Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellena "Sina" eelmises elus elasid?
(23-05-2013, 20:05 )Makemake Kirjutas:
(23-05-2013, 19:11 )DragonLady25 Kirjutas: Minul oli hiljuti huvitav juhtum,millele tagantjärgi möeldes veidi kummaline tunne.Nimelt hakkasin uurima oma sugupuud ja koostama seda.Alustasin oma lähimast inimesest,emapoolsest vanaemastj hakkasin liikuma siis ajaloos tagasi.Möne aja pärast hakkasin märkama sarnast mustrit mis oli päris üllatav.Tuli välja et olin elanud täpselt samades kohtades kus minu esivanemad kellest mul kuni eilseni halli aimugi polnud.See ei ole väljamöeldud,see on tösi!Kuidas sellist asja peaks seletama?Samas oli mul nendest kohtades elades tunne nagu oleks elanud seal sajandeid ennem.Köik oli nii tuttav ja kodune,kuigi ma olin uus elanik.Kas mingi deja vu?Vöi elasin töesti eelmises elus samas kohas?

Minu jaoks on ka sellised analoogsed kokkusattumused alati pisut müstilised tundunud. Mis see on, seda ei oska öelda. Võibolla siit foorumist mõni teadjam oskab kommenteerida. Muide, kui sa sugupuud uurisid, ega siis juhuslikult sünnipäevad ei kordunud või oli neil mingi seos sinu elus oluliste inimeste sünnipäevadega?

Nüüd siis tekkiski huvi,et äkki keegi oskaks seletada sellist asja.Ei sünnipäevad ei kordunud,lihtsalt elukohad olid samad,paljud sugulased sündisid,elasid ja surid samas külades.Väga palju oli suuri peresid ja seal oli ka laste surmasid rohkem,nt aastatel 1800 ja edasi.Paljud lapsed surid imikutena vöi noorelt.Ma ei oska öelda,kas oleks mingit seost olnud sünnipäevadega,rohkem nagu kohtadega.Shock
Vasta
10 Amazing Things Kids Have Said About Past Lives: photo 2
Lapsed meenutavad eelmist elu.

Reincarnation: Fact or Fallacy? Case Studies
Eelmised elud - fakt või väljamõeldis?
Vasta
Üks võimeid omav (vist) tuttav vaatas mu eelmist elu. Ma olevat olnud 19/20 sajandi vahetuse kanti kauboi laadne tegelane lõuna Lõuna-Ameerikas. Samas, kas hing ei peaks iga elu üpris sarnane olema? Mina ja kauboi? Pigem mitte..
Vasta
India riik kus ùlerahvustunult on palju juhtumeid, kus lapsed tuletavad vanematele meelde, et nad on ise nende vanemad.
Üks selline juhtum leidis aset Delfis. Pealinna tùdruk kellel oli vaid 4 aastat tàis tiksunud hakkas oma vanemaid sàttima omale meeldivama seisukorra jàrgi. Pandi tàhele, et mehe ema oli sama moodi neid oma elu aja jooksul juhendanud Mis oli aluseks selleks et aru saadi mingist eripàrast tùdrukus? See laps teadis oma vanemate nimesid ja isegi kuidas ema neid kutsus meelitavalt nende lapsepôlves. Ja et sellest vàhe poleks rààkis tùdruk, kuidas ta viimasele teekonnale saadeti ja kes sel pàeval kàisid ta maist ihu paitamas.
Vasta
Mingi aeg ka oli keegi vaadanud mu eelmist elu, mäletamist järgi olin mingi põllumees Siberis aastal 800.
Vasta
Aga miks peaksid eelmised elud olema ajalises järjekorras? Tavaliselt öeldakse ikka stiilis, et eelmine elu oli 200 aastat tagasi, üleelmine 500 jne. Kui aeg eksisteerib ainult meie programmeritud ajus, siis miks me ei võiks tulla tulevikust või üldse teisest enamvähem samal tasemel planeedist?
Kas võib järeldada, et enamus sellised paika panemised võib olla pettus?
Vasta
(06-11-2013, 18:59 )Ken Kirjutas: Kas võib järeldada, et enamus sellised paika panemised võib olla pettus?
Seltskondlik ajaviide wink

Vasta
(06-11-2013, 18:59 )Ken Kirjutas: Aga miks peaksid eelmised elud olema ajalises järjekorras? Tavaliselt öeldakse ikka stiilis, et eelmine elu oli 200 aastat tagasi, üleelmine 500 jne. Kui aeg eksisteerib ainult meie programmeritud ajus, siis miks me ei võiks tulla tulevikust või üldse teisest enamvähem samal tasemel planeedist?
Kas võib järeldada, et enamus sellised paika panemised võib olla pettus?

Aga äkki tulevadki hinged siia meie mõistes tulevikust, mismoodi nad muidu valivad oma kehastust ja on enamvähem teadlikud, mis neid ees ootab.
Vasta
Olen kuskilt kokku lugenud ja ise usun sellist varianti.
Kõik kogemused, mis olla saavad on juba kuskil (nimetatakse seda Matriksiks) olemas. Ja Hinged on need, kes tahavad seda kõike kogeda läbi meie kehastuste ning ainus soov on vaimselt edasi areneda. Kaasa antakse ka Eluraamat, kus on viited sees, ainult vaja elulugu sinna saada. Nii nagu meie käime koolis, pingutades jõuda järgmisse klassi ja võimalukult heade hinnetega. Kuidas järgmine aasta läheb, seda veel ei tea. Teame ainult, mis õppeained tulevad.
See on siis minu peas kokku klopsitud mõistmine sellest.
Vasta
Ken'i mõttekäik on põhimõtteliselt õige. Maal on väga vanad hinged, nooremad hinged, kel vaja veel palju õppida ja nüüd ka teemantlapsed, kes kehastuvad esmakordselt Maal. Oma eelmiste elude kohta pole otseselt vaja midagi teada, kui on vaja, antakse ka teada. Kuhu kategooriasse liigitud, sellest saad aimu kui vaatad , kuidas sa oma praeaguses elus hakkama saad, mida vanem hing, seda kergemini leiad oma koha elus. Meie võime siin plaanida mida iganes, kõik on tegelikult ette määratud, ka meie koht siin elus wink
Vasta
(07-11-2013, 09:35 )Teeline Kirjutas: mida vanem hing, seda kergemini leiad oma koha elus. Meie võime siin plaanida mida iganes, kõik on tegelikult ette määratud, ka meie koht siin elus wink
Päris nii seaduspäraselt see asi ka ei pruugi alati olla. Vanahingena pole ma näiteks siin elus omale kohta leidnud.

Konkreetselt eelmises elus olin ma kaevur. Hukkusin varingu tõttu.
Vasta
"Konkreetselt eelmises elus olin ma kaevur. Hukkusin varingu tõttu."
Mälestus sellest kerkis Hetkes, "hukkumine" toimus praegu.
Mineikku pole olemas....Smile
Vasta
On olemas minevik ja olevik ja tulevik. Meid püütakse eksitada, et me millessegi ei usuks.
Vasta
hehe...no heaküll...liisi...ega ometi Minaelani kolmas õde?...Smile
A kes püüab Sind eksitada?...Smile
Vasta
(24-08-2007, 11:20 )entroopia Kirjutas: Kuidas saada teada, kellena sa eelmises elus elasid?

Kellena ja kuhu eelmises elus kehastusid ja millega tegelesid on põnev teada, kuid oluliselt arvestatav on järgmistes kehastustes, kuidas sa oma elu siiski elasid?

Kui sa soovid teada, kes sa olid eelmises elus, vaata mismoodi sul praegune elu on läinud. Kuidas su tervis on? Kuidas tööga, aja ja suhetega on? Kuidas iseloomujooned on, millest tuleb puudu, millest tulevad kannatused? Need kõik on dententsid sinu eelmiste elude käitumistest, kuna kõik eksisteerimised inimrüüs ladestuvad energeetiliselt üksteise peale.
Ja kui sa tahad näha, kes sa oled tulevikus, siis vaata, mida sa praegu teed. Kuidas elad, kuidas oled, millest rõõmu tunned, kuidas teiste suhtes ennast üleval pead jne.?

-------

Mõistulugu

Üks tegelane oli raskesti tõbine ja ta teadis läbi arsti selgituste, et see haigus on lõplik.
Oma iseloomult suhtus ta tihti ümbritsevasse ühiskonda negatiivselt, oli salakaval, sullerliku mõtteviisiga ja ihnuskoi. Kuid ka tal oli sõber, kes aktsepteeris teda ja teadis tema haigusest.
Ühel hetkel ütles haige sõbrale, "Olen teinud otsuse, et müütan kõik oma vara ja viidan elu viimaseid päevi täieliku naudinguga, kuna mul on siis palju raha ja saan teha, mida tahan."
Sõber jäi mõtlema, teades tema keerulist iseloomu ja selgitas, "Kui sa Taevariigi väravatest soovid sisse saada, pead sa valvuritele ausalt vastama ainult kahele küsimusele."
"Noh, ja mis küsimused need siis säärased on?" uuris ta kärsitult altkulmu ja tatistas sinna samasse teele.
Sõber vastas aeglaselt, "Esimene küsimus, millele sa ausalt vastama pead on: Kas sinu elus on olnud rõõmu?"
"Äh, kellel pole siis mitte mingisugust rõõmu kordagi elus olnud?!" plähmas haige, "Väga lihtne küsimus. Ja, ja, mis too teine küssa siis on?"
Sõber vaatas talle silma ja vastas rahulikult, "Teine küsimus, millele sa vastama pead, kõlab seesuguselt: Kas sinu elu on toonud rõõmu teistele?" ja lisas, "Kui vastad ka sellele ausalt, lastakse sind Taevariigi väravatest valgusesse."
Vasta
Eelmisi elusid mäletab põhjuslike kogemuste kaudu (oled millestki sügavuti aru saanud, ning oskad/valdad vastavaid oskuseid nö "lambist", ehk sünnipäraselt ilma õppimata).

Minu eelnevad kahstused (oleviku poolt mineviku poole) ja nendega seostatavad elukogemused:

1) Ca 1900-1970 saksamaa/argentiina.
Elukogemus: üldine arusaamine lendavate taldrikute, tuumapommide, reaktiivlennukite, rakettmootorite, jne aluspõhimõtetest ... see viitab 3Reichi relva-arenduses osalemisele, ehk kas Hans Kammler, või keegi tema lähikonnast .... mingi mälestus on argentiina andidest, mis viitab, et olin piisavalt tähtis, et mind IIMS lõpus argentiinasse peideti.

2) Ca 1830-1900 eesti (lapsepõlv) / inglismaa (ülikool) / jaapan (elutöö).
Elukogemus: aasia naistel on kanaldamist/elujõdu palju, kuid nägemuste kvaliteet on vilets (nagu ämbritäie 1-sendistega restoranis lõuna eest maksmine: selel asemel, et 1 suur raha lauale jätta) ... samuti elukogemus lihtsate inimeste tööle rakendamisest suures konglomeraat-ettevõttes (minult inglismaalt saadud tehniline haridus, aasia naise perelt saadud virelev tööstus-ettevõte, mis minu teadmiste abil sai elu jooksul suureks konglomeraadiks arendatud).

3) Ca 1760-1830 prantsusmaa.
Elukogemus: vaimsed õpetused perest kaugenenud erak-teadlasena.

4) Ca 1200 eestis külavanem.
Elukogemus: külavanemana "naiste esimese öö magatamine" on mehele kurnav/laastav, kuna sündivad lapsed ei saa neid elukogemusi, mille järele nad tulid, ning küsivad kompensatsiooniks isalt paguneid/elukogemusi.
Seetõttu ma jälestan Vanaküla sektis vohavat voodimaagiat.

5) Kunagi ammusel keskajal indias:
Elukogemus: vaidlused budistidega selle üle, et kui saaks kõiki primitiive boostida kõrgemale, miks seda siis ei tehata (nad jäeks nii ilma oma alamklassist-põllumeestest).

6) Kunagi ammusele ajal Atlantise mandril teadlasena:
Elukogemus: geotermaalset energiat ei tohi liig-tarvitada, kuna maakoor jahtub/tahkub, ning massilise kasutamise korral "vajub" taoline paksemaks/raskemaks muutunud manner ookeani põhja.

7) Teistel planeetidel nö "sisse ostetud tulnukana".
Elukogemus: kahe päikesega tähesüsteem, kus nähtavale kesksele päikesele lisaks oli ka tiirlev jupiteri taoline "nähtamatu soe päike" (põhjustas kuumalaineid) ... sealsed inimesed hüberneerusid talveunne ... nende aktiivus olid taimede lõhnadest/taimemahladest väga tugevalt sõltuv ... neil oli ületamatu lõhe kanaldatud nägemuste ja reaalsete tööriistade/tehnoloogiate vahel (mina ehitasin kohalike kanaldustest saadud nägemuste pealt neile tööriistu ja masinaid) ... nad ei surnud otseselt vandusse, vaid ei ärganud kevadel hümberneerumisest üles, jäädes letargilisse unne, kuni röövloomad nad ära sõid ... tunduks nagu "kuldvereiste planeet" olevat.


-----

Nagu näete ei meenu eelmised elud nö "igapäevaste pisiasjadena" (mida sõid ja kuidas elasid), vaid teadmiste/oskuste/elukogemustena (asjad, mida lampi tead/oskad) .... võtke "eelmiseid elusid", nagu "eilset ja üle-eilset päeva": tähtsusetu tunde-mentaali rämpsu unustate eilsest, kuid olulised põhjuslike-loojalike sündmuseid mäletate.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,560 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat