Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Browni gaasi kasutamine tehnikas
#1
MInu teada kasutatakse seda mitmel pool tehnoloogiliste protsesside läbi viimise juures.Kust võiks leida täpsemat infot selle kasutamise kohta.
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas: HUGOTH
MInu teada kasutatakse seda mitmel pool tehnoloogiliste protsesside läbi viimise juures.Kust võiks leida täpsemat infot selle kasutamise kohta.
http://www.svpvril.com/svpweb9.html - lisaks palju linke...
Kas sellel on ka mingi para-aspekt, et siia foorumisse...?
Vasta
#3
Ka siia võib vaadata (aga üldiselt soovitaks kriitilist meelt veebimaterjalide hindamisel). Siin foorumis on BGi kunagi vaid väga põgusalt puudutatud.
Vasta
#4
Vaatasin need materjali läbi oli liiga üheküigne!
Vasta
#5
Vanasti kasutati browni gaasi ainete muundamisel ühest ainest tehti teine.Kuhu on kõik materjal selle kohta kadunud.Enam ei olnud netis midagi.
Vasta
#6
Google otsingusse brown gas ja tuleb mis mühiseb.
Vasta
#7
seda ainet kasutatakse ka alljärgnevates ühendites, nagu HD, H, HT, HL, HQ: (HO-CH2CH2)2S + 2HCl ; (Cl-CH2CH2)2S + 2H2O ja ka HN1(C6H13Cl2N)/ (ClCCN(CC)CCCl), HN2(C5H11Cl2N) , HN3(C6H12Cl3N) /(ClCCN(CCCl)CCCl)



Muudetud: 22-2-08 kell 11:30:27 Spirit007
Vasta
#8
On olemas Browni gaasil töötavad keevitusaparaadid mis suudavad kokku kevitada näiteks metalli kivi külge jne. Sakus on üks Ameerikast toodud selline aparaat olemas. Mulle öeldi et see maksis ligi 7000 dollarit. Nägin demonstratsioon videot ning pean ütlema et üks vinge tööriist on. Muide üks vinge asi on see, et leegist on võimalik käsi läbi panna, sest leegi tööpiirkond on otsas kus temperatuur on võimeline volframit aurustama aga leegi muus osas on temperatuur küllaltki madal kuigi seda kätt seal pikalt ka hoida ei saa.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat