Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hääled peas
#1
Ise olen kogenud ainult tõsiselt väsinud olekus, näiteks pärast kahepäevast magamatust. Niisama hommikul ärgates mingeid "tapa ta lõpuks ära" juttu kuulma ei hakka, niiet ei ole vaja edaspidi kokkutulekuid salaja korraldama hakata. (tõsiselt, selle 30 sendise teraga lõikan ma kurki Smile). Ise ma hulluks ennast ei pea, kuni normaalses olekus on vaikus. Eks ma anna teada, kui see staadium tuleb.
Hääl peas on enamasti vanema mehe oma ja täiesti võõras. "räägib ta" üksikuid lauseid, mille sisu on pehmelt öeldes nonsense, näiteks "Usalda mind, ma olen su ema", hääl nagu "sünteetiline" vanema mehe oma. Kontakti pole õnnestunud saavutada, sest "hääl" eriti dialoogi astuda ei soovi.
Igastahes küsimus on selles, et mis te arvata, kust need hääled ja info pärinevad ? Kellelgi sarnaseid kogemusi ?
Vasta
#2
Jaa, minul on kah nii juhtunud. Samuti just siis, kui kah pikalt magamata. Ok, ja kui nagu ikka olen laipväsinud, harjutan astraali. Ja kõmm, kostab mingi naise/vanamuti kisa. Käib mingi kriiskav hääl ja siis vaikus. Katkend on ka minu keskendumine. Et kellest/millest on se tingitud?
Vasta
#3
Mõtlemine on keeleline. Väsimusega võib tekkida mingit laadi "seesmine" infomüra.

Muretsemiseks pole arvatavasti põhjust.

Muudetud: 4-9-06 kell 14:04:44 Metsakoll
Vasta
#4
Kuidas see infomüra saab olla nii selgesti äratuntav? Nagu 100% reaalne inimese hääl, otse sinu sees.
Vasta
#5
Ei, üks heli. Nagu keegi kisendab mul peas. Ülilühikest aega, 0.1sec.
Vasta
#6
Ego asja ma ugesin paganakojast, nii se mul päris pole. Just siis, kui harjutan suure väsimusega astraali. Siis on juhtunud.
Vasta
#7
Encore sa suudad ka iga teema varem või hiljem egoga siduda Laugh
Ise kahtlustan peamiselt mõtete ja kuulmiskeskuse kompotti või siis teiste olendite kontaktisoovi. Kompoti versiooni teeb vähem usutavaks häälte poolt räägitava jutu sisu, mis on enamasti viimane asi mille peale ma ise tuleksin. Hääletoon on enamasti rahulik aga käskiv minu puhul. Huvitav, kas neid kuidagi lindistada saaks ?
Vasta
#8
Aga äkki on tegemist raadiolainetega?
Vasta
#9
Sisemine kuulmine hakkab avanema igaühel isemoodi.
Sellest on näit. "Valguse perekonna" vanades numbrites piisavalt juttu.

Enamasti on see algul mingi kohin või müha ja seda peetakse väliseks heliks (maanteemüra jne.).
Kui juhendajad on kindlaks teinud inimese tundlikkuse, töötab nii kui raarioside (kuid ei ole seda).
Sisemise kulmise abil võib kuulda helisid ka täiesti teistest maailmadest ja dimendioonidest.

Näiteks võidakse hakata andma sümfoonilist muusikat, kus paljud pillid on küll maisel tasandil mitteesineva kõlaga. Võib hakata kuulma ka võõraid mõtte-ülekandeid jne. See on otsekui politseiraadio pealtkuulamine. Räägitakse,k uid aru ei saa miks ja milleks.
Võib paluda midagi muud. Seda, mis kellelegi meeldib. Võib paluda heli hoopis maha keerata.

Sisemine kuulmine ei ole midagi erakordset. Üha rohkematel hakkab see avanema.

Avanemist ootavad veel paljud teised latentsed meeled, kokku üle 200.
Vasta
#10
Mis muusikasse puutub, siis on olemas NOD muusika. Taevase päritoluga psüühiline, astraalne ja paranormaalne muusika. Sellise muusika tajumise juhtumeid on teada üle saja. Nod muusika olevat imeilus ja harmooniline. Paljudel juhtudel on seda kuulnud surijad. Ka Goethe viimaseid elutunde saatis taevalik muusika.


[Muudetud: 21-3-2010 Müstik]
Vasta
#11
ükskord tunni ajal kuulsin koolis et tunnikell helises, et tund nagu lõppeks, aga tegelikult polnud Laugh
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas: HadziOgloe


..sisemine kuulmine ei ole midagi erakordset. Üha rohkematel hakkab see avanema..

järelikult peab ka olema põhjus sellel, miks üha enam inimestest tajuvad oma sisemise kuulmise avanemist?
Vasta
#13
olen ka kuulnud igasugu hääli, tavaliselt samuti üleväsimusega. Pininat kuulen ka väga tihti (ja millegipärast läheb harva ka kõik valjemaks nagu "volüüm põhja) ja see ei ole eriti tore ja tüütab ädaLaugh
Vasta
#14
Mina olen jällegi täheldanud, et kui hakkan mingeid imelikke hääli kuulma, siis kaob muu kuulmine nagu ära.
Seda, mis mind ümbritseb enam ei kuule, aga mingid imelikud hääled nagu peas oleks (mitte mingi kindel jutt) ja see juhtub ainult mingiks hetkeks, mõned sekundid või ni...
Vasta
#15
Mina olen öösel hääli kuulnud ja
ükskord ärkasin üles ja tahtsin karjudaLaugh
Mingi hääl ütles umbes, et:´´sa sured!´´
See oli õudne.
Vasta
#16
olen kuulnud mingit suminat või sosistamist mis läheb valjemaks ja siis järsku lõppeb ära
Vasta
#17
Mina olen kuulnud kuidas keegi naisterahvas ladinakeeles(?) mind "kummitab"
Lihtsalt ajab mingit juttu, ladina keelt ei oska, midagi aru ei saa.

Mitu korda olen unest ärganud niimoodi, arvasin et und nägin aga siis kõndisin juba tükk aega ringi ja kuulsin jälle.
Vasta
#18
Mõningatel päevadel, kui mind on õnnistatud aktiivse ajutööga, kuulen ma oma peas seosetuid dialooge (just, mitu häält). Tavaliselt siis, kui olen uinumas (selle ääre peal) ning olen vaikselt oma mõttetes, hakkan kuulma, kuidas tundmatud hääled vestlevad mingil seosetul teemal (2-3 sekundit maksimum). Ei hirmuta eriti, pigem ajab selline anomaalia naerma...

Muudetud: 19-4-07 kell 20:00:12 GoreLord
Vasta
#19
Ilmselt tuleb eristada "hääli peas" ja selgeltkuulmist. Et channelingi märksõna all on viimasest vanemate liikmete poolt kirjutatud, siis ei hakka siin seda tegema.

Mitmetasandilise olemise puhul võib olla ka mitmetasandilist kuulmist. Kuivõrd meie eristusvõime on vahel nõrk või välja arenemata, võib tekkida tunne, et paljud hääled räägivad korraga.
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: ghostSpirit
Mina olen öösel hääli kuulnud ja
ükskord ärkasin üles ja tahtsin karjudaLaugh
Mingi hääl ütles umbes, et:´´sa sured!´´
See oli õudne.
Mul oli sama asi, umbes kaua aega tagasi vaatasin Seitsmeseid uudiseid ja samal ajal kui saatejuht rääkis kostis teleka seest "ma tapan su", nagu vaikselt aga selgelt. Ei tea mis see olla võis.
Vasta
#21
Ma olen kuulnud ennast mõtlemas, suht sadistlikke mõtteid.
"Ebanormaalsed hääled" räägivad vapralt, hetkel ei meenu mida, kuid tohutult kurje sõnu..
A´la " Mis saaks siis kui praegu selle käes oleva kitarri keelega kellegil kõri läbi lõikaks?"
Oled peaaegu murdumas, et katsetadagi.
Siis tuleb teine hääl ja "raputab" üles.
Ütleks nii et see kõlab nagu hea või kurja võitlus .
Vasta
#22
Mul see asi häälte alla ei lähe, kuid vahel kui ma olen tööl/kodus/sõpradega väljas, siis valdab mind selline rahulik tunne ning hetkeks vilgatab silme eest läbi kui väike filmike, kus ma annan lihtsalt heast peast sõbrale jalaga näkku vms, löön mingi asja kuhugi pooleks jms. Minu väike sadistlik MINA ! Laugh
Vasta
#23
Mul on tihti vaikuses olles kõrvus üks terav ja kõrge heli. Ka praegu arvuti taga olles. Kui sellele keskenduda siis muutub heli niivõrd valjuks et hakkab kõrvadele haiget tegema. Ma olen seda koguaeg loomulikuks pidanud ja arvanud et see kõigil nii on, aga nüüd siis küsiks et kas ka teistel nii on? Ja mis heli see on?
Vasta
#24
Sa mõtled seda imelikku pinisevat heli ?
Kui jah siis on küll see vastik. Eriti kui keskenduda ainult sellele !
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas: tymuxas
Sa mõtled seda imelikku pinisevat heli ?
Kui jah siis on küll see vastik. Eriti kui keskenduda ainult sellele !
ma seda just pininaks ei nimetaks aga arvata võib et sama. Kui muu müra seda ära ei varja siis on alati kõrvus.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuulen kellegi teise juttu pealt, oma peas. Cessu 13 9,229 21-12-2014, 04:51
Viimane postitus: istrat
  Hääled Blink. 13 4,890 17-09-2009, 20:58
Viimane postitus: Müstik
  Kummalised hääled magamistoas ajouraksuolen 3 3,096 04-02-2008, 11:31
Viimane postitus: Flash
  Kummituste sammud ja hääled roomaja 44 16,175 27-06-2007, 18:21
Viimane postitus: vennike

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat