Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimese aura
#51
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Kas see on tegelikult ka võimalik, et keegi teine vahetab välja minu või kellegi kolmanda aura?
Vat seda mina ei usu! Võibolla mõni inimene suudab mõneks ajaks mõningased muutused viia mõne inimese aurasse, kuid seda, et need inimesed, kes end auratransformaatoritena reklaamivad, et need suudavad inimese aura täienisti ära vahetada ilusa ja puhta vastu - seda mina ei usu. Ainult juhtmed panevad inimesele külge. S.t "panevad käpa peale" inimese enda pealalelt algava potensiaalsele ühenduskanalile oma hinge/vaimuga ja panevad sinna külge oma egregori juhtmed. Siis edaspidi hakkad saama toitu läbi nende ja neid ka ise toitma oma energiaga.
Vasta
#52
Tsitaat:Algselt postitas Marina
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Kas see on tegelikult ka võimalik, et keegi teine vahetab välja minu või kellegi kolmanda aura?
Vat seda mina ei usu! Võibolla mõni inimene suudab mõneks ajaks mõningased muutused viia mõne inimese aurasse, kuid seda, et need inimesed, kes end auratransformaatoritena reklaamivad, et need suudavad inimese aura täienisti ära vahetada ilusa ja puhta vastu - seda mina ei usu. Ainult juhtmed panevad inimesele külge. S.t "panevad käpa peale" inimese enda pealalelt algava potensiaalsele ühenduskanalile oma hinge/vaimuga ja panevad sinna külge oma egregori juhtmed. Siis edaspidi hakkad saama toitu läbi nende ja neid ka ise toitma oma energiaga.

Lihtsustatuna või ehk siis igapäevaselt öeldes muudavad nad jah sind sõltuvaks. See tähendab siis seda, et kui tahad end n-ö hästi ja tervena tundma, pead ikka ja jälle nende juures käima ning raha loovutama.

Töötab sisuliselt sama skeemiga nagu enamike soolapuhujate puhul. Inimesele lubatakse parimat, siis ajatakse ta lootust ja igasugu valelubadusi täis ning inimene hakkab (näiliselt) taas iseendasse uskuma. Mingi hetke pärast saab see energia aga otsa, kuna see pole (enamasti) inimese enda tahe, vaid illusioon. Ja siis on vaja taas, rahakott seljas, ronida igasugu inglinaiste ja muude trans-fans-formatsiooni tegijate juurde, et "laks" kätte saada.

Kogu see sõltuvuslik käitumine on sisult sama mis narkomaanidel. Kavalamad on ära tabanud ja lüpsavad, kuis saavad.
Vasta
#53
See on taas mingi soolapuhumine jah ka minu arvates.
Samas võib see ka ohtlik olla tervisele. Leidub sensitiive, kes mingil viisil omastavad teiste inimeste energiat (biovampiirid näiteks) ja minu arust sedasi inimesi lamama pannes, on neil selleks vabad käed.
Mida aga arvate ORGON-teraapiast?
Tundub, et kui sinna kasti lamama minna, siis peaks ju kah aura hiljem hoopis teist värvi olema?
http://www.magicalmatrix.com/Seanss.html
Vasta
#54
Mnjah, omist kogemusist tean, et see aura transformeerimine on üks paganama ebatoredate tulemitega. Päris zombistumist ei toimu, aga inimese emotsioonid pakitakse kokku ja nagu topitakse "kristalli" sisse. Ja kui siis inimene satub destabiliseerivasse olukorda (olgu see tugev emotsioon või tegelik puhastav tegevus), siis see "kristall" puruneb ja kõik "vana" kargab välja ja siis on inimese rööpasse tagasisaamine päris karm ettevõtmine.

Mis puutub orgonteraapiasse, siis selles kastis on täpselt sama energia, mida genereerib inimkeha ja kõik elusolendid ise. Ravimuda üks raviefekte baseerubki just sel samal orgonenergial. Selle Kasti seinad on täidetud orgaanilise ainega, milleks on lambavill ja anorgaanilise ainega, milleks on tavaline terasvill - kooslus sama, mis elusorganismidel: orgaanika ja anorgaanika.

Ei ole mina veel näinud, et sellest kastist keegi "sinisena" välja oleks tulnud.
Ja mis te ikka siin üritate selle orgonkasti olemust oletada - võtke nende kastitajatega ühendust ja nad näitavad teile, mis see kast on. Kusjuures nad näitavad täiesti tasuta ja õpetavad neid kaste ise tegema.

Mis veel aurasse puutub, siis minu arust on selle värv üks suur illusioon illusioonis ja selle värvus on ju tegeliku energiavälja inimsilmale tähtavaks moduleerimine. See on täiesti tavaline inimese energiaväli ja loomulikult on tema tegelik võnkesagedus seotud inimese tervisliku seisundi, meeleolu ja tont veel teab millega.

Aura on inimese seisundi peegeldus ja milleks kuradiks me peaks seda transformeerima, et asju korda seada. See on ju sama hea kui me hakkaks peeglit remontima kui meie vastuvaatav lõust meile ei meeldi.
Vasta
#55
Ah jah, aurafotost. Lasin aasta eest ennast kah pildistada. Oli üks suuremat sorti alternatiivüritus ja pildikast oli ühes koridoriotsas püsti. Nalja sai nabani.

Tegin endast kahetunnise vahega kaks pilti. Esimese pildi tegin siis kui meeleolu oli laes ja hea olla. Pilt oli roheline nagu toores õun ja kusagil pea piirkonnas oli sinist. Mutt, kes pilte lahti seletas, jutustas mulle minu tervendavast väest ja peast väljavoogavast tarkusest. Ma suisa sulasin kui enese kohta sellist vaimustavat infot sain.

Siis sain kokku ühe inimesega, kelle toodud sõnum tekitas minus tunde, et ma kägistaks selle kuradi sõnumitekitaja paljaste kätega ära. Samal ajal nägin silmanurgast seda aurafotonduse nurgakest ja mõtlesin, et lähen ja lasen pildistada oma raevu. Üldjoontes oli pilt peaaegu sama: kollakasrohelist kehal ja sinist peas, aga kusagil rinnapiirkonnas oli selline sulnis roosa latakas. Muti tõlgendus oli pehmeltöeldes timm. Jälle tibake tervendajat ja suuri mõtteid ja siis see roosa laik - see olla suure ruumitäitva puhta armastuse värv. Wtf. Selle armastusega oleks ma selle memme kah maamunalt minema võinud pühkida. Muti õnneks ajas see plära mind nii mõnusasti naerma, et ta pääses seekord kergelt.

Ilmselt see aura midagi näitab, aga ma võin pea anda, et enamus selle tõlgendajaid on lihtsalt plärajad.
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas Matrix

Aura on inimese seisundi peegeldus ja milleks kuradiks me peaks seda transformeerima, et asju korda seada. See on ju sama hea kui me hakkaks peeglit remontima kui meile vastuvaatav lõust meile ei meeldi.
Täpselt!Smile
Vasta
#57
Aurafotode (Kirliani fotograafia) füüsikast vene keeles:
http://www.medicalbiophysics.dir.bg/ru/k...ffect.html
Värvus sõltub inimese biofüüsikaliste väljade tugevusest ja
selle mõjust kõrgsageduslikule (ja kõrgepingelisele)
elektromagnetväljale, sellel lingil on ka pilt spektrist ja
tekkiva värvuse vastavusest energia eV-dele.

Kunagi veidike tegelesin Kirliani aparaadiga (oli üks Moskvas
valmistatud ja mõneks päevaks minu kätte laenatud), skeemi
ka joonistasin sellelt maha kuid ise sellist järgi ei teinud.
Värvifotode paber oli tollal kallis, mõne mustvalge foto tegime.

Eesti keeles olen Lille Lindmäe kahes raamatus aurafotode
nagu http://www.schetelig.ee/~raivo/lille/lille2/lille.html
lahtiseletamisest lugenud, pildistanud on Tallinnas elav
Heldur Haldre ja Matti Ollila Soomest.

http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/iids...atud/23586
http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/tähe...evas/36201

PS: Netist leidsin raamatu autori kohta artikli:
http://www.naistemaailm.ee/artiklid/3199...rt_magaz=5

[Muudetud: 17 Sep 2010 Tehnoloog]
Vasta
#58
Säga - ega värvilisena nägemine ei tähendagi ju, et oleks kohe värviline. Igasuugune energia on ALATI värvusetu...
Vasta
#59
Värv on ju erinev lainepikkus, mida meie aju tõlgendab värvina. Loomulikult ei ole energia mingi fikseeritud värviga - see on inimese taju küsimus, millist lainepikkust ta millise värvina näeb. Ilmselgelt on olemas inimesed kes näevad ja tajuvad erinevaid lainepikkusi erinevate värvidena. Seepärast ei saa öelda, et energia oleks värvitu ja samas ei saa väita ka, et ta oleks värviline - kõik sõltub vaatleja taju ulatusest ja differentseerimisvõimest. Ka värvipime näeb kõiki värve, aga ta ei suuda osasid lainepikkusi diferentseerida.

Kui me võtame valgust kui footonite voogu, siis sellel pole tõesti mingeid laineomadusi, mis võimaldaks meie tajul eristada mingeid värve. Valgusel lainena on olemas täpselt see värv, mida me oleme suutelised tajuma, ehk oma ajus värvina tõlgendama.

Kui Vigala-Sass ütles, et aural pole värvi, siis on tal õigus. Osad laienenud tajudiapasooniga inimesed lihtsalt näevad inimese energiavälja värvilisena, sest nad tajuvad oma enese ajus vastavaid lainepikkusi nähtava valgusena ja erinevaid lainepikkusi erinevate värvidena.

Ma tunnen kahte inimest, kes näevad kõrgepingeliinide ümber helendust ja ühele tundub see sinisena ning teine ütleb, et rohelisena - võta kinni, kummal on õigus, aga samas on mõlemal õigus tema enese tajust lähtuvalt.
Vasta
#60
http://rt.com/Top_News/2010-09-21/aura-e...aign=2leep

Uudis sellest, kuidas vene füüsikaprofessor Dr. Korotkov Peterburi Tehnikaülikoolist tahab bioelektrofotograafia abil jäädvustada inimkeha ümbritsevat energiavälja. Positiivsete tulemuste korral võib sel meetodil olla potentsiaali meditsiinis. Ühtlasi soovib ta tõestada, et inimene võib oma teadvusega ümbritsevat maailma mõjutada.
Vasta
#61
Tsitaat: Uudis sellest, kuidas vene füüsikaprofessor Dr. Korotkov Peterburi Tehnikaülikoolist tahab bioelektrofotograafia abil jäädvustada inimkeha ümbritsevat energiavälja. Positiivsete tulemuste korral võib sel meetodil olla potentsiaali meditsiinis. Ühtlasi soovib ta tõestada, et inimene võib oma teadvusega ümbritsevat maailma mõjutada.

Korotkov ei taha seda teha vaid teeb seda juba aastaid. Ta on mõõdistanud isegi aura kahanemist surnud inimesel. Vt. näiteks filme:
http://kirlian.ru/forum/index.php?showtopic=791

Teadvuse ja surma kohta veel film:
http://kirlian.ru/forum/index.php?showtopic=626

Korotkovi kodukas on www.kirlian.ru

Kõik on küll paraku vaid venekeelne, aga nooremale põlvkonnale ei tee selle keele äraõppimine liiga.
Vasta
#62
USA firma Inneractive Enterprises aurakaamera abil tehtud fotod:

http://www.hot.ee/elvania/www_eesti/file19.htm
Vasta
#63
Sorry, et selle vana teema üles kaevasin, aga eks selliseid asju just algajad igasugustes foorumites teevadki. Otsivad enda jaoks huvitava teema üles ja siis postitavad. Pole ju mõtet uut teemat teha, kui midagi küsida tahaks.

Siin on olnud palju juttu aurast ja värvidest. Lugesin ka teisi sarnaseid teemasid ja otsustasin oma küsimuse siia panna.
Kas aura võib olla vaid ühte värvi?

Miks ma nii küsin? Kohe selgitan.
Mulle on elus kaks korda öeldud, et mul on kuldne aura.
Esimene kord oli umbes 12-13 aastat tagasi. Suvine jaainpäev, kuskil pisikesel külasimmanil. Murul istus grupp mustalseid. Vist oli 3-4 naist ja kari põnne nende juures mängimas. Seisin seal lähedal, kui äkki üks 4-5 aastane põnn mulle otsa vaatas ja ütles: "Sul on kuldne aura". Ka teised jäid mind vaatama. Tekkis ebamugav tunne ja nii ma sealt minema kõndisin.

3 aastat tagasi pöördus marketis minu poole vanem mustlasnaine sõnadega " Sul on kuldne aura" ja kõndis minema.

Ei oska miskit asjast arvata. Proovisin siin kuskil teemas soovitust oma aurat näha... valge paberileht ja käsi jne... nagu õpetati. Nägin ma midagi? Ei, absoluutselt mitte tuhkagi. Pea hakkas ainult tuikama. Ja tuikab sinder siiani....

Vasta
#64
Nähakse erinevaid aurakihte, see kuldne aura võis tulla sellest, et Sinu ümber on kuldsed sädemed. See aurapildile ei jää. Ja arvatavasti oma käte ümber ei näe ka, võid silmanurgast enda ümber näha. Aga aurapildi võiksid ikka ära teha siis räägime edasi...wink
Vasta
#65
Kui ma nüüd õieti siit teemast välja lugesin, siis aurapilti saab teha Tallinnas?
Hmm... ma satun pealinna nii 1-2 korda paari aasta jooksul. Jama natsa...

Mind ennast ongi hämmastanud asjaolu, et mulle on kindel auravärv öeldud. Arvasin siiani, et aura on siiski miskit vikerkaare taolist. Ohh mind lollikest Smile
Vasta
#66
Vaatasin, et oled Raplamaalt, mina ka! Mul käis eelmisel suvel kaks korda kodus aurapildistaja, uurin neid asju. Kui on huvi, võib sel suvel ka korraldada.Smile
Vasta
#67
Tänud, Tulnuk Smile
Vasta
#68
Ma ühel korral nägin enda emal aurat ümber ning rohkem pole sellist asja näinud... Ma ehmatasin ikka väga korralikult, kiljatasin kohe.
Vasta
#69
(25-02-2013, 08:13 )Tondinahk Kirjutas: Kui ma nüüd õieti siit teemast välja lugesin, siis aurapilti saab teha Tallinnas?
Hmm... ma satun pealinna nii 1-2 korda paari aasta jooksul. Jama natsa...

Mind ennast ongi hämmastanud asjaolu, et mulle on kindel auravärv öeldud. Arvasin siiani, et aura on siiski miskit vikerkaare taolist. Ohh mind lollikest Smile

Mu meelest Matrix võtab asja hästi kokku:

(17-09-2010, 12:48 )Matrix Kirjutas: Värv on ju erinev lainepikkus, mida meie aju tõlgendab värvina. Loomulikult ei ole energia mingi fikseeritud värviga - see on inimese taju küsimus, millist lainepikkust ta millise värvina näeb. Ilmselgelt on olemas inimesed kes näevad ja tajuvad erinevaid lainepikkusi erinevate värvidena. Seepärast ei saa öelda, et energia oleks värvitu ja samas ei saa väita ka, et ta oleks värviline - kõik sõltub vaatleja taju ulatusest ja differentseerimisvõimest. Ka värvipime näeb kõiki värve, aga ta ei suuda osasid lainepikkusi diferentseerida.

Kui me võtame valgust kui footonite voogu, siis sellel pole tõesti mingeid laineomadusi, mis võimaldaks meie tajul eristada mingeid värve. Valgusel lainena on olemas täpselt see värv, mida me oleme suutelised tajuma, ehk oma ajus värvina tõlgendama.

Kui Vigala-Sass ütles, et aural pole värvi, siis on tal õigus. Osad laienenud tajudiapasooniga inimesed lihtsalt näevad inimese energiavälja värvilisena, sest nad tajuvad oma enese ajus vastavaid lainepikkusi nähtava valgusena ja erinevaid lainepikkusi erinevate värvidena.

Ma tunnen kahte inimest, kes näevad kõrgepingeliinide ümber helendust ja ühele tundub see sinisena ning teine ütleb, et rohelisena - võta kinni, kummal on õigus, aga samas on mõlemal õigus tema enese tajust lähtuvalt.

Nii neli aastat tagasi hakkasin aurast huvituma ja mõne nädalase treeningu järel ka nägema, algul ümber käe ja asjade, siis ka ümber inimeste pea. Aga see vaimne pingutamine võtab tõesti pea surisema. Arvan, et mõnedel inimestel on see võime juba sünnist saadik olemas, teised peavad aga pingutama ja selleks on tõesti tahet ja usku vaja. Mina nägin seda ümber asjade ja puude enamasti (mitte alati) pastelse ja värvituna, aga inimeste ümber on küll värvid.
Arvan samuti, et need värvid tekivad sellest, kuidas või millise sagedusega sina ja sind ümbritsevad/sind moodustavad energiad vibreerivad. Ning need on ju muutuvad, sest sa ise, su tervis, su mõtted ja tunded on pidevas muutumises.

Käisin tollal (3a tagasi) ka oma aura- ja tšakrapilte tegemas kahekuuliste vahedega, esimest korda oli enamus sinine ja vähem rohelist, teine kord aga vastupidi. Ja ka teisi värve oli pisut siin-seal.
Nüüd, arvatavasti järgmine nädal, teen selle uuesti, lihtsalt uudishimust, et kas on muutunud jne.

Tallinnas tehakse seda Estonia pst 17, Allika poes:

http://www.auravision.eu/index.php?page=99

Vasta
#70
Naised oskavad ka iga väikese asja peale kiljuma hakata wink Smile
Vasta
#71
(19-04-2013, 10:49 )Elessandra Kirjutas: Ma ühel korral nägin enda emal aurat ümber ning rohkem pole sellist asja näinud... Ma ehmatasin ikka väga korralikult, kiljatasin kohe.
Selle kohta ütleks, et kõik pole kuld mis hiilgab. Mul õnnestub heledal seinal tumedate joonte ja kujutiste ümber "möödavaatamisel" ka "aurat" näha ja horisontaalsed jooned isegi kahekordseks "vaadata" seega kas tuleb järeldada, et seinale joonistatud kujutistel on aura ja horisontaaljoontel on teisel sagedusel paariline? Või on see hoopis silmapete/illusioon?
Vasta
#72
(19-04-2013, 12:40 )excubitoris Kirjutas: Naised oskavad ka iga väikese asja peale kiljuma hakata wink Smile

Ikka ikka Laugh Ma poleks eales arvanud, et ma võin sellist asja inimese ümber näha Laugh Ehmatasin ikka korralikult ära Smile
Vasta
#73

Kui tavaliselt näeme/vaatame me "terava fookusega", ehk mingile kindlale punktile keskendunult, siis aura nägemiseks tuleb vaadata "nüri fookusega", ehk "mööda vaadata", ehk "silmad defokuseerida".

Kuna minul on "tavaline nägemine" ülimalt terav (ma näen ülimalt teravalt nii lähedal olevaid tolmuterasid, kui ka kilomeetrite kaugusel olevaid esemeid a'la võsa-mendi autod), ning ma olen harjunud sellise "ülimalt terava fookusega", siis on minul äärmiselt raske silmi defokuseerida "hakka aurat nägema" õpikute harjutuste põhjal: st mingi ähmase aura-virvenduse isegi saan hetkeks, kuid siis hakkan aura üksikuid kohti "täpsemalt" uurima, silmade fookus kandub "ühte punkti", ning ongi aura-nägemine kadunud.

Samas elavad paljud inimesed äärmiselt "nüri fookusega", st niipea kui nad uued prillid saavad, läheb neil nägemine jälle paigast ära, kuna teadvus ei suuda nii suurt info-voogu hallata (appi mul hakkas pea valutama, kõik on nii selge ja terav: kuid oma "suures selguses" ei näe nad isegi prillidega kella sekundi osutit, mida mina näen 5x kaugemalt täiesti vabalt) - ühesõnaga sellistel "nüri fookusega" harjunud inimestel peaks olema üsna lihtne "ümber häälestuda" aura nägemisele.


Samas näevad paljud aurat "tunnetuslikult", st sulgevad oma silmad ja tunnetavad aurat "otseselt" (st tunnetus "läbi südame", kus käed on antenniks) - näiteks minu selgeltnägijast 4 aastane tütar vaatab nii (oota, ma panen silmad kinni, siis ma näen haldjaid ja aurat! ning seejärel kirjeldab kõike üsna detailselt).
Sellist "tunnetusliku nägemist" on jällegi minusugusel "mõistusesse kivistunud" tegelasel üsna raske õppida: st ma üritan tunnetust emuleerima hakata mõistusega, ning selline tegevus ei saa vilja kanda (tunnetusliku nägemust ei ilmne).
Samas on paljud inimesed üsna "tuhmi mõistusega", ehk neid ei piira selline "terav mõistus", ning seetõttu on neil suur eelis "tunnetuslike tajude" arendamiseks (olematu mõistus ei suuda tajusid emuleerima hakata).

Seetõttu ongi nii, et ühed näevad, kuid ei suuda nähtut tõlgendada (nö "selgeltnägijad") - kuid teised ei näe, kuid suudavad nähtut tõlgendada (nö "analüütikud") - ning kolmandad ei näe, ega suuda/taha nähtut tõlgendada (ärajoodud ajudega joodikud, ning 5-meele maailma sulgunud pseudo-skeptikud).
Vasta
#74
Aga ehk keegi teab viiteid anda, et kas saab seda aura nägemist ka õppida kuidagi?
Vasta
#75
Mul ili huvitav asi, et lambi "aura" oli helesinine ning kollane sealpool ja kui natukenegi jälgisin liikus see langust eemale ja kui sellepoolest pead pöörasin, kadus see ära.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suuremad energiakanalid inimese kehas Celtic 27 19,813 11-05-2018, 19:22
Viimane postitus: Müstik
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 6,334 23-07-2017, 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Inimese energia tunnetamine? Kelluke 7 7,427 22-08-2011, 12:52
Viimane postitus: lahendused
  Aura. Õpiks seda koos tundma? Aeonian 5 3,894 26-01-2010, 22:21
Viimane postitus: Müstik
  Inimese kehad Celtic 6 5,852 07-04-2008, 09:02
Viimane postitus: Narsiaanlane
  Minu ümber on halb energia/aura ?! Horos 8 7,820 27-09-2007, 18:19
Viimane postitus: Iiris
  Inimese energia areng priitr 10 6,766 18-04-2006, 18:10
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat