Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogemustega shamaan-nõustaja pakub teenuseid
#26
Võimed on muidugi mõnus sõna mida kasutada. Tegelikult on need lihtsalt teadmised, mida paljud meist ei soovi endale tunnistada.

Teadmised on aga aluseks oskustele. Näiteks ei oskaks me ka ruumi pindala mõõta, kui me ei oskaks pikkuseid mõõta...
Vasta
#27
Õppimine on muidugi alati peamine. Reinkarneerunud Tiibeti suured õpetajad õpivad ka igas uues elus kõike jälle A-st ja O-st. Kes ikka sündides kohe tark on.

Kuid võimed (või oleks õigem arvata mingid kogemused?) on asjad mida ei saa välistada.
Kui sa oled olnud ühes elus fanaatiline maadeavastaja või arst või näiteks shamaan, siis võib juhtuda suure tõenäosusega, et sa järgmises elus samuti mingi taolise kalduvuse tõmmet tunned. Ja võibolla mida aastad edasi seda rohkem. Sa lapsest saadik muudkui otsid ja otsid, algul ei tea isegi mida otsid- tead ainult et midagi on puudu. Aastate edenedes võib hakata pilt selgemaks muutuma ja üht-teist välja lööma.

Õpetamisega on muidugi see lugu, et küll õpetus ja õpetaja tuleb kui aeg käes.
Ma niisama sondeerisin pinda. Tegemist ei ole minu endaga, mina olen harilik lihtsurelik.
Vasta
#28
Ma ikkagi leian, et see ühiste alade poole tõmbumine läbi elude ei ole pruugi nii olla.. ses suhtes, et inimene valib endale keha, et ennast uutes ja uutes olukordades arendada, mitte ühe asja juurde kükitama jääda vms :p .. tundub vähemalt nii loogiline..
Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas: PiziIngliito
Ma ikkagi leian, et see ühiste alade poole tõmbumine läbi elude ei ole pruugi nii olla.. ses suhtes, et inimene valib endale keha, et ennast uutes ja uutes olukordades arendada, mitte ühe asja juurde kükitama jääda vms :p .. tundub vähemalt nii loogiline..

Jah kindlasti, kuid võibolla mõne asja õppimiseks läheb päris mitu või mitukümmend elu. Või siis, kes teab ehk jäävad mõningad alad või hobid läbi elude alati rohkem huvitama.
Vasta
#30
Õpetaja hakkab õpetama siis, kui ta peab midagi õppima. Sest õpetaja ei saa olla ilma, et ta oleks õpilane.
Vasta
#31
"kas pediküür on ka hinna sees? kus teie kontor asub, faehlmanni tänaval? oodake. ma pean seansi katkestama, ärikõne tuli vahele. oot, kallis kodanik, kuhu te istute.. mu läptop on seal. kurat ja selline käpard tahab veel oma sisemist mina leida, te ju täitsa pime (hyes)"

urbaniseerunud ¹amaan-toruluksepp
Vasta
#32
Laugh noojah.

Et olla shamaan, ei pea sa metsa kolima ja putukatest toituma.
Ajad on teised, ent teadmised ja oskused on samad. See, mis muutub, on väline, see mis muutumatuna säilib on meie sisemuses.
Vasta
#33
See, kes määrab peavalu jaoks antidepressante, tuleks maha lasta.

Üldiselt iseloomustab see suurepäraselt tänase päeva ravimiäri ajupesu - antidepressandid on kui imeloomad, mis aitavad kõikide hädade puhul alates põlve ära löömisest kasvajateni välja.
Vasta
#34
Väike meenutus, mida endast kujutas shamanism.
See oli aeg, mil inimesed elasid hõimudena ja igal hõimul oli oma juht, kes valitses hõimu ja oli oma vaimne juht kes viis läbi hõimu vaimseid rituaale, tervendas hõimuliikmeid ja hoolitses hõimu tuleviku eest, vaadates ette tulevikku.
Sel ajal oli hõim tervik, kari, inimene on karjaloom, jutt inimeste individuaalsetest õigustest on loba selleks et oleks võimalik raha kaudu teostada mõistusekontrolli.
Tänapäeval on hõimu asemel kogukond, kes näiteks külastab ühte kirikut, ameerikas ei kujuta ette keegi elu ilma kirikuta, kui kirikus ei käi, oled mingi kahtlane tüüp kes tõugatakse kogukonnast välja.
Sealne shaman on kantslis ja vibutab pihus piiblist nõiaraamatut, tervendab, jagab vaimus koguduseliikmete varasid ümber jne. täielik klassika.
Ja muide see kompott töötab täiega, kõigepealt toites kirikut, siis andes vaimset rahulolu karjale ja lõpuks selle kaudu on kogu piirkond rahajumala kontrolli all. Sama tulemuse annab ka tavaline padjaklubi.
Milline on seis eestis, nõiad ja nõiakesed on loonud omale kogukonnad kes neid toidavad ja nõuavad selle eest edukust ja vaimset tervist.
See võiks olla arutluse teema, näiteks ka niisugune asi võimalik, et ravivajajad on vaenuliku grupi esindajad kes ravi asemel tekitavad nõiale probleeme, sundides teda naabernõiaga jõudu katsuma kes tugevam, kui saadakse nõiast jagu pärib tugevam ka tema kogukonna ehk ravivajajad.
Ise olen mõned aastad selle teemaga tegelend ja tean, milline on vastutus ja milline on karistus kui oma kohuseid ei täida.
Seetõttu soovitan kõigil nõiateenuste pakkujatel veidi sellele mõelda, millega siis üldse tegeldakse ja milline on vastutus inimeste eest kelle hingi hooldada võetakse.
Vampiirid on naabernõia esindajad, seda paadikaptenile.
Vasta
#35
Tegelikult võivad ravitsejad küll pakkuda oma teenust ja kõike, aga eelkõige oleneb asi ikka inimesest endast ka. Kui ta tahab ja usub, võib ka naabrinaine oma jutuga inimese terveks ravida, sest inimene ISE usub, et räägitud mure ja kuuldud lahendus teda aitavad.
Ja miks mina ei ole kellegi ravitseja poole kunagi pöördunud ongi see, et üldjoontes tahetakse alati midagi vastu saada (tänusõnast jms ei piisa). Kui ei anna, siis tullakse ja võetakse n-ö vägisi. Eks kindlasti leidu ka neid, kes niisama aidata tahavad, aga kui taustuuringut enne ei teosta, siis ei leia õigeid ka.
Arstki on omamoodi ravitseja, kes jagunevad kaheks:
- see, kes kuulab inimesi ja aitab neid ka muul tasandil;
- see, kes kohe rohud peale virutab (ja sellega ravimiäri toidab).
Seega saab ka ¹amaanid jm nõiad sellisteks jagada.
Vasta
#36
Nagu ka ennustamine, kui ka nn ravi peab toimuma vabatahtlikkuse alusel. Ühed on need kellele aitab ravi ja need saavad terveks, teised jälle ei saa nad võivad käia palju kordi ja tulutult.Nendel on keeld peal see on nendele karistus millegi eest. Ravi eest ei tohi raha ega mat väärtusi küsida vastasel juhul antakse raha needus järgmistele abivajajatele koos viguriga edasi.See toob siis rohkem kahju, kui kasu.Ja lõpuks võivad ravida ainult need, kellel on antud luba mujalt. Õiged ravitsejad ei reklaami ennast.....
Vasta
#37
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
Nagu ka ennustamine, kui ka nn ravi peab toimuma vabatahtlikkuse alusel. Ühed on need kellele aitab ravi ja need saavad terveks, teised jälle ei saa nad võivad käia palju kordi ja tulutult.Nendel on keeld peal see on nendele karistus millegi eest. Ravi eest ei tohi raha ega mat väärtusi küsida vastasel juhul antakse raha needus järgmistele abivajajatele koos viguriga edasi.See toob siis rohkem kahju, kui kasu.Ja lõpuks võivad ravida ainult need, kellel on antud luba mujalt. Õiged ravitsejad ei reklaami ennast.....

Neid reegleid kasutatakse igasugu kurjamite poolt külmalt ära. Lihtsalt inimesele peale vaadates otsustada, et kas ta tohib elada või peab surema, see võib olla kristlik moonutus mingist vanemast, humaansemast reeglist. Ja kasutatakse siin ära just asjaolu, et me ei oska pahatihti eristada kurjategijat süütust isikust, mis annab Jehoova-sugustele hää võimaluse oma suva järgi valida, keda võtta, keda jätta. Noh, lihtsalt tuli sihuke mõte pähe...

Veidral moel just need, kellel pole ressursse, muretsevad kaasolendite pärast ja on valmis neid aidates kasvõi ise surema, kuid tugevad ainult irvitavad ja ahmivad juurde... Ja need, kes üritavad oma muret ja hoolivust välja näidata, tõmmatakse vampiiride poolt väga ruttu tühjaks. Mitut puhku oma silmaga seda nähtud.

Praegu olen arvamusel, et 99.9999...% inimkonnast ei tea, mis asi on armastus. Ka mina ei tea seda.

Arvan ka seda, et kasvõi mõneks ajaks ideaalse ühiskonna loomiseks on vaja tappa kõik isikud, kes sisaldavad kurjust ehk soovi hävitada kõike lihtsalt psüühilise naudingu saamiseks. Alustades maailma juhtidest ja lõpetades... kasvõi minuga, sest ka minus on kurjust. Siis ehk saame vähemalt mõneks ajaks maailma, kus ravitsejaid ja arste eriti ei vajata (kahtlustan, et meditsiiniäri taga seisab mõnigi hädavajalik tervisevahend), imejaid pole, kõik elavad ilusasti ära, ei pea end surnuks töötama ja saavad vaba aega täiel rinnal nautida.

Praegu aga, jah, on paratamatu, et õiged ravitsejad end eriti ei näita - nad tõmmataks tühjaks, löödaks maha vms.

Muudetud: 10-7-08 kell 01:51:04 paadikapten
Vasta
#38
Et aru saada mis maailmas üldse toimub ja milline on ühe või teise teo tegelik mõte ja eesmärk, tuleb ju vaadelda kõigepealt orgaanilist maailma kui toidupüramiidi.
Kõigepealt vajame me elamiseks energiat, mida saame toidu kaudu, ja seda raudselt süües teisi olendeid kas taimsest, loomsest või putukate maailmast.
Samas oleme ise samasugune toit teistele, mitteorgaanilised toituvad meie emotsioonidest, lüpstes neid läbi erinevate tegevuste, eriti hästi toidavad vaimumaailma meie hirmud, mida igat pidi võimendatakse, siis teine osa õnnetused, läbi mille toidetakse eri võimugruppide vaime (autoavariid, tööõnnetused kallaletungid jne).
Kolmas grupp mille kaudu inimestest toitutakse on haigused, tegelikult haigused kuuluvad juba hõimu ühisvaimu tasandisse, samuti kui mõrvad ja vigastamised eri isikute ja usundite vahel. (põhjus näiteks miks muhameedlastel on veritasu, ühe tapetud oma hõimukaaslase eest nõutakse vastu teise hõimu tapetut et oma hõimukaaslase hinge vangist tagasi saada).
Ja peale surma on veel terve hulk toidupüramiidi osalejaid, kes toituvad meie kehast, kuni sellest pole peale luude midagi järgi.
Kuhu ma välja tahtsin jõuda, nimelt sinna, et pole üldse olemas abstraktset kurjust, inimene ju toitudes lambast armastab oma toitu, silitab, hoolitseb ka lõpuks kui aeg käes võtab pussi ja lõikab kõri läbi, armastus muutub toiduks laual ja riieteks seljas.
Shamanism käsitlebki kogu seda orgaanilist maailma kui ühtset tervikut, kus igaüks on sööja ja söödav, ainult seda, et meist ka igaüks on söödav käsitletakse tavamaailmas kurjusena ja ebaõiglusena.
Ometi see on ainuvõimalik kogu ökosüsteemi koostoimimiseks, shaman oli ainult see kaupmees, kes üritas sööjate poolega kokku leppida vähimate ohvrite hinnaga oma hõimukarjale.
Tasub mõelda maailmale sellest küljest ja maailm muutub kohe palju lihtsamalt mõistetavaks paigaks, näiteks mitte lastes end hirmutada, muutume me mitteorgaanilise maailma jaoks oluliselt vähemsöödavaks.
Veel üks tõsine jutt, mida kujutab endast raha, raha on vahend, mille abil luuakse maailma, raha kaudu juhitakse inimkarju, nende emotsioone ja viiakse neid mitteorgaaniliste söögilauale, põhjus, miks ravijad ei tohiks tegelda rahaga on raha tegelik olemus,iga rahamärk on leping olla kuulekas raha omanikule ja tegutseda tema huvides.
Raha omanik on pank ja panga omanik on enamasti templipanga rahvas, kasutad raha ja allud neile, samuti sinu patsiendid, seetõttu kui raha ütleb, et see on ohver, ei mõju ka ravi.
Olete nägijad, õppige vaatama raha saba ja selle käske.
Hiilerid seetõttu ei puutu üldse rahaga kokku ja nende maaiste vajadustega tegelevad abilised.
Niiet rahu ja vähem emotsioone, vähem teleka taga istumist, rohkem huvitavaid raamatuid ja häid tegusid.
Ja kurjus on vajalik osa ökosüsteemi toimimiseks, hunt vaatab sind armastaval pilgul kui võimalikku kõhutäit oma karjale ja see on loodudes loomulik, sinu asi, kas sattuda hundikarja toidulauale.

Muudetud: 10-7-08 kell 11:11:45 VironShaman
Vasta
#39
......Või lähed tagavaraosadeks.
Vasta
#40
Tsitaat:Algselt postitas: Uuestisündinu
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Kui külastada oma eelmiseid elusi... siis peab sel külastusel alati olema mingi eesmärk, taotlus. Ehk siis milleks sa uurid ja mida tahad teada. Kui see eesmärk on olemas, siis võib asja ära teha.

Mil moel näeks välja see eelmiste elude külastamise protseduur? Ma tahaks teada nimelt vastust sellele, miks mul pea valutab? Kõiksugused uuringud on tehtud (peakapsel, silmauuringud, nina-ja põsekoopa jm).. Kõik on nagu korras, mingit viga ei leitud.. Teinekord valutab pea kolm päeva järjest (pidudel ei käi, ei joo, ei suitseta), rohtuvõtt ei aita.. Nüüd määrati antidepressandid, kuid õiget põhjust, MIS mu peal siis viga on, ei leitud.. Kuidas seda sinu meelest välja uurida saaks?

peavalu vallandaja "jahtimine" on üsna keeruline. migreenilaadsed valud tekivad enamasti mingit laadi lühisesse jooksmise tagajärjel. kui peas nö juhtmed kärssama lähevad ehk ülepinge. peaksid jälgima,et peale mida valu tekib. võib olla näiteks teatud laadi valgus ,arvutimäng (graafikas küss) või muu asi.
ehk siis rohkem küsimus praeguses kehas(tuses). enamuse kehas on mingi praak. masstootmise tagajärg. pead teadma,kus sinu praak on. pead oma keha varitsema. sest kui sa oma tööriistu ei tunne võivad nad sinu vastu pöörduda. see on füüsiline ehk valu tekke aspektist vaadatuna.

kunagi mehega uurisime migreeni laadset peavalu päris põhjalikult ja avastasime,et energeetiliselt on tegemist mingit moodi "halvamisega". näiteks sunnitakse tegema midagi aga su oma vaim tõrgub vastu miskipärast. tekib sisemine konflikt. kahe erineva vaheline võitlus. enamiku inimeste puhul on võitlus kahe võõra maailmapildi vahel nende inimeste pinnal. näiteks kristlane võib saada meeletu peavalu kui ta on sunnitud tunnistama oma maailmapildile vastuvõetamatuid teaduslikke fakte (mistõttu me enamasti võitleme oma veendumuste eest tulihingeliselt, kuna kõige sinnamaani usutu kokkuvarisemine võib keha viia meeletute valudeni ja keha "teab" seda ).
ehk siis meie keha on üks egotsentriline ja ülemõistuse nõudlik olend, kes ei ole meie vaimse poole arenguks tihtipeale eriti hästi ette valmistatud.
Vasta
#41
Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Kogemustega shamaan-nõustaja pakub teenuseid
  • Unenägude tõlgendamine
  • Hingeosade tagasitoomine
  • Sisemise "mina" leidmine
  • Väe suurendamine
  • Needuste maha võtmine
  • Möödunud elude külastamine
  • Konsultatsioon ja nõuanded

Vabandust, et nii loll küsimus nüüd, aga mis on sisemine "mina" leidmine?

Muudetud: 17-10-08 kell 21:53:02 Imotep
Vasta
#42
Paljusid asju saab ise nn ravida lihtsate harjutuste ja võtete abil. NN uued ravitsevad teevad lihtsameelsete arvel raha,see ongi nende tõde....
Vasta
#43
Tsitaat:Algselt postitas: Lucretzia

Vabandust, et nii rumal küsimus nüüd, aga mis on sisemine "mina" leidmine?

Muudetud: 17-10-08 kell 21:53:02 Imotep

See on see, kui oled oma sisemise mina kaotanud ja tahad teda üles leida Laugh
Vasta
#44
Ise arvan, et ehk on see veel alles.Smile
Kuid see eelmiste elude asi on päris huvitav. Äkki aitaks selgust tuua, miks mul on hirm osade täiesti absurdsena mõjuvate asjade ees.
Vasta
#45
Celtic, kuidas sa šamanismi juurde jõudsid? Kuidas sa said aru, et just see on sulle õige tee? Kas sa midagi šamaanihaiguse laadset ka läbi elasid? Keegi vist midagi taolist juba küsis ka, kuna sa ei vastanud, siis juhuks kui sa seda vaid tähele ei pannud, küsisin uuesti. Aga vastamine, loomulikult, ei ole kohustuslik Smile

Täitsa veider - lugesin selle teema läbi, midagi eriti suurepäraselt uut teada ei saanud, aga ikka muutsin mingis mõttes oma arvamust sinust - kuidagi "armas" (see pole päris õige sõna, aga mul paremat ei tule meelde) või "võõras oma jope" tunne tekkis Bleh Jajaa, tean - mul on veidrad tundmused Laugh

[Muudetud: 11-13-2010 Preilikass]
Vasta
#46
*Nuustik soovib edu ullikeste aitamisega*

Tark õpib oma vigadest ise ja leiab oma tõed, loll ei saa peksteski aru...

Valgust!
Vasta
#47
Uuendan teemat, tarvis eneselt vana tolm maha raputada ja nina läikima lüüa.
Vahepeal on juba suisa kolm aastakäiku möödunud, ent s*****i pole muutunud.

Inimesed on endiselt sellised nagu nad on, lihtsalt kõiksugu skeeme ja viise, kuidas ullikestelt raha/hingeosasi/väge pihta panna, on juurde tulnud.
Vasta
#48
(14-07-2011, 10:33 )Celtic Kirjutas: Uuendan teemat, tarvis eneselt vana tolm maha raputada ja nina läikima lüüa.
Vahepeal on juba suisa kolm aastakäiku möödunud, ent s*****i pole muutunud.

Inimesed on endiselt sellised nagu nad on, lihtsalt kõiksugu skeeme ja viise, kuidas ullikestelt raha/hingeosasi/väge pihta panna, on juurde tulnud.

Ja millised on arengud sinu võimete osas?

Vasta
#49
Olen arendanud täpsust - löön nüüd kirvega pakku suht täpselt sinna kuhu tarvis, olen vilunum autojuhti, ikkagi kolm aastat kogemust juures.

Mis võimed siis veel... hmm... kahjuks ei oska enam jalga kukla taha panna. Kunagi oskasin... seega selle võime olen kaotanud.
Vasta
#50
(14-07-2011, 11:14 )Celtic Kirjutas: Olen arendanud täpsust - löön nüüd kirvega pakku suht täpselt sinna kuhu tarvis, olen vilunum autojuhti, ikkagi kolm aastat kogemust juures.

Mis võimed siis veel... hmm... kahjuks ei oska enam jalga kukla taha panna. Kunagi oskasin... seega selle võime olen kaotanud.

Mismoodi need võimed tulevad nõustamisel kasuks?

Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat