  Inimese energia areng priitr 10 6,774 18-04-2006, 18:10
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat