Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Universaalne kalibreerimisvõre...
#1
...ja Peggy Phoenix Dubro.

http://emfworldwidestore.com/emfworldwid...alled-life

Paljudel lehekülgedel on seal eesti keeles tõlge võimalik. Mis arvate? Kas usute sellel alust olevat või on see mingi new age stiilis jama? Meenutab küll vägagi kõikvõimalike uute religioossete liikumiste mõtteid, eriti neid, kus usutakse heade tulnukate õpetustesse (http://www.emfworldwidestore.com/emfworl...-animation) . Ühesõnaga, tahtsin teist arvamust Smile

Vasta
#2
Vaatasin teisi linke ka, mis lisatud, ikka Krayon ja tranformatsioonid ja tõlge ka konarlik nagu alati nendel tekstidel.
Tekstis on sedavõrd palju võõrsõnu, mis arusaadavuse huvides võiks ju emakeelsete sõnadega asendada, aga seda ei ole tehtud.
Tundub, et mida keerulisem väljendus, seda targem peaks siis tekst olema.
Juba pealkiri ei ütle mitte midagi.
Mis asi on kalibreerimisvõre?
Kalibreerimise definitsioon: kalibreerimine on menetlus, mis fikseeritud tingimustel määrab kindlaks seose mõõtevahendiga saadud väärtuse ja etaloni abil realiseeritud füüsikalise suuruse vastava väärtuse vahel.
Ühesõnaga saan aru, et igasugu tehnilisi seadmeid kalibreeritakse.
Selles artiklis siis kalibreeritakse inimeste energiaid, nagu aru võib saada?
Ja selle jaoks on mingi universaalne võre.
Olen kuulnud kogu maad katvatest võrgustikest ja neist ka "Saja ahvi" teemas kirjutanud, aga võredest pole midagi kuulnud.
Mer-ka-ba-st on ka juttu.
Ja mis on elektronmagnetvälja tasakaalustamise tehnika?
Öeldakse: Elektromagnetvälja tööd praktiseeritakse ja õpetatakse nüüd rohkem kui seitsmekümnel maal. Hm! Pole kuulnudki. Keegi teine siin on äkki?
Mina sellest jurast küll midagi aru ei saa.
Minu kommentaar: tule taevas appi!
Vasta
#3
Inimese energiat inimese enda huvides suudab kalibreerida ainult inimene ise.

Mitte keegi teine.
Vasta
#4
Seda küll, aga ikka ei saa aru miks nii keeruline võõrsõnu täis tekst.
Võiks ju olla kirjutatud, et inimene saab ise oma energiaid puhastada ja siis, kuidas neid saab puhastada.
Ja milleks need universaalsed võred? Mis asjad need on eesti keelde ümber pandult?
Vasta
#5
Ühesõnaga nagu ma arvasin - väga segane asi, mida ei tasu väga usaldada. Usun üsna veendunult, et väärt asjad on võimalik suhteliselt lihtsasse keelde lahti seletada. Ma jätan meelde, et selline asi on olemas, aga mingit sügavamat uuringut vast läbi ei vii... Kena, et keegi veel leiab, et see jube keeruliseks muudetud värk on. Huvitav, kui kõik need keerulised sõnad ära tõlkida, kas kogu sellele jutule mingi arvestatav põhi ka siis alles jääks?
Vasta
#6
Järjekordne püüe, inimesi püüda, keda saab järjekordselt lollitada. .....muud midagi.Kõikke uut jutumärkides ei saa võtta tõena... mida need varjatud usuvennikesed pakuvad.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat