Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Saarlased või kuressaarlased Para-Web'is
#1
Üht mu kaas kannatajat hakkas piinama et palju Kuressaarlasi siin tegutseb. Et kas toimub kokkusaamisi jne.

Kes julgeb või tahab vms. Andke oma olemasolust märku.
Saatke kir vms.

lihtsalt huvi pärast. Hiljem siis märgin avalikult palju siis siin meid kah on

(i)

Muudetud: 25-7-07 kell 13:13:25 Hallucigenia
Vasta
#2
Annan märku. Olen täitsa olemas Laugh !
Vasta
#3
Tulge jah peidust välja, ärge kartke. Võiks ju vähemalt korra kuus kokku saada ja maailma kummalisi asju arutada. Võiks näiteks hakata koguma Saaremaa parajuhtumeid, on ju alati keegi kes tunneb kedagi kes on kuulnud ja näinud midagi ja asja uurida ja kirja panna. Nii, et ilmutage ennast meile.
Vasta
#4
Saarlane - Saarlasele ...

Minu arust ei ole elukoht oluline, elagu kas või Austraalias peaasi, et ta mõte on avatud kõigele uuele !
Kui ta juba sellist oskust omab on pool mäkke tõusu seljataga Smile

Tacian
Vasta
#5
ega koht, kus keegi elab, polegi oluline.

Lihtsalt huvitas palju siin on saarlasi ja mõte oli ka ehk kokku saada või nii.

et kes julgeb muidugi üldse välja astuda
Vasta
#6
Olen Saaremaalt!!!!!
Vasta
#7
Kui nüüd teema alguse juurde tagasi tulla, kas siis keegi Saaremaa Paraweeblastest on huvitatud kokkusaamistest ja muust ühisest tegevusest, või ei ole? Kui on huvilisi, võtke ühendust.
Vasta
#8
Mina olen ka saaremaalt ja tean vähemalt kolme saarlast (paraweeblast muidugi) veel, kes siia veel kirjutanud ei ole. Ei käi selles teemas üldse et seda threadi oleks saanud leida. Täna igavusest tulin.
Pakuks välja et kui piisava kamba kokku saame siis võiks ju kuhugi ikka minna. Kasvõi algatuseks mõnda kohvikusse, et tuttavaks saada. Aga minust eestvedajat pole. Kui midagi on, siis võiks "ürituste" alla postitada, sealt leiab rohkem rahvast selle üles Smile
Vasta
#9
Vana teema, aga märgiks ka ära et olen kah Saaremaalt
Vasta
#10
Mina ka! Mina Ka! - Noh,Saaremaalt ikka! Et kui siis vöiks ... vöi mis ja mida?Et kas on vöi ei ole sedasamust huvi ja vajadust? Ja eesmärgid? Uued tuttavad? Niisama uudishimu? Vöi on olemas ettepanekuid?
Tegelt vöiks ju ...,vöi mis? Saarlased hirmtuntud usuhullud,prohvetid,jumalasulased ja vennadki läbi aegade olnud. Noh,kompartei kodumaisest ladvikust maksa mette rääkigi ... On see tingit raua rohkusest joomavees,kange ölle möjust pölvkondadele vöi vöi puudumisest leivakannikal - mine vöta kinni. Noh,tähtede seisu,geograafilise asendi,vööra vere rohkusega soontes ja lubjakivi möjuga ajutegevusele annaks ka palju ära selet - kui keegi viitsib teooria välja kaevata või kokku mixsida ... Siit moraal: saarlastel olek omavahel rääkida küll!
Vasta
#11
Ise sai kunagi küsitud. Jah jah

Saarlasi siin jagub ja mingi kogunemis aeg võiks huvipärast olla ju.

Ettepanekud(i)
Vasta
#12
Meil on juba saarlaste uurimisgrupp koos ju, ja kaks koosolekut ka korraldatud Smile Ma ei jaga arvutist eriti midagi, sellepärast linki lisada ei oska, aga minge ürituste teemasse ja sealt uurimisgruppide juurde.
Uurimisgrupiga liituma ei pea, aga koosolekutele saate tulla ikka. Kõik on oodatud!

Muudetud: 25-4-08 kell 18:43:03 tribalangel

edit by Metavo: Link

Muudetud: 25-4-08 kell 21:30:26 Metavo
Vasta
#13
mina ka Kuressaarest. ^^
Vasta
#14
teema ikka päris vana aga minagi saarlane ja kummituste otsingulLaugh väga huvitaks millal järgmine kokkusaamine on. võtaks ka osa
Vasta
#15
OLen ka saarlane ja piisab PW-s loetust. Miks peaks para teemasi omale hoidma ja ainult kokkusaamistel rääkima - siin ju iga teema jaoks ruumi küll...
Või ei sobi siin kõigist rääkida?
Vasta
#16
ei peagi ainult endale hoidma, aga lihtsalt kokkusaamisel toredam kogemusi ja muljeid para elust rääkida ja samas ka üksteisega rohkem tuttavaks saada ja nagu õeldakse, seltsis segasem
Vasta
#17
Aga on siis kuskil millalgi kokkusaamisi?
Kui siis ongi mingid plaanid, siis võiks ju mingi kuu aega ette teatada - oleks kõigil aega veits planeerida oma asju.
Vasta
#18
aga pakukski välja järgmine kuu 8-s. see on laupäev ja samas rahval aega oma plaane organnida ja teha, et kes oleks tulija. loomulikult saab kuupäeva liigutada veel.wink
Vasta
#19
jep ka täitsa olemas
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Para-webi suvine kokkutulek 2023 Adolf 1 407 15-08-2023, 20:30
Viimane postitus: stalo
  Para-Webi suvine kokkutulek 2022 stalo 5 1,277 06-08-2022, 09:02
Viimane postitus: BleedingOutMyEyes
  Para-web'i suvine kokkutulek 2019, 30.08. - 01.09. PiziIngliito 27 17,232 07-10-2019, 17:48
Viimane postitus: stalo
  Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018 PiziIngliito 22 11,115 18-11-2018, 14:59
Viimane postitus: Mannu
  Para-webi suvine kokkutulek 2017, 4-6 august. Nandi 22 14,241 17-07-2018, 17:39
Viimane postitus: Thorondor
  Para-web'i sünnipäev 2017 PiziIngliito 11 9,489 26-11-2017, 11:53
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-web'i sünnipäev 2016 PiziIngliito 40 28,217 17-10-2017, 11:55
Viimane postitus: Addy
  Para-Jaanipäev PiziIngliito 4 11,643 13-06-2017, 18:48
Viimane postitus: PiziIngliito
  Para-Webi sünnipäev 2015.a. stalo 28 28,849 17-10-2016, 16:56
Viimane postitus: katz
  Para-web'i suvise kokkutuleku asukoha küsitlus PiziIngliito 4 7,678 01-07-2015, 07:59
Viimane postitus: PiziIngliito

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat