Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellena "Sina" eelmises elus elasid?
#51
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Tuginedes M.Newtoni "Hinge rännak" või "Hinge saatus"-ele, siis ei pea Tehnoloogi toodud väide nagu paika, et hinged ühte ja sama kohta kehastumiseks kasutavad. Aga noh, pidi ju M.Newton ju ka üks mullipuhuja olema. Mina seda muidugi ei tea, aga targemad siin foorumis on rääkinud.

Hing sünnib korraga paljudesse kohtadesse, küll aga võid kindel olla, et oled siinsamas piirkonnas ka varasemalt korduvalt kehastunud. Suguvõsa karma on üks huvitav nähtus, mille abil on sul võimalik iseendale tulevastes kehastustes sitta keerata.

Vasta
#52
Mul ei ole nii palju püsivust. Ma võin selle eksperimendi ära teha, kuid kui hästi seda ei tea ma ise ka, sest mõtted uitavad alatasa kuskil mujal ja vahepeal tundub et mul on tohutu fantaasiavaesus. AngryLaugh
Vasta
#53
Ma olen mitmeid kordi tundnud unes reaalsust ja olnud ka samas kohas, kus eelmise une jooksul. Kuid samas ei usu ma, et need eelmisest elust pärinevad, kuna on minevikupaikadega seotud.
Vasta
#54
Pastlife'i link paigutas mindki põhja-ameerikasse ja tegi must häbeliku astronoomi. Ise oleks Saksamaad pakkunud.
Samas, eks see temaatika ongi rohkem loterii, kui kindel asi...
Vasta
#55
Ühes oma varasemas elus olen vist Venemaal elanud. Aimu annavad sellest päris mitmed asjad. Olen vene keelt vaid koolis õppinud, kuid see vähene mida kõnelen kõlab õige vene aktsendiga (nii ütlevad venelased) ning sisimas olen alati tundnud, et oleksin ülimalt rahul, kui vene keelt vabalt oskaksin või vähemalt nii hästi kui inglise keelt (inglise keele oskamine ei tekita mingisugust elevust). Olen korduvalt näinud unes Moskvat (pole seal kunagi päriselt käinud, isegi mitte pilte näinud enda teada), sama miljöö, erinev tegevustik - oranžikas taevas, madalad majad, millele langeb pilk kusagilt tänavalt mis on kõrgemal. Võisin seal elada umbes 18.saj, 19.saj alguses, võimalik, et olin seotud balletiga, kuna kuulates klassikalist muusikat tekib silmeette kujutlus balleti tantsust - igasugused sammukombinatsioonid jne (pole balletti kunagi teatris vaatamas käinud) ja peale selle tegelesin võistlustantsuga selles elus 5.aasta vanusest alates. Eriti sooje tundeid tekitavad minus ehtsad venelased (Venemaa venelased).
Usun, et lapsepõlv on tihedasti seotud eelmise eluga, et oleks pisut kergem kohaneda uue eluga. Küllap oleme ennast paigutanud inimeste, paikade või tegevuste keskele, millega tihedasti puutusime kokku eelmises elus, et tekiks turvatunne vms ning see millega täitsime oma põhilist aega lapsepõlves ei pruugi enam täiskasvanuna meie aega nii palju täita - on kohanetud, saadud elus hakkama ning aeg asuda selle elu ülesande täitmise juurde.
Vasta
#56
Vahetevahel olen proovinud erinevaid süsteeme selleks rakendada. Iga süsteem annab erineva vastuse eks ta ole tõesti rohkem enda lõbustamiseks väljamõeldud ja ka raha teenimiseks selle abil.Kindlad kombinatsioonid annavad ühe ja sama vastuse, mis hiljem hakkab korduma.
Head lõbustamist siis........
Vasta
#57
Tsitaat:Algselt postitas Prue
Nii naljakas või kummaline kui see ka poleks.. aga kui pidin mingile riigile mõtlema, siis mõtlesin hoopis Amazonasele ja vihmametsadele lõuna-ameerikas (rohkem edasi ei viitsinud teha)..... Seejärel lugesin siinset foorumi teksi edasi ja tuli link http://www.thebigview.com/pastlife/ , klikkisin sinna, tegin ära ja OHOO.. vastuseks tuleb " You were born somewhere in the territory of modern USA South-East around the year 775."
See puhtjuhuslik sarnasus on üllatav.

Sama siin. Mul on alati Inglismaa väga.. südamelähedane olnud. Inglismaa ajalugu ja eriti keskaeg.
Praegu tegin ka selle pastlife'i asja ja tuli see...

I don't know how you feel about it, but you were female in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Northern England around the year 1250.

Hmm Laugh
Vasta
#58
puudub igasugunegi tõsiseltvõetav alus tunnetamaks oma eelmist elu.Pole ju selge, et hinge järjepidevus üleüldse toimub.Midagi on vähe ähmast aga mis?Kõik muu "tunnetamine" jah teadsin kunagi üht lugu mehest kes elas koos koera suuruse ämblikuga.Muidu tore mees ja tegi tööd.Aga alati koos ämblikuga.PS! ülejäänud inimesed ei näinud seda ämbliku.
Vasta
#59
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Minu jaoks on lapsest saati lähedane tundunud Kreeka. Aga ma usuksin pigem seda, et olen kunagi kõnelnud inglise keelt emakeelena - seletaks mu praegust kahtlast suhtumist sellesse (näiteks mõtlen päris sageli inglise keeles ja tõlgin mõningaid mõtteid inglise keelest eesti keelde).

Sisestasin oma sünnikuupäeva ning see ütles:
"Your past life diagnosis: I don't know how you feel about it, but you were male in your last earthly incarnation.You were born somewhere in the territory of modern Scotland around the year 850. Your profession was that of a seaman, cook or carpenter.
Your brief psychological profile in your past life:
As a natural talent in psychology, you knew how to use your opportunities. Cold-blooded and calm in any situation.
The lesson that your last past life brought to your present incarnation:
The timid, lonely and self-confident people are everywhere, and your task is to overcome these tendencies in yourself and then to help other people".

Need tumedaks tehtud kohad ei olnud mulle üldse üllatavad.
Üks küsimus ka: kuidas on inimene samaaegselt `timid` (pelglik, kartlik) ja `self-confident` (enesekindel)?
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Üks küsimus ka: kuidas on inimene samaaegselt `timid` (pelglik, kartlik) ja `self-confident` (enesekindel)?
Mängib ja võimendab enda Tasakaaluga...
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Üks küsimus ka: kuidas on inimene samaaegselt `timid` (pelglik, kartlik) ja `self-confident` (enesekindel)?
Mängib ja võimendab enda Tasakaaluga...

Ehk selgitad lähemalt? See mängimine ei ole siis küll teadlikult vabatahtlik... Ning mismoodi ja miks võimendamine asjasse puutub? :S
Vasta
#62
Tsitaat:Algselt postitas Vogon
puudub igasugunegi tõsiseltvõetav alus tunnetamaks oma eelmist elu.Pole ju selge, et hinge järjepidevus üleüldse toimub.Midagi on vähe ähmast aga mis?

Ähmane on ehk seetõttu, et samavõrra puudub tõsiseltvõetav alus oma võimalikke eelmisi (või paralleelseid?) elusid mitte tunnetamaks ega ole selge ka see, et hinge järjepidevust ei ole või mis üldse on või ei ole peale selle maise eksistentsi. Aga jah, eks selliselt pinnalt ole soodne hakata prohveteiks pea kellel tahes, sest igatsus teada või tajuda seda enamat on inimloomusele üldiselt omane. On sul ehk teadusmaailmast teada tõsiseltvõetavaid põhjendusi sellele inimlikule iseärasusele?
Vasta
#63
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tsitaat:Algselt postitas alexa
Vaatasin ka mida neti avarustest selle kohta leida on, lk tuli selle kohta palju ja spontaanselt avasin lk http://www.thebigview.com/pastlife/ toksisin oma sünnikuupäeva sisse ja voila..vastus oli huvitav ja mis kõige huvitavam ma olen seda vastust juba kuskilt lugenud ...

Ma olen ka kuskilt lugenud. Ja kas polnud see mitte eesti keeles?
Igatahes ei usu Bleh Käsitööline Indo-Hiinas, ming ka õige...

Kui olin sellel lingil ära käinud, tuli meelde, kus olen seda eesti keeles näinud. Oli mingi numeroloogia-alane õhuke brošüür, kus tuli peale pikka arvutamist täpselt sama vastusBleh Ilmus üsna 90-te algul eesti keeles. Ja kui ma õigesti mäletan, siis ilmus sama eelmiste elude "test" paar aastat tagasi ka ühes tuntud kollases lehes.

Kindlasti polnud ma ühes oma eelmistest eludest "naine, kelle tegevusalad olid meremees, businessman,või müstik, 1575 aasta Põhja-Kanadas"Laugh,nagu see link pakkus. Pigem elasin 13 sajandi Prantsusmaal. Kui lugesin väiksena muinasjuturaamatut"Lotringi lood", siis tundsin, et olen nagu sealkandis olnud kunagi. Kõik need vanad maakondade ja linnade nimed tundusid nii tuttavad ja silme ette kerkis kogu see maastik, mis seal olla võis. Kaheksa-aastaselt oli see päris tugev elamus:o Aga seda ei suuda tajuda, kas olin mees või naine. Arvan, et mees, sest tekib selline munga ja kloostri tunne, kui sellele mõtlen.
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Ehk selgitad lähemalt? See mängimine ei ole siis küll teadlikult vabatahtlik... Ning mismoodi ja miks võimendamine asjasse puutub? :S
No isegi ajastaeg võimendab ennast... suvest saab talv ja siis jälle suvi Bleh
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas olematu
Kuni 17 eluaastani oli mul pidevalt korduv unenägu.
Nägin end elavat keskaegses Portugalis või Hispaanias üliku majas.
Ma olin majarahva ainus tütar , kellel oli salaromaan majaorjast mulatiga,mis üks moemnt enam nii salajane polnudki.
Seisin maja ees, kui mu toonane armastatu vendade poolt ära viidi. Tema eemalduvat kogu nähes teadsin, et siinilmas me kokku ei saa.
Kuidagi komberdasin üles, lükkasin akna lahti, ja kukutasin end allolevatele munakividele.
Edasi nägin oma tagasihoidlikku marmorsambaga hauda kuskil maamõisa pargis, istusin kehatult oma haual, kurva teadmisega, et seal all olen mina.

Korduvad unenäod omavad SUURT tähtsust. Kas Sa oled peale 17a. saamist ka sama und näinud?
Vasta
#66
nooh jällegi nägin unes,et kõnnin kodupoole pikad ,üle põlve saapad jalas,must keep üll,torukübar peas..,isegi paplite lõhna tundsin ses unenäos.Taamal paistis maja, õrn tuluke paistis aknast ma teadsin,et mu naine ootab mind ,teadsin ,et aasta on 1823 ja ,et mina olen arst
Vasta
#67
Kes tahab võib ju proovida, oma arvamuse jätan selle kohta enda teada.

http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml
Vasta
#68
(26-12-2010, 15:23 )päikeseinsener Kirjutas: Kes tahab võib ju proovida, oma arvamuse jätan selle kohta enda teada.

http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml

Eelmise elu elasid naisena.
Elukutse eelmises elus oli:
Tantsija, näitleja, muusik, teiste ideede elluviija.

Sünnikoht eelmises elus:
Uus-Ginea

Iseloomult olid eelmises elus:
Arukas, suure enesevalitsusega, olukordi hoolikalt arvestav, nõudlik ja vahel halastamatu, tugeva iseloomuga isik, keda austati, kelle nõuandeid hinnati, kuid keda mitte alati ei armastatud.
Sündisid umbes aastal 1475.

--------
huvitav huvitav.....
1. Mitu inimest sündis maailmas keskeltläbi aastal 1980 päevas?
2. Mitu inimest elas umbes 1475 aastal Uus-Guineas ja mitu neist olid tantsijad, näitlejad, muusikud...?
3. Kuidas on võimalik seda absurdi uskuda?
Vasta
#69
(26-12-2010, 16:04 )Leena Kirjutas:
(26-12-2010, 15:23 )päikeseinsener Kirjutas: Kes tahab võib ju proovida, oma arvamuse jätan selle kohta enda teada.

http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml

Eelmise elu elasid naisena.
Elukutse eelmises elus oli:
Tantsija, näitleja, muusik, teiste ideede elluviija.

Sünnikoht eelmises elus:
Uus-Ginea

Iseloomult olid eelmises elus:
Arukas, suure enesevalitsusega, olukordi hoolikalt arvestav, nõudlik ja vahel halastamatu, tugeva iseloomuga isik, keda austati, kelle nõuandeid hinnati, kuid keda mitte alati ei armastatud.
Sündisid umbes aastal 1475.

--------
huvitav huvitav.....
1. Mitu inimest sündis maailmas keskeltläbi aastal 1980 päevas?
2. Mitu inimest elas umbes 1475 aastal Uus-Guineas ja mitu neist olid tantsijad, näitlejad, muusikud...?
3. Kuidas on võimalik seda absurdi uskuda?



Kes tahab võib ju proovida, oma arvamuse jätan selle kohta enda teada. wink

Vasta
#70
Väike ajaviide on ta lahendajale siiski. Lehe Tegijale annab kindlasti mõningast statistilist infi nagu ma lähtekoodist välja lugesin :
view-source:http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml
midagi sarnast tuli välja, et "Külastatavus kellaaegade järgi", "Külastatavus sünniaastate järgi"
http://hagar.nomad.ee/cgi-mart/graf

aga noh....lahendasin ta kah ära ja pugistasin tükk aega naeru.
Vasta
#71
Noh, edukad eluaastad küll siiamaani nende numeroloogiliste arvutustega ei ole kattunud. Samuti ei näita elutee number adekvaatselt kehtivaid isiksuse omadusi. Aga mis seal salata, mõned arvutused on isegi üllatavalt sarnased mu enda aimdustele.

Positiivne meelelahutus ütleks Smile
Vasta
#72
Kuna aeg ei pruugi olla lineaarne, siis teema pealkiri on eistatud väga spetsiifiliselt. "Eelmine elu" võib olla lineaarses vaatepuntis hoopid järgmine, samas kui ta ajavoolus võib olla eespool seda hetke, mida me praegu kogeme.
Sest kui aeg on kui palliks vormitud nuudlid siis tekib puht filosoofiline küsimus mis on algus ja lõpp?
Vasta
#73
loogiliselt mõeldes võiks küll, aga numeroloogilises mõttes ei saa ju järgmise elu "ennustamiseks" algoritme seada, või..?
Vasta
#74
Ma ei tea kas see seik võis olla eelmiselt elust või mitte ,aga viimasel ajal on mulle hakkanud meenuma mingid numbrid mis on kirjutatud paberile ja mingi udune pilt.
Vasta
#75
Mul on erinevate lõhnade suhtes mingi omaette hoiak. Vahest tekib kahtlus, et vist on mingi kehastumine paelussiks ikka olnud.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,571 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat