Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Vaba" jututeema
Autor Sõnum
Matrix
Tõele lähemale

01-10-2010 17:58
Postitus: #76

Näedsa, VS suudab ka täiesti asjalikku juttu ajada. Ma kahtlustasin kogu aeg, et selle lahmiva tegelase taga on täiesti normaalne inimene. Kusjuures, ausõna, minu praeguses kirjutises puudub igasugune irooniasäbar.

Niipalju selgituseks siiski, et ma ei karda töötuks jääda, sest ma pole enam kaks aastat kellegi juures tööd otsinud ning iseennast oleks ju kah kuidagi napakas vallandada.

Ma astusin karussellilt maha täpselt kolm aastat tagasi, sest otsustasin suremise asemel elamisega tegelema hakata. Ma otsustasin lihtsalt mitte karta. Loomulikult oli majanduslik kukkumine päris võimas, aga seda vaid käibe osas, sest toona kaasnes suurte sissetulekute kõrval samaväärne väljaminekute mass ja pihku ei jäänud sittagi. Ma ei susserda nurga taga vaid olen ennast avalikkuse ette lasnud kogu oma olemuses. Loomulikult kaasneb sellega massiline vastuseis, naeruvääristamine ja lõpuks... aktsepteerimine - kõik need kolm staadiumi on mul läbitud. Minu vanast sõpruskonnast on alles jäänud vaid tõelised sõbrad ja sõpruse mõistegi on mulle selgeks saanud. Nüüd on saabumas aeg, mil vanad äripartnerid ilmuvad taas riburada orbiidile, aga mitte enam ülevalt alla vaid paralleelis.

Mul on absoluutselt savi, millised otsimootorid mu CV-sse linnukesi maalivad. Maksimum, mis need valvsad silmad mulle teha saavad, on juhtme seinast tõmbamine. Ja edasi... ma muutun ühest energia olekust teiseks ja kogu moos Smile Kuni maksimumprogrammi täitumiseni olen vaba mees omal vabal maal, omas vabas reaalsuses, sest oma reaalsuse loon ma ise ja sellesse ei projekteeri ma kohta valehäbile, peitusemängule ja hirmule. Teen, mida tahan ja kuidas oskan ning teen seda tundega, mida nimetatakse armastuseks. Igasugu reptiloidid ja farmerid võivad joonelt persse minna!

[Muudetud: 10-1-2010 Matrix]

Maailm on palju lihtsam kui meile näib, näidatakse ja lastakse näha!
Tõde ei vaja, et seda usutakse, see eksisteerib niigi, aga vale vajab uskumist.
Leia selle kasutaja kõik postitused
cattizh
Uustulnukas

02-10-2010 15:36
Postitus: #77

[Muudetud: 10-3-2010 cattizh]
Savipats
Vana kala

02-10-2010 15:45
Postitus: #78

http://www.misterpoll.com/polls/503151/results

Naiste osakaal on päris suur Laugh .. kohe näha, et cattizh'i tutvusringkonnas vist alguses levinud.. Bleh

Jutukas!
levis
Veteran

02-10-2010 16:17
Postitus: #79

Kui veidi kritiseerida, siis UFO ei ole üleloomulik tegelane, UFO on tundmatu lendav objekt ning ühte patta panna UFO ja kummitused.., see on imelik.
Ning kui küsimus on, et kas telepaatia ja tuleviku ettenägemine on võimalikud, siis mida peaks vastama inimene, kes usub küll telepaatiasse, aga mitte tuleviku ettenägemisse?

[Muudetud: 2-10-2010 levis]

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Savipats
Vana kala

02-10-2010 17:01
Postitus: #80

levis.. kogemus tuleb ajaga..

UFO võib olla ka üleloomulik.. kuid vaevalt küsimustiku autor seda silmas pidas.

Aga kui juba norida, siis Smile

Kas tänapäeva kooliõpilase ettekujutust libahundist on mõjutanud pigem..

Kitzbergi näidend
Hollywoodi õudusfilmid

Mina küsiks otseselt, kumb Sind rohkem on mõjutanud. Mina vastasin seal nagu enamuse järgi.. enamusi siiski õudusfilmid, kuigi mul on kitzbergi näidend ka ilusti meeles ja seegi on oma osa panustanud.

Jutukas!
WhiteWolf Eemal
Veteran

02-10-2010 20:02
Postitus: #81

Tsitaat:Algselt postitas Celtic
...salateadmiste salastamise ajal ja praegusel, vaba info ajastu ajal on üks fundamentaalne erinevus...

Kui teadmised olid peidus, oli inimmassi valitsemas üks kindel klikk, nimetagem neid siis orjapidajateks, kui vaja. See klikk teadis, kuidas ja mil määral tilgutada infot ja millal mitte, teadis, kuidas karja kasutada nii, et kari ära ei kooleks, sest eluspüsimiseks oli neil ikkagi elusat karja tarvis.

Täna on info lastud vabasse ringlusesse, mõistmatud inimesed tõlgendavad iidseid teadmisi kuidas juhtub ja kuidas nende aju suudab asja omastada. See on viinud meid olukorda, kus ei ole enam ühte orjastajat, vaid iga mats tahab orjastada. Meil on järsku sadu kaelarihmu, mille köit pidi meid erinevatesse suundadesse tiritakse, paljud lendavad lõhki, paljud imetakse jäägitult tühjaks. Koos info üleküllusega on inimestesse kodeeritud teadmine, et tarbi tarbi tarbi ilma tagajärgedeta.

Kumbki suund pole õige, ent kui võtta baas tasandilt, on alati lihtsam välja rabeleda ühe orjapidaja meele alt, kui tuhandete...
Inimesel on tagumine aeg õppida erinevate teadmistega ümberkäimist... see on suisa hädavajalik... seega Celtic, sain ma nüüd õigesti aru, et Sa soovid Inimeselt arenguõiguse ära võtta...?

Teatud nähtustest lihtsalt ei saa enne lahti, kui neid ei mõisteta ja n.ö. kriitilise massi poolt välja ei lülitata. Pole halba heata ega vice versa.
Meile tuntud maailmas ei ole see võimalik.
Ja tavaliselt õpitakse ikka isiklikust kogemusest... mõningane paratamatus(?) siis.
ruumiülene, inimesed ei hakka kunagi tegema vahet õigel ja valel, kui nende ainus eesmärk on siit minema saada.
Andeks, et segan - kui keegi tõesti soovib nii suurepäraselt ja kaunilt planeedilt nagu Maa jalga lasta... las ta siis läheb...?
Las lähevad parem need, kellele siin ei meeldi.

Nii VSi kui Matrixiga pean nõustuma - las igaüks avab enda identiteedi siis, kui ta selleks valmis on. Lõppeks on auküsimus avalikult omi asju ajada.

Aga mis sellesse "hinge täis kargamisse" puutub, siis teatud seltskond käib foorumis lõunat söömas. Keegi sai kõhu kurguni täis, Matrix.
Vahel võib sedagi vaja minna, kui kiiret mahalaadimist tarvis... :o

Maa on kvantarvuti, millel jookseb Uniwersumi parim strateegiamäng.
(isiklik tähelepanek)
franklin
Uustulnukas

03-10-2010 01:55
Postitus: #82

Huvitav, mina ei tea siit foorumist ühtki teist "teematapjat" peale excubitorise. Aga kuna tema sõnavõtt näikse Matrixile meelt mööda olevat, siis järelikult haugub Matrix vale puu all.

Olen siin üritanud 3-4 aastat orienteeruda kuid enamjaolt jooksevad teemad kokku sellest hetkest kui üks mees ajab käed puusa, ütleb a la, et "sina, poju õpi". Vahest ta toob hulganisti kuskilt kahtlase väärtustega url-delt "tõestusi", endale aru andamata, et need on samasugused (kui et mitte veel sissetoovamad) ärid kui kollane ajakirjandus. Samas on ta hinge ja mõõgaga, vähemalt jutu järgi, võimeline mainstream ajakirjanduse (ja teaduse) vastu võitlema viimase verepiisani. Hull tõemees, ütleks selle peale.
Vogon
Tavaliige

03-10-2010 09:30
Postitus: #83

Tehniliselt väär küsitlus.Autor eeldab et inimesed oleksid usklikud. 99% nendest küsimustest oleks vaja olnud vastata VÕIB OLLA.KUID MEIE EI TEA SEDA.Loe: hinge olemasolu on oletatav,ent pole tõestatud.Kõik mii sellega seonduv on tuletuslik.

On täiesti erinev olukord :inimene omas egoismis eeldab(soovib), et tema kui isiksus ei lõppeks surmaga ja temal on veel tee kuhu edasi minna (elu pärast surma) See on nii inimlik.Kui vähegi analüüsida (kui jutt käib juba uurimusest) siis kindlaid tõendeid meil pole. Teeme kasvõi lihtsa katse. Mina ennustan tTondi trammi peatusesse trammi tulekud,usklikud aga hinge välja kutsumist.Lõppeks taandub kõik keemiale,füüsikale.Senikaua kui on müstika on selle väärtus kaheldav kuna müstikat juhib egoism.

et oleks põnevust(tont,vaim,UFO)= meelelahutus, hingede ränne= ego mis ei suuda leppida oma lõpplikusega.

Väär oleks väita ,et midagi müstilist poleks ,ent mis on ...?

[Muudetud: 10-3-2010 Vogon]

"Resistance is futile!!!"
Aerling
Veteran

03-10-2010 11:09
Postitus: #84

Ma küsitlusele ei ole veel vastanud kui vastaks Vogonile. Kas sa sellele oled mõelnud, et ehk surma pole olemaski.
Universum on pidemas muutumises/arengus ja transformeerumises millekski muuks. See on nii võimas energia, et me ei suuda seda isegi hoomata ( kuigi õnneks nüüd juba natuke suudame ). Me oleme kusagilt tulnud ja me läheme ka edasi...Ma arvan, et täna võib juba väita, et hingede ränne ei võrdu egoga. Miks seda ei uskunud 14,15,16 saj. inimesed? Pigem on meile antud see mõte kaasa, sealt teiselt poolt, sest see avardab meie mõttemaailma ja mõttejõu potentsiaali, et kiirendada teatavaid muudatusi Maal.

Siin üks hää artikel mille otsa komistasin ja millega ma täielikult nõus olen:

Ameerika rakubioloog Robert Lanza trügib usuinimeste mängumaale väitega, et surm ei ole sugugi lõplik sündmus.

Lanza arvates pole surm lihtsalt kuidagi suuteline oma ohvreid läbi lõputu hulga universumite taga ajama.

“Nendes stsenaariumides pole surma selle sõna üheski tegelikus tähenduses olemas. Kõik võimalikud universumid eksisteerivad üheaegselt hoolimata sellest, mis ühes neist toimub,” püstitab Lanza hüpoteesi ajalehes Huffington Post avaldatud artiklis.

“Ehkki üksikorganismid on määratud iseennast hävitama, pole elusolemise tunne — teadmine, kes ma olen — muud kui aju sisemuses töötav 20-vatine energiaallikas. Too energia aga ei kao surres. Üks kindlamaid aksioome teaduses on see, et energia ei sure mitte kunagi, seda ei saa ei juurde tekitada ega hävitada.”

Lanza, kes nimetab enda teooriat biotsentrismiks, postuleerib veel, et aega ja ruumi ei peaks määratlema “tahkete objektidena”.

“Lehvitage käega läbi õhu — kui kõik kõrvaldada, mis siis alles jääb? Mitte midagi. Sama kehtib aja kohta. Läbi aju ümbritseva luukesta ei ole midagi näha,” kirjutab Lanza.

“Kõik, mida te praegu näete ja kogete, on teie mõistuses aset leidev informatsioonivoog. Ruum ja aeg on lihtsalt vahendid kõige selle kokkupanemiseks. Surematus ei tähenda lakkamatut eksistentsi ajas, millel pole iial lõppu. See asub pigem üldse väljaspool aega.”

Allikas: 11.12.2009 http://www.forte.ee

Elu on vaatlemine, õppimine ja kunst.
http://www.openzine.com/aspx/PublisherZine.aspx?ID=6730
AnnaNuustik Eemal
Energeetik-Õpilane

03-10-2010 14:11
Postitus: #85

Aerling - see artikkel on vägagi ajukurde kõditav.
Tõepoolest - energia ei kao vaid muutub, seega mismoodi see inimhing siis kaduda saab, kui temagi vaid yks energia vibreeriv vorm on?
Ja pealegi - kellel seda 70kilost lihakäntsakat ikka enda (loe - hinge) kylge vaja on? See vaid takistab Elamist. Bleh
Aerling
Veteran

03-10-2010 14:15
Postitus: #86

Ju siis ikka on vaja sest ta annab tunnetusele teise tasandi. Mõtle inimkeha närvisüsteemile, aistingutele.
Kas sulle meeldib süüa jäätist? Või lõhekala? Kas sulle meeldib armastada? Usun, et puhta energiana on need aistingud teistsugused.

Mina olen praegu väga rahul. Ma jumaldan maitsmismeelt jpm...

excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

03-10-2010 14:28
Postitus: #87

Aerling - need sinu armastuse väljendused on praeguse - lihaselise - maailma aistingud.
Oled kindel, et need peale jäävad kui võimalus neid võrrelda hingelise maailma omadega?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Aerling
Veteran

03-10-2010 14:35
Postitus: #88

Laugh Ei ole kindel, aga aistmist väärivad, muidu poleks vast tulnud siia!

coolymarxy
Vana kala

03-10-2010 20:18
Postitus: #89

Minul pisike küsimus targematele, et kas see on kokkusattumus või petekas, link jutule kõigepealt siin http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=396590&q=581

ja ma toon loomulikult välja laulja Laula loo nimega 581C. Aga siiski minu mure on pisut suurem sellelt ei on Laural ka uuem laul nimega Valgusliblikad ja härra Lõhmus jällegi loo nuputaja ! Et küsimus, kas tegemist on kokkusattumusega või millega siis.

[Muudetud: 10-3-2010 coolymarxy]
AnnaNuustik Eemal
Energeetik-Õpilane

04-10-2010 12:46
Postitus: #90

Mulle tuleb see "uudis" kuidagi tuttav ette ja ei ole võimatu, et ka herr Lõhmus on varajasemaid Kajasid asjast kuulnud ning siis laulusulel lennata lasknud. Seega - mõistatus olematu.
Nazz
Veteran

05-10-2010 18:42
Postitus: #91

Mitte just väga tähtis uudis, aga jah...
Sellel oktoobril on meil 5 reedet, 5 laupäeva ja 5 pühapäeva.
Seda juhtub ainult iga 823 aasta tagant.
Savipats
Vana kala

05-10-2010 19:58
Postitus: #92

No väga mõnus oktoober Smile

Jutukas!
Tehnoloog
Veteran

05-10-2010 20:16
Postitus: #93

Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Ähh, mis uudis üldse?
Alles see oli, näiteks ka 1999. aastal...
Nazz
Veteran

05-10-2010 20:25
Postitus: #94

Tsitaat:Algselt postitas Tehnoloog
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Ähh, mis uudis üldse?
Alles see oli, näiteks ka 1999. aastal...
Oli jah... Koht, kust selle sain petab kurat...
2004 oli kah.
Tarawah
Tavaliige

05-10-2010 21:40
Postitus: #95

Kas vastabki tõele, et äikese või välgu tõttu toit rikneb?
Ei uskunud seda enne kui ise nägin ja asjade puhul mis kestavad kaua.
Vähemalt 3 asja läks korraga. Purgis oliivid, pesto jmt...

kõik on kõik
Savipats
Vana kala

05-10-2010 22:30
Postitus: #96

Hmm.. tell me more.

Jutukas!
AnnaNuustik Eemal
Energeetik-Õpilane

06-10-2010 06:11
Postitus: #97

Olen seda nähtust ka värske piimaga kannatanud ja hiljem siis vanaema pannkooke teinud.
Jah, sellepärast hyva nõu kokalt - hoidke asju kylmkapis, mitte ärge oodake äikest...
Hapupiim kohvile ei kõlba. =)
kirjutan123
Bännitud

07-10-2010 03:02
Postitus: #98

kes suudab öelda -
- Jüriöö ülestõus, tänan ei -
ilma silmi pilgutamata -
on eestlane
P.S. moosid, köögilaual, läksid käärima pärast seda
kui pikne kuhugi naabermetsa lõi
AnnaNuustik Eemal
Energeetik-Õpilane

07-10-2010 06:23
Postitus: #99

*Nuustik naerab.*
Vabavärss Vabas teemas.
Muhe...
Vor
Uustulnukas

08-10-2010 12:16
Postitus: #100

Ban-i te ka ei oska panna. Vaadake oma süsteemid üle.
Teema on suletud 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Emigratsioon. Ehk kas vaba mees vabal maal? ykskuukiir 3 3,010 29-03-2011 23:41
Viimane postitus: Päikeseinsener

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog