•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitusjutud Eestist
#51
ei tea....kedagi ta kodus kummitamas pole k''ainud ainult istub seal surnuaias.....
Vasta
#52
kuidas su vanatädi elas ? kuidas ta perekonnale meeldis, millised elukombed jne tal olid ?
Vasta
#53
ma arvan et ei peagi kodus kummitama.
.... ma ei tea....ma hakkasin kahtlema ... äkki ongi mingi surmalind. (kuigi ma ei suudaks endale seletada seda haua värki. milleks üldse seal haual passida....kondid ainult ju.)
aga ikkagi, see oli vanatädi
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas: Kayaman
kuidas su vanatädi elas ? kuidas ta perekonnale meeldis, millised elukombed jne tal olid ?

Mu vanat''adi viimased eluaastad olid jubedad kuna tal oli v''ahk...aga sellest hoolimata tundis ta ennast h''asti(peale selle et sisendas endale et ta sureb varsti)T a nautis oma viimaseid eluaastaid... Ta pere oli kyll v''aga viisakas ja s6bralik(Ma elasin kunagi lyhikest aega nende juures)Neil oli kass ja ta t''o''otas punases ristis...Minu arust oli ta kyll oma eluga rahul
Vasta
#55
paar nädalat tagasi kui minu sõbranna jäi minu juurde ööbima ja kedagi teist kodus ei olnud siis me kuulsime kuidas keegi üritas avada sisemist ust kuigi välimine uks oli kindlalat lukus. hakkasime kartma ja läksime teisele korrusele seal nägime mõlemad akna peal kellegi suurt ja valget kätt mis oli akna vastu surutud.
Vasta
#56
Mina ka ei saa aru sellest laste kollijuttudega hirmutamisest... Väga harva kohtub hingege, mis on vaenulik...
Enamik hingi, mida meie näeme, on meie maailma kinni jäänud, mingil mõhjusel, ja nüüd, kui nad meile ennast näitavad, siis tahavad, et me neid aitaks "hingedemaale" jõudmiseks...
Vasta
#57
Mõndasi ma tean ! Siin need siis ongi :

Rõugutaja Tütar
Lugu vana rõugutaja tütrest, kellel naha asemel puukoor.
Vanemad otsustavad mainitud iluveaga näitsiku iga hinna
eest mehele panna ja kui peig puise krokodilli eest ehmunult põgeneb,
ei pelga oma eesmärkide saavutamiseks ka musta maagiat kasutamast,
muutes tolle uue naise libahundiks...

Müstiline Näitsik
Lugu noorest talumehest, kes armub majapidamisse tööle võetud müstilisse näitsikusse.
Pärast neiu rasestumist soovib ta temaga abielluda,
ent kirikuraamatute järgi peaks too ammu surnud olema...

Mustad Käed
Elasid kord mees ja naine. Neil oli kaks last.
Ükskord öösel kuulis mees, et keegi mängib suures toas klaverit.
Mees läks vaatama, kes see mängib ja mustad käed kägistasid ta ära.
Järgmisel ööl kuulis naine, et keegi mängib suures toas klaverit.
Naine läks vaatama. Mustad käed kägistasid naise ka ära.
Ülejärgmisel ööl kuulis poiss, et keegi mängib klaverit.
Ta võttis kirve ja läks suurde tuppa. Kui ta nägi musta kätt, virutas kirvega käe pihta.
Järgmine päev läksid tüdruk ja poiss kooli. Nägid, et õpetajal pole ühte kätt.
Siis kuulis tüdruk, et keegi mängib klaverit. Ta läks vaatama ja võttis harja kaasa.
Kui ta musta kätt nägi, virutas tema ka harjaga vastu kätt.
Järgmine päev kooli minnes nägid tüdruk ja poiss, et õpetajal pole kahte kätt.
Siis kuulis poiss ühel ööl, et keegi kõnnib köögis. Ta võttis kirve ja läks kööki.
Nägi köögis musta jalga ja virutas kirvega vasta musta jalga.
Järgmine päev läksid tüdruk ja poiss jälle kooli ja siis nad nägid,
et õpetajal pole enam kahte kätt ja jalga.
Siis kuulis tüdruk öösel, et keegi kõnnib köögis.
Ta võttis harja ja läks kööki ja virutas ka musta jala pihta.
Kui nad kooli jõudsid, ei olnud õpetajat koolis.
Ja siis selgus, et õpetaja vaim oli käinud nende majas klaverit mängimas.

Sõrmus
Ühel emal oli tütar. Sünnipäeval kinkis ta tütrele sõrmuse.
Järgmine päev saatis ema tütre poodi. Tüdruk läks mööda tänavat.
Äkki tekkis asfaldisse pragu ja tüdruk vajus maa alla.
Ema ootas ja ootas, aga tütart ei tulnud. Otsustas siis ise minna.
Läks poodi ja ostis hakkliha. Koju jõudes pani ta liha pannile.
Äkki märkas ta, et hakklihas oli tema kingitud sõrmus.
Siis ta sai teada, kuhu tütar kadus.

Punased Kardinad
Ühe tüdruku ema oli rääkinud et punased kardinad toovad pahat õnne ja neid ei ostetaks.
Aga selle ema laps ei kuulnud midagi ja ostis endale punased kardinad.
Ta pani need enda tuppa.Kui tüdruk magama läks süda öösel kell 00:00 ütlesid
järsku kardinad tõuse üles,ja tüdruk tõusis aga magas.
kardinad ütlesid et mine kööki ,tüdruk läks kööki.Siis ütlesid kardinad et võta nuga tüdruk võttis.
Siis kardinad ütlesid kardinad mine isa tuppa tüdruk läks .
kardinad ütlesid tapa isa ära tüdruk tappis.
Siis ütlesid kardinad et tüdruk läheks oma tuppa.tüdruk läks ja siis............
Kägistasid kardinad tüdruku

Odav Maja
Üks vana naine ostis endale ühe vana maja. Ta ei mõistnud, miks maja nii suur on ja miks nii odav.
Naine koristas igapäev seda maja ja pesi ja pühkis,
ning tegi sellest isegi ühe väikse motelli kuhu inimesed vahetevahel sattusid.
Aga ajapikku hakkas inimesi aina vähem ja vähem majja tulema.
Kõik kartsid seda ja hoidsid sellest võimalikult kaugele. Põhjusega muidugi.
Nimelt käis seal väikse linnakese koht üpriski palju inimesi, kuna see koht oli odav ja naine kena ja lahke.
Kuid ühel päeval juhtus midagi väga väga imelikku. põrandale hakkasid tekkima inimeste näod, mis liikusid.
Neid tekkis aina rohkem ja rohkem. Naine ei mõistnud miks!
Ta pesi põrandaid iga päev isegi 2 –3 korda päevas, aga nägusid tuli aina juurde.
Naine mõtles siis, et värvib üõrandad üle, aga ka see ei aidanud. Lõpuks kolis naine sealt välja.
Aga see ei andnud talle rahu, miks ikkagi niisuguseid asju seal majas juhtus. Ta otsustas järele uurida.
Ja tuli välja et seal maja all oli surnuaed, mille peale ehitati seesama maja, kus hakati inimesi jõhkralt tapma.

Nutumets
Väike Ats jooksis ja jooksis. Ta ei teadnud veel,
et ta on sisenenud Nutumetsa. Ta jooksis ja nuttis.
Lõpuks ta komistas ühe puuoksa taha ja kukkus pikale.
Järgnev vaatepilt pani ta röögatama!
Ta vaatas üles ja nägi et puu sisse on löödud ühe inimese nägu.
Ta jooksis edasi ja edasi.
Lõpuks ta rahunes ja istus ühe tiigi kaldale,
et selle veega oma nägu pesta. Oma ehmatuseks tundis Ats,
et vesi on paksem kui tavaliselt ja et selle värvus on punane!
See oli veri.
Ja Järgmisel hetkel löödi ka Atsi nägu puusse
oigama ning ta veri pigistati Nutumetsa Vere tiiki .

Saatana Abiline
Aastal 1933 elas väike tüdruk nimega Chesly.
Ta rööviti, kui ta oli õhtul õues jalutamas. Üks satanist tegi temaga ühte rituaali.
Ta maeti elusalt ja lausuti sõnu "Tomo Sama Te Bilastat".
See rituaal pidi tegema temast mingiks saatana abiliseks.
Ehk siis, igaüks, kes neid sõnu lausub, see kohtab seda tüdrukut üksilduses,
hirmus, pimeduses ja abitult. See tüdruk arendab teeb sinuga sama, mida tehti temaga.
Sind maetakse elusalt ja viidakse rituaali läbi.
Sellest saab pääseda ainult ühte viisi, kui sina teed selle rituaali kellegiga läbi.
Nii, et sina oled ohverdaja.

Kirves
Neli seitsmendaklassi tüdrukut läksid nädalavahetuseks ühe tüdruku
suvilasse mis asus praktiliselt tsivilisatsioonist väljas.
Seal majas olid köök, suur tuba ja lõpetamata veranda mis oli väga pime ja ukse asemel oli kardin.
Niiviisi ja see tüdruk kellele see nagu. kuulus rääkis ühe õudusjuttu, et siin kummitab.
Ja kõik siis käisid päevläbi toas ringi ja karjusid ooo, kummitus. Kuni nad hakkasid pannkooke tegema.
Ja siis üks tüdruk hakkas selle pannkoogi kausiga minema suurdetuppa kui äkitselt kukkus laest alla kirves.
Verine kirves. Kirves kukkus napilt viie centimeetri kauguselt sellest tüdrukust.
Nad ei julgenud öösel magada sest nad kartsid seda verandat aga kui neile tulid vanemad järgi,
nad ei rääkinud sellest vaenatele, sest vanemad ei usuks!

Surnud Koer
Poiss jäetakse üksi koju, ema ja isa lähevad restorani sööma.
Ütlevad pojale, et kui sa kartma hakkad, siis pane käsi voodi alla,
küll koer limpsib su kätt ja rahustab su maha.
Kohe kui ema ja isa on ära läinud, hakkab poiss kartma,
paneb käe voodi alla ning koer limpsib ta kätt. See rahustab poisi maha, ja ta jääb magama.
Ärgates kardab ta jälle, sest ta nägi õudusunenägu.
Ta paneb käe voodi alla, ning jällegi rahustab koer teda limpsides
. Poisil tuleb janu, ning ta läheb kööki mahla otsima.
Kuid ta märkab, et põrandal on surnud koer.
Ning verega on põrandale kirjutatud: " ka inimesed oskavad lakkuda " !

Tõesti sündind lugu(ajalehest):
Aastal 1994 panid lapsed silla peale põleva heina mõne hetke pärast
sõitis sillale naine kes märkas seda ootamatult ja sõitis sillalt välja.
Ta jalad ja käed rebenesid otsast.
Kui ta koomast ärkas lasi ta panna endale käeda asemel pikkad mõõgad või noad
.Ta vihkas lapsi sellest ajast peale.Samal ajal kuulis ta kuskilt et ühes majas jäetakse varsti kaks last üksi.
Kui lapsed olid juba üksi, siis asus naine tegutsema.
Ta peksis ukse nugadega puruks. Õnnetuseks kuulas üks laps kõrvaklappidega muusikat
ja ta ei kuulnud uks raidumist teine jooksis üles kappi.
Naise esimene ohver oli laps kes kuulas muusikat ta piinas teda ja lõpuks raidus ta
lapse pool elustalt tükkideks. Ta hakkas treppist üles minema.
Kappis olev laps kuulis nugade lööke vastu treppi astmeid käivat ja jalgade lohinat.
Ta hakkas niutsuma naine kuulis seda ja ta hakkas kappi raiduma ja last kaasa arvatut kes oli kappis.
Kui vanemad koju jõudis laidsid nad surnud lapsed ja naise kes neid parajasti nosis mehel
oli ensekaitseks kaasa mingi relva taoline asi ning ta tappis sellega naise.

Loomade Surnuaed
Elas kord üks väike poiss. Ta oli umbes 3 aastane. Tal oli õde ka. See oli juba suurem.
Nende maja ääres oli tiheda liiklusega maantee. Ja see poiss tahtis kogu aeg maanteele minna.
Ükspäev suri tüdruku kass ära. Tüdruk oli väga kurb ja nuttis kogu aeg.
Tema juurde tuli üks vana mees ja ütles, et mine mata enda kass sinna künka taha olevasse surnuaeda.
Su kass tuleb siis paari päeva pärast tagasi. See on loomade surnuaed. Ja inimesi sinna matta ei tohi.
Plika mattiski ja mõne päeva pärast tuli kass tagasi. Aga kass haises, sest ta oli ju ikkagi surnud.
Ja kõik oli happy. Kuid siis see poiss ikka läks sinna maanteele ja jäi auto alla.
Vanemad tahtsid teda tagasi ja matsid loomade surnuaeda.
Nad ei hoolinud et ei või. Ja laps tuli tagasi. Tagasi tuli ja kõik tundus ok, kuid nii see polnud.
Laps hakas kõiki tapma ja ka enda vanemaid. Temast sai mõrvar.Ja ta tapab siiamaani.

Tõestisündinud lugu
Mingi sõdurisalk on kuskil troopikas, mingi sääsetaoline asi hammustab ühte meest,
see lööb selle maha ja läheb edasi, mingi kuu aja pärast on ta haiglas ja
sinna kohta kuhu see asi hammustas oli rusikasuurune muna tekkinud,
ükspäev läks see katki ja sealt tulid välja mingid vihmaussi taolised asjad...

Muudetud: 16-4-07 kell 18:22:28 KnightRider
Vasta
#58
ma täpsustan, et "müstiline näitsik" on hoopis pealkirjaga "Häitsmetund", pärineb hilisest ajast, nimelt karen orlau sulest, ilmunud kogumikus "õudne eesti"
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas: KnightRider
Loomade Surnuaed
Sellega on lugu suht lihtne:
Pet Sematary
by Stephen King
Loo eestikeelne pealkiri ei anna edasi kaugeltki kõiki originaalpealkirja nüansse. Pigem õhkub neid KnightRider'i toodud sünopsise vastupandamatust primitiivsusest. Nagu teistegi lugude korral. Huvitav, kes need kokkuvõtted kirjutanud on? (Netist võib neid õige mitmest kohast leida) Ja milleks? Päris para!

Minu poolt siis kah stiilikatsetus:
... Üks mees seoti kinni. Tema kohale pandi kiikuma terav pendel, mis allapoole tuli. See pidi mehe pooleks lõikama. Aga ta määris köie toiduga kokku. Siis tulid rotid ja närisid köie läbi. Mees pääses ära. Aga päriselt ei pääsenud ka, sest tuba hakkas hõõguma ja püüdis teda kokku pressida. Aga siis vallutasid ta sõbrad selle linna ja päästsid ta ära.

Head arvamist!
Vasta
#60
ma r22gi t6esti syndinud 6udus juttu...

kuigi ma ei tea kui 6udne see on aga jh...mulle meeldib kyynlaid p6letada..noh see nagu ilu p2RAST V6I MIDAGI...ma l2ksin v6tsin k66gist 4 kyynalt ja viisin oma tuppa ja kavatsesin need p6lema panna aga panin ainul 3 kyynalt mitte 4...nagu tundub tavaline, minu jaoks see ju oligi...kuni juhtus midagi imelikku..kyynlad kustusid j2rsku k6ik 3 korraga...ei ole kyll imelik aga p2rast selgus et 3 mulle tuttavat olid sell samal hetkel surma saanud nad olid teinud autoavarii....millega meenus et kui mu vanaisa suri samal hetkel p6les mul ka yks kyynal...ma ei tea kas see on 6udne v6i mitte v6i lihtsalt kokkusattumus...
Vasta
#61
Kui keegi otsib õudusjutte, siis pöörduge Stephen Kingi loomingu poole.

Surma Hotell
Salaaken
Red Rose
Lasteaia politseinik
Pet Sematary
Sajandi torm
jpm.
Vasta
#62
Ja justnimelt tema loomingu, mõned eelnimetatud teostest tehtud filmid on küll väga mõttetud minu arvates Smile
Vasta
#63
kuidas kellegile... Mina igastahes pean teda oma lemmik kirjanikuks. Kuid tõesti... peab tõdema, et enamik filme, mis on tehtud tema raamatute põhjal, pole just kõige paremad...
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas: KiizuMiizu
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Kui keegi otsib õudusjutte, siis pöörduge Stephen Kingi loomingu poole.

Surma Hotell
Salaaken
Red Rose
Lasteaia politseinik
Pet Sematary
Sajandi torm
jpm.
kust ma need leiaksin
Tsitaat:Algselt postitas: ruthiema r22gi t6esti syndinud 6udus juttu...
---
kuigi ma ei tea kui 6udne see on aga jh...mulle meeldib kyynlaid p6letada..noh see nagu ilu p2RAST V6I MIDAGI...ma l2ksin v6tsin k66gist 4 kyynalt ja viisin oma tuppa ja kavatsesin need p6lema panna aga panin ainul 3 kyynalt mitte 4...nagu tundub tavaline, minu jaoks see ju oligi...kuni juhtus midagi imelikku..kyynlad kustusid j2rsku k6ik 3 korraga...ei ole kyll imelik aga p2rast selgus et 3 mulle tuttavat olid sell samal hetkel surma saanud nad olid teinud autoavarii....millega meenus et kui mu vanaisa suri samal hetkel p6les mul ka yks kyynal...ma ei tea kas see on 6udne v6i mitte v6i lihtsalt kokkusattumus...
natuke on õudne jah:o

Muutus: Liitsin 2 postitust kokku.

Muudetud: 17-4-07 kell 15:52:07 Thorondor
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: KiizuMiizu
Tsitaat:Algselt postitas: KiizuMiizu
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
Kui keegi otsib õudusjutte, siis pöörduge Stephen Kingi loomingu poole.

Surma Hotell
Salaaken
Red Rose
Lasteaia politseinik
Pet Sematary
Sajandi torm
jpm.
kust ma need leiaksin

Igast raamatukogust, kuid ma ei ole kindel, kui paljusid nendest mingis on

Minu lemmikud on Rose Red, Saandi torm, kuid üks on veel, kuid see ei tule meelde, sest ma ajan selle koguaeg sassi LoR - Two towers-iga... sest sellel on jube sarnane nimei, ja kahjuks mõnele, on see ka ainult inglise keelne

Muudetud: 17-4-07 kell 16:13:05 Nazz
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas: Nazz
kuid üks on veel, kuid see ei tule meelde, sest ma ajan selle koguaeg sassi LoR - Two towers-iga... sest sellel on jube sarnane nimi
The Dark Tower - seeria ehk?
Vasta
#67
Õudne Eesti : valimik eesti õudusjutte / koostanud Indrek Hargla ; [kaane kujundanud Toomas Niklus]
Ilmunud Tallinn : Varrak, c2005 ([Tartu] : Greif)
Vasta
#68
Minu poolt siis kah stiilikatsetus:
... Üks mees seoti kinni. Tema kohale pandi kiikuma terav pendel, mis allapoole tuli. See pidi mehe pooleks lõikama. Aga ta määris köie toiduga kokku. Siis tulid rotid ja närisid köie läbi. Mees pääses ära. Aga päriselt ei pääsenud ka, sest tuba hakkas hõõguma ja püüdis teda kokku pressida. Aga siis vallutasid ta sõbrad selle linna ja päästsid ta ära.

Head arvamist!

Nujah...Kurb muidugi. Repsile ja kes see praegune "oinas seal on" sügav kummardus....
Midagi, tuleks ette võtta...

Kaev ja pendel / Edgar Allan Poe

Muudetud: 17-4-07 kell 23:38:28 zed

Muudetud: 18-4-07 kell 00:01:44 Celtic
Vasta
#69
oli kord yks perekond. nad sõitsid eesti peal ringi, ja avastasid igasuguseid kohti. ykskord jõudsid nad yhe vana mahajäetud lossi juurde. nad läxid sisse, et vaadata mis seal on. kui nad lossile ringi peale tegid, ja välja läxid, ei leidnud nad oma autot. see oli lihtsalt kadunud. sellepärast pidid nad lossis ööbima ja oli juba öö. nad otsisid endale ilusa toa. kui nad magama jääda püüdsid oli 1 laps teises voodis, ja vanemad ja teine laps teises voodis. vanemad kuulsid öösel krabinat, ja kui nad silmad avasid polnud enam ühte last, kes teises voodis magas. nad läxid kõik kolmekesi teda otsima. nad leidsid mingi väikse keldri, kuhu mees sisse vaatas, ja ukse enda järel sulges. mõne hetke pärast kuulsid nad karjatust,see kajastus veel tükk aega, ja hakkasid jooksma. nad jooksid, kuni jõudsid värava juurde, aga see oli suletud! niisiis pidid nad minema torni kaudu välja. nad ronisid ylesse, aga kuna laps oli ees ja ema taga, siis laps kadus korra trepi nurga taha(see oli keerdtrepp) ema jooksis kõigest väest järele, ja kui ta
ylesse jõudis, oli lapse pea yhe oga otsas. järsku ilmus yhe torni tagant välja must kogu. naine jooksis kyll eest, aga must kogu jõudis järele, ja kui ta naise kätte sai, siis tõstis fantoom ta yle myyri, ning jättis yhe sealt rippuva oga otsa, ja kui fantoom lahkus läbistas mõne aja pärast oga tema õlaning hakkas ohtralt verd jooksma-kõik ta riided olid verised.ta kukkus valudes maha ning asus lapsi otsima roomates. ta kaotas palju verd ja muutus järjest nõrgemaks.ta nägi oma mehe kummitust..ta minestas ja selle ajaga ta suri.kadunud laps kes öösel lossi uurima läks sattus ema-isa ja õe laiba peale.ta ehmatas paaniliselt ning jooksis ruttu lossist välja metsa.ta leidis ühe suure puu ja all pool oli seal õõnes puu juur.ta ööbis seal .hommikul ta tõusis ja meenutas juhtunut.ta läks metsast edasi mitu-mitu tundi ja siis leidis suure tee .seal ta nuttes ja näljast suremas nägi et üks autobuss eemalt läheneb - ta pidas selle kinni ja mees võttis ta lahkelt peale.tüdruk rääkis mehele juhtunust, mees kohkus ning pidas auto kinni. ta saatis tüdruku taha sööma..tüdruk kohe läks sest metsasmidagi erilist peale pohlamarjade ei olnud süüa.ta tõmbas tagaukse kinni ning seal oli kottpime, seal aknaid ei olnud. auto hakkas sõitma .tüdruk leidis lambi ja pani põlema. ta nägi söögikasti ning läks näljast kiiresti nohistama. ta tundis oma nõrkadel õlgadel õhkõrna puudutust.tüdruk vaatas selja taha ning nägi ainult lõhkirebitud vana tooli ning tolmu. ta sõi edasi ja järsku auto peatus, talt võeti õlgadest kinni ja tõmmati suure laksuga vastu auto põrandat ja lohistati välja. see oli see samane autojuht kes ta peale võttis..ta vedas tüdruku muru peale ja peksis teda toruga vastu jalgu ..tüdruk kiljudes piinles.ta ei saanud minema kuna maa seest hoidsid tugevad nöörid teda liikumatult kinni.
see mees oligi fantoom kes ta peale võttis. ta peksis teda järjest edasi ülese poole.kuni jõudis peani. ta võttis väikese tasku noa ning tõmbas tal silmad välja ning .fantoom väikese näpuga võttis verd ja maitses, ta lõi tüdruku jalad maha ning sidus ta suure puu külge metsa, verd jooksis koguaeg puujuurteni ja järsku puu haistus ..tüdruk jäi sinna lamama.tüdruk oli ammu surnud aga ta leiti teiste inimeste poolt ennem kui ta kõdunema hakkas. tüdruku sugulased tegid kaastundest uhked matused kuhu ilmus ka see fantoom, ta mängis tüdruku lemmikut ''vana'' õpetajat ..
ta kutsus sugulased koos lastega järgmine päev enda juurde ennast 'tutvustama'. järgmine päev*-ta juhatas külalised suurde tuppa, ise läks korraks ära. inimesed pobisesid juttu ajada kui järsult läks pimedaksmis sest et õues päike säras. kõik paanitsedes läksid ukse juurde ,mis oli lukus. toas illmus välja see fantoom ning tutvustas ennast:ma olen teie sugulaste tapja! -- ja isegi teie. ta käskis minna läbi seina et ta tahab midagi näidata.
kõik paanikas ja ülimas segaduses proovisid ikkagist järele.nad sattusid kuhugi pööningu taolisse kohta kus olid laiali tapetud perede laibad ja tükid. kõige vanem sugulastest sai infarkti ning suri selle vaatega.teised üritasid teda asjata aidata.ka õues tuli ootamatult öö ja tugev torm.fantoom tõmbas ühel naisel kõhtu kirvega suure haava.verd pritsis inimeste peale ja seintele..üks lastest pani hirmust jalad leekima läbi selle samase seina. tuul oli maja ukse lahti kiskunud ning toa segamini pisanud,laps jooksis uksest välja ruttu suurele teele kus kohas ta tugeva hoovihmaga edasi paaniliselt jooksis..ta sattus joostes ühe järve äärde ning jäi sinna vee äärde korra hinge puhkama.tal oli janu ja otsustas lonksu järvevett võtta ja pistis käe vette. vee alt tuli ootamatult pritsides kolmeharuline nöör ning kiskus ta vette. see tõmbas ta vee alla ning jättis ta vee alla
suurde kotti mis oli kivisi täis ning see nöör kinnitas uuesti koti.. pärast suurt tõmblemist vee all kotis oli laps kaotanud
hinge nagu vaene kassipoeg. fantoom läks tagasi sugulaste juurde keda ta ükshaaval ikka ette võttis. sugulased olid seal ennem koos laipadega kinni ja läbi seina ei saanud sellel ajal. fantoom tõstis mehe kõrgele üles ja viis ta läbi seinte katusele. seal ta sidus mehele nööri ümber jala ja viskas katuselt alla. mees jäi sinna alla rabelema...fantoom jättis ta sinna surema. ta viis järgmise inimese majast välja. ta viis ühe naise kõrval majja-
seal ta paiskas naise suure mürtsuga vastu maad niiet naisel murdus poolest kehast selgroog. ta jäi kõhust saati jalgadeni halvatuks.
fantoom rebis naisel kõik jäsemed küljest ning pressis naise keha lödiks niiet terve tuba oli verd täis sest ta tegi seda suure hooga.
mees kes seal katusel ippus oli surnud- veri jooksis kõik ta pähe ja ta suri. ülejäänud 3 inimest ta surus suurde tünni mille põhjas olid surnud kalad ning rotid. ta viis nad suure järsu ning ohtliku mäe juurde ning lasi neil seal alla veereda.. kuna tünn oli lahtine siis nad veeresid seal välja ning kukkusid piineldes mööda klaasikilde ja teravaid kive.. fantoom naases lossi ning pärast suguvõsa laipade leidmist pandi lossile nimeks 'Verine Paradiis' keegi ei läinud sinna lossi mitte kunagi. seda pildistati eemalt kui alati kadusid need pildid. kõik kartsid seda ja kolisid sealt lähedusest ära välismaale.

Muudetud: 29-5-07 kell 19:35:15 katarina177
Vasta
#70
minuga juhtus midagi sarnast...imelik asi on tegelikult.
minu arvamus on selline,et lihtsalt hoitakse linnuna silma peal oma perel.
Vasta
#71
aga imelik on yldse see kuidas see lind sinna ruumi p22ses....?
Vasta
#72
Äkki see lind oli mingi surmalind.
Kuid tõesti,kuidas ta sinna ruumi sai?
Vasta
#73
Kõnnid metsas, äkki näed maas lebamas veritsevat lihatükki. Sa uurid seda lähemalt, ehmatusest karjatades hüppad sa tagasi ja jääd kohkunult seda verd ja liha vaatama. Sellel on kondid otsast väljas... Sellel on sõrmed, see on inimese käsi!
Raputad pead ja nagu taasavastad selle jõhkralt purustatud jäseme, sa ehmatad uuesti ja hakkad taganema. Hirm on tohutu, igasugused mõtted käivad peast läbi. Sa hakkad jooksma...
Kümneid minuteid hiljem sa peatud hingeldades. Jalad värisevad, sõrmed on külmad.
Sa ei tea ikka veel kuidas inim jäse sinna puu alla oli sattunud.
Sa vajud rammestuses põlvili. Kaugelt kostub mingisugune hinge kriipiv möire.
Sa tõused püsti ja hakkad uuesti jooksma.
Vaevalt paarkümmend meetrid jooksnud, näed sa vasakul suurt pruunikat kogu.
On juba hämar, sa ei erista olendi liiki.
Jubedad kumavad silmad otsekui puurivad sinu lihasse, sa ei julge teda vaadata.
Olend toob kuuldavale tollesama möirge mida sa juba kuulnud oled, nüüd oli see palju hirmsam.
Sa oled paanikas, ei tea mida teha, sa oled hirmust aru kaotamas...
Kõlab pauk, olend langeb okste raginal pikali.
Sa ei saa aru mis juhtus, lõpuks sa tõused püsti ja hakkad ringi vaatama, kedagi ei ole.
Sa hõikad mitu korda... Keegi ei vasta.
Pimedas metsa aluses kõik justkui liigub, kihab.
Sa hakkad mõtlema kuhu poole minna, lõpuks tuleb meelde kustpoolt sa tulid ja sa hakkad koju minema.
Koju jõudes sa enam ei karda, sa kordad endale:"See läks mööda, see läks mööda."
Sa lähed uksest sisse, keerad ukse lukku ja heidad selili voodisse. Väljas on vaikne, ja pime.
Sa paned silmad kinni ja jääd magama...

Muudetud: 31-5-07 kell 18:15:51 DooM
Vasta
#74
kolisime uude korterisse:

Korter kuhu me kolisime oli vana( U. 100 aastat)
Alguses ei märganud me midagi.
Peale poolt aastat hakkas seal juhtuma imelikke asju.
Ma panin laka peale pesunööri et pesu kuivama panna ja siis ühel päeval viisin sinna oma pesu kuivama ja kõik pesulõksud hakkasid puntrast minu suunas liikuma. Ma ei mõelnud sel hetkel millesti sellisest.
Kui tuppa jõudsin siis hakkasin mõtlema mis seal õieti juhtus.

Järgmisel kuul hakkasid mu väikesed õed-vennad väga imelikult käituma.
Mu väike vend hakkas öösiti unes rääkima ja kui hommikul üles ärkas ei mäletanud ta enam midagi( millest ta rääkis ja kellega ta rääkis ).
Suurem vend hakkas öösiti lihtsalt toas ringi käima...aga ise magas.
Noorem õde läks alla keldrisse( kelder oli teisel pool kortermaja otsa, korter oli väga suur ja seal elas palju inimesi).Kui mu väike õde silmad lahti tegi märkas ta et on poolel keldri teel. Kuigi tegelikult ei julgenud ta kunagi keldrisse minna. sest tema jaoks oli see suur ja jube koht.
J ka köögist kadus palju asju. Hiljem leidsime need laka pealt, ka meie ülevalt naabrid kasutasid seda sama lakka oma pesu kuivatamiseks.
Laka ukse juures oli üks vana kirst. Ülevalt naabrimees avas kirstu ja tahtis teada mis seal sees on.
Peale seda hakkas neil halvasti minema.Kuid kirjutus olid ainult vanad püksid( ma olin ise samal ajal laka peal pesu kuivama panemas).
Kuid ise simanurgast piilusin mis seal on...päris vaatama ei läinud.
Ülevalt naabrid kolisid sealt majast ära sest neil hakkas väga halvasti minema.
Nende lähisugulased hakkasid ümberringi surema ja mööbel süttis vahetevahel põlema. Öösiti oli aknast näha inimese kuju kes rippus nööri otsas. Alguses nägi seda ainult laps. Ühel ööl hakkas laps täiest kõrist karjuma ja isa läks vaatama mis tütrel on. Isa nägi sama kuju. Hiljem hakkas sealt majast rahvas välja kolima. Pärast jäid sinna majja vaid meie pere ja üks vana naine, kes elas teise maja otsas teistest eraldatuna.
Ka meie tahtsime sealt ära kolida, aga ma kuulsin ka seda et seal majas on surnud palju inimesi. Ühel ööl mu väike õde nägi enda näo ees olevat indiaanlase nägu. Ta pistis pea teki alla ja piilus uuesti välja. aga midagi ei näinud.Kui hakkasime ära kolima läksime pesunööre laka pealt alla võtme, ema saatis seda tegema minu kuna olin peres kõige vanem laps. Kui jõudsin laka peale ja hakkasin nööre seina küljest ära võtma lõi miski mulle pikki näppe ja ma ehmatasin. Ma vaatasin ümberringi kirstu kaas oli jälle kinni, need samad püksid rippusid teiselpool pesunööri. Raamatud mis enne olid kastides olid nüüd laiali. Proovisin nööre uuesti ära võtta ja sain jälle piki näppe, aga nüüd juba valusamalt.
Mõtlesin et jätan need nöörid sinna, kedagi need ju ei sega.Tahtsime võtta kaasa ka mõne mööblieseme.
Kuid riidekapid olid katki ja riideid sees enam ei olnud. Me tulime sealt tühjade käteka ära , sest see maja muutus liiga õudsaks.Nüüdseks on maja kolm ust kõik kinni katetud. Maja esimese ukse klaaside ette on löödud lauad ja ukse link on pandud kinni raud toruga. maja teine uks, mis asub ka maja ees, oli ka raudtoruga kinni. algus olid ka maja ees olevatel ankendel valge kate ees. aga see on seal juba katki läind, maja tagumine uks on aga lukku keeradud.
seal elas ennem umbkaudselt kümmekond pere või isegi rohkem. maja oli kahekorruseline, ja pool teisest korrusest on pööning. nüüdseks elabki seal ainult vana naine.
mina ei tea aga mina seda välja EI MÕELNUD kui ei usu minge vaadake ise järgi: Järvamaa ambla kesk tänava esimne maja ja ristub pika tänavaga.
Maja numbrit ei mäleta.
Vasta
#75
See on päris huvitav jutt, mis kirja panid ja mida kogesid ja nägid.
Võib-olla kuulus see maja kunagi sellele vanale naisele ja ta tegi kõik, et teistest tülikatest majaelanikest vabaneda.
Mõtteenergial on tohutu jõud ja nii need asjad siis toimisidki.Ja lahti ta teistest sai. Ja võib-olla oli ta vaene ja tal ei olnud pesunõõri ja seepärast ta seda ära viia ei lasknudki.Kahju muidugi, et ta väikseid lapsi sedasi traumeeris.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat