Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TV: Eesti nõiad
Autor Sõnum
isemaag
Vana kala

13-01-2019 17:43
Postitus: #76
RE: TV: Eesti nõiad
(08-01-2019 19:58 )Mannu Kirjutas:  
Tsitaat:19. augustil 2015. aastal lahkus meie hulgast ravitseja ja šamaan Vigala Sass, pärisnimega Aleksander Heintalu. Olles ligi poole sajandi jooksul aidanud oma teadmistega ravimtaimedest ja meditsiinist tuhandeid inimesi, kirjutanud hulga raamatuid ning andnud sadu pikki intervjuusid, jäi tema tegelik olemus ometi pea kõigi eest varjatuks.

Pärast 11 aasta pikkust võitlust vähiga ehk aasta enne surma otsustas ta kaamera ees ära rääkida kõik selle, mis tal seni ütlemata jäänud. Teise inimese elu saladuseni ei jõua kunagi, kuid iga katse on tegemist väärt. Režissöörid Marianne Kõrver ja Jaan Tootsen, operaatorid Meelis Veeremets, Joosep Matjus ning Kullar Viimne, muusika Lauri-Dag Tüür. Tootja Klaasmeri.
https://www.youtube.com/watch?v=BHyDVcaR-cs
Umbes 50 minutit filmi.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Eisaamittevaikiolla. Vigalasassi nõiapaja ligi sattusin unes, siis kui ta veel elus oli. Tema kuldmamma raamatu kaudu. Vaatasin ja püüdsin aru saada mida ta keedab oma potis, ta nõudis verd, ma polnud päris kindel et annan, sassikese kätte tekkis musta värvi väits ja tõmbas mul siuhti üle rinna. Ärkasin kohe üles ja peegli ees vaatasin, roosa jutt oli üle rinna. Niisiis lugupeetavad või lugupeetud sassi jüngrid, palun ärge pahanduge, see sassike oli paras psühhopaat ja see kuidas ta lõppes oli täitsa õige, väitsaga vehkis ja väitsa kaudu talle lõigati. Mulle naabriks olnu pime inimene rääkis, mida kuulis sassi õuel olles, et oli kurja häälega. See ei ole netist loetud!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ahjaa, surnutest halba ei tohi rääkida. Kindlasti ta teadis ja oskas väga palju.
(selle postituse viimane muutmine: 13-01-2019 17:45 isemaag.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Vana kala

13-01-2019 18:15
Postitus: #77
Huvitav...panen ühe muusikalingi siia selgituseks...Onu Pähh muidugi ei saaks aru ja nii aga...see ongi tõestus....Egost.......https://www.youtube.com/watch?v=lbHYyPdQfqk...Smile
Sussch
Tavaliige

18-01-2019 23:10
Postitus: #78
(13-01-2019 17:43 )isemaag Kirjutas:  ...
Eisaamittevaikiolla. Vigalasassi nõiapaja ligi sattusin unes, siis kui ta veel elus oli. Tema kuldmamma raamatu kaudu. Vaatasin ja püüdsin aru saada mida ta keedab oma potis, ta nõudis verd, ma polnud päris kindel et annan, sassikese kätte tekkis musta värvi väits ja tõmbas mul siuhti üle rinna. Ärkasin kohe üles ja peegli ees vaatasin, roosa jutt oli üle rinna. Niisiis lugupeetavad või lugupeetud sassi jüngrid, palun ärge pahanduge, see sassike oli paras psühhopaat ja see kuidas ta lõppes oli täitsa õige, väitsaga vehkis ja väitsa kaudu talle lõigati. Mulle naabriks olnu pime inimene rääkis, mida kuulis sassi õuel olles, et oli kurja häälega. See ei ole netist loetud!
...

Kummaline ta olla jah. Ise ei ole tal vist külas käinud ning ega ei oleks tahtnud ka.

Ei tea mida ta keetis ning mille jaoks verd võttis. On sul hiljem sellega seoses mingeid tagajärgi olnud?

Arvan et vägi on ohtlik ja kipub inimest muutma, ning Vigala Sass ilmselt ka libastus. Tõenäoliselt põhjustas see tal pikapeale ka tervisehädad. Kuigi ma näen ja suhtun maailma teisiti, pean ma temast siiski lugu sellisena nagu ta oli ... psühhopaat või mitte.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  TV: Eesti kummitused PiziIngliito 53 15,348 24-08-2008 19:06
Viimane postitus: haldjapealik

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog