•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 90
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 4 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Vaba" jututeema
#26
Savipats! Need ufo videod ei ole kuskile kadunud you tubest. Tuleb natuke otsida ja leida. Vaatamiseks on üsna hea video kuidas Alienid teevad oma igapäevasei toimetusi:

http://www.youtube.com/watch?v=5daPtzvyP...re=related

http://www.youtube.com/watch?v=XgPNRCY5p...re=related



[Muudetud: 7-24-2010 Olion]
#27
Tsitaat:Algselt postitas Olion
Savipats! Need ufo videod ei ole kuskile kadunud you tubest. Tuleb natuke otsida ja leida. Vaatamiseks on üsna hea video kuidas Alienid teevad oma igapäevasei toimetusi:

http://www.youtube.com/watch?v=5daPtzvyP...re=related

http://www.youtube.com/watch?v=XgPNRCY5p...re=related

[Muudetud: 7-24-2010 Olion]

Esimene võib olla ka lind või mingi muu praht atmosfööris.

Teine on ilmselge arvutigraafika.
#28
Kui üldse, siis lugege parem raamatut. Fil on kohutavalt igav ja VENITATUD.
#29
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Teenid ise, mis sul vaja. Ega maksa selle pealt midagi.
Ei lase sellega kellegi turjal liugu... ja kaubamajad ei kao ka kuhugi - ehk jääb teisi vähemaks ja pisemaks, muud midagi.

Mähe Edgari teemasse see ei sobinud, tõin siia üle.

Aga kuidas sa kujutad ette oma kauba eest raha mitte võtmist? Oleme ju sellest nii läbi imbunud, et raske on ju oma mõttemaailma ja malle muuta.
#30
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolfMaksu miskile hüpoteetilisele riigile ... no andke andeks.

Ma seda pilamise all mõtlesin.
#31
Miks on see nii, et osad inimesed kuulsust nähes arust ära lähevad? Arutleks selle üle.

Fännid ei jäta DiCapriot isegi vetsus rahule.


Näitleja Leonardo DiCaprio ei saa isegi tualetti külastades rahus olla, sest hullunud fännid soovivad ka seal temaga suhelda.

Nimelt hakkasid staari austajad jalgpalli MMi ajal raputama tualetikabiini, millesse ta sisenenud oli, vahendab Digitalspy.

Juhtum leidis aset maailmakarikavõistluste veerandfinaalis, mida DiCaprio külastas tumedaid päikeseprille ja nokkmütsi kandes, lootes, et keegi teda nende tõttu ära ei tunne.

«Äkitselt hakkas kabiin kõikuma ja Leo ehmus poolsurnuks, kui kuulis vuvuzelade pininat ja oma nime karjuvaid inimesi,» kirjeldas allikas.

«Ta kartis, et kabiin kukub talle kaela ja hakkas appi karjuma. Lõpuks õnnestus Leol uks avada ja põgeneda, aga ta oli näost valge nagu oleks vaimu näinud ja nõudis, et talle selgitataks, mis juhtunud oli,» jätkas pealtnägija.

«Talle öeldi, et mõned fännid nägid ta maskeeringu läbi ja märkasid, et ta läks vetsu. Sõna levis nagu kulutuli ning nii mehed kui naised ründasid ta kabiini lootuses teda korraks näha saada,» lõpetas allikas.»
#32
Mart Sander pakub seinasodijate tabajatele preemiat.

Telesaatejuhti ja muusikut Mart Sanderit pahandavad sodijad, kes rikuvad oma kritseldustega majaseinu, mistõttu pakub ta paharettide tabajale 10 000 krooni suurust preemiat.

«Tegu on väga karmi teiste vara rikkumisega, võrreldav näiteks vaateakende purukspeksmisega,» väitis Sander, kirjutas Õhtuleht.

Kuna linnavõim ja politsei pole Sanderi arvates rüvetaja tabamiseks erilisi pingutusi teinud, on ta nõus mätserdaja tabajale omast taskust maksma 10 000 krooni preemiat: "Las algab nõiajaht, aga linna kallal vandaalitsemist peab karmilt karistama!»

Munitsipaalpolitsei väitel saab väärteomenetluse korras sodijaid karistada siis, kui nad teolt tabatakse, kuid see on aga vähetõenäoline, sest enamasti on sirgeldajad alaealised, kes tegutsevad aegadel ja kohtades, kus liigub vähe inimesi.

«Kuna grafiti autorite tuvastamine on keeruline, siis kutsub mupo inimesi oma ümbruses tegutsevatest sodijatest teada andma,» teevad nad linnakodanikele üleskutse.

PM
#33
Arktiline maardla-ralli: Venemaa, USA ja Kanada alustasid polaarekspeditsioone


Ameerika ja Kanada uurimislaevad alustasid ekspeditsiooni põhja polaarvetesse, saamaks selgust, kellel on rohkem õigust oletatavatele suurtele nafta- ja gaasivarudele. Möödunud nädalal asusid samasugusele retkele ka Venemaa uurijad.

Ühendriikide uurimislaev Healey ning kanadalaste Louis S. St-Laurent võtavad ette ühisekspeditsiooni 84. põhjalaiuskraadile, napilt 600 kilomeetri kaugusele põhjapooluselt. Seal – nii Põhja-Jäämerre suubuva Mackenzie jõe delta ümbruses maismaal kui kaugemal ookeanis – oletatakse suuri nafta- ja gaasivarusid. Seetõttu peab 42 päeva kestev retk näitama, kui kaugele tohib kumbki riik piltlikult öeldes "nihutada" oma merepiiri, vahendab Der Spiegel.

Selgituseks: näiteks Ühendriikidele lubab ÜRO mereõiguste konventsioon majandustegevuseks 370 kilomeetri laiust riba oma rannikulaladel. Kui õnnestub tõestada, et neile kuuluv maa vee all tegelikult kaugemale ulatub – mandrilise, mitte ookeanilise maakoore näol –, siis saavad jänkid ka tegevusvööndit kaugemale tõmmata. Ning pääsevad maavaradele jaole. Selleks peavad teadlased ühest Maa geoloogiliselt kõige vähem uuritud piirkonnast koguma andmeid, mille abil mõõta merepõhja ning kivimikihtide paksust.

Ühisekspeditsioon on järg kahele varasemale, ent nüüd suundutakse veel kaugemale põhja. Siiski – jänkid ÜRO konventsiooni veel kinnitanud ei ole, mistõttu taotluse merealade omistamiseks tohiks esialgu välja käia vaid Kanada, aastast 2013.

Lisaks jagelevad naaberriigid juba 70ndatest saati 21 500 ruutkilomeetrise ala üle Beauforti meres. Seda Põhja-Jäämere piirkonda jagab praegu (aastast 1825 pärinev) leping, millega USA ja Kanada ära lahutati. Maavalduste laiendamine Antarktikas võib vaidlusi veelgi keerulisemaks muuta; samas on Kanada meedia viidanud salaläbirääkimistele ning veel sel aastal toimuvale avalikule kokkulepete otsimisele.

"See on diplomaatide, mitte teadlaste asi," rääkis Spiegelile Jonathan Childs USA geoloogiateenistusest. Ehk: teadlased jagelustest suurt ei hooli.

Magus kant

Ka Venemaa ja Norra diplomaadid pusklesid kaua 175 000 ruutkilomeetri suuruse ala üle Barentsi meres – kuni tükk tänavu kevadel enam-vähem võrdses mahus ära jagati. Aasta varem oli Norra suutnud tõestada 235 000 ruutkilomeetrit hõlmava Põhjamere-piirkonna enese "külge" kuuluvuses.

Meie idanaabrile pakub ühtkokku huvi 1,2 miljoni ruutkilomeetri suurune arktiline ala. Möödunud nädalal asus Arhangelskist teele Vene uurimislaev Akadeemik Fjodorov, mille sättis töökorda Balti Laevaremonditehase Grupp. Hinnanguliselt viis miljonit eurot maksva ekspeditsiooniga soovitakse kinnitada, et nii Põhja-Jäämere keskosas paiknev Lomonossovi seljandik kui ka Alfa-Mendelejevi ahelik kuuluvad Siberi mandrilava külge ehk on "rannikuriigi vee all asuv pikendus". Aastal 2007 avastati, et piirkonnas leidub miljardeid tonne naftat ja maagaasi, misjärel huvi selle vastu tärkas peale Venemaa ka Taanil (võib-olla osa Gröönimaast?) ning Kanadal (võib-olla osa Ellesmere'i saarest?).

USA geoloogide hinnangul paikneb põhja polaaraladel kolmandik seni avastamata maagaasivarudest, samuti naftat, kulda, hõbedat, rauda, sütt ning tsinki. Suvi on polaarekspeditsioonide alustamiseks sobiv aeg, kuna septembris saavutab Arktika jää tavaliselt miinimumi.


http://teadus.err.ee/artikkel?id=2493&cat=5&pg=1

#34
On see nali?

Vene piimatootja ähvardab usku mitte järgivad töötajad vallandada.

Vene piimaettevõtte Russkoje Moloko teatas täna, et vallandab iga õigeuskliku töötaja, kes on teinud aborti või on ainult ilmalikus abielus, kuna see on vastu firma religioossetele tööpõhimõtetele, vahendas AFP.

Moskvas asuv firma andis oma töötajatele, kes on ristitud õigeusu kirikutes, kuid astunud ainult ilmalikku abiellu, 14. oktoobrini aega end kiriklikult laulatada. Muidu nad vallandatakse.

Firma juht Vassili Boiko-Veliki kinnitas raadiojaamale Ehho Moskvõ, et ka naised, kes on teinud aborti, ei tohiks enam nende juures töötada. «Abort on kellegi mõrvamine. Me ei taha töötada mõrtsukatega,» ütles Boiko-Veliki.

Ta lisas, et kõik töötajad, ka need, kes kuuluvad teistesse religioonidesse, peavad läbima kursuse õigeusu kultuuri kohta.

Allikas: PM

#35
Tahtsin just öelda, et erafirma, võimalusi rohkem, salaja oleks niikui nii teinud.
PS! võib olla ka patriotismimaiguline PR trikk.
Kuni Putin ja Medvedev avalikult ja TV abiga kirikus käivad (eriti jõulude ajal), siis ullikesed võivad hakata just selle mõjutuse abil (+ osav reklaam õigel aja õiges kohas) selle firma tooteid ostma.



[Muudetud: 8-13-2010 T11ger]
#36
Ma lihtsalt nagu mõtisklen häälekalt - mis erinevus oleks igapäeva elus kui valitsevaks oleks usuks oleks
judaism nagu ta praegust Talmudis kirjas - ahhjaah - see oli juba ära - see nn "kommunism".

Ei arva, et see õigeusk oleks mingil määral õigem usk, kuid lihtsalt huvist - kui siirad on need putinid ja
medevdevid külastades neid kirikuid?

Samuti ei maksaks unustada, et tuleb peaaegu alati teha vahet "tavaliste" ehk siis küla tasandil pühade
isade ja siis nende vahel kes juhivad kirikut. Ajalugu on näidanud, et kohalikud võtavad asja siiramalt ja
ka inimsõbralikud, kuid need kes on jõudnud kiriku hierarhia tippu on pigem "vereliini" inimesed ehk need
keda rahvas huvitab ainult nii palju kui palju neid koorida saab.

Nüüd siis jõuame selle (ja ka teiste) erafirma juurde. Ka siin on ajalugu näidanud, et mingi isik suudab
luua eduka ettevõtte olles mitte seotud monetaarse oligarhiaga. Mingi hetkeni lastakse tal ka oma firmat
juhtida (Ted Turner, Henry Ford, Walt Disney jpppt), kuid ühel hetkel leitakse, et ei saa lasta isikul kes ei
ole osanik nende mängudes jätkata ja muutuda liiga võimukaks. Sama toimib ka selle firma juhi puhul - ma
eeldan. Tal lastakse kasvada ja õilmitseda ning ühel hetkel tehakse talle "hodorkovskit" (mis pole küll siis
parim näide, kuid sobib üldpilti) - leitakse põhjus ning inimene kaotab oma sisuliselt oma firma.
#37
Head Paraweeblased!

Oma selle postiga ei taotle ma ei poolehoidu ega sõimu, aga ma arvan, et viisakas oleks head aega ütelda ja selgitada oma teguviisi.

Ma olen väga tänulik, et selline foorum on loodud ja ma õppisin siit palju ja leidsin uusi tuttavaid. Paraku saab iga asi kord otsa ja hetkel ma tunnen, et PW on pigem piduriks kui veduriks minu vaimsel teekonnal. Ilma halvustamata, aga PW on hetkel seisev vesi. Usun, et see aga muutub.

Ma palun vabandust kõigilt, kellele oma sõnavõttudega haiget tegin ja ma tänan kõiki, kes mind toetasid. Äitäh Teile kõigile!
#38
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Ma lihtsalt nagu mõtisklen häälekalt - mis erinevus oleks igapäeva elus kui valitsevaks oleks usuks oleks
judaism nagu ta praegust Talmudis kirjas - ahhjaah - see oli juba ära - see nn "kommunism".

Ei arva, et see õigeusk oleks mingil määral õigem usk, kuid lihtsalt huvist - kui siirad on need putinid ja
medevdevid külastades neid kirikuid?

Samuti ei maksaks unustada, et tuleb peaaegu alati teha vahet "tavaliste" ehk siis küla tasandil pühade
isade ja siis nende vahel kes juhivad kirikut. Ajalugu on näidanud, et kohalikud võtavad asja siiramalt ja
ka inimsõbralikud, kuid need kes on jõudnud kiriku hierarhia tippu on pigem "vereliini" inimesed ehk need
keda rahvas huvitab ainult nii palju kui palju neid koorida saab.

Nüüd siis jõuame selle (ja ka teiste) erafirma juurde. Ka siin on ajalugu näidanud, et mingi isik suudab
luua eduka ettevõtte olles mitte seotud monetaarse oligarhiaga. Mingi hetkeni lastakse tal ka oma firmat
juhtida (Ted Turner, Henry Ford, Walt Disney jpppt), kuid ühel hetkel leitakse, et ei saa lasta isikul kes ei
ole osanik nende mängudes jätkata ja muutuda liiga võimukaks. Sama toimib ka selle firma juhi puhul - ma
eeldan. Tal lastakse kasvada ja õilmitseda ning ühel hetkel tehakse talle "hodorkovskit" (mis pole küll siis
parim näide, kuid sobib üldpilti) - leitakse põhjus ning inimene kaotab oma sisuliselt oma firma.

Tabasid kümnesse. Eriti viimase lõigu puhul.

[Muudetud: 8-14-2010 Leena]
#39
Aidaa Krayon. Ootame Sind siiski tagasi. Bleh
#40
Nii, vaba jututeema... Siin saangi küsida Smile1
Olen kusagilt kuulnud, et on halb kasutada Tarot kaarte iseenda peal/iseendale ennustamiseks. Kas keegi oskab öelda, kas sellel on ka mingi tõepõhi all? Mismoodi algajad siis harjutavad? :S
#41
Ennustada sa kahjuks nende kaartidega ei saa. Endale kaarte panna aga võib küll. Julgelt. Küll hiljem, kui juba veidi paremini oma kaartidega suhestud, tabad ka ise ära, millal nad sulle erapooletut infi annavad ja millal sinu soove ja alateadlikku tungi esitavad.
#42
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Ennustada sa kahjuks nende kaartidega ei saa. Endale kaarte panna aga võib küll. Julgelt. Küll hiljem, kui juba veidi paremini oma kaartidega suhestud, tabad ka ise ära, millal nad sulle erapooletut infi annavad ja millal sinu soove ja alateadlikku tungi esitavad.

Kui endale tohib kaarte panna, siis on kõik ok Smile Ülejäänut tean sismas, mis on tõsi ja mitte mitte, ka selles osas, kas ennustada saab või ei Smile
Aitäh vastuse eest!
#43
Taro kaartidega tegelema õppimine on terve omaette teadus ja võtab väga palju aega.
Aega võtab isegi endale sobiva ja õige tõlgendusraamatu leidmine.
Üks parimaid on "Maya - Ülempreestrinna saladus." Seda saab aga kasutada vaid ennustamise seisukohast lähtudes. Ära on toodud lihtsamad ennustusmeetodid, suured ennustamismeetodid ja lisaks veel muid ennustamissüsteeme. Lõpus on Etteille´meetodid.
On aga veelgi paremaid Taro õpetusraamatuid, mida salateadustes edasijõudnud saavad kasutada, aga nendeni peab inimene jõudma iseseisvalt.
Soovitan alguses lihtsalt püüda taro kaartide abil mediteerida ja tundma õppida oma siseilma. Pole õige omistada igale kaardile väga lõplikku tähendust. Tähenduseks peaks olema intuitsioon, sest iga kaart on tegelikult aken alateadvusse, mis aitab keskenduda ja jõuda mõttega selleni, mis tema taga peidus on.
Väga tähtis on ka kaartide õige segamine, õige ladumine ja isegi õige hingamine selle juures.
#44
Müstiku eelviimase lõiguga olen kahe käega nõus. Iga kaart omandab laduja käes lõppkokkuvõttes omaette tähenduse ning kõige tegijamad kaardipanijad loevad lõppeks kaartidelt välja omi sümboleid ja nende tõlgendusi. Raamatust näpuga järge ajades on hea alustada ning siis ajapikku märgata, et tõlgendused hakkavad veidi lahku minema - seal, mida räägib kaardi algne tähendus ja mida räägib tunnetus.
#45
No minu arust lähevad need tõlgendused juba praegu lahku. Ning pagana õigeid tulemeid saab Smile
Mina saan suurepäraselt hakkama, nagunii kuulan oma sisetunnet. Smile
#46
Jah.. Sadkes pole veel kuulnud.

Täna (11/09/10) õhtul uppus kuulitõukaja Taavi Peetre Tamula järve.
pikemalt: http://sport.postimees.ee/?id=311790&redir=

Samuti suri täna (11/09/10) spordikommentaator Tiit Rääk.
pikemalt: http://www.postimees.ee/?id=311786

Väga kurb uudis (nagu see traditsiooniliselt on olnud, kuigi para-webis leidub neidki, kes arvaksid vastupidist) , tsiteerides Postimeest: "Tänavu Eesti kõigi aegade teise tulemuse 20.33 tõuganud Peetre oli novembris kahe aastaseks saava pisipoja isa." Kahju, et nii läks.. päästevest oleks kasuks tulnud, aga mis juhtus see juhtus.


Huvitav, et need sündmused samale päevale sattusid.. lisaks veel selle, et Lembitu Kuuse peab täna (11/09/10) aga sünnipäeva (60).
#47
Vabandust, et teie teemasse sekkun aga mul oleks vaja abi kontole pildi lisamisel. Olen üritanud igast kohast otsida..aga ei leia seda kohta, vb lihtsalt ei pane tähele. Äkki olete abiks? Laugh
#48
Tsitaat:Algselt postitas TheOtherSide
Vabandust, et teie teemasse sekkun aga mul oleks vaja abi kontole pildi lisamisel. Olen üritanud igast kohast otsida..aga ei leia seda kohta, vb lihtsalt ei pane tähele. Äkki olete abiks? Laugh


Tee omale konto lehel http://photobucket.com/ - sebi pilt ja lae see sinna.
Siis mine siin oma konto seadete lehele ning kopeeri sinna http://photobucket.com/ lehelt saadud pildi link.
Ja voilaa - ongi olemas.
#49
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Tsitaat:Algselt postitas TheOtherSide
Vabandust, et teie teemasse sekkun aga mul oleks vaja abi kontole pildi lisamisel. Olen üritanud igast kohast otsida..aga ei leia seda kohta, vb lihtsalt ei pane tähele. Äkki olete abiks? Laugh


Tee omale konto lehel http://photobucket.com/ - sebi pilt ja lae see sinna.
Siis mine siin oma konto seadete lehele ning kopeeri sinna http://photobucket.com/ lehelt saadud pildi link.
Ja voilaa - ongi olemas.




Tänkss sulle (Y)
#50
Tea midagi, ehk mõni ajakirjanik tellis selle murule kribamise? Polnud midagi muud kirjutada ja sai Vanakülale ka taas reklaami teha!Smile
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 90
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Emigratsioon. Ehk kas vaba mees vabal maal? ykskuukiir 3 4,819 29-03-2011, 23:41
Viimane postitus: Päikeseinsener

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat