Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kellena "Sina" eelmises elus elasid?
#26
Proovisin, lugesin esimese lause ära, et mõtle maa peale, kuhu sa tahaksid reisida ja imelikult kombel mõtlesin ma Venemaa peale. Ma ei tea miks. Ja edsi lugesin, et see võib mu eelmine kodumaa olla. Ja siis meenus mulle, et mitu-mitu aastat tagasi üks naine ennustas mulle, kes ma eelmises elus olin ja kus ma elasin. Minu üllatuseks meenusid mulle sõnad: "Sa elasid Venemaal Siberis." Külmavärinad.
Vasta
#27
huvitav, kuid kardan et endal ei oleks püsivust. ma sellest seisundist ei jaga eriti... milles luuletusi kirjutatakse? ise kirjutan luuletusi ja panin tähele, et siis kui riimi peale mõtlen, olen lihtsalt väga oma mõtetesse süvenenud.
Vasta
#28
kas näiteks muusika aitaks sellesse seisundisse minna või hoopis segaks?
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas entroopia
2. UNENÄOD

Küllalt sageli juhtub sedagi, et fragmente eelmisest elust ilmub meile unenäos, me ei oska aga neid sellistena eritleda. Kuigi kindlaid reegleid ei saa anda, piisab tihti sellestki, kui me vaid esitame endile küsimuse: kas see unenägu oli seotud eelmise eluga või mitte ja usaldame oma intuitsiooni. Kaks seika on siiski, mis viitavad eelmisele elule: tavalisest unenäost tunduvalt tugevam reaalsustunne – te kohe tajute, et see on tegelikkus, ehkki mitte selle elu tegelikkus – ja korduvad unenäomotiivid – järjekindlalt, ehkki võibolla mitmekuiste või mitmeaastaste vahedega, näete end unes tegutsemas ühes ja samas kohas.

Mul aeg ajal kordub unenägu mille reaalsuses ma selle nägemise ajal ei kahtle. (Kuigi kui ma olen taolistes unenägudes siis ma saan kohe aru et on tegemist unenäoga) Selles unes näen ma kuidas ma võitlen repitloididega. Selle unenäo kohta postitasin ma ka unenägude teemasse uue topic-u. Siis kui ma hakkasin seda unenägu nägema polnud ma veel teadlik kes on reptiloidid. Ma olin selles eas vaevalt sisalikust lugenud.Ph34r2
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas nunnukutsa
kas näiteks muusika aitaks sellesse seisundisse minna või hoopis segaks?
Muusika kindlasti aitab Smile Kõige parem on siis, kui selleks oleks mingi medidatiivne muusika, selline rahulik ja hea.
Näiteks : http://www.youtube.com/watch?v=xpT5MrD44wM , väga hea lõdvestuda sellise muusikaga.

[Muudetud: 11-22-2009 FurioN]

[Muudetud: 11-22-2009 FurioN]
Vasta
#31
Ma elasin Plauenis Laugh
Vasta
#32
eeldan, et köigest kokkusattumus ja liigselt televiisorit, kuid olen pidevalt unes näinud, et könnin kodu poole pimedas, vaatan tähtede poole ja siis üks täht muutub eredamaks ja lendab kiirelt alla. Üritan pögeneda, mis vahel ei önnestu, vahel önnestub ja vahel on väga absurdne. Aga algus on alati sama.
Ja alates VäGA väiksest peale (u. 2-3) on mul paaniline hirm olnud hallide vastu Laugh Ema rääkis, et olin mingitest arstidest jahunud kes mul järel käisid(?). Isegi psühhiaatril käisin sellega. Käskis ükskord pildi joonistada, et mida ma kardan. Joonistasin siis selle halli portree, ise üliparanoiline, et nad teavad nüüd, et ma tean Laugh Öhtuti panin köik pildid ka teistpidi, et keegi mind läbi silmade ei jälgiks. Siiamaani on hirm. Isegi seda kirja kirjutades praegu Laugh

aga jah pigem kipun arvama (ja lootmaLaugh ) et lihtsalt paranoiline olen.
Vasta
#33
fishgrass, juhuseid ei ole olemas. Smile

Aga eelmiste elude teema on päris põnev. Sain kunagi ühe pildi kätte, kuid see võib minna ühe elu võrra rohkem tagasi. Olin meesterahvas, suures telgis ja väljas oli liiv. Aga oluline oli mõõk, mis mul oli. Ma mäletan et hakkasin netist erinevaid mustreid vaatama, äkki leian midagi sarnast Laugh See oli üleni märke täis. Ja see oli nii oluline.
Vasta
#34
Muideks - eelmise elu kogemusest rääkis ka Jüri Lina oma loengul. Oli olnud nii 3a põnn aj rippunud ema seeliku sabas ning nõudnud tähelepanu tekstiga "las ma räägin kes ma olin kui ma suur olin". Kuna see siin kirjas mälust siis võin mõne detailiga mööda panna, kuid laias laastus umbes see nii oli.

Siit mul tekkis selline huvitav küsimus - KUI palju on neid lapsi kes reaalselt mäletavad oma eelmisi elusi ? Kui aga praeguse elu reaalsus hakkab jalaga istmikku toksima siis ununeb see kõik. Kuidas ja kas oleks üldse võimalik kontakteeruda beebiga kellel raskusi isegi näiteks oma jäsemete kontrollimisega ja uurida temalt kas ja mida ta mäletab ajast "kui ta veel suur oli" ?? Või vähem vanema lapsega ? Kui kellegil on nooremaid õdesi ja vendi äkki pööraks rohkem tähelepanu mida nad seal (tihti) omaette "podisevad" kui on mänguhoos ja räägivad maha pikad jutud mida meie - "suured inimesed" - siis ignoreerime.
Vasta
#35
Väga huvitav on oma eelmistest kogemustest avastada, kui oled endale mõne lubaduse andnud.. Ja selles elus sellepärast vaevlema pead nö, sest ei saa aru milles asi. Tore, kui mõni on juba endagi jaoks nii mõndagi avastanud ja tänu sellele saab edasi liikuda Smile
Vasta
#36
Olen näinud end lapsena koonduslaagris.Hulk nälginud inimesi aeti kokku ja kamandati gaasikambrisse. Seljataga sulgus paks rauast uks,laes oli pisike lambike ,millest hoomas kollakat valgust. Hoidsin kinni ühest täiskasvanust,keegi ei rääkinud,tohutu apaatia ja meeletu hirm oli.vaikselt hakkas pilt tasku minema...
Teine: käisin tütrega ekskursioonil Lapimaal.Mida kaugemale me jõudsime seda rohkem tundsin end kodus olevat. Täielik de javu. Majad täpselt sellised, nagu olin just lasknud ehitama endale hakata,isegi värv (rootsipunane) oli sama. Suured pikad kõrged kuused nagu nooled, samuti samasugused nagu meie krundil kasvavad.
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas gertrudb
Olen näinud end lapsena koonduslaagris.Hulk nälginud inimesi aeti kokku ja kamandati gaasikambrisse. Seljataga sulgus paks rauast uks,laes oli pisike lambike ,millest hoomas kollakat valgust. Hoidsin kinni ühest täiskasvanust,keegi ei rääkinud,tohutu apaatia ja meeletu hirm oli.vaikselt hakkas pilt tasku minema...


See on nn vale mälestuse pilt mis on sinusse sattunud "tänu" meedias avaldatud valedele.
On tõestatud, et inimeste gaasitamist EI toimund. Järelikult ei saa sa seda mäletada.
Uuri ja tutvu sellise asjaga kui "false memory syndrome".
Vasta
#38
Kas polnud mitte sama teema filmis "The Boy in the Striped Pyjamas" ? Ma tean ka, et valed mälestused on väga kerged tekkima.. isegi mõnikord mäletad nii kindlalt midagi ja siis keegi veel räägib midagi, mis annab enesekindlust juurde... oled 100% kindel, kuid tegelikkus on miskit muud.
Vasta
#39
"On tõestatud, et eestlaste küüditamist EI toimund. Järelikult ei saa sa seda mäletada."

- Putin

Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
"On tõestatud, et eestlaste küüditamist EI toimund. Järelikult ei saa sa seda mäletada."

- Putin
Kas see on nali?
Võibolla tõesti on valed mälestused-loen liiga palju...:S
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas gertrudb

Kas see on nali?




Ei, see oli iroonia ega old suunatud sinule.

[Muudetud: 4-13-2010 Mugen]
Vasta
#42
Vaatasin ka mida neti avarustest selle kohta leida on, lk tuli selle kohta palju ja spontaanselt avasin lk http://www.thebigview.com/pastlife/ toksisin oma sünnikuupäeva sisse ja voila..vastus oli huvitav ja mis kõige huvitavam ma olen seda vastust juba kuskilt lugenud ...ma teadsin seda , keegi oli seda mulle kunagi juba öelnud, just mis puudutab seda minu tegevus valdkonda, et oli nn mürgisegaja ja keemik. Ja mis kõige iroonilisem minu praegune töökoht on samuti kemikaalidega ja ma tunnen ennast seal nagu kala vees, ma pole õppinud keemiat aga töötan laboris kus on tegemist histokemeiliste ervivärvingutega, pean välja töötama värvinguid ja vaatama et need toimiksid jne. Olen selles tugev ja tunnen ennast kui kala vees. Nüüd ma siis tean miks. Seal räägib veel andest mida peaksin arendama...kahh õige. Tänu ühele seal mainitust, mida olen ka püüdnud arendada, suudan ma aidata hobuseid, kindlasti ka teisi loomi aga ma pole proovinud. Inimsed on liiga komplitseeritud ma pole selleks veel valmis. On see nüüd tõsi mis sealt välja tuli...ei tea..aga kuidagi klapib ja kui ma ei oleks seda ka kuskilt juba varem kuulnud siis ma ei usuks...
Vasta
#43
Nojah,ma tean päris mitut tegelast kes olid eelmises elus Cleopatra. Päris mitu Cleopatrat....
Vasta
#44
Tsitaat:Algselt postitas alexa
Vaatasin ka mida neti avarustest selle kohta leida on, lk tuli selle kohta palju ja spontaanselt avasin lk http://www.thebigview.com/pastlife/ toksisin oma sünnikuupäeva sisse ja voila..vastus oli huvitav ja mis kõige huvitavam ma olen seda vastust juba kuskilt lugenud ...

Ma olen ka kuskilt lugenud. Ja kas polnud see mitte eesti keeles?
Igatahes ei usu Bleh Käsitööline Indo-Hiinas, ming ka õige...
Vasta
#45
Ärge uskuge seda jama.. mõttetu värk. Proovige sünniaastaks panna mingi 7000 .. jutustab ka mõnusalt sulle su eelmist elu.
Vasta
#46
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Ärge uskuge seda jama.. mõttetu värk....
Niisama meelelahutusena võib vaid võtta jah,
nagu juba teema esimesel leheküljel (9. postitus) mainisin.
Enamikel juhtudel toimub taassünd samasse riiki või
kultuuriruumi, nagu reinkarnatsioonide uurijad väidavad,
mitte nii nagu selles mängus et ühtlaselt hajutatuna üle maakera...
Vasta
#47
Tuginedes M.Newtoni "Hinge rännak" või "Hinge saatus"-ele, siis ei pea Tehnoloogi toodud väide nagu paika, et hinged ühte ja sama kohta kehastumiseks kasutavad. Aga noh, pidi ju M.Newton ju ka üks mullipuhuja olema. Mina seda muidugi ei tea, aga targemad siin foorumis on rääkinud.



[Muudetud: 7-22-2010 Krayon]
Vasta
#48
Nii naljakas või kummaline kui see ka poleks.. aga kui pidin mingile riigile mõtlema, siis mõtlesin hoopis Amazonasele ja vihmametsadele lõuna-ameerikas (rohkem edasi ei viitsinud teha)..... Seejärel lugesin siinset foorumi teksi edasi ja tuli link http://www.thebigview.com/pastlife/ , klikkisin sinna, tegin ära ja OHOO.. vastuseks tuleb " You were born somewhere in the territory of modern USA South-East around the year 775."
See puhtjuhuslik sarnasus on üllatav.
Vasta
#49
Minu jaoks on lapsest saati lähedane tundunud Kreeka. Aga ma usuksin pigem seda, et olen kunagi kõnelnud inglise keelt emakeelena - seletaks mu praegust kahtlast suhtumist sellesse (näiteks mõtlen päris sageli inglise keeles ja tõlgin mõningaid mõtteid inglise keelest eesti keelde).
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Minu jaoks on lapsest saati lähedane tundunud Kreeka. Aga ma usuksin pigem seda, et olen kunagi kõnelnud inglise keelt emakeelena - seletaks mu praegust kahtlast suhtumist sellesse (näiteks mõtlen päris sageli inglise keeles ja tõlgin mõningaid mõtteid inglise keelest eesti keelde).

Sama siin (inglise keele koha pealt), see on tõenäoliselt televisiooni ja arvuti (www) mõju.. ma loen inglise keeles rohkem igasuguseid tekste kui eesti keeles.. väga kurb. Peakski mingi raamatu kätte võtma.. eesti keelse..
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,569 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat