Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millest oled Sina sõltuvuses?
#1
Mina olen isklikult sõltuvuses suitsetamisest, para-web.org-ist, ning oma naisest.(hyes)
#2
Sõltuvused? Kas see on õige koht sellest rääkida?
Kas sõltuvused on üldse asjad, millest tuleb uhkusega rääkida?
Para-webi sõltlaste tugigrupp?Bleh
#3
Mittevägaanonüümsete parahoolikute järgmine ravisessioon-kokkusaamine toimub järgmisel nädalavahetusel Puurmanis. wink Kokkutuleku eesmärk on õppida paremini toime tulema parahoolsusega kaasnevate sümptomitega ning kuidas sellega oma igapäevaelus hakkama saada...Plaanis on avada tugigrupp ka parahoolikute sõpradele-lähedastele...
#4
Tsitaat:Algselt postitas: Pomegranate
Sõltuvused? Kas see on õige koht sellest rääkida?
Kas sõltuvused on üldse asjad, millest tuleb uhkusega rääkida?
Para-webi sõltlaste tugigrupp?Bleh


Küsisin huvi pärast. Ära vihasta siis kohe. Ei peagi vastama ju kui ei taha. On ju olemas head ja halvad sõltuvused.
#5
Kirjuta lähemalt, mis on hea sõltuvus? Kui ÕS-st näpuga järge ajada, siis tõepoolest pole otseselt vale öelda, et näiteks lapsed on sõltuvuses oma vanematest, vanemad omakorda tööandjast(rahast) jne. Kas see on hea või halb, selle üle pole mõtet jaurata, kuna taandub elementaarsetele bioloogilistele vajadustele ehk sellele, miks inimeseloom on just selline nagu ta on.
Samas enamasti kasutatakse sõna sõltuvus siiski mitte-nii-elementaarsete vajaduste puhul, millest loobumine tekitaks kergemad või raskemad võõrutusnähud ja selles kontekstis ei saa olla head sõltuvust. Näiteks nälgivate laste abistamine ise on hea tegu(teeme seekord nii, et ei rebi seda kontekstist välja ja hakka jaurama, et anorektiku jõuga õigele teele juhatamine on kahe otsaga asi), aga kui see on sõltuvus ja tahaks näiteks naisele lilli osta, kuid viimnegi vaba sent on sõltuvusele kulutatud, siis mina seda küll heaks ei nimetakswink Teistpidi muidugi võib nii eelneva näitega kui muude asjadega rääkida pigem erinevatest halltoonidest kui mustast ja valgest.... 10a jooksul on 90% minu tööst olnud arvuti taga, võibolla selleks ongi nägemisega siiani kõik korras, et aeg-ajalt suitsupause teenwink

Kas see on õige koht sõltuvusest rääkimiseks? Nii ja naa. Sõltuvustega tegelevad psühhiaatrid, aga paremal juhul oskavad nad öelda, millistel eeldustel sõltuvus suure tõenäosusega tekib. Palju huvitavam küsimus on "miks". On aineid, millest pea iga inimene võib sõltuvusse jääda kuigi evolutsiooniteooria järgi peaks enamik hoopis immuunsed olemawink
#6
Tsitaat:Algselt postitas: napoleon
Kirjuta lähemalt, mis on hea sõltuvus?

No kuni sind ennast see ei sega, et sa millestki sõltuvuses oled, või pigem oled seetõttu õnnelikum, siis seda võibki minu meelest lugeda täiesti heaks sõltuvuseks.
#7
Internetist olen sõltuvuses:S
#8
arvutist / krõpsudest
#9
Nutmisest.
#10
Muusikast, kui nii võib öeldaSmile
#11
Tsitaat:Algselt postitas: DeepHell
ning oma naisest

egoist. nagu ta oleks sinu oma.


ja kui kellegil on mingi sõltuvus siis üldiselt materiaalne asi sellest üle saada ei aita. muutus peab toimuma ikka sisimas. ja selleks on tahet vaja


ja üldiselt arvan ma nii et tegu on jälle ühe prügikasti teemaga
#12
Ma olen sõltuvuses selliste teemade kallal vingumisest ja vahel ka lukustamisest.

Muudetud: 28-8-07 kell 00:02:44 Thorondor
#13
Mina olen zepac, minu sõltuvus on dnb muusika! Ei tea nüüd, on see hea või halb. Olles pikemat aega(nii 3 päeva) olnud kuulanud vaid mingit iba, siis tekkib hullumise tunne. Tekkib jõhkram vajadus Concord Dawni, D.Kay, Pendulumi, Vortex Involute, Black sun empire, Vincent de Moore'i jne tüüpide järgi.

A kas see on muusika väärkasutus, kui lasta ühte stiili jutti 1400minutit, ehk reiv XD
Mul on tõsine probleem eks?
#14
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
A kas see on muusika väärkasutus, kui lasta ühte stiili jutti 1400minutit, ehk reiv XD
Mul on tõsine probleem eks?

Kusjuures tuttav tunne. Sul on ainult 1 stiil. Ma võin 1 lugu niikaua kuulata.
Ei tea, kas perearstist oleks abi? wink

Kui tõsisest sõltuvusest rääkida, siis mul on kalduvus energiajookidega liialdada.
#15
Jah, kooli ajal oli mul kah tõsine probleem kofeiinitarbimisega. Hommik algas sellega, kool jätkus kas starterite või tablettidega, õhtu lõppes jälle kohviga. Nädalavahetused olid samuti ses suhtes suht tumedad. Kuid peale eksameid jätsin selle nalja maha. Kaks kuud oli vastik kihelus sees. Kuid noh, mis ma siin seletan. Mul kohvitass kõrval auramas Laugh Kuratlikult hea asi on!
#16
R&B'st ja räpist!
#17
Tsitaat:Algselt postitas: TheDarkest
R&B'st ja räpist!
Sama siin.
#18
Mul on vajadus raksutada.. ma ei saa eriti olla, kui tunnen , et näpust PEAKS raks tulema, aga seda ei tule, tõmblen selle kallal siis niikaua, kui tuleb..
#19
Mina olen sõltuvuses lollide inimeste mahamaterdamisest. Irooniast.
Aga delfi naistekas on vist parem koht sellest rääkimiseks, kui parafoorum.
Ohwell, mis seal ikka.

; )
#20
Sõltuvus sai minu üle võimust.
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Testi, kas oled hull! InDemand 62 37,594 25-07-2010, 22:20
Viimane postitus: Celtic
  Kas sa oled oma unes sõda näinud ? encore 32 15,284 04-10-2006, 17:10
Viimane postitus: Thorondor
  Väike küsimustik: mis usku oled chappi 47 16,345 23-04-2006, 09:21
Viimane postitus: Celtic

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat