Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellena "Sina" eelmises elus elasid?
#76
Nägin unes et elasin umbes 1860 aasta paiku ameerikas lapsena tänavapoisina.Minu elu muutus kui mingi kamp mind mööda katuseid taga ajas.Pugesin mingist katuse korteri aknast sisse ja jäin peremehele vahele.See mees aitas mu elus edasi.Minust sai arhidekt nägin isegi ühte hoonet mis ma projekteerisin.
Vasta
#77
Ma olen kahte und näinud, mis eredalt meeles on. Kas nad just eelmisest elust on. Paneksin nad ikka siia teema alla, kuna mõjusid väga tugevalt ja unes tundus kõik nii reaalne ja päris.
Mõlemad on riietuse, olustiku ja tunnetuse poolest 1870ndate paiku. Aasta ei pruugi üldse õige olla. Isegi kakskümmend kolmkümmend aastat võib rohkem/vähem olla. Vaatasin googlest, mis riietust siis kanti ja valisin aasta selle põhjal.
Esimeses unes ma elasin ilusas suures majas, mille esiküljel oli rida valgeid sambaid. Oli kevadine ilm ja maja ümbrus oli kaunilt haljastatud ning suuri puid täis. Ma jalutasin mööda pikka alleed ja kandsin pikka kleiti, mis oli läikivast heleroosast kangast ja silitasin oma kõhtu, sest ootasin esimest last ja olin väga õnnelik
Teises unes ma kaotasin oma eluarmastuse. Sõitsime temaga tõllas. Kutsar piitsutas halastamatult hobuseid. Me põgenesime kusagile. Kuid jälitav tõld sai meid kätte ja minu kaaslane tapeti. Ma ärkasin selle peale keset ööd üles ja nutsin tükk aega, enne kui aru sain, et see oli ainult uni. Kummaline on siin vast asjaolu, et mu eluarmastus unes on mu parim sõber juba aastat kümme olnud.
Vasta
#78
Unenägude järgi võiks arvata, et:

Mees. Araablane, türklane, või venelane. Surin mingi sõja ajal hästi noorelt, ca 16-17 aastaselt. Niisugune sõda oli, kus võideldi veel vibude-noolte-mõõkadega. Seega ammu.

Naine. New Yorgis. Baleriin. Kukkusin kuhugi klaasidesse, ei tea kas selle tagajärjel ka surin.

Mees. Tartus. Ilmselt sakslane. Nimi oli Rosenberg/-kreutz või midagi sarnast. Surin hullumajas 1953. aastal, poosin end üles.

Lapsepõlve mängude järgi pakuks, et olin kuskil vangilaagris eelmises elus.
Vasta
#79
Olin eelmises elu varasemas osas vist sõdalane. Hilisemas elu järgus olin kohtumõistja või avastaja.
Vasta
#80
Pange imeks või ärge pange, aga mina eelmises elus olin prügivedaja hõljukautoga. Töötasin ühe ülikooli heaks ja ma mäletan, et nii närvi ajasid need tudengid, kelle mõtteid ma igal õhtul pidin prügimäele vedama...
Vasta
#81
Eelmise elu elasin ma yhe tumedapaise tydrukuna, kes sai yhes Vene vangilaagris surma (sodurid lasid lihtsalt niisama naljaviluks maha).

Elu enne seda elasin teisel planeedil. Ja praeguses elus olen oma rannakutel sedakohta ka kylastanud aga tapsemalt ei oska midagi hetkel oelda.
Vasta
#82

Kuna keskmisel inimesel on olnud ca 700 eelnevat kehastumist, millest paljud on olnud Maal, siis on "eelmisest elust" märksa olulisem "üldisem muster" mille nimel uuesti kehastutakse.

Näiteks minul on varajasest noorusest "läbi kumanud" mitmed eelmiste elude teadmised, nagu külma kliimaga paigas elamine, kuuma kliimaga paigas elamine, erinevate seadmete ehitus/tööpõhimõtted, üldisem arusaam elu olemusest, jne.

Kuid "üldisem muster" on muus: Atlantise tsivilisatsioon läks seepärast põhja, et keskenduti liigselt sellele, et "igüks leiaks ise oma tee teadmiste juurde" - st kui inimene ei viitsinud ennast pingutada, siis lasti tal rahus põhja minna - nii jäigi iga põlvkonnaga üha vähem neid, kes teispoolsust tajuda viitsisid, ning nii see Atlantis põhja läks rahva üldise mandumise tulemusena: kuna "seaduselaeka taolisi" null-punkti energial töötavaid seadmeid ei viitsitud enda kõrge hinge-energiaga laadida, siis hakati looma üha rohkem tehislike vulkaane energia saamiseks, mis muutis Atlantise ümbruse maakoore nii pehmeks, et Atlantis vajus sõna otseses mõttes vete sügavusse.

Ajapikku on saanud selgeks, et tihedasse ainesse kivistunud inimestele tuleb anda "nägemusi" ja selgitusi selle kohta, millised tajuliigid ja milline maailm neid ootavad väljaspoolt "viit madalamat meelt".
Selline lähenemine lihviti ideaali lähedaskeks IIMS aegsel Saksamaal, kus teispoolsuse kirjeldamisel üritati rakendada teadusliku käsitlust, mis viis lendavate taldrikute ja muude uskumatute tehnikaimede loomiseni, rääkimata maailmapildi olulisest avardumisest.

Nii sai Atlantise aegsest preestrist mitmete ümbersündide tulemusena IIMS aegne Ahnenerbe uurija, millest on praeguseks kehastuseks järgi jäänud vaid paranähtuste huviline - ehk iga kehastusega on liigutud üha sügavamale tihedasse ainesse, üritades peenemat maailma kirjeldada üha täpsemalt ja selgemalt.

Kui ma olen viibinud Lõuna-Saksamaal Baieri mägedes, siis on olnud tunne "olen kodus" - samuti meeldib mulle massivne puidust mööbel, mis on saksamaa üldlevinud - ühtlasi on mulle meenunud, kuidas ma IIMS eel olen suure sõiduautoga Saksamaal sõitnud, lendavat taldrikut juhtinud, jne.



Paljudel inimestel on erinevate kehastuste põhjuseks "olemise õppetunni" (Mai Väljataga mõistete süsteemis) veatu läbimine: ehk kui suits, viin, narko ja muud pahed oleks "tasuta ja lademes", kas siis jätkuks "sisemist jõudu" neile EI öelda - midagi sellist on Thothi raamatu 6-s pilt 21-st, kus inimene pannakse "valiku ette": pahed versus mõistus.



Üldisemalt rääkides on Thothi raamtu põhjal 3 erinevat "üldisemat teed" mida mööda inimeste areng toimub eelmisest elust järgnevasse:

1) Osirise tee: Jumal/Looja (pilt 1) - läbi oma seaduste (pilt 4) - teostab oma plaanid (pilt 7) - juhtides meid eluratta pöörlemise kaudu (pilt 10) - läbi surma (pilt 13) - ja hävingu (pilt 16) - täiusliku elu juurde (pilt 19).

2) Isise tee: Saades raamatutest tõotusi nähtamatu maailma kohta (pilt 2) - saad suulise õpetuse (pilt 5) - sind kaalutakse kohtuniku poolt, tunnetamaks tõde (pilt 8) - saavutad maagilised jõud (pilt 11) - sammudes taas-sünnist taas-sündi (pilt 14) - kuni sa ei vaja enam maiste ümbersündide koole (pilt 17) - sulandud jumalasse ja saavutad surematuse (pilt 20).

3) Horuse tee: Vaim, kelle sihiks on kõrgemad tipud (pilt 3) - asetatakse valiku ette (pilt 6) - valides õieti saab tast rändur (pilt 9) - kes läbides katsumused (pilt 12) - peale vale ja ülekohtuga võitlemist (pilt 15) - peale kirgede ja kaose läbimist (pilt 18) - jõuab täiele rahule ja selgusele (pilt 21).

Vasta
#83
Selle viimase harjutuseda oli nii,et esimene kord sain hakkama,teine kord oli peaaegu võimatu tagasi normaalsesse kasvu tagasi põõrduda,niiet igaks juhuks ei proovi kolmandat,aga nüüd hakkan proovima riidepoe värki
Vasta
#84
See sinu egoistlik pigem ei oska nähtusi piisavalt kriitiliselt analüüsida, et end alatihti ületähtsustab.
Vasta
#85
(22-08-2012, 15:48 )Krt Kirjutas: See sinu egoistlik pigem ei oska nähtusi piisavalt kriitiliselt analüüsida, et end alatihti ületähtsustab.

Eee, ma saan aru, krt, et teiste õpetamisvajadus lausa vääramatu jõuga pressib sust igas teemas välja, aga ürita seda vähemalt kuidagi niimoodi väljendada, et su laused seejuures ikka täielikuks sogaks kätte ära ei läheks.

Vasta
#86
Eks sogastega räägitakse sogaste keeles.
Vasta
#87
(26-08-2012, 20:55 )Krt Kirjutas: Eks sogastega räägitakse sogaste keeles.

Millest võib siis järeldada, et ma ei ole sogane, kuna ma ei saa sest keelest küll teps mitte aru...? Smile1
Vasta
#88
Mittekuskil sogased kõik.
Vasta
#89
(22-08-2012, 15:48 )Krt Kirjutas: See sinu egoistlik pigem ei oska nähtusi piisavalt kriitiliselt analüüsida, et end alatihti ületähtsustab.
Vaba tõlgendus. Minaelan egoistlik ei tähtsusta mitte midagi ega kedagi üle vaid annab eesõiguse hingele kes ei ole egoistlik (seda Minaelan seisukohast kuid samas on ta seda hinge seisukohast) ja kes ei analüüsi nähtusi piisavalt kriitiliselt vaid teeb nendega midagi muud.
(26-08-2012, 21:28 )Krt Kirjutas: Mittekuskil sogased kõik.
Tase.
Vasta
#90
Ma ei tea, olen kuidagi kahtlev, selles eelmise elu võimalikkuses. Kuidagi ei veena mind miski, et hinged sünnivad uuesti ja uuesti. Ja need mälestused...... Olles ise ka natuke kursis geneetikaga, kaldun ma pigem arvama, et tegu on geneetilise mäluga, mis edasi kantakse geneetilise informatisooniga. See mida me mäletame ei olegi mitte meie endi eelmine elu, vaid mälestus, info, meie geneetilisest pärandist. Nagu me teame on geneetika veel suht lapsekingades ja väga vähe on alles avastatud mis ja mida mingi geen teeb ja määrab. Seal on meeletus koguses andmemahtu, mis oleks aastasadade töö, et kasvõi pooltki sellest lahti kodeeridaSmile ja võibolla polegi ettenähtud et me kõike teaksime..seega jäävad ainult spekulatsioonid. Aga see oli pelgalt minu nägemus või arvamus - uuesti sünnistSmile
Vasta
#91
Minaelan paneb pigem võrdusmärgi analüüsi ja egoismi vahele, taipamata et egoism on ammu enne analüüsivõimet hinges kogu aeg olemas. (Ego on määratud arenema Meesenergia iseolemuse kaudu, mis toimub vaheldumisi Naiseenergia isetuseolemusega). Alateadvuse emotsionaalne ego on hoopis lapsik ja arenematum, kui seda on analüütiline ego. Isetu Naisenergia aga ei avardu ilma iseka Meesenergiata, vaid jaurab lõputult ühe ja sama koha peal.
Vasta
#92
1. Kui sa mõtled "analüütilist mõistust", siis pole mingit vajadust sinna ette veel "egoistlik" lisada. See ei täpsustanud midagi, vaid tekitab segadust. Sest egoistlik on ka alateadvus ja üliteadvus. Need kõik on teatud egotistlikud mina-tunnetused.
2. Kui hing kui alateadvus tajub ja tunnetab end sooliselt, siis ta seda ka on. Kui ta peaks juhuslikult tajuma end androgüünsena, siis ta seda ka on. Hingel pole mingit kindlat soolist ega sootut määratlust, see on nagu programmeeritav ja ümberprogrammeeritav hüpnoos, kus on väga laiad võimalused. Kuigi valdavalt on ta siiski kindlat sugu tunnetav.
3. Kogu elu on kui unenägu. Tavalistes öistes unenägudes ei lennata kuhugile kõrgemale, vaid madalamale alateadvuse tasandile. Ja keha ei lase sul ka millestki sel hetkel täiesti vabaks, vaid töötab suhteliselt aktiivselt koguaeg ilma sinu alateadvuse teadmatagi.
4. Sõnadel - väljaspool, üleval ja ajatus - kõigil on täiesti erinevad tähendused, mida pole järjekordselt mõtet ühte patta panna. Alateadvus pole väljaspool ega ajatu, vastasel juhul unenägusid ei nähtaks.
Vasta
#93
Väga õige, et kõigis valdkondades ei saa kõik analüüsivõimelised olla, kuna teatud algteadmiste tunnetus lihtsalt puudub.
Vasta
#94
Ma tegin ühe raamatu juhendamisel läbi shamaanirännaku minevikku ja mulle tulid sellised pildid, millest saab järeldada, et ma olin mingi metsavend. Smile
Vasta
#95
Üleelmises elus oli mu nimi Charles Mcwatt. Sõdur olin, sain haavata, hiljem rändur( nii mulle tundus). On veel 5 teist elu veel. 3 kora olen surma saand sõjas. Neist eludest tean aind asukohta ja ameteid.
Vasta
#96
suhtun reinkarnatsiooni äärmise ettevaatusega, eriti new age tüüpi nn. eelmise elu vaatlejaid. Nimelt väga paljudele ja samas ka minu tutvusringkonnas on öeldud, et nad on umbes 1000 aastat tagasi olnud valitsejad. Kui võttes arvesse tänapäevaste "valitsejate" hulk ja 1000 aastat tagasi üldrahvastiku hulk, siis pidanuks 1000 aastat tagasi kõik inimesed olema valitsejad ja neist koguni puudugi jäänud.
Mina respekteerin vaid seda reinkarnatsiooni mida viljeleb klassikaline budism kui nende arvamust, kõik muu on ilmselge jama.
Vasta
#97
Aga olidki valitsejad - oma Mina valitsejad. Tänapäevaks oleme oma Mina maha müünud helkivate vidinate kultusele ja arvame vaid, et oleme vabad ja valitseme midagi. See on öeldud küll kerge irooniaga - saan aru mida sa silmad pead Wilholmensis, kuid alati on ka teine vaatenurk mis peegeldab olukorda sama hästi kui esmane.
Vasta
#98
Mul ei tulnud välja kahjuks
Vasta
#99
Olen ka mitmel korral teinud neid eelmise elu teste. Mull on antud ajalised raamid aastast 1154 kuni
1780. Austraaliast kuni Ukrainani pea ümber terve gloobuse. Testide alusel olen olnud eelmises elus
kas sõdur, luuraja, pätt, ohvitser, kaupmees, filosoof, palgamõrvar, lihunik või kokk kui mõned esile
tuua. Viimati üks härra Tartus rohkem kui aasta pakkus mulle ka erinevaid variante kes või mis ma
võiksin või peaksin olema. Peale kõike seda pullikakat on mul kaks peamist varianti - kas nemad
valetavad või pole eelmisi elusi olemas.
Vasta
Ma kahtlen, kas eelmiste elude teadmine üldse hea oleks. Kui igal elul on oma põhjus, siis hakkaks see ilmselt käimasolevat segama. Teada, et sa oled suures plaanis näiteks mitu täiesti erinevate karakteritega inimest (rääkimata soost) oleks üpris skisofreeniline olukord. Parem mängida sulle olemasolevas elus jagatud kaartidega nii hästi kui võimalik...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,741 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat