Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimese aura
#76
Kas keegi oskab öelda, kuidas võib tõlgendada ristimärki auras?
Vasta
#77
(21-06-2014, 17:45 )Preilikass Kirjutas: Kas keegi oskab öelda, kuidas võib tõlgendada ristimärki auras?
Esoteerikas on rist. Tule ja mõõga märk. See on puhastamise märk.


Vasta
#78
(21-06-2014, 17:58 )kalldunn Kirjutas:
(21-06-2014, 17:45 )Preilikass Kirjutas: Kas keegi oskab öelda, kuidas võib tõlgendada ristimärki auras?
Esoteerikas on rist. Tule ja mõõga märk. See on puhastamise märk.

Ehk siis see võiks olla kui selle kandja vaimsele puhastustulele määramise sümbol? Nagu karma tähenduses?
Kas see ka rolli omab, kus see märk keha suhtes täpselt asub?

Üks isik rääkis mulle millalgi, et ristimärk auras võib tähendada minevikuprobleeme, millesse on kinni jäädud.
Vasta
#79
Ma ei tea esoteerikast kuigi palju, aga minu enda loogikast tulenevalt on see homoöstaasi (enda alalhoidmise teatud kindlal kujul) märk.
Seda siis bioloogiast laiemas kontekstis. Elu hoiab ennast alal käbi vastandite vahelise pinge. Kui elu oleks staatiline, siis tähendaks vastandsuunaline liikumine 180 kraadi erinevaid suundi, aga elu ei ole staatiline. Elu käib ringi ja ringi ja vastandsuunad on sel juhul 90 kraadise nurga all. Sellest moodustub siis pool ristist, reaalsuse pool. Teine pool on kujuteldav, virtuaalne. See peegeldab siis inimese vabadust reaalsusest.
Ma tulin selle peale kunagi ühe inspiratsioonihetke käigus, mõeldes hinge ja vaimu suhte üle. Tegin paar joonist ka ja sellest tuli välja svastika ning imaginaarse osa lisamisel midagi mandala laadset. Nii lihtsalt kukkus välja ...
Tulega võib sellel ehk niipalju seost olla, et näiteks Herakleitose järgi on tuli kõige põhilisem element. Ühest küljest on see jäänud ajalukku, kui kellegi niivõrd-kuivõrd autoriteetne arvamus, aga sellel arvamusel on oma huvitav sisu ka. Kui ta ütles, et kõige alus on tuli, siis mõtles ta seda, et kõik on oma olemuses muutumine ja liikumine. Eristudes siis teisest tuntud seisukohast, et kõik on tegelikult Üks oma kõige sügavamal tasandil.
Nii võttes peaksid nii rist, haakrist, kui ka mandala tähendama kõik ühte asja - igavest liikumist ning muutumist. Rist peaks seejuures kõige enam viitama iseolemisele ja välise vastas seismisele ning mandala kõige rohkem harmooniale.
Niiet jah, rist võiks tähendada teatud sõjakust küll. Enda alalhoidmist välise vastu. Aga nagu juba öeldud, siis pole see esoteeriline teadmine. Rohkem nagu mõtteeksperiment.
Vasta
#80
Esoteerikas tähendab sõna aura «peent nähtamatut ainet, mis voolab läbi kõigist elusolenditest». Nii vanakreeka kui ka ladina keeles tähendab aura tuuleõhku....
Aurafotod Eesti Laul 2017 teise poolfinaali artistidest. Mida kõnelevad elektromagentväljad?

http://eestilaul.postimees.ee/4019577/au...1395166621
Vasta
#81
Tahtsin kah juba eile siia teemasse kirjutada.
Oskab keegi siin saidil öelda, kas keegi pildistab veel Kiriliani meetodil aurat, nagu H.Haldre seda tegi? Otsisin netist, midagi ei leidnud. Teised meetodid ei huvita.
Olen vastuse eest õige tänulik mis teeotsa kätte juhatab!
Vasta
#82
Ma käisin oma aura pildistamisel, et mul pilt olemas Smile
Vasta
#83
Mind huvitab ka hetkel sama teema, nii aura foto, kui Kirliani meetodil tehtav. Kui aura foto tegemise koha olen tuvastanud näiteks Loitsukeldris (aga pole jõudnud veel teha), siis Kirliani kohta leidsin netist info, et Lastekodu tänaval oleks nagu mingi koht (terveks.eu, keegi Üllar Maikalo teeb?), mis seda teenust pakub.. ma ei tea (kui keegi teab täpsemalt kellega/millega tegu või on kogemust, andke lahkelt teada/nõu)
Vasta
#84
Kunagi tegid Kirliani meetodil Kaja Jakobson abikaasaga (JAVAR OÜ) Tallinnas, praegu näitab koduleht, et enam ei tegele. Eks aparaat on ikka olemas. Elavad Raikküla vallas Raplamaal.
http://terveks.eu/kirliani.html - temaga sai kokkuleppe siinseks uuringuks, eks paistab, praegu ei oska midagi öelda.
Aura pilte teevad paljud. Nt. http://www.auravision.eu/
Mina tellisin kohapeale Haapasalust http://www.auraview.eu/
Vasta
#85
Kirliani fotograafia ei ole midagi muud kui kõrgepingest tingitud kaarlahenduste jäädvustamine fotoplaadile. Tekkinud jälje suurus ja kuju sõltuvad objekti (näiteks sõrmeotsa) niiskusest ja/ehk elektrijuhtivusest. Sellele mingisuguseid suuremaid tähendusi omistada pole minu arvates kõige targem tegu.

Näiteks kui alguses tehakse pilti kuivast sõrmeotsast, siis hiljem tehakse sulle palavas ruumis mingi pingeline seanss, mille tagajärjel sa kergelt higistama hakkad - ja jääbki mulje, et seanss tegi su "energiavälja" korda.
Vasta
#86
(03-03-2017, 06:21 )Tulnukinimene Kirjutas: Kunagi tegid Kirliani meetodil Kaja Jakobson abikaasaga (JAVAR OÜ) Tallinnas, praegu näitab koduleht, et enam ei tegele. Eks aparaat on ikka olemas. Elavad Raikküla vallas Raplamaal.
http://terveks.eu/kirliani.html - temaga sai kokkuleppe siinseks uuringuks, eks paistab, praegu ei oska midagi öelda.
Aura pilte teevad paljud. Nt. http://www.auravision.eu/
Mina tellisin kohapeale Haapasalust http://www.auraview.eu/
Kas sa oled enda poolt nähtavat võrrelnud aurafotodega? Kui, siis millised on tulemused? Kas aurat võivad erinevad inimesed erinevates värvides näha?

Vasta
#87
Aura erinev nägemine tuleb sellest, et nägijad näevad erinevaid nö. kihte. Aurafoto pildistab (tegelikult otsib juba pildistatud andmepangast isikule kõige sobivama) ainult ühte kihti.
Ise ma aurasid ei vaata, paraku mõnikord ikkagi näen.
Vasta
#88
(03-03-2017, 11:34 )Tulnukinimene Kirjutas: Aura erinev nägemine tuleb sellest, et nägijad näevad erinevaid nö. kihte. Aurafoto pildistab (tegelikult otsib juba pildistatud andmepangast isikule kõige sobivama) ainult ühte kihti.
Ise ma aurasid ei vaata, paraku mõnikord ikkagi näen.
Just selle masina poolt sobivama (füüsiliste parameetrite järgi, mingite elektriväljade vmt järgi? masinad ju aurat ei mõõda) vailimise pärast on ka küsimus, et kuidas inimesed näevad ja kas tuntakse huvi võrdluse vastu, et näha mida masin näitab ja mida inimene näeb. Kas need vaated üldse lähevad kokku.
Vasta
#89
(03-03-2017, 02:44 )namaril Kirjutas: Mind huvitab ka hetkel sama teema, nii aura foto, kui Kirliani meetodil tehtav. Kui aura foto tegemise koha olen tuvastanud näiteks Loitsukeldris (aga pole jõudnud veel teha), siis Kirliani kohta leidsin netist info, et Lastekodu tänaval oleks nagu mingi koht (terveks.eu, keegi Üllar Maikalo teeb?), mis seda teenust pakub.. ma ei tea (kui keegi teab täpsemalt kellega/millega tegu või on kogemust, andke lahkelt teada/nõu)

Need fotod näitavad su momendi tundeid/mõtteid/ihalusi. Mõne aasta pärast need muutuvad...ja siis jälle...jne.
Ma mõtlen, et miks inimesed tahavad teada, mida nende energiad/aurad neile momendil näitavad? Kas selleks, et ennast muuta või et millelegi tõestust saada?
Vasta
#90
Olen kursis jah. No mõlemat ikka ja enamgi, mind lihtsalt huvitab, mis värve näitab, mis momendi tunded/mõtted/ihalused selle järgi on, kas need vastavad nendega, mis ma ise enda arvates tunnen jne, kas hetke arusaamad kajastuvad kuidagi auras, kuidas see minu enda tõlgendusele vastab, jne. Ma ei ütle, et ma selle järgi joondun, lihtsalt huvitab, ja kui huvitab, siis eelistan lähemalt uurida, millega tegu ja oma järeldused teha. Kahju vast ei tee?
Huvitav oleks muidugi aura nägija ja aparaadiga tehtud aurapildi vms vastavust ja tõlgendust kõrvutada.
(Ja tänud ettepoole linkide eest)
Vasta
#91
Võtame näiteks siit teise variandi:
http://www.holistica-cuantica.com.mx/aur.../IMG_0.jpg
aura pildistamisel on ekraanil näha liikuv pilt, milles domineerib kollane, punane ja midagi tumedat. Nägemisel on näha, et inimesel on olemas nö. sisemine valgus e. tuum, kuid see on rasketest emotsioonidest/tunnetest/mõtetest "kinni". See tume paistab nagu tahmane suits.

Kirliani variandis, võtame esimese ja neljanda pildi:
http://www.lillelindmae.com/lille2/index.html
Tugeva väljaga inimesel (nägija, tervendaja, väega) selliselt enam vähem ongi nägemisel näha. Kiired on veelgi selgemad.
Kuid siin tuleb erinevus sisse:
http://terveks.eu/images/thumbs/kirliani.jpg
pildil näitab katkist välja, kuid nägemisel paistab hallina (vb. sellest tulebki väljend "hall mass")
Vasta
#92
(03-03-2017, 02:44 )namaril Kirjutas: siis Kirliani kohta leidsin netist info, et Lastekodu tänaval oleks nagu mingi koht (terveks.eu, keegi Üllar Maikalo teeb?), mis seda teenust pakub..
Tänud namaril!
Veneaeg tehti Eestis kriminalistikatehnika osakonnas samuti igasuguseid aparaate.Muuseas ka Kirliani pildistamisel põhinev seade.
// Papillaarkurrustiku pildistamisel inimese sõrmeotstest Kirliani meetodil jääb pildile ka kujutist ümbritsev “aura” ehk nähtav koroonalahendus. Mis veel huvitavam, elusolendi sõrme ümbritseva koroonapildi kuju sõltub isiku tervisest, väsimusest, emotsioonidest, joobeastmest jne – seega midagi sensitiividele. Meile ei olnud oluline kiirguse kuju eseme ümber, vaid eseme kontaktpinna kujutis filmil.//
http://www.tehnikamaailm.ee/eesti-krimin...katehnika/

Psühholoog Jaan Huik kirjutas 94 aasta "Horisondis" aurast niimoodi-
http://www.digar.ee/arhiiv/et/download/262017
Ega see jutt minuteada pole siiani muutund, saavad targemaks, siis räägivad jälle teist juttu!Smile



Vasta
#93
Tere, olen see Üllar kes neid "kirliane" ehk praegu rahvusvahelise nimega bioelektrograafia pilte teeb. Ka ise huviga loen mis keegi asjast arvab. Paar näidet reaalsest praktikast. Õhtul teeme pilte, pildid ilusad, hommikul peale pidu...mustad, mida suurem pohmell seda vähem välja.). Üritusel teen rahvale pilte, testin ka ennast, algul ok, tund hiljem pool kadunud ja lõpuks kolmas pilt, must kui öö..). Jääb mulje et meie meel petab end, umbes et ma pole veel väsinud aga pilt objektiivne, oled.
Vasta
#94
(28-03-2017, 11:45 )Matthew Kirjutas: Tere, olen see Üllar kes neid "kirliane" ehk praegu rahvusvahelise nimega bioelektrograafia pilte teeb. Ka ise huviga loen mis keegi asjast arvab. Paar näidet reaalsest praktikast. Õhtul teeme pilte, pildid ilusad, hommikul peale pidu...mustad, mida suurem pohmell seda vähem välja.). Üritusel teen rahvale pilte, testin ka ennast, algul ok, tund hiljem pool kadunud ja lõpuks kolmas pilt, must kui öö..). Jääb mulje et meie meel petab end, umbes et ma pole veel väsinud aga pilt objektiivne, oled.

Võiksid mõned põnevamad siia teistelegi näha panna.
Või link kus neid näha saab.
Vasta
#95
Kirliani meetod võib ju pildistada kõrglahendust või mis ta oli aga erinevatel inimestel on need jäädvustatud mustrid erinevad. Pole tähtis mis pildi konkreetselt tekitab vaid see, missugune täpselt on see jäädvustatud elektrilahendus, mis mustriga, mis katkemistega ja või tihendustega jne. Mustri eripärad korreleeruvad(t) pildistatu tervisenäitajatega.
Aurapildistamine pole kuidagi seotud füüsilist inimest ümbritseva helenduse-auraga vaid aparaadi sees, objektiivi taga on läbipaistev plaat kuhu kuvatakse värvilaigud mis siis jäävad udustena ümber fotole jäänud inimese pea. Need värvilaigud tekitatakse sinna mingi programmi algoritmidega. Tavaline arvutiprogramm kus inimese kätelt saadud elektritakistuse vm näidud seotakse mingite värvidega. Aastaid tagasi tegid neid pilte soomlased kes siin messidel käisid. Seal oli inimene ilusti peal ja "aura" ilusti konkreetne ja huvitavte kujunditega. Praegust Eestis pakutav on mingi udusudu kuigi tehnoloogia on üks vist.
Vasta
#96
Olen mõelnud. Inimese aura nägemine-tuvastamine misiganes meetodil ei anna mitte mingit praktilist otstarvet ei nägijale ega vaadeldavale isikule.

Jah, kunagi mõtlesin ka, oi kui lahe oleks näha aurat... aga siis sain aru, et igal asjal-oskusel peab olema mingi mõte-mõtestatus.
Vasta
#97
Aura nägemise praktiline väärtus: vastavalt aura värvile saab inimesi kasutada erinevate tööde juures:

1) Punase auraga on palju füüsilist jõudu: neid saaks raskete füüsiliste tööde juures kasutada.
2) Oranzi auraga on palju tunde-emotsiooni väge: neid saaks vaidlejateks & surnuks-rääkijateks panna.
3) Kollase auraga on palju mentaalset võimekust: neid saaks loogika & mõtlemise juures kasutada.
4) Rohelise auraga on palju südamlikust-põhjuslikust: neid saaks igasugu murede-ära-kuulajateks panna, ning nad suudaks lihtsamaid nõuandeid anda haiguste kohta.
5) Sinine aura on palju loojalikust: neid saaks kasutada mistahes uue loomisel.
6) Lavendel-lilla on kõrgem loojalikus & otsene selgeltnägemine: neid saaks panna eelmisi elusid vaatama ja muud "elude ülest" nägema panna.
7) Valge on igaviku tajumine: neid saaks igavikuliste teemade üle arutlema panna.

Näiteks muinas-aja külavanemad omasid auravärvide nägemise võimekust: nii suutsid nad oma kogukonnast valida inimesi auravärvide põhiselt vajalike tööde teostamise jaoks.

Aura nägemise võimekust saab nö "edasi anda": näiteks MaagiliseMatrixi = Reaalsusloome kursustel on olnud juhtumeid, kus pointimise abil kantakse teisele üle ka aura nägemise võime (linna-tibi pistab kisama: mis te mu silmadega teinud olete, ma näen kõike läbi mingi "värvilise udu", tehke mu silmad korda tagasi! - sellest ta muidugi aru ei saanud, et ta sai aura nägemise võimekuse mingiks ajaks Smile ).
Vasta
#98
Näen nüüdseks enda tšakraid ja ühe korra olen ka näinud teise inimese oma. Temal oli see kollane, punane ja sinine. Minu enda jaoks on selle tähendus seotud terviseseisundiga. Lähenev jama seotud tervisega. Näen pidevalt sinist ja vahest ka sinakaslillat väikest kera endast vasakul. Peale seda jääb kurk haigeks. Nüüd juba teist korda on see nii. Miks see kurk nii tähtis on, et sellest vaja märku anda, jääb veel arusaamatuks Smile
Vasta
#99
(18-10-2017, 18:12 )lahendused Kirjutas: Näiteks muinas-aja külavanemad omasid auravärvide nägemise võimekust: nii suutsid nad oma kogukonnast valida inimesi auravärvide põhiselt vajalike tööde teostamise jaoks.
Ehk muistsel ajal tuli appi ka inimese aura kuju nägemine?

“Carlos Castaneda kirjutas ühes oma raamatus, et unenägemises on inimese aurat võimalik näha kahel viisil. Kui inimene on lähedal, siis on ta helendava muna kujuline. Kaugel asuva inimese energia on aga nähtav seenekujulisena.

Üks lugeja kirjutab, et seene kuju, suuruse ja värvide järgi on võimalik mõista inimese olemust ja tervise olukorda.

Eelmisel aastal õnnestus tal esmakordselt n-ö inimseent ka oma silmaga näha. “Oma silmaga” tuleb vist panna jutumärkidesse, sest ta nägi seda šamaanirännakul käies.

Ta kirjutab, et temal see õnnestus ja tänaseks on vaadanud mitmekümne inimese seenekujulist olemust.

"Alguses sarnanevad paljud inimseened meie metsades kasvavate seentega. Nii on see aga ainult esimestel rännakutel, sest lähemalt uurimisel hakkavad ilmuma lisad või täiendused, mida metsas kasvavatel seentel ei ole. Näiteks venib seene keskosa erakordselt pikaks (kõrgeks) või siis on seene kübar ebaloogiliselt lai."

Lisatud ka pildid, mis ta rännakutel näinud
https://www.telegram.ee/maavaline/lugeja...inimseened


Vasta
Kodumees, kes suudab näha inimeste seenekujulisi aurasid, millest on kunagi kirjutanud ka legendaarne Carlos Castaneda, kirjutab veelkord seenekujulistest auradest. Milline aura on joodikutel?

Ta joonistas pildi, kuidas joodiku aurat näeb.Pildil on näha, et sama mees oli nooruses (vasakul pool olev seen) uljas ja ilus noormees. Kogu maailm oli talle valla ning see ootas ainult vallutamist. Seljajoon kujutas uhke kaarega tugevat vibu ning näis, et maailmas pole tema jaoks miski võimatu. Päike säras tema elus iga päev ning tal oli piisavalt populaarsust ka nõrgema soo esindajate seas.

Tänaseks on ta aga aura (parempoolne pilt) kokku kukkunud ning värvilt lillakas, punakas ja sinakas. Jalg ei seisa enam uhkelt püsti, vaid on murdunud. See näitab selgelt, et mees ei „seisa omal jala” vaid vajab sotsiaalset, moraalset ja füüsilist tuge.

Vasemal pildid on aga seene jalg tugev ja ilusti kaardus. See oli painutatud nii, et päike paitaks seda kogu pikkuses. Kübargi uljalt kuklasse „lükatud”.

Kübara kuju vaadates näeme, et nooruses mehe pea “normaalse kuju ja sisuga”. Mõistus oli õiges kohas, pea töötas ning mõttedki olid õiged. Paremal pool ehk tänaseks on mõtted hallid, kokkukuivanud ja haiglased.

https://www.telegram.ee/maavaline/lugeja...joodikutel

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suuremad energiakanalid inimese kehas Celtic 27 19,813 11-05-2018, 19:22
Viimane postitus: Müstik
  Elava inimese energia jäänuk Triinu83 11 6,334 23-07-2017, 02:33
Viimane postitus: cambodia
  Inimese energia tunnetamine? Kelluke 7 7,427 22-08-2011, 12:52
Viimane postitus: lahendused
  Aura. Õpiks seda koos tundma? Aeonian 5 3,894 26-01-2010, 22:21
Viimane postitus: Müstik
  Inimese kehad Celtic 6 5,852 07-04-2008, 09:02
Viimane postitus: Narsiaanlane
  Minu ümber on halb energia/aura ?! Horos 8 7,820 27-09-2007, 18:19
Viimane postitus: Iiris
  Inimese energia areng priitr 10 6,766 18-04-2006, 18:10
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat