Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitusjutud Eestist
Autor Sõnum
Grazy-
Uustulnukas

19-03-2006 17:06
Postitus: #26

Ma räägin ka mis mul juhtus paar aastat tagasi...
olin kodus üksi..ema oli tööl ja vend oli laagris eemal(tartus)
olin siis üksi kodus ja kuulen järsku,et köögi uks läheb pquguga kinni pärast kui ema tagasi tuli siis kordus sama asi aga ema arvas,et seda tegin mina...
Hirmus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Hallucigenia
Veteran

19-03-2006 17:26
Postitus: #27

Tsitaat:Algselt postitas: Grazy-
... köögi uks läheb pquguga kinni pärast kui ema tagasi tuli siis kordus sama asi ...

A kes ukse vahepeal lahti tegi? Ja võib aru saada, et seda ukse kinniminekut Sa ei näinud, ainult kuulsid? Kas julgesid vaatama ka minna, et mis (või kes) ja kuidas? Ja rohkem pole taolist asja juhtunud? Aga üldiselt ... poltergeist või tuuletõmbus või keegi (kes võis sisse pääseda) tegi lolli nalja.
marella
Uustulnukas

22-03-2006 12:27
Postitus: #28
Kohtumised viirastuste või vaimudega
tere minul juhtus siis üks selline lugu...kui ma olein väiksem nii umbes 6-7 aastane juhtus minuga midagi hirmsat! me elasime siis korteris ja minu niiöelda tuba oli siis nagu elutoas. meil oligi elutoas ainult minu voodi ja siis riiul, telekas oli vanemate magamistoas. köök ja elutuba olid koos ust vahel ei olnud ja meil oli ainult selline väike kööginurk. ühel öösel tuli mulle joogijanu ja tõusin oma voodist üles... kuid siis ma nagu ma ei oskagi seda täpselt kirjeltada noh ma vaatasin nagu koridori ukse poole ja siis mu silmad nagu oleksid liikunund hästi kiiersti lukuaugu juurde ja seal nägin ma ühte naise pead kelle nägu oli kahvatu ja tal olid mustad lokkis juuksed. see naine oli selline vanemat sorti nii umbes 40-50 aastat. ja siis ma lihtsalt nägin ainult tema nägu niimoodi suurelt. ja siis ma tean, et ma olin hakanud karjuma ja mu vanemad tulid vaatama, et mis lahti on ja nad olid leidnud mu SEISMAS oma voodi kõrvalt vaadates ukse poole! kas see siis ei olnudki viirastus kuna ma ju seisin ja vaatasin niiet unenägu see ka ei saanud olla! kes see oli keda ma seal nägin??? suured tänud kui te ikka kirjutatate!

Muudetud: 22-3-06 kell 12:29:42 marella

[Muudetud: 9-20-2010 Cassiopeia]

armas+ilus+kiire+usalduväärne=hobune või poni
Müstik
Shambalas

22-03-2006 12:59
Postitus: #29

Kuna sa nii üksikasjaliselt kirjutasid, siis jääb küll mulje et nägidki viirastust. Lapsed näevad neid üldse sagedamini kui täiskasvanud.
Aga viirastusi nähakse tavaliselt inimkujuna, mitte näona. Keda sa nägid, seda küll keegi öelda ei oska, sest see sõltub sellest missuguse vaim sinna näokujuna ilmus, see võis olla ükskõik milline naisterahvas, kellel oli sinna majja millegipärast asja. Võib-olla ta elas seal varem, aga võib-olla eksis lihtsalt sinna juhuslikult.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
-darkest-
Uustulnukas

24-03-2006 18:09
Postitus: #30

to Driimu:
Enam ei ela seal.aga hetkel elavad seal mingid tüübid sees..
varsti läheb korter müüki.
ja inimesed kolivad sealt niikauaks võibolla välja.
korterit vaatama minnes võite küsida et kas tohib siin öö viibida..võibolla te saategiSmile
Celtic
ja sina pead kandma maailma

27-03-2006 21:54
Postitus: #31

kolliga hirmutamine on inimesele tegelikult maast madalast juba sisse sööbinud... ja tegelikult tuleb see hiljem elus kasuks.

noored kes näiteks pimedas kuulevad krabinat ning peavad seda kohe vaimuks... on lihtsalt hea fantaasiaga... tajunihe pole välja arenemata kujul kuigi ohutu kuid paneb tegelikult ka täiskasvanud inimese ootamatus olukorras lapsikult käituma.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
WizardInWinter
Tavaliige

09-04-2006 19:33
Postitus: #32

irw, mu tädil juhtus sama asi aint üks asi oli erinev: mu tädi ööbis ühe sõbranna pool. sõbrants oli ukse unustanud lukku keerata... nad läksid magama, kui tädi ärkas üles ja nägi naist mustas mantlis... naine rääkis: "ma vaatasin et te unustasite ukse lukku keerata ja astusin sisse..." jne.Laugh
marella
Uustulnukas

22-04-2006 07:10
Postitus: #33

Noo..vähemalt minu arust ei ole mind enne kolliga hirmutatud(hyes)

armas+ilus+kiire+usalduväärne=hobune või poni
karla
Uustulnukas

01-05-2006 10:22
Postitus: #34

jah se oli viirastus
M&M
Uustulnukas

09-05-2006 19:48
Postitus: #35

mul juhtus aasta tagasi nii ,et vaatasin õhtul hilja filmi kui film lõppes läksin voodisse ,kui proovisin uinuda siis ajas keegi nagu mu üles ja siis kuulsin heli mis meenutas ühte kitarri keelt ja see oli nii tugev et klaasid värisesid ,otse minu toas voodi eest tuli see heli ,sõber magas kõrval toas aga tema ütles et kuulis seda heli väga halvasti kuigi ta kuuleb minust paremini ,see heli kordub iga laupäev ja esmaspäev see tuba kus ma magasin on kuidagi salapärane aga minu mäletamist mööda pole seal kedagi surnud
Metafor
Veteran

10-05-2006 10:53
Postitus: #36

Miks inimesed üritavad alati seostada salapärast kummituste ja vaimudega?
M&M, kui sa oleksid kasvanud natukenegi teistsuguses keskkonnas üles, oleks võimalik, et sa süüdistad selles härjapõlvlasi ja/või päkapikke. Miks vaimud? Mida teeb vaim kitarriga? Kas see heli meenutas rohkem elektrikitarri, tavalise või ehk on tegemist hoopis bandšo või hoopisgi kandle keelega?
Kui sa magad voodis, siis uuri mis seal all võiks olla, ning kas sa elad korteris, majas, maal, mujal?

PS. ole ettevaaltik sellega mis kirjutad siia, muidu võid leida endale karvaseid tondikütte appi tõttamas http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=1030

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
M&M
Uustulnukas

10-05-2006 15:54
Postitus: #37

täitsa tavaline kitarri hääl ja minu mäletamist mööda oli vanaisal kitarr (kes on surnud) voodi all ei ole midagi aint rotipabulad ,ma olin siis maal muidu elan linnas.
Metafor
Veteran

10-05-2006 16:00
Postitus: #38

M&M, kas ma sain õieti aru, et see kitarri heli reisis sinuga maalt linna?

Vihja paranormaalsetest nähtustest meile:
paravihje@gmail.com

"To do is to be" - Descartes
"To be is to do" - Voltaire
"Do be do be do" - Frank Sinatra

[Pilt: status.gif?]
[Pilt: kpstatus.gif?]
M&M
Uustulnukas

10-05-2006 16:18
Postitus: #39

ei see ainult maal teatud ajal öösel ning ainult laupäev ja esmaspäeval sain teada ka et ta suri kunagi esmaspäeval ja veel mina pole teda elu sees näind (aint piltidel) sest ta suri enne minu sündi aasta või kaks
karlpa
Uustulnukas

13-05-2006 08:12
Postitus: #40

http://paranormal.about.com/library/blst...y04_23.htm

SaveTheTrees, WipeYourAssWithAnOwl
Hallucigenia
Veteran

13-05-2006 08:25
Postitus: #41

Tsitaat:Algselt postitas: karlpa
http://paranormal.about.com/library/blst...y04_23.htm
A miks just see lugu? (paranormal.about.com'is on neid vähemasti sadu). See meeldis Sulle kõige rohkem? Viitad sellele seoses mõne varsema postiga siin teemas või mujal foorumis? Sinu endaga on midagi sarnast juhtunud?
FreakOnALeash
Uustulnukas

10-08-2006 11:45
Postitus: #42

Verine Meeri

Ta elas sügaval metsas,väikses maamajas. Inimesed kes seal linnas elasid, kutsusid teda Veriseks Meeriks ja ütlesid, et ta on nõid. Keegi ei julenud vanaeidest mööda minna, kartes, et nende lehmad muutuvad januseks, kartes, et nende söögipoed mädanevad enne talve, et nende lapsed jäävad haigeks palavikust või mõni teine kohutav asi, mida kuri nõid võib teha naabruskonnale.

Kuid siis hakkasid väiksed tüdrukud järjest kaduma, üks ühe haaval. Keegi ei teadnud kuhu nad on kadunud. Kadunud laste vanemad otsisid metsadest, kohalikest ehitustest, igast majast ja küünist, kuid polnud mingeid märke kadunud tüdrukudest. Mõni vapper hing läks isegi Verise Meeri koju metsa, et vaadata kas tema on võtnud tüdrukud aga ta eitas seda. Kuid siiski märgati, et tema metsik välimus on muutunud. Ta nägi välja noorem, kütkestavam. Naabrid olid väga umbusklikud, kuid nad ei leidnud mingeid tõendeid, et nõid on röövind nende lapsed.

Tuli öö, mil Millerite tütar tõusis oma voodist ja kõndis välja, järgnemas võluvale viisile, mida keegi teine ei kuulnud. Milleri naine istus hambavaluga köögis, kui ta tütar välja läks. Ta karjus oma meest ja nad järgnesid tüdrukule. Üheskoos üritasid nad peatada tüdrukut, kuid edutult, tüdruk murdis end vanemate käest lahti ja kõndis linnast välja.

Meeleheitel pisarad, Milleri ja ta naise poolt, äratas naabrid üles. Nad tulid aitama meeleheitel paari. Järsku üks farmer karjatas ja näitas mingi valguse poole mis paistis metsast. Mõned linnamehed järgnesid farmerile ja nägid kuidas Verine Meeri seisis suure tammepuu taga, hoides võlukeppi Millerite maja poole. Ta säras mingi üleloomuliku valgusega, kui pani kurja nõiduse Milleri tütrele.

Linnamehed haarasid oma püssid ja jooksid nõia poole. Kui ta kuulis ligenemist, katkestas Verine Meeri oma nõiduse ja jooksis sügavale metsa. Farmeril oli püss laetud hõbetaste kuulidega, juhuks, kui nõid tuleb tema tütre järele. Kuid nüüd ta laadis selle ja tulistas teda. Kuul tabas Verise Meeri puusa ja ta langes maha. Vihane linnamees tõstis ta ja kandis ta tagasi põllule, kuhu nad olid suure lõkketule teinud,kus nad ta põletasid.
Kui Verine Meeri põles, karjus ta needuse külaelanikele, kui keegi nimetab ta nime valjult, enne peeglit, siis ta saadab oma vaimu, kättemaksuks sureb see samamoodi nagu tema. Kui ta oli surnud läksid külaelanikud tema majja, ning nad leitsid väikeste tüdrukute hauad, kelle nõid oli mõrvanud. Nõid oli nende verd kasutanud, et taas nooreks saada.

Sellest ajast peale, kui mõni nii loll, et öelda Verise Meeri nime kolm korda enne Tumedaks muutund peeglit,kutsub nõia tagasi. On öeldud, et ta tirib nende kehad tükkideks ja võtab nende hinged. Need õnnetud, põlevad samakohas, samamoodi nagu Verine Meeri ning jäävad igaveseks peeglisse kinni.
K&B
Tavaliige

13-08-2006 22:22
Postitus: #43

Kus maal ta elas?
Aga Verine Meeri oli ju Inglismaa kuninganna kes sai selle hüüdnimeks mitte vana nõid(kuigi ta ka seda oli)
Aga selline stoori on vennad grimmid ka et kuri nõid röövib tüdrukuid ja siis ta muutub ise nooremaks.
K&B
Tavaliige

13-08-2006 22:26
Postitus: #44

mul oli nii vahepeal et kui ma olin koridoris (ma elan oma majas) siis ma tundsin kellegi viibimist seal ja mu sõbranna ytles sama. Vahepeal ma proovisin käbe sealt läbi käia aga nüüd pole seal kedagi. Ma arvan
Speed-Up
Uustulnukas

20-08-2006 02:24
Postitus: #45

see on kindlasti viirastus endal oli sama juhtum ärkasin ülesse keset ööd ja tuba oli juht pime vaatasin emda tugitooli peale ja nägion et keegi vehiks seal peaga läksin uurima jaa nägin et seal oli ültse särkk mis lihtsalt meenutas seda Smile
K&B
Tavaliige

20-08-2006 10:35
Postitus: #46

Noh seenäo nägemine oli vist ja jube aga aapee sa võibolla läksid veits mööda sellest kohast
TriibulineRuut
Uustulnukas

20-01-2007 15:37
Postitus: #47

ehk vaatas mingi kodutu?Laugh
katz
Vana kala

03-04-2007 19:34
Postitus: #48
Kas surmalind või ekslev hing?
Ma tahaks r''a''akida yhe loo mis on mu enesega juhtunud

Minu vanat''adi suri paar aastat tagasi talvel....oli v''aga kylm ja lumine. Hakkas pihta ''arasaatmine.Kirst keset ruumi ja inimesed ymber selle...Kusjuures see oli v''aga v''aike ruum ja seal polnud aknaid.Meie isa luges lahkunule viimaseid s6nu ja siis kuuldus lause ,,Loodame et sinu hing saab taevasse,,(ma p''aris t''apset s6nastust ei m''aleta aga p6him6te on sama) Korraga lendas ei tea kust ruumi must lind(r6hutan veel et aknaid polnud ja uks oli kinni).Lind tegi tiiru ymber kirstu lae all ja kadus teadmatult... K6ik muidugi imestasid et kust linnuke sisse sai ja kuidas v''alja...meie suguv6sas on seda palju arutatud aga pole veel lehendust leitud...Paljud on veel r''a''akinud et on seda lindu surnuaial haua k6rval oleva puu otsas istumas n''ainud...Mida teie sellest loost arvate?

Muudetud: 3-4-07 kell 19:45:01 Celtic

Hingemäng.
LibaHunt
Tavaliige

03-04-2007 19:38
Postitus: #49

Tegelikult ma ei tea üldse millest jutt aga ju tal oli midagi hingel siis.

Your scream's a whisper
LibaHunt
Tavaliige

03-04-2007 19:42
Postitus: #50

Väga huvitav.
arvan et su vanatädi eksleb siin maailmas linnuna.
Imelik see et must ikkagi. tal onl midagi pooleli jäänud siis vist, või piinab miski

Your scream's a whisper
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog