Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hääled peas
#51
See vilin on täiesti normaalne ja igal inimesel tuleb seda ette. Nii et muretsema ei peaks.
Vasta
#52
Ma piisavalt tugevalt keskendudes,suudan tajuda teatud raadiote laineid.Ja enamus muusika mida ma olen kuulanud,kordub täpselt minu peas,kuigi ise ma neid sünu peast ei tea enamjaolt.
Vasta
#53
Kle pange nina-kurgu-kõrvaarsti aeg kinni.
Järjekorrad on küll pikad, aga kui te sellega juba aastaid elanud olete, ei tohiks kuu, aasta või paar liiga teha. Bleh
Mul ka nina kogu aeg tilgub.
Äkki jookseb sellest teispoolsuse põhjavesi läbi.
Smile

:o


Ph34r2
Vasta
#54
Ma kuulnud vaid maffis peaga korra hallukat ,et lõvi möirgab seina nurgast lols.
See oli väga creepy xD
Mudu olnud kaua üleval ja midagi siukest pole kogenud.
Vasta
#55
Hääli enne magama jäämist, sellises uneeelses seisundis on ilmselt kõik kuulunud. Tavaliselt on need mingid tuttava häälega öeldud lausekatked, nö päeva järelkaja.

Aga mu eileöine kogemus oli see-eest päris omapärane, nii et nüüd jagan.
Nagu ikka, hakkan just magama jääma, põmst juba magangi ja siis äkki küsib üks murelik hääl:
"...Aga kuidas mina endale keha saaksin?"

Hetkega olin ärkvel Laugh Laugh
Vasta
#56
Enda 86 aastase vanaemaga kes on suhkruhaige oli ükskord sellised juhtumid .

Ärkasin öösel jutukõmina peale ülesse, kuulsin vanaema räägib kellegagi, küsisin kellega räägib ütles on üks baaba külast jutu võis täiesti eristada, ütlesin, et on öö siis ei ole kedagi ürita magama jääda vastuseks sain ei poiskene ära sega vanemate jutule vahele ja ta rääkis kellegagi 30 tundi järjest, kutsusime kiirabi ja ta sai rahusteid.

Teien juhtum oli paar nädalat hiljem keset ööd kuulsin et keegi askeldab köögis , lähen vaatan vanaema on suppi teinud ja paneb neid 5 erinevasse kaussi ja veab tuppa, küsisin kelele viib , ütles siin nälginud lapsed ema ära surnud et annan neile süüa, siis andsime uuesti rahusteid ja paari tunniga rahunes maha küsis kus lapsed on ma küsisin mis lapsed ütles tüdruk istus siin tita süles, tõin süüa aga keegi ei söönud.

Tulid pähes sellised mõtted, et kuna ta juba vana ja haige äkki hakkab side teispoolsusega tugevamaks muutuma, peale neid juhtumeid oli igati normaalne ja rääkis mõistliku juttu.

Oskab keegi anda seletust kas meditsiinilist või esoteerilist?
Vasta
#57
Legolas: Minu vanaema hakkas taga otsime ja seostas sündmusi oma nooruspõlvest. Ehk on need sündmused seotud selle ajaperioodiga? Lisaks, kas tal on Alzheimer?

Häältest peas aga niipalju, minul pole need mitte ähvardavad ega segased vaid hoiatavad-käskivad. Nt. mitu korda on peast läbi käinud mõte (hääl), et jää seisma või vajuta pidureid ja järgmisel hetkel on auto kihutanud kõnniteele või teelt välja, ja sinna kohale kus mina oleks pidanud muidu olema. Ma nimetan seda sisetundeks/hääleks...
Vasta
#58
Arstid pole küll tuvastanud mingit Alzheimer, ja ta on suhkru haiguse pärast tihti haiglas käinud. Tavaliselt on alati normaalne ja mõistliku jutuga arvestades seda, et on peaaegu kurt. Aga selle baaba väitis olevat külast kus elas noorena aga ütles, et ei tunne teda lihtsalt tuli ja hakkas juttu ajama. Teise teema kohta ma ei uurinud.

Vasta
#59
Oma vanaema pealt võin öelda, et niikaua kuni ta öösiti karjuma ei hakka, et teda tahetakse tappa, on kõik korras.

Tõsiselt rääkides, sellist nooruspõlvest pärit sündmuste taaslavastust seostatakse vanusega kaasneva närvirakkude hävinemisega. Lihtsamas keeles, lühimälu muutub kehvemaks (mida täna, eile tegi), arhiivis olevad mälestused kerkivad esile ja "asendavad" kaduma läinud juppe.

Isiklikult soovitan võtta märkmik ja kirja panna vanaema mälestused, hetkel peaks ta neid eriti selgelt oskama kirjeldada.
Kui soovid, võime PM edasi suhelda.
Vasta
#60
Paar korda olen yles 2rganud selle peale, et keegi m6irgab vms, kuigi selline "h22lte kuulmise" fenomen on tuntud syndroom.
Vasta
#61
Selline urin pidi tähendama deemonlikku kohalolu.

Mul on olnud võõras mõte peas. Ma tean, et ma ise nii ei mõtle. Selline väga tugev ja sundiv mõte oli, ma hakkasin kartma, et keegi nõiub mu kallal midagi või? Ma sain selle mõtte peast välja, aga pidin selleks ikka vaeva ka nägema! Mõte ise seisnes selles, et ma peaks kohe praegu aknast alla hüppama, siis on kõik hästi! Smile1 Hoidsin igaks juhust voodist ka kinni ja ajasin hullu mõtte peast välja Smile
Mina ise ei usu kuidagi, et kolmanda korruse aknast välja hüpates võiks surma saada! No võib-olla saab, aga mina arvan, et jäädakse ellu ja vigaseks! Seda oleks mulle küll veel vähem vaja, kui surma saada!
Oli hirmutav!

Peale seda ma läksin psühhiaatri juurde ja lasin endale antidepressandid välja kirjutadaSmile Lühitalt: päris raske asi see AD söömine! Ma sõin neid 4kuud ja huvitav selle juures oli see, et ei enne ega pärast nende söömist ei ole ma arvanud, et kõigil inimestel minu ümber on kõik hästi, ainult mul mitte! Veel üks selline selline hästi jõuline (mulle endale tundus, et mitte minu,) vale mõte! Mina ise kohe TEAN, et ei ole kõigil inimestel kõik hästi!!! Aga " jõuline mõte" oli selline, et ma peaks ennast kohe ruttu ära tapma, siis on "kõik hästi! ja korras!" Kuna mina nii ei arvanud, siis ma ka nii ei teinud! Ja see mõte või tunne (mis ei vasta tõele!), et kõigil inimestel on kõik hästi, peale minu, kadus ära, kui ma lõpetasin antidepressantide söömise!

Ja selline selgeltkuulmise või telepaatia juhtumine on ka olnud, kus ma räägin teise inimesega nagu telefonis! Kontrollitud!
Vasta
#62
Hiljuti nähtud vestlus:
"Iseendaga on hea rääkida peamine, et ei vaidleks ja kui vaidled siis proovi mitte kakelda".
Vasta
#63
Meis igaühes on keegi teine, vaikne jälgija kes erapooletult kõike näeb ja kuuleb. Vahel annab läbi unenägude vihjeid, kuna ta eksisteerib väljaspool aega ja me ei mõista teda. Kes piisavalt arenenud, kuuleb selgemini. Paljudel suurmeestel läbi ajaloo olnud oma geenius või muusa või deemon, kes teda juhendanud.
Vasta
#64
Ma usun, et on võimalik inimesi mõjutada ka teistel inimestel! Kuidas hüpnoosi seletada?
Vasta
#65
(20-03-2013, 08:30 )excubitoris Kirjutas: Hiljuti nähtud vestlus:
"Iseendaga on hea rääkida peamine, et ei vaidleks ja kui vaidled siis proovi mitte kakelda".

Kui sa nüüd mind silmas pead, siis
see, mida ma telepaatiaks pean, on ikka täiesti reaalselt eksisteeriva teise inimesega peetud vestlus!Smile

Ja selleks , et suuta asjade üle midagi otsustada, on vaja neist võimalikult palju teada. Ausat informatsiooni inimestelt! Selline mõnitamine, nagu sina teed, et sina tead, et kõik on haiged ja vajavad ravi, paneb inimestel suu lukku lihtsalt! Mul on näiteks väga hea meel, et ma sain siit selliseid asju lugeda, nagu teema alguses oli!
Vasta
#66
(21-03-2013, 05:13 )pipp Kirjutas:
(20-03-2013, 08:30 )excubitoris Kirjutas: Hiljuti nähtud vestlus:
"Iseendaga on hea rääkida peamine, et ei vaidleks ja kui vaidled siis proovi mitte kakelda".

Kui sa nüüd mind silmas pead, siis
see, mida ma telepaatiaks pean, on ikka täiesti reaalselt eksisteeriva teise inimesega peetud vestlus!Smile

Pipp - tead - on selline ütelus - kelle sabale astutakse see tunneb ennast puudutatuna wink

Sinu postitus oli vast osaline põhjus aga see läks ka teemasse ja sind tõesti silmas ei pidanud.
Vasta
#67
(21-03-2013, 10:06 )excubitoris Kirjutas:
(21-03-2013, 05:13 )pipp Kirjutas:
(20-03-2013, 08:30 )excubitoris Kirjutas: Hiljuti nähtud vestlus:
"Iseendaga on hea rääkida peamine, et ei vaidleks ja kui vaidled siis proovi mitte kakelda".

Kui sa nüüd mind silmas pead, siis
see, mida ma telepaatiaks pean, on ikka täiesti reaalselt eksisteeriva teise inimesega peetud vestlus!Smile

Pipp - tead - on selline ütelus - kelle sabale astutakse see tunneb ennast puudutatuna wink

Sinu postitus oli vast osaline põhjus aga see läks ka teemasse ja sind tõesti silmas ei pidanud.

Saba peale astuja on puhas kui lumiwink
Vasta
#68
Ennemuiste peeti igati tavaparaseks /kuulata/ manalainimeste n6uandeid ja soovitusi ... tanapaeval on kuum teema kanaldamine, nii et midagi imelikku selles ju pole. Tunnistatakse ju ka lausa, et inimene, kes/m6tleb v66raid m6tteid/ siis m6tteid, mille sisu kui ka s6nastus ei ole inimesele loomuomased ega suuparased, ei ole muud kui manalameelte katte langenud ja peaks enese ymbrust puhastada laskma, energeetikutel siis. Mina arvan, et kui kuulda antakse siis kuula, v6i kui kannatab , pane kirja - n6nda palju tervet m6istust igayhel ikka on, et aru saada, millal segaseks kisub.
Vasta
#69
(24-03-2013, 11:41 )katakaroliina Kirjutas: Ennemuiste peeti igati tavaparaseks /kuulata/ manalainimeste n6uandeid ja soovitusi ... tanapaeval on kuum teema kanaldamine, nii et midagi imelikku selles ju pole. Tunnistatakse ju ka lausa, et inimene, kes/m6tleb v66raid m6tteid/ siis m6tteid, mille sisu kui ka s6nastus ei ole inimesele loomuomased ega suuparased, ei ole muud kui manalameelte katte langenud ja peaks enese ymbrust puhastada laskma, energeetikutel siis. Mina arvan, et kui kuulda antakse siis kuula, v6i kui kannatab , pane kirja - n6nda palju tervet m6istust igayhel ikka on, et aru saada, millal segaseks kisub.

Mhm, ümbrus pidi ... olema küll siis Smile, ei saa rohkem rääkida, läheb kurjaks jälle asi Smile eks ole puhastatud kah. Need olid ikka elavad inimesed, kes minu kallal mässasid! (Aga tegelesid mingite satanistlike rituaalidega.)
Vasta
#70
Haha, eks paljud meist tahaks teada, kes tema ajudega massab - enamuse ajast teeme me seda ise! Kui mina kysisin targematelt, kes minu m6tteid m6tleb viis tee otsejoones matmata manalainimeste juurde - tanapaeval on kombeks lahkunuid suveniiridega kodus yhte vitriini panna ... ilus potsik ju, raha ka valja kaidud ja omanditunne kaib ju k6igest yle - l6puks saad teise olemist juhtida ... aga see v6ib ka olla selge juhus - Gruusias maetakse sugulased k6ik kodumaja seintesse ja keegi ei lase end sellest ylearu hairida ?
Samas jallegi, kui peas m6ni m6istlik m6te selgub, mis kyll ei ole sinu s6na v6i m6ttevaraga kuidagi yhine vaid nagu v66ras ytleks sulle ette, mida tegelikult teha v6iks siis ei ole ju enam oluline, kes, miks v6i milleks see hea on - on ju uuritud, et inimesel on kolmas aju ja salvestunud malestused, millest ta ise ei pruugi tavaelus teadlik olla ... misiganes need teaduslikult nimetamist on leidnud ... kui miski toimib sinu heaks ja paremaks kulgemiseks siis ainult anna minna, eks?
Vasta
#71
Nõukaajal pandi sellistele inimestele Skisofreenia või luulu all olemise diagnoos,kes hääli kuulsid ja nende antud käske täitsid......HI!
Vasta
#72
Ma sõnastasin ennast halvasti? Mitte minu ajude kallal ei mässatud(no seda ka), vaid minu kallal! Nüüd ma pean ikka rääkima sellest, millest ei tahtnud rääkida? Mind uimastati ja vägistati!
Paha pealkiri sellel teemal, ei kutsu rääkima inimesi, kuigi fenomen on uurimisväärne...
Ma kindlasti arvan, et seda ei tohiks teha, mida hääled ütlevad, teema alguses on ikka võikaid soovitusi!
Vasta
#73
Sellega peaksid politseisse minema - tegelikult, asi aegub alles 10 aastaga ...juriidiliselt. Pealegi ma ei usu, et siinse foorumi inimesed oluliselt erinevad teistest oma eelarvamustevaba tolerantsusega ... mul on kahju.
... samas, sinu /haaled/ soovitasid, lahtuvalt afektiseisundist Sulle hetke parimat valikut ... piinades elamine on ju samuti hull valik, kuigi sinu enda oma ?
Vasta
#74
(30-03-2013, 09:27 )katakaroliina Kirjutas: Sellega peaksid politseisse minema - tegelikult, asi aegub alles 10 aastaga ...juriidiliselt. Pealegi ma ei usu, et siinse foorumi inimesed oluliselt erinevad teistest oma eelarvamustevaba tolerantsusega ... mul on kahju.
... samas, sinu /haaled/ soovitasid, lahtuvalt afektiseisundist Sulle hetke parimat valikut ... piinades elamine on ju samuti hull valik, kuigi sinu enda oma ?

?
Ja mul pole hääli selles sinu mõistes! Mis sa soovitad kõigil vägistamisete ohvritel ennast oksa tõmmata? Tee seda, kui sind vägistatakse!
Mul ei ole sinu soovitusi vaja! Ma tahtsin kuulda hääli teiste inimeste peadest Smile, aga ega neid siia ei tule sellise käsitluse peale.. Smile

Vasta
#75
Siis on ju k6ik hasti, kui sa endaga hasti labi saad - kahjuks ma ei m6istnud seda kohe. wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuulen kellegi teise juttu pealt, oma peas. Cessu 13 9,270 21-12-2014, 04:51
Viimane postitus: istrat
  Hääled Blink. 13 4,912 17-09-2009, 20:58
Viimane postitus: Müstik
  Kummalised hääled magamistoas ajouraksuolen 3 3,107 04-02-2008, 11:31
Viimane postitus: Flash
  Kummituste sammud ja hääled roomaja 44 16,247 27-06-2007, 18:21
Viimane postitus: vennike

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat