Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellena "Sina" eelmises elus elasid?
Autor Sõnum
DragonLady25
Uustulnukas

24-05-2013 14:37
Postitus: #126
RE: Kellena "Sina" eelmises elus elasid?
(23-05-2013 20:05 )Makemake Kirjutas:  
(23-05-2013 19:11 )DragonLady25 Kirjutas:  Minul oli hiljuti huvitav juhtum,millele tagantjärgi möeldes veidi kummaline tunne.Nimelt hakkasin uurima oma sugupuud ja koostama seda.Alustasin oma lähimast inimesest,emapoolsest vanaemastj hakkasin liikuma siis ajaloos tagasi.Möne aja pärast hakkasin märkama sarnast mustrit mis oli päris üllatav.Tuli välja et olin elanud täpselt samades kohtades kus minu esivanemad kellest mul kuni eilseni halli aimugi polnud.See ei ole väljamöeldud,see on tösi!Kuidas sellist asja peaks seletama?Samas oli mul nendest kohtades elades tunne nagu oleks elanud seal sajandeid ennem.Köik oli nii tuttav ja kodune,kuigi ma olin uus elanik.Kas mingi deja vu?Vöi elasin töesti eelmises elus samas kohas?

Minu jaoks on ka sellised analoogsed kokkusattumused alati pisut müstilised tundunud. Mis see on, seda ei oska öelda. Võibolla siit foorumist mõni teadjam oskab kommenteerida. Muide, kui sa sugupuud uurisid, ega siis juhuslikult sünnipäevad ei kordunud või oli neil mingi seos sinu elus oluliste inimeste sünnipäevadega?

Nüüd siis tekkiski huvi,et äkki keegi oskaks seletada sellist asja.Ei sünnipäevad ei kordunud,lihtsalt elukohad olid samad,paljud sugulased sündisid,elasid ja surid samas külades.Väga palju oli suuri peresid ja seal oli ka laste surmasid rohkem,nt aastatel 1800 ja edasi.Paljud lapsed surid imikutena vöi noorelt.Ma ei oska öelda,kas oleks mingit seost olnud sünnipäevadega,rohkem nagu kohtadega.Shock
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

05-11-2013 20:07
Postitus: #127
10 Amazing Things Kids Have Said About Past Lives: photo 2
Lapsed meenutavad eelmist elu.

Reincarnation: Fact or Fallacy? Case Studies
Eelmised elud - fakt või väljamõeldis?
(selle postituse viimane muutmine: 05-11-2013 20:35 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
BleedingOutMyEyes
ebatavaliige

06-11-2013 10:48
Postitus: #128
Üks võimeid omav (vist) tuttav vaatas mu eelmist elu. Ma olevat olnud 19/20 sajandi vahetuse kanti kauboi laadne tegelane lõuna Lõuna-Ameerikas. Samas, kas hing ei peaks iga elu üpris sarnane olema? Mina ja kauboi? Pigem mitte..
Foorumlane
Vana kala

06-11-2013 12:35
Postitus: #129
India riik kus ùlerahvustunult on palju juhtumeid, kus lapsed tuletavad vanematele meelde, et nad on ise nende vanemad.
Üks selline juhtum leidis aset Delfis. Pealinna tùdruk kellel oli vaid 4 aastat tàis tiksunud hakkas oma vanemaid sàttima omale meeldivama seisukorra jàrgi. Pandi tàhele, et mehe ema oli sama moodi neid oma elu aja jooksul juhendanud Mis oli aluseks selleks et aru saadi mingist eripàrast tùdrukus? See laps teadis oma vanemate nimesid ja isegi kuidas ema neid kutsus meelitavalt nende lapsepôlves. Ja et sellest vàhe poleks rààkis tùdruk, kuidas ta viimasele teekonnale saadeti ja kes sel pàeval kàisid ta maist ihu paitamas.
Marconato
Veteran

06-11-2013 14:57
Postitus: #130
Mingi aeg ka oli keegi vaadanud mu eelmist elu, mäletamist järgi olin mingi põllumees Siberis aastal 800.

Pikas perspektiivis tundub see kõik päris loogiline olevat.
Teadmatus ei vabasta vastutusest.
Diversity is a codeword for anti-white
Ken
Vana kala

06-11-2013 18:59
Postitus: #131
Aga miks peaksid eelmised elud olema ajalises järjekorras? Tavaliselt öeldakse ikka stiilis, et eelmine elu oli 200 aastat tagasi, üleelmine 500 jne. Kui aeg eksisteerib ainult meie programmeritud ajus, siis miks me ei võiks tulla tulevikust või üldse teisest enamvähem samal tasemel planeedist?
Kas võib järeldada, et enamus sellised paika panemised võib olla pettus?
Mannu Eemal
u xa ke

06-11-2013 20:00
Postitus: #132
(06-11-2013 18:59 )Ken Kirjutas:  Kas võib järeldada, et enamus sellised paika panemised võib olla pettus?
Seltskondlik ajaviide wink

Brain expedition.
theodor
Tavaliige

06-11-2013 23:06
Postitus: #133
(06-11-2013 18:59 )Ken Kirjutas:  Aga miks peaksid eelmised elud olema ajalises järjekorras? Tavaliselt öeldakse ikka stiilis, et eelmine elu oli 200 aastat tagasi, üleelmine 500 jne. Kui aeg eksisteerib ainult meie programmeritud ajus, siis miks me ei võiks tulla tulevikust või üldse teisest enamvähem samal tasemel planeedist?
Kas võib järeldada, et enamus sellised paika panemised võib olla pettus?

Aga äkki tulevadki hinged siia meie mõistes tulevikust, mismoodi nad muidu valivad oma kehastust ja on enamvähem teadlikud, mis neid ees ootab.
Ken
Vana kala

07-11-2013 08:32
Postitus: #134
Olen kuskilt kokku lugenud ja ise usun sellist varianti.
Kõik kogemused, mis olla saavad on juba kuskil (nimetatakse seda Matriksiks) olemas. Ja Hinged on need, kes tahavad seda kõike kogeda läbi meie kehastuste ning ainus soov on vaimselt edasi areneda. Kaasa antakse ka Eluraamat, kus on viited sees, ainult vaja elulugu sinna saada. Nii nagu meie käime koolis, pingutades jõuda järgmisse klassi ja võimalukult heade hinnetega. Kuidas järgmine aasta läheb, seda veel ei tea. Teame ainult, mis õppeained tulevad.
See on siis minu peas kokku klopsitud mõistmine sellest.
Teeline
teel tundmatusse

07-11-2013 09:35
Postitus: #135
Ken'i mõttekäik on põhimõtteliselt õige. Maal on väga vanad hinged, nooremad hinged, kel vaja veel palju õppida ja nüüd ka teemantlapsed, kes kehastuvad esmakordselt Maal. Oma eelmiste elude kohta pole otseselt vaja midagi teada, kui on vaja, antakse ka teada. Kuhu kategooriasse liigitud, sellest saad aimu kui vaatad , kuidas sa oma praeaguses elus hakkama saad, mida vanem hing, seda kergemini leiad oma koha elus. Meie võime siin plaanida mida iganes, kõik on tegelikult ette määratud, ka meie koht siin elus wink
Margus454
Uustulnukas

13-11-2013 22:42
Postitus: #136
(07-11-2013 09:35 )Teeline Kirjutas:  mida vanem hing, seda kergemini leiad oma koha elus. Meie võime siin plaanida mida iganes, kõik on tegelikult ette määratud, ka meie koht siin elus wink
Päris nii seaduspäraselt see asi ka ei pruugi alati olla. Vanahingena pole ma näiteks siin elus omale kohta leidnud.

Konkreetselt eelmises elus olin ma kaevur. Hukkusin varingu tõttu.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 40 20,452 23-10-2014 19:10
Viimane postitus: Veli Joonatan

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog